Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Ja wiem, ale miałam już taką nadzieję, a tu... Trudno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kumpela ma termin na 15.03 i tez jeszcze nic sie u niej nie dzieje... ciesz się jeszcze wolnością:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. no i nie wytrzymalam zrobilam ten glupi test:((jest jak byk jedna brzydka duza krecha:((((po co ja go robilam????zamiast czekac..... ale kupilam sobie nowe testy moze potem jak nie dostane okresu je uzyje, dzis mam dopeiro 31 dzien cyklu. moze jest jeszcze nadzieja dla mnie. a i jeszcze jendo potem zauwazylam ze na tescie jest data waznosci do tego miesiaca.......takze moze, moze......:(((( piersi pomalu zaczynaja mnie bolec, sa duze, a brodawki tez takie jakies wielkie sie zrobily, nieraz czuje jajnik, nie wiem.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki od wczorj rana czuje pewny dyskomfort. na poczatku czulam takie klucia w brzuskzu,ale to nie powod do zmartwienia,alez czsem przerodizly se w takie uczcuie jak przed mieisaczka czy podczas jajeczkowania-ja przynajmnie podczas jakieczkowania odczuwalam to silnie w brzuchu.skupia sie to u mnie glownie z lewej strony w okolicy jajnika.tak mysle ze to moze normalne,dzidzus rosnie,rociaga sie macica.jak myslicie/malyscie tak/czy cos takiego odczuwa sie przez cala ciaze?dziekje! za odp:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahaja - nie trać nadziejii, mi pierwsze 2 testy wyszły negatywnie, a 3 już dobrze :) Więc nie wszystko stracone. glowa do góry kochana 🌼 jakajaana - nie wiem co to może być, na wszelki wypadek bądź ostrożna, miejmy nadzieje że to nic poważnego i że dzidzia rośnie i sie wszystko napręża u Ciebie. ja się wkurzyłam, umyłam i wypastowałam podłogi i tylko troche mnie bolał brzuch. Przynajmniej bedzie czysto. Ja pochodze spokojnie do terminu, bo to byłoby zbyt piękne. Buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
jakajaana pomylilo mi sie zaszybko czas leci hehe wydaje mi sie ze dostane ta miesiaczke .. nie mam niby zadnych objawow ale takie mam przeczucie..;/ dam znac napewno co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aga mjej kolezance coreczka spozniala sie miesiać hihi:)jakos nie spieszylo jej siie chyba a wazyla 4 kg! napewno juz niedlugo zostaniesz mamusia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_w dzieki wielkie za slowa otuchy. a wlasnie kiedy robilas te 2 pierwsze testy w dniu spodziewanej@ czy wczesniej czy troche pozniej? podnioslo mnie to na duchu dziekuje bardzo:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec ty Alotus nie mialas czegos takiego...hmmmm. To nie sa zadne bole,tylko takie dziwne uczcucie,dyskomfot taki.teraz np jest ok,jakas godzinke temu przeszlo. mam nadzieje ze to przez to ze dzidzius rosnie.gdyby jeszcze ktoras z Was cos wiedziala na ten temat piszcie please:) buzka!!! aniaaaaaaaaaaaa-czas pokaze:)bedzie dobrze kochana! ahaja8-ja wiem ze i Tobie sie uda!to rtudne chwile,ale trzymam ciuki za Ciebie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie bóle w czasie ciąży to raczej normalna sprawa, przede wszystkim ze względu na rosnącą macicę, która coraz bardziej uciska wszystko co wokół niej... ja przez całą ciążę miałam różne bóle, raz bolało podbrzusze, raz okolica pępka, raz pachwiny... jeśli nie towarzyszy temu nic więcej to raczej nie ma powodów do obaw... dzidziuś rośnie i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakajaana- ja miewam od czasu do czasu takie dziwne bóle wlasnie w okolicach jajnika. Pachwiny to raczej nie sa. Tez sie troszke martwilam tym ale mowie sobie ze to pewnie od rosnacej macicy. Myle ze nie ma sie czym martwic. My ciezarowki musimy sie przygotowac na roznego rodzaju dolegliwosci, niestety:( Przewanie dopada mnie ten bol w nocy jak sie chche przekrecic na inny bok albo jak siedze. Przewaznie przy zmianie pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaja8- nie zamartwiaj sie tym tak bardzo, pamietaj ze dopiero zaczynasz. Ja zanim zobaczylm upragnione dwie kreski zuzylam dziesiatki testow. Ale trzymam kciuki zeby Tobie poszlo latwiej:) Na szczescie staranka sa bardzo przyjemne:) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. tez slyszalam ze u kobietek w ciazy wlasnie sa wszelakie dziwne bole w okolicach jajnikow, podbrzusza a nawet pachwin, ze niby wtedy sie tam wszytsko rozciaga. takze na pewno wszytsko jest ok:))wiem, ze na pewno sobie czlowiek zawraca glowe jak cos boli i sie na zapas martwi czy wszytsko jest w porzadku,ale dobrze ze jest takie miejsce jak tu, gdzie mozna sie wymienic swoimi rozterkami z innymi doswiadczonymi kobietkami w tych sprawach:))) a mnie tak moze z godzine temu cos tak dziwnie szarpalo w lewej pachwinie ale teraz juz nie, juz przeszlo. dzieki wam dziewczyny za slowa otuchy. wiem wiem ze staranka to rzecz przyjemna:) ale jakos tak sie boje ze mnie to nie spotka ze wzgl na moje problemy z tarczyca. wiem ze hormonki mam uregulowane i od dawien dawna jest ok, i jestem pod stala opieka lekarza, ale jesli mam jakies problemy np z jajeczkowaniem o ktorych nie wiem. tyle slyszy sie o tego typu sprawach. ok juz nie marudze....... jeszcze raz dzieki ze jestescie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ahaja widze ze obje jestesmy w niepewnosci... ja juz bede naszczescie wiedziala w sobote.. a juz mam takie nerwy ze szok:D oby ci sie udało 3mam kciuki za ciebie a tak poza tematem to jedyne forum na ktore trafilam gdzie jest tak duzo wspnialych kobitek ,super!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a z tymi testami to rzeczywiscie nie ma co sie spieszyc wczesnej ciazy zazwyczaj nie pokazuja albo wychodzi jedna widoczna czerwona krecha a drugiej prawie nie widac (moja znajoma) dopiero jak spojrzała pod swiatło zobaczyla druga kreseczke a to wcale nie byla taka wczesna ciaza wiec wlasnie testy czasem i sa dziwaczne ja dlatego jeszcze nie robie zrobie po pare dni po spodziewanej miesiaczce (jesli sie spozni) sama nie wiem jak udaje mi sie byc tak bardzo cierpliwą :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane!!!jak zwykle mi pomoglyscie!!dziekje Wam bardzo.zgadza sie to z moimi obawami:) tak jak Alotus,mam to glownie podczas siedzenia,czy zmienay pozycji jak leze:) To nie jkis bol,tylko takie uczucie...no same wiecie.ale to napewno dlatego ze dzidzius rosnie,jakos doslownie woczach brzuch mi sie powieksza!!szok!:)ale fajnie hehehe. ahaja,aniaaaaaaaaaaaa - 3mam za Was taaaakie kciuki:* LEce nynac:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahaja- te testy robiłam jakoś (pierwszy) przed @ a następny dwa dni po spodziewanym terminie i wyszły negatywnie, wiec byłam spokojna. Myślałam, \"babo masz ślub za 2 tygodnie, pewnie to od stresu\". Ale coś nie dawało mi spokoju, i do tego doszły bóle piersi i mnie lekko mroczyło, więc zrobiłam 3 test i wyszło, że tak, ale byłam w szoku :) A ja wybieram sie w koncu do lekarza, ale dopiero w piątek. Bo już nie wiem o co tu chodzi. Źle się czuję, boli mnie wszystko, czop był i nawet z krwią a tu nic, ciekawa jestem co powie lekarz. Pozdrawiam Was Slonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Aga, z tym lekarzem dobry pomysł, może jak on tam trochę zadziała w odpowiedni sposób to maleństwo jednak zdecyduje się na opuszczenie Twojego brzuszka... u mnie właśnie tak to było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakajaana ja mysle,ze nie powinnas sie de nerwowac, oczywiscie przy wizycie u gina wspomnij o kłuciu. Ja do dzisiejszego dnia miewam bóle jak przed @, nawet w tej chwili. Dziecko tam jest, jakby bylo w ramieniu to by rami bolalo, a ze jest w macicy, to uciska na okoliczne narzady. Bralam na to magnez. Wspomnij lekarzowi, ale nie martw sie na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki /monte!juz jestem spokojna:):):) czytaam tez wczoraj o tym i to normalne.ale wspomne poloznej przy wizycie:) Miego dnia wyztskim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. U mnie znowu zaczyna sie to stawianie brzucha...a juz myslalam ze troche odpoczne:( Jakajaana- widzisz masz to samo co ja, nie denerwuj sie, pewnie jest wzystko dobrze. Ide w poniedzialek do lekarza to sie dowiem od czego to jest i dam Ci znac. Aga- ja mysle ze w przeciagu tygodnia urodzisz:) Czytalam ze jak czop odejdzie to juz niebawem zaczyna sie akcja.Wiec moze to tzw cisza przed burza. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, kiey u was dzidzius ulozyl sie glowka w doł? Ja zaczelam dzisiaj 35 tydzien a maluch caly czas jest ulozony poprzecznie:( Widze jak rozrywa mi brzuch po obu stronach jak sie wygina. I jeszcze jedno, wiem ze najzdrowsza pozycja do spania jest lewy bok/. Tylko tak sie sklada ze u mnie dziecko jak spie jest ulozone na lewym boku tak ze czuje jak kopie w sofe. Zastanawiam sie czy aby nie robie mu krzywdy spiac na tym boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
jakajaana dziekuje ale chyba nic z tego dzis zaczely bolec mnie delikatnie piersi.. 15 powinnam dostac miesiaczke.. i chyba ja dostane;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu na Ciebie tez przyjdzie czas. Nie martw sie. Jak przez rok nie bedziesz mogla zajsc w ciaze to wtedy mozesz zaczac sie martwic. No ale zreszta okres jeszcze nie nadszedl:) wiec jeszcze wszystko mozliwe... A tak wogole to po okresie mozesz znowu zaczac dzialac ze swoim chlopakiem:) A ile masz lat jesli moge wiedziec? U mnie instynkt macierzynski pojawil sie dopiero w wieku 26 lat. Zaczelam wtedy z mezem na powaznie zastanawiac sie nad zrobieniem dzidziusia i niestety nie bylo latwo zafasolkowac. Wiec jak nie uda Ci sie zbyt szybko to nie lam sie. Tutaj niektore staraly sie naprawde bardzo dlugo. To naprawde ciezka praca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja 21:) w sumie sie tak nie staralismy porpostu nie zabezpieczamy sie:) i jak bedzie to bedzie;) no jeszce niby nie nadszedł i mam nadzieje ze nie nadejdzie:) dzieki:*kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jestes jeszcze bardzo mloda i masz duze szanse szybko zafasolkowac. Plodnosc spada wlasnie po 26 roku zycia. Wiec glowa do gory i na razie ciesz sie zgrabna figura bo potem troszke sie rozrosniesz:) Ja przytylam juz 16 kg:( przed ciaza bylam jak szprycha a teraz ...no coz, taki maly pulpecik sie ze mnie zrobil:) ale dla dzidzi jestem w stanie przejsc wszystko. Bedzie wszystko dobrze. jestes jeszcze bardzo mloda. Korzystaj z zycia. Na wychowywanie dzieci przyjdzie jeszcze czas:) Jesli dostaniesz okres to widocznie Twoj czas jeszcze nie nadszedl. No ale oczywiscie wszystkie tu trzymamy kciuki zeby @ nie przyszla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
oj do poprzedniej fugury napewno powrocisz:) jesli wczesniej bylas szuplutka:)no najwidoczniej tez tak sobie wlasnie tlumacze:)zobaczymy jak to bedzie napewno dam znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaaaaaaaaa- ja trzymam kciuki tak czy siak.Wiesz kochana,my wswzytskie tu bardzo chcialaysmy dzidzusiow zawsze,staralysmy sie o nie,jedne dluzej ine krocej,ale mozesz byc pewna ze rozumiemy Cie doskonale!!!bo nic innego nas tu nie sprowadzilo jak chcec bycia mama,marzenia o spelnieniu sie w roli matki,smutki i zalalamnia z tym tez zwiazane.Jestesmy z Toba!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×