Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

alous - dzikeuje bardzo:) wlasnie tak myslalam,doczytalam troszke:) Tomus ma sie dobrze,nic mu ie jest.tylko jedna rzecz mi nie pasuje.jest takim glodomorkiem ze wczoraj wieczorekim po kapieli wyjadl wsyztsko!!!mialam puste piersi a on szalal dalej z glodu.bylo mi tak go zal!!!na szxzescie jakos go ululalam do snu i do nastepnego jedzonka nazbieralo sie .problem jest jednak nie w tym ze Tomus duzo je ale je badzo nieregularnie.jedynie w nocy ma normalne odstepny 2 lub 3 godzinne,nastomiast w dzien jest w stanie jest nawet co pol gdziny kilka razy i nie spiprzez to nieraz kilka godzin.mam przez to nieuormowany naplyw pokarmu,nie wiem czy jest na to jakas rada ,ale sadze ze nie,bo przeciez nie bede go trzymac w glodzie po to zeby jadl w rozsadnych odstepach. czyzby - kochana!ja tak mialam!!i niestety mnie to meczylo do samiutkiego konca! a na kniec jak juz mialam wieeelki brzuch to w tym miejscu zdretwiala mi skora i nie mialam czucia,to jakis ucisk,niesktorym przrchodzi jak dzidzia sie broci a inym nie.buziaki1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzby- ja teraz nieraz mam uczucie jakbym skory nie czula tu do gory wlasnie, a nieraz mam wrazenie jakby mi w ogole skory brakowalo:))) a ja juz jestem po badaniu moczu i..... jest czysty:)))) zero paskudnego bialka:))))ale sie ciesze, dzieki wam za slowa otuchy:))))))jeszcze raz. pytalam sie lekazra nt lotu w kt tyg mozna itd a on ze moze wystawic zaswiadczanie jesli wszytsko ok z lozyskiem i szyjka, ale on zaznacza w takim zaswiadzceniu ze kobieta eci i tak na wlasne ryzyko, bo w ost trymestrsze moze dojsc do pekniecie wod plodowych przez cisnienie i przedwczesny porod. a ja jeszcze dzis mam ta konsultacje z tym okulista dot cesarki, wreszcie sie doczekalam, dlugo czekalam. ciekawa jestem co powie, dam znac co i jak. buziaki wam sle, ale dzis pieknie slonko swieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos, ja pokarm dl amalej zostawiam bo mroze. Ale chodzi mi czy jesli przez te 3 dni raz na 2 tyg, nie bede w tej szkol etak duzo odciagac, to czy nie zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monte- nie sadze zeby zniknal z powodu tych kilku dni, ale na 100 % pewna nie jestem. A duzo czasu spedzasz w szkole? Jesli to kwestia dwoch karmien to mysle ze nie ma powodu do paniki. Mozesz miec jedynie problem z nabrzmialymi piersiami, a z kolei potem ureguluje sie ten pokarm ze bedzie sie go mniej tworzyc. Bo im wiecej Dagmarka ciagnie tym wiecej sie go robi. Moze sie zmniejszyc laktacja ewentualnie ale nie sadze zeby zaniknal. Moze wtedy chociaz troche sciagnij jak sie uda. jakajaana-nie ma co dziecka przyzwyczajac zeby jadl co kilka godzin bo bedziesz miala placz w domu zreszta dziecko karmione piersia je na zadanie wiec musisz go przystawiac wtedy kiedy hce. Nie wiem ile dni minelo od porodu ale wiem ze po trzech tygodniach cos kolo tego jest tzw kryzys laktacyjny i wtedy trzeba jak najwiecej z dzieckiem przy piersi siedziec zeby jadl kiedy bedzie chcia. Bo mleka jest w tych dniach mniej i moze Ci sie wydawac ze masz puste piersi. Ahaja- ciesze sie ze sie wyjasnilo. Cale szczescie ze jest wszystko dobrze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alotus no wlasnie w sobote minely 3 tyg i jest pewnie tak jak mowisz!!dzikeuje Ci kchana baaardzo!!!!!!!!! ahaja 0 jupi ze wsyztsko jest okej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hurra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny.dzis bylam u lekarza i to juz 7 tydzien!!!!!!!.dostalam odrazu leki na moje bole mam nadzieje ze ustapia.za 2 tygodnie kolejna wyzyta wiec moze jakies usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyzby...
Dzieki Kochane, uspokoilam sie, b nie wiedzialam czy to grozne, czy co, czlowiek za duzo sie naczyta i pozniej sie martwi . Jakaana, czy to JUZ 3 tyg ?????????? Trudno mi uwierzyc. Malenstwo a co Ty na to, ze ja sie dowiedzialam o malym Tuptusiu w 11 tyg ? Sciskam Was !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimis26 teoretycznie 26.09 były i ciebie dni płodne, ale tylko teoretycznie. Praktycznie to musiałabyś kontrolować temperaturę żeby zaobserwować czy był spadek a potem wzrost temperatury. Pozdtawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajaana- kryzys jest jeszcze w 3, 6 i 9 miesiacu wiec nie poddawaj sie tylko przystawiaj jak najczesciej i duuuuzo pij. Bo to tez bardzo wazne. Ja juz musze dawac obiadki mojej mimo wszystko bo mleko moje juz jej nie wystarcza. Jest coraz czesciej glodna. Weszla w 6 miesiac, wiem ze powinnam karmic ja mlekiem do konca 6 miesiaca ale co mam zrobic jak w nocy budzi sie z glodu po dwoch godzinach snu. Zreszta ide do pracy niedlugo i musze juz ja przyzwyczaic do innego jedzonka. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wam z wieczorka:) ale zaczela mnie zgaga piec, nie fajne uczucie. babeczki wy moje kochane powiedzcie mi do wyprawki dla malucha ten termometr do ucha jakiej macie firmy i maja te nakladki? bo ogladalam taki wlasnie z nakladakami i obawiam sie ze trzeba bedzie je czesto wymieniac a to dodatkowo koszty no i problem zeby dostac. i pytanie z innej beczki jak dlugo krwawilyscie po porodzie? jak dlugo trwalo to intesywne krwawnienie a ile ogolnie calosc? i ile paczek podkladow trzeba m.in do szpitala? dzieki za wam babeczki za trzymanie kciukow za moje wyniki:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaja- ja mam taki termometr, fajna sprawa. Zreszta nie wkladasz tego centralnie do ucha tzn nie przytykasz tylko lekko przykladasz na odleglosc ok pol cm. Wiec te wklady sa niepotrzebne. Co do krwawienia to ja np najwieksze mialam zaraz po porodzie przez 3 dni. Potem stopniowo malalo a po tygodniu bylo cos w rodzaju lekkiego okresu. A gdzies po 3 tygodniach zrobily sie z tego uplawy. Calosc trwala 6 tygodni. Bedzie dobrze.Pamietam ze tez o to pytalam. W kazdej ciazy sa etapy kiedy ma sie rozne pytania i Ty mas zdokladnie te same co ja bedac w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha do szpitala wystarcza dwie paczki. Przynajmniej mi wystarczyla. A jak bedziesz rodzila w irlandii to pewnie tylko jedna Ci styknie bo tam wypuszczaja zaraz na drugi dzien. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo ja zaczęłam w 5 tygodniu i przez 2 tygodnie przyjmowałam po 4 na dobę, później po 2 na dobę a od 10 tygodnia tylko 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:) Jak miło znowu Was widzieć:) Na początku chciałam pogratulować wszystkim nowym mamusiom i tym przyszłym:)Nie jestem na bieżąco, więc nie mogę każdej z osobna coś napisać bo nie wiem co tam u Was:) U mnie nadal wszystko bez zmian, czyli nic!!! W najbliższym cyklu idę na inseminację, bo mam już dość czekania. Teraz jak na złość, kiedy chce żeby @ przyszła jak najprędzej to ona już 2 miesiące się opiernicza! Jestem tym już zmęczona. Ale nie będę Was smucić, bo Wy macie się czym cieszyć:) Trzymajcie się Kochane cieplo:) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka1980
Madziorka, to moze jestes w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenstwo- ja bralam duphaston od 9 tyg do tego 12, 3 razy dziennie po jednej.a nawet pod koniec zmniejszona mialam dawke na 2 razy dziennie. madziorka- nie poddawaj sie, na pewno sie uda. a moze jestes juz w ciazy skoro okres tyle ci spoznia? a mnie wczoraj cos meczylo, sumie zaczelo sie od czwartku wieczorem tak mnie bolalo cos w plecach, bolem ciaglym, tepym. jakby bole krzyzowe. ale na szzcescie przeszlo jakos. do tego zawuazylam od czasu do czasu twradnial mi brzuch, ale maly dokazywal bo czulam jak kopie, takze moze to nic takiego bylo. zastanwiam sie czy to mogly byc te skurcze przepowiadajace o kt kiedys pisalyscie, czy moze za wczesnie na nie? dodam ze nie bolalo mnie te twardnienie brzucha tylko to cos w krzyzu. od kiedy czulysie te skurcze przepowiadajce i jak wam sie objawialy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenstwo- ja bralam duphaston od 9 tyg do tego 12, 3 razy dziennie po jednej.a nawet pod koniec zmniejszona mialam dawke na 2 razy dziennie. madziorka- nie poddawaj sie, na pewno sie uda. a moze jestes juz w ciazy skoro okres tyle ci spoznia? a mnie wczoraj cos meczylo, sumie zaczelo sie od czwartku wieczorem tak mnie bolalo cos w plecach, bolem ciaglym, tepym. jakby bole krzyzowe. ale na szzcescie przeszlo jakos. do tego zawuazylam od czasu do czasu twradnial mi brzuch, ale maly dokazywal bo czulam jak kopie, takze moze to nic takiego bylo. zastanwiam sie czy to mogly byc te skurcze przepowiadajace o kt kiedys pisalyscie, czy moze za wczesnie na nie? dodam ze nie bolalo mnie te twardnienie brzucha tylko to cos w krzyzu. od kiedy czulysie te skurcze przepowiadajce i jak wam sie objawialy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorka sama widzisz ze malenstwo po ciezkich kilku latach dopielo swego wiec uwierz ze Tobie predzej czy pozniej tez sie uda. Wiem ze jest Ci ciezko patrzec jak innym sie udaje a Ty sie musisz biedna naczekac i napracowac ale to tylko kwestia czasu. Trud sie oplaci a nagroda bedzie wielka:) No ale co z tym okresem??? Ahaja- twardnienie brzucha bezbolesne to wlasnie skurcze przepowiadajace. Ale ten bol w krzyzu to mialam dopiero w dniu porodu, no ale bol bolowi nie rowny. Moze u Ciebie to bylo zwykle przemeczenie. Ktory masz tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutos- teraz mam koniec 30 tyg. no powiem szczerze ze ten bol w plecach nie byl silny ale taki uciazliwy, tepy, jednostajny, caly czas trwal. mam nadzieje ze to nic takiego bylo, bo maly caly czas dokazywal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina27 -
Dziweczyny mam takie pytanko do was... po zakonczeniu dni płodnych od razu zaczął mnie bolec brzuch jak na @...dodam ze staramy sie o dzidziusia...dni płdne skończyły sie w środe a od czwartku mam objawy na @.Co to moze oznaczac?Czy jest to normalne?Z góry dziekuje za odpowiedz..pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaja- to napewno nic groznego nie bylo, jak juz wspomnialam czasami bole przepowiadajace przypominaja bardzo porodowe. Ale ja mysle ze to po prostu byl bol krzyza spowodowany ciezarem jaki dzwigasz. Jesli juz minal to nie przejmowalabym sie tym. Naprawde uwazam ze nie ma powodu do zmartwienia. Ewentualnie wspomnij przy wizycie lekarzowi ze cos takiegpo mialo miejsce. Ale czasami taki bol jest rowniez spowodowany np zbyt dlugim lezeniem na plecach badz po prostu przeciazeniem kregoslupa. Pozdrawiam. Karina troche zapomnialam jak to juz jest z tymi dniami plodnymi ale mozliwosci sa dwie. Albo ten bol spowodowany jest nadchodzaca miesiaczka(choc watpie w to bo troche za wczesnie) albo zaciazylas. I tego drugiego Ci bardzo zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina27-
alutos dziekuje za odpowiedz byłabym najszczęsliwsza na swiecie gdyby sie okazało ze sie zafasolkowałam....jednak proszę jeszcze o odpowiedz dziewczyny.... jezeli wiecie co to moze oznaczac a moze i wy mieliscie tak samo...dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki! pytanko d obecnych MAMUS. Po porodzie krwawilam tak dosc mocno ok3 dni.wsyztsko zakonczylo sie po 2 tyodniach,juz nic ze mnie \"nie leci\".od 2 dni pobolewa mnie brzuch.czy t mzliwe ze dostane tak syzbko @?? buziaki Tomus mial dzisiaj straszna kolke.2 godziny sie zwijal,juz mi taaak go zal bylo!!!sraszne t jest!!!!!!!!!!!!!! na szczescie zasnal moja Anioleczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakajaana- podejrzewam ze wszystko sie unormuje bo ja tez tak mialam ze bylo krwawienie a potem przerwa dwudniowa a od nowa sie zaczelo. Nie sadze zeby to bylo na okres bo to troszke za wczesnie. Poczekaj jeszcze chwilke i zobaczysz ze wroci. Mnie tez pobolewalo jak na okres a do tej pory nic nie mam:) Wspolczuje tej kolki. Wiem co przezywasz bo dzis w nocy Alunia dostala jakiegos ataku placzu . Nie wiem co to bylo ale to bylo straszne najgorsze bylo to ze nie chciala do cyca. Kazde podejscie konczyklo sie jeszcze gorszym placzem. W koncu nie wytrzymalam i zrobilam jej butelke. ^I o dziwo zjadla 50 ml i usnela. Ale mleko na pewno bylo. Zteszta ona nawetr nie chciala chwycic sutka. Nie wiem co to bylo...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alotus - moze tez miala koleczke. takie ataki placzu sa okropne i wlasnie najgorsze jest w tym to ze do cycka nie ma szans,tomus tez jak szaleje to w ogole nie chwyta.ahhhh,biedne kochane nasze dzieciaczki,e jeszcze nie potrafia mowic:)hehe.buziaczki dla Twojej kruszynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×