Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

No Aga widze ze juz na calego Cie wzielo. Ale fajnie:) bedziesz tulic w ramionach malego Szymka:) Powodzenia! Jezeli dziewczyny decyduja sie na kolejne dzieci jak np Kasia74 to znaczy ze chyba nie ma sie co az tak bardzo bac tego porodu. I to jest pocieszajace:) Wlasnie Kasia moje gratulacje. Chyba dobrze zrozumialam ze juz jestes w ciazy???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos z tym tuleniem to nie wiem jak będzie bo u mnie nic się nie dzieje oprócz tej wydzieliny podbarwionej krwią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to będzie Szymuś? jak moje drugie będzie chłopcem też będzie Szymek:) a poród boli jak cholera, ale nie myśli sie o tym... grunt to nie panikować i dobrze współpracować z położną i ... nie czytać masakrycznych opisów dziewczyny:) ja niedługo zaczynam staranka o rodzeństwo dla dominiki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bederka-jz trzymam kciuki zastaranka hehe:) Kasiu-gratulje! Aga_w - Kochana,no raczje ie da sie ukryc ze tak czy siak zbliza sie to wielkimi kroami!my jestesmy z Toba!!!!!!! A tak w ogole chcialam zyczyc wszytskm milego dnia z tej mojej ponurej,zalanej deszczem i wietrznej krainy:) Moj kochany spi po noce i ja jak zwykle sama. Upieke dzis ciacho-z ndow.zapraszam:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)widze ze niektore z was juz sa w drodze z drugim dzieciatkiem badz przygotowuja sie do tego, super. tez jestem zdania ze dziecku potrzebne jest rodzenstwo. pewnie nieraz sa przypadki ze przy jednym sie \"zostaje\", ale uwazam ze miec rodzenstwo to jest to:)))tez bym chciala miec wiecej dzieci, a poki co czekam az okresu nie dostane;) hmmm powinnam go dostac tak mniej wiecje jutro a pojutrze, nieraz miewalam dluzsze cykle do 34 dni wtedy okres mialabym w piatek. poki co piersi mam troszke wieksze ale nie bola. i wiecie co dziewczyny moze sobie wmaiwam, ale pare razy tak mialam takie dziwne uczucie, jakby mi jajnik \"drętwiał\", nie umiem tego inaczej wytlumaczyc, dziwne uczucie, bardzo slabe ale pare\\ razy mi sie tak zobilo. nie wiem czy sobie czegos nie wkrecam. zastanawiam sie czu juz jutro sobie nie zrobic sobie testu, tak mnie kusi. niby 32 dzien cyklu przpadnie mi w srode, ale jesli to mialby byc cykl 34 dniowy to doperio w piatek. chyba nie wytrzymam i jutro zrobie. wlasnie moja kolezenka byla w sumie 4 dni przed swoim okresemi nie wytrzymala i zrobila test i wyszly dwie krechy:) moze i mi wyjda, nie wiem jak myslicie. aga_w -najgorsze te czkeanie kiedy sie na dobre rozpocznie porod, ale z opisow doswiadczonych kobietek to tuz tuz:))0powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga- z tego co piszesz to juz ostatni dzwonek wiec zapewne bedziesz juz niedlugo tulic dzieciatko w ramionach. Jakie to uczucie, byc tak blisko?:) U mnie jak bedzie chlopiec to tez Szymek. Ale cos czuje ze jednak wyjdzie dziewczynka:) Zbyt dlugo nie widac plci na usg...a to z reguly siadczy o coreczce.(tak slyszlam):) Jakajaana- u mnie na pomorzu Polski piekna wiosenna pogoda:) wypralam ubranka dla maluszka i susze na balkonie. Zawsze to swieze powietrze. Zycze rownie udanej pogody. Ahaja8- wiem ze nie mozesz juz wytrzmac ale postaraj sie poczekac do dnia spodziewanej@ wtedy wyjdzie bardziej wiarygodny. Wiekszosc ciaz obumiera w terminie spodziewanej, dochodzi do tak zwanego naturalnego poronienia(wiekszosc dziewczyn nawet nie wie wowczas ze byla w ciazy). Poczekaj i jak nie przyjdzie@ a zycze Ci tego z calego serca, to zrob test. Musza wyjsc dwie kreski:) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos - jestem strasznie zmierzła i nabuzowana, aż sie mojemu mężusiowi dostało, nie wiem sama za co :) To czekanie jest straszne, ciagle w niepewności, narobiłam sobie niepotrzebnie nadzieji bo nic specjalnego się nie dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
sorka ze zawracam glowe i ciagle pewnie slyszycie o tym samym ale zwizyte u lekarza mam za tydzien i chce wiecec mniej wiecej na cyzm stoje moj cykl trwa 28 dni .. jednak ostatnio przestawil mi się,miesiaczke dostałam 16/17( nie wiem dokladnie bo 16 mialam tylko jedna plamke krwi) i miesiaczka trwała normalnie 5 dni w dniach 22-24 kochałam sie ze swoim chlopakiem bez zabezpieczenia,czy mialam wtedy dni płodne?przejelam sie bo od wczoraj 2 razy zrobilo mi sie ciemno przed ocZAMI i prawie stracilam przytomnosc,stąd te pytania i myśli wiem ze powinnam obserwowac swoj organizm ale narazie nie daje on zadnych znakow oprocz wlasnie tego co mi sie przydarzylo nie wiem moze to prrzemeczenie... do tego przy owulacjii zawsze bolały mnie piersi a teraz kompletnie nic a nic .. eh nie wiem drogie panie jesli mozecie mi odpowiedziec albo pomoc dziekuje z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu różnie to bywa. Nie znam się dokładnie na tych dniach płodnych, nie chcę Cie martwić ale pierwsze co to właśnie zrobiło mi się tak słabo, tak jak Ty to opisałaś, jak sie pozniej okazało byłam w ciąży. Jeśli masz wątpliwości, zrób test ciążowy i myśl pozytywnie, bo każdy organizm jest inny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dziekuje aga od okolo tygodnia jestem tak słaba ze szok martwi mnie to zaszybko odczuwam zmeczenie ale tez moze byc to spowodowane oczywiscie czyms innym jesli w tym tygodniu nie dostane miesiaczki napewno wykonam test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko będzie dobrze, nie martw się na zapas. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dzieki jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
pewnie ze dac znac:)a czy to mozliwe ze tak w krotkim czasie mozna juz miec zachcianki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaaaaaaaaaaa- nie wiem czy to mozliwe.oprocz bolu piersi to objawy zaczely sie tak ok 8 tygodnia u mnie,no i raczje niechec do jedzenia.nie mam szczegolnych zachcianek,wrecz przeciwnie-wielu rzeczy jesc nie moge bo mnie cofa na sama mysl.jedynymi moimi zachciankami sa owoce i zupy:) Wiec niesteyy nie umim odpowiedziec na pytanko. 3mam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
mnie piersi nie bolą a zawsze bolaly przed miesiaczka:P nie wiem czemu niedlugo sie okaze:) szczerze to nawet bym chciala:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a ty w ktorym jestes tc??:) gratuluje oczywisice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga 3mam kciuki za szybki i łatwy poród bo z tego co piszesz to już bardzo blisko. Majka daj znac co u ciebie bo wydaje mi się że już jesteś rozpakowana. Gratulacje. Moja Wiktoria skończyła dziś 4 miesiące. Jak ten czas szybko przeleciał - nie wiem nawet kiedy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
oo to aga jestes juz "na dniach" super!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaaaaaaaaaaaaaaaaaaa- ja jestem w 14tc:) Kochana,moze i fakt ze Cie nie bola tez cos oznacza.spotalam sie juz z tymdziwczyny nieraz mowily ze wlasnie przed kazda@ piersi je bolaly a wtedy kiedy zaszly,nie bolaly. Nie chce Ci w glowce namieszac,i tak pewnie ciagle myslisz hehe.test wiele wyjasni!!kiedy chcesz go robic?buzka! aga_w - jak tam Agus???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu witamy na topiku:) Jezeli chodzi o Twoje ptanie na temat dni plodnych to odpowiadam:teoretycznie nie mialas wtedy plodnych dni. Wedlug obliczen dni plodne zaczely sie dopiero w Twoim przypadku od 26 lutego i trwaly do 5 marca, no ale...sperma jest w stanie przezyc do 7 dni. W sluzie plodnym co prawda, ale wiesz roznie to bywa. Teoretycznie jednak nie mialas plodnych dni. jezeli chodzi o objawy typu zachcianki to ja mialam owszem jedna:) ser plesniowy, ktorego nigdy nie jadlam bo go nie lubilam. I musze powiedziec ze to mi rowniez dalo trooche do myslenia, bo wtedy jeszcze nie wiedzialam ze jestem w ciazy. Jesli marzysz o dziecku to trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga- nie boj nic. To moze byc cisza przed burza. Bedzie dobrze:) Nie przejmuj sie mezem. Na pewno zrozumial ze hormony szaleja:) On teraz tez pewnie bardzo to przezywa i wie ze bedzie pod reka jakbys miala ochote na kims sie wyzyc:) Jest na to przygotowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
no w sumie podobno wtedy mialam dni plodne nie wiem zreszta okaze sie:) bede cierpliwa i czekam na miesiaczke jesli nie dostane wykonam test.. jesli dostane-wiadome...ah ta niepewnosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
15 luty najpozniej...;) takze zostalo mi dłuuuuuuuuuuuuuuuugich 5 dni hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaaaaaaaaaaaaa - marzec moja droga,juz jest marzec heheh:) Jeszcze troszke:) Badz cierpliwa!!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprócz kilku skurczy w nocy teraz cisza :( Po co były te moje nadzieje???? :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga, prędzej czy póżniej zacznie się na dobre, juz nie ma odwrotu:) widać dobrze Twojemu maleństwu tam gdzie jest, a ty wykorzystaj jeszcze te dni, które Ci zostały na odpoczynek, potem będzie tego brakowało...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×