Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Dziś wyszłam ze szpitala, ale z dzidzią w brzuchu. 19.03. miałam wyciek, to były wody, odpływały mi gdzieś bokiem, nie było ich dużo ale miałam skurcze i lekarze narobili mi nadzieję że zaczęła sie akcja porodowa. 2 dni mnie męczyli, bo miałam swoje skurcze, dali mnie do jakiejś wanny i skurcze ustały :( to dali mi oxy ale nic :( Leżałam na trakcie porodowym i byłam załamana, wszyscy rodzili a ja nic. Dziś wypuścili mnie na przepustkę, w poniedziałek mam sie stawić rano do szpitala. Wesołych Świąt Wam życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, Agus wspolczuje. To nie moga w jakis inny sposob wywolać akcji porodowej? Bedziesz tak chodzić i się męczyć,jakaś paranoja. Mialyście tak,ze dzicia kopie, a wy czujecie to w pochwie, tak jakby w pecherz kopala, dziwne bardzo uczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Aga prykro mi bardzo:( Wszystkie myslalysmy ze juz po wszystkim. Coz, Szymek chce chyba jeszcze troche pobyc w przytulnym mieszkanku. Ale to juz niedlugo, nie zdazysz zauwazyc nawet jak sie zacznie. Wszystkiego dobrego Ci na te Swieta zycze.Moze na smingus dyngus sie pojawi:) MonteVerde- no wlasnie nie wiem co mam w brzuchu. Zawsze myslalam ze bede wiedziec a tu takie zarty male sobie robi:) A z tym kopaniem w dole to mialam. W szpitalu jak bylam to tak mnie kopalo w dole ze az bolalo. Wlasnie uczucie jest takie jak by po pecherzu czy jakos tak. powiedzialam lekarzowi bo sie troche przetsraszylam a on na to spokojnym glosem odpowiedzial:\" Chuck Noris nam sie rozwija\":) Takze chyba wszystko w porzadku:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz Wesołych Świąt Wam życzę. Jutro wracam do szpitala :( Powodzenia dziewczyny i wszystkiego dobrego!!! Odezwe się jak wróce. 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga trzymam kciuki, zeby to juz jutro sie skonczylo! wszystko bedzie dobrze, trzymaj sie kochana i pamietaj zeby nam opowiedziec wszystko jak bedzie po i znajdziesz chwile wytchnienia. Bedziemy tutaj czekac na nowiny. :) A tak z innej beczki... wydaje mi sie ze moje dziecko w koncu sie odwrocilo:) Dostalam dzisiaj kopa w zebra czego nie czulam jeszcze i czuje dziecko po lewej stronie na gorze i dole a zawsze czulam po obu stronach brzucha. jak myslicie , czy to jest to o czym mysle czy nie? Pozdrawiam i Wesolych Swiat !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbitara
Zycze Wam duzo spokoju i radosci, szczesliwych rozwiazan, spelnienia choc czesci marzen, zdrowych, madrych i dorodnych pociech, a przede wszystkim moc usmiechu!!! Aga, nie martw sie, ze swiatecznym jajkiem na swiat przyjdzie :) taka kinder niespodzianka ;) http://www.kartkiflash.pl/img_kartki/kartka_51.swf Wesolych Swiat!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbitara
Hej Dziewczynki, jak tam po Siwetach? :) Mam pytanie za 100 pkt. Jaki krem przeciw cellulitowi i rozstepom moglybyscie polecic? Boje sie, ze po porodzie stane sie jedna wielka skorka pomaranczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos, takie kopniaczki to chyba nic fajnego jak juz dziecko zaczyna sie duze robic. Dagmara zaczyna skakac coraz czesciej i kopac po pecherzu, na poczatku laskotanie bylo super,ale jak sie nogi wieksze robia to bywa nie wesolo:) Az sie boje co bedzie za miesiac. Moze bedzie lepiej, co bo bedzie miala mniej miejsca ??? hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Monte, jak Twoja mała będzie miała coraz mniej miejsca to i jej ruchy zmienią nieco charakter...nie będą to już kopniaki a raczej takie przepychanki, tez czasem nieprzyjemne...:) Aga, trzymam kciuki za ciebie i maleństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane!jak tam po swietach?? Ja bylam dzisiaj u poloznej.no i mialam nadzieje ze serduszka poslucha chociaz czy cus a ona tylk zmierzyla cisnienie podalal wynikiz krwi i zapytala jak sie cuzje.nie jestesm zachwycona.choc czuje sie super wolalabym zeby chociaz serdusio sprawdzila.Milego dnia1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,mam pytanie :czy któraś z was brał progesteron w zastrzykach?????????/ wiecie coś na ten temat????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was. jak po swietach u was?? bo ja jakos dziwnie ciezka i ociezala;))) Aga kurcze a juz bylam pewna ze tulisz syneczka juz do siebie, mam nadzieje ze juz teraz jestes po. daj znac jak tylko juz bedziesz z powrotem. nameczyli cie w tym szpitalu nie ma co. myslalam ze jak juz odchodza wody a nie rodzi sie to jakos wywyoluja porod. no ale mam nadzieje ze juz jestes po. A ja juz po @ teraz kolejne odliczanie. chce znow zaczac z tymi testami owulacyjnymi, mama nadzieje ze tym razem bedzie dobrze:)) pozdrawiam was wszytskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Swieta, Swieta i po Swietach:) a na wadze 2 kg wiecej:( MonteVerde jesli chodzi o te kopniaki w pecherzto faktycznie to nic przyjemnego. Ja wrecz czulam je tak nisko ze azw pochwie. Do tego dochodzily klucia kolo wzgorka lonowego ale na szczescie potem sie dziecko odwrocilo. I caly czas wlasciwie bylo ulozone poprzecznie. A terz to juz sama nie wiem jak jest ulozone. Raz czuje je po obu stronach a raz wzdluz brzucha...nic juz z tego nie rozumiem. myslalalm ze w koncu si odwrocilo a tu chyba nic z tego:( Kikusia- nie bralam progesteronu w zastrzykach ale wiem na co sie go bierze. Na podtrzymanie ciazy albo na wywolanie poronienia. Bo on obkurcza macice i dziala dwojako. Albo sie udaje utrzymac ciaze albo nastepuje poronienie. Tak slyszalam. Ahaja8- zycze powodzenia w starankach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sbitara, Ja tez szukalam dobrego kremu na rozstepy i polecila mi kolezanka taki jeden, wtej chwili nie pamietam nazwy.Byl dosc drogi i nie bylo go w sklepach.SZukajac go rozmawialam w kilku sklepach i powiedziano mi ze czasami nie warto wydawac duzo pieniedzy na takie kremy.Mozna kupic tanszy jakis bardzo dobrze mawilzajacy i regularnie go stosowac.Chodzi o to ze jak skora jest dobrze nawilzona to to tak nie peka.Jak chcesz nazwe tego drogiego kremu to jeszcze gdzies to mam.Moja lolezanka byla zadowolona, ja uzywalam nawilzajacego balsamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahaja8,my tez w tym miesiacu zaczynamy starania o drugiego dzidziusia i tez bede uzywac testy, powodzenia, tym razem musi sie udac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbitara
Pisanka 13, Dziekuje za informacje, ja wlasnie tez slyszalam, ze drogie niekoniecznie znacz najlepsze. W sumie sklad jest podobny we wszyskich tych specyfikach. Mialam na mysli cos z nizszej polki, np Gerbera. Choc tak na dobra sprawe to kazda z nas ma inne zapotrzebowania, wiec ciezko znalezc zloty srodek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuskzi!!widac z epo Swietach juz,od razu sie ruch zrobil.czkemsy na Age z malenstwem...na jej rekach:) Monte te plamienia ju ustaly dosc dawno.Plamilam 3 tygodnie,na szczescie zregzygnowlaam z pracy i dobrze zrobilam.dzidzia jest zdrowa i rosnie ze hej:)spodenki juz za ciasne heheh. Buzka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sbitara-Z kremu na rozstepy moge Ci polecic Ziajke firmy ziaja. Jest niedrogi(10 zl) ma 200 ml chyba, dobrze sie wchlania i przyjemnie pachnie. Jest po za tym bardzo wydajny.Najszybciej dostaniesz go chyba w rossmanie. ten okazal sie jak dla mnie najlepszy. Nie polecam natomiast Fissana-po prostu maslo! A do tego jeszcze intensywnie pachnie i ciezko sie rozsmarowuje. Dobre sa jeszcze Z firmy AA oraz perfekta mama. Ale jak dla mnie najlepszy jest ziajka. Jestem juz w 9 miesiacu i nie mam ani jednego rozstepu:) Na skorke pomaranczowa polecam My silhouette (30 zl) Reklamuja go w sumie jako krem wyszczuplajacy ale to bzdura, uzywalam go 3 tygodnie i nie ubylo mi z ud ani cm, za to cellulit bardzo ladnie zszedl:) Jest wydajny ma konsystencje zelu i slicznie pachnie. Mam nadzieje ze troszke Ci pomoglam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakaja dobrze ze zrezygnowalas z pracy, pewnie lepiej chuchac na zimne. ciesze sie ze wszytsko jest ok:)no bo tak musi byc ma sie rozumiec:))) pisanko- tobie rowniez zycze powodzonka, tez masz takie dlugie cykle? ja mam 35-36 dniowe cos kolo tego. mam nadzieje ze nam sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam dziewczynki. wiecie co tak sobie obliczylam kiedy mam te tetsy zaczac robic ii wychodzi ze przy opcji jakbym ten cykl miala miec 30 dniowy to za 3 dni powinnam zaczac robic, jesli w zalozeniu ze cykl bylby jak zazwyczaj czyli 36 dniowy to dopeiro za tydzien gdzies. hmmm problem w tym ze cos czuje prawy jajnik ale sluzu nie ma jako takiego plodnego i sama juz nie wiem czy nie zaczac juz teraz robic te testy. troche kasy na to pojddzie ale co tam, niech tylko wyjdzie mi jajeczko:))))) pisanko13 jak dlugie ty masz cykle od kiedy zaczynasz robisz te testy? pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie powiedzcie mi. mozliwe jest ze jajeczkowanie moze wystapic zalozmy juz teraz ale okres doperio w tym 36 dniu cyklu. ale zamotalam, chodzi mi o to czy mozna miec np jajeczkowanie w 10 dniu cyklu a sam okres wystapi w 36 dniu cyklu?? no bo cos czuje ten jajnik i nie wiem sama juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaja8- z tego co mi wiadomo(a troche tez juz o tym czytalam) to owulacja ma miejsce ZAWSZE na 14 dni przed nastepna @. Czyli w odpowiedzi na Twoje pytanie mowie: jest to raczej niemozliwe zebys @ dostala w 36 dniu cyklu jesli w 10 mialabys owulacje. Jedyne co moze sie zdarzyc to przy owulacji w 10 niu cyklu @ przyjdzie szybciej, i tutaj bylo by to w 24 dniu cyklu. Ahaja mozesz zaczac robic te testy szybciej oczywiscie. Wszystko zalezy od tego ile kasy jestes w stanie na to wydac. Wiem ze mozna przez internet zamowic sobie bardzo tanio testy owulacyjne lacznie w komplecie z testami ciazowymi. Ja kupilam chyba 10 w opakowaniu i do tego byly 3 ciazowe. Chyba stokrest to sie nazywalo czy cos takiego. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaja, moje cykle sa tez dlugie 35-36 dni.Zaczne robic testy od 18-19dzien cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisanko ja wlasnie tez mam takie dlugie cykle. 18-19 dzien cyklu bedzie mi wypadal ok 2- 3 kwietnia jeszze troche czasu tak to. no zobacyzmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz podejrzewa u mnie zespół nie pękających jajeczek.Jajeczka dojrzewają ale nie pękają.pomimo 25dnia cyklu jajeczko na usg nadal byo widoczne bo nie pęka tylko zanika i dlatego nadal nie jestem w ciąży.staram się o dziecko od ponad półtorej roku i dopiero ginekolog którego poleciła mi bratowa znalazł przyczynę.przepisał mi progesteronum w zastrzykach,czytałam,że lek ten jest na podtrzymanie ciąży.u mnie stosuję go po to aby przedłużyć drugą fazę cyklu i dać szansę pęknięcia jajeczku.jeśli to nie pomoże lekarz zastosuje inne leczenie.czy któraś z was miała podobny problem???Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbitara
alutos_80 Dziękuję Ci bardzo za wyczerpujące informacje :) Jutro się zaopatrzę, mam nadzieję, że i mnie pomoga ;) Widzę, że Ty już na mecie. Zazdroszczę. Ja dopiero z początkiem lipca mogę się spodziewać rozwiązania :) A już mi coraz ciężej ;) Na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy jesli czasem w nocy, nieswiadomie spie na brzuchu to to szkodzi dziecku? Zasypiam na plecach, choc slyszalam,ze tez nie wolno, ale nie potrafie sztywno trzymac sie na boku. Jak klade sie na bok, to opadam na brzuch, wiec wole plecy i takie błędne kolo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak to jest, prosze pwoiedzcie mi otoz dzis caly czas czuje prawy jajnik, od czasu do czasu mnie boli. dzis mam dopeiro 10 dzien cyklu, ale wbrew temu zrobialam sobie test owulacyjny i nie mam jajeczkowania. czyli to nie to. nie wiem czemu mnie boli, czy moze byc ze zaczely mi sie tworzyc pecherzyki?ile czasu trwa te dojrzewanie zanim dojdzie do owulacji?? tez tak nieraz mialyscie??martwie sie czy abym cos nie mam z tym jajnikiem??/ Monteverde nie mam pojecia czy lezenie na brzuchu jest Ok. zawsze sie slyszy zeby jednak kobieta spala na boku, ale jak jest narpradwe nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MonteVerde- najlepeij jest spac na lewym boku bo wtedy dotlenias dziecko i dostarczasz mu wiecej wartosci odzywczych niz w innych pozycjach. Spanie na brzuchu nie jest jakas straszna zbrodnia -czytalam gdzies ze nie szkodi dziecku. Zreszta niedlugo i tak nie bedziesz w stanie obrocic sie na brzuch:) Spanie na plecach nie jest zle ale jest o tyle niewskazane ze moze powodowac bol plecow po wstaniu z lozka. Mi sie to jeszcze nie zdarzylo ale slyszalam ze tak jest. Mi tez sie czasami zdarza ze zasypiam na lewym boku a budze sie na plecach i nic nie moge na to poradzic. Zreszta przy koncu zadna pozycja nie jest wygodna:( budze sie w noy kilkanasice razy i nie umiem dobrac odpowiedniej pozycji, bo w kazdej mnie wszystko boli:( Sbitara- termin mam na 22 kwietnia jednak czuje ze urodze szybciej. Moj gin jest rowniez tego samego zdania. Fajnie ze bedziesz chodzila z brzuszkiem w lecie:) letnie i przewiewne ciuszki, mozesz sie fajnie wystroic. Super. Zeby tylko nie bylo zbyt goraco... ja niestety musialam sie meczyc w zimie. najgorzej z butami. Nie daje rady juz od miesiaca ich wkladac i zapinac. Z dnia na dzien jest coraz gorzej. I ten brzuch ciagle rosnie. Juz mam 107 cm a jeszce kilka dni temu bylo 105. A myslalam ze w 9 miesiacu brzuch juz nie rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×