Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Witam, Dziewczyny proszę was o pomoc, czy któraś miała podobnie? w piatek rano w 28dc slaba druga krecha prawie niewidoczna dzis rano to samo od 4 dni mdlosci, zgaga. metaliczny posmak w ustach wczoraj obudzilam sie z bolem brzucha jak w trakcie okresu, mocny i dlugi zrobilam przed chwilka 2 test paskowy pretest i I krecha caly czas boli zoladek i brzuch jak na okres temp przez ostatnie 3 dni rano 36,8 w dzien 37,0 wczoraj i dzis 37,1 Dodam,że cykle mam regularnie 30-33 dni dziś koniec 32 dc bardzo mi smutno nie wiem co myśleć o tym wszystkim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajaana- moze masz racje, moze to jakis bol brzuszka byl. Nie wiem. Ale z butelki wypila ladnie. No niewazne juz mam to za soba i cale szczescie. Mam nadzieje ze dzisiaj bedzie wszystko dobrze w nocy. mojanadzieja- hmm...ciezka sprawa i dziwna z tym testem. Moze zrob jeszcze raz. Wlasnie dlatego jest napisane zeby robic test w dniu spodziewanej @ bo w tym dniu ponad polowa ciaz ulega samoistnemu poronieniu. Mysle ze jesli kolejny test wyjdzie negatywny to niestety tak bylo w Twoim przypadku. Ale mam nadzieje ze ten drugi pretest sie mylil i teraz wyjdzie druga kreska.Trzymam kciuki. Temperatura powyzej 37 stopni rano jest ciazowa natomiast w dniu okresu powinna spasc do 36,6. Powodzenia kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojanadzieja- poza tym wszystkie objawy masz typowe dla ciazy. Ten test napewno sie mylil. Wykonaj go jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutos mam nadzieję,że tak będzie. ten dzisiejszy test robiłam ok 16 więc nie z porannego moczu :/ teraz trzeba tylko czekać, czy jutro lub we wtorek @ przyjdzie czy nie. trzymajcie kciuki aby ie przyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojanadzieja - kochana trzymam kciuki ,wlasciwie to mysle ze jestes w ciazy!!!powtorz test np po we wtorek!!daj koniecznie znac!powodzenia!!! alotus - no ja mam nadzieje ze i u nas bedzie dziisaj lzej.dalam mu wczoraj calpol i nie wiem czy to pomoglo czy w koncu samo ustapilo ze zasnal.oby dzisiaj bylo lepiej. i u Ciebie równiez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Przepraszam ze 'nachodze' Wasz topik ale nie chcialabym zakladac zbednego tematu na forum. Jestem tutaj z mala prozba gdyz wydaje mi sie ze lepiej nie moglam trafic. Otoz wydaje mi sie ze jestem w ciazy a test wyszedl negatywny. Nie wiem co o tym myslec. Ostatnia miesiaczke mialam 28sierpnia a dzisiaj jest juz 12 a tu dalej nic...Nie wiem czemu ale od 2 dni jestem ciagle glodna...jem i mam wrazenie ze 'jakis tasiemiec' (tylko przenosnia) pochlania wszytko co zjem bo nadal jestem glodna.Chwilami mam bole brzucha takie jak przed miesiaczka...piersi bolaly mnie jakies 5 dni po tym jak mialam dostac okres. Niecale 2lata temu tez tak mialam ze nie dostalam okresu ale lekarz powiedzial ze zo cysta czy cos takiego po tabletkach hormonalnych bylo wszytsko ok. Do marca bralam tabletki anty i wsyzstko bylo ok. od marca nie zaruywam .... Z gory dziekuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia_r jedyne co ci mogę poradzić to albo wizyta u lekarza bo na tym etapie już na usg widać bardzo ładnie ciążę albo idź zrób sobie betę bo jest bardziej wiarygodna niż test :D Alutos a próbowałaś posmarować Aluni dziąsełka żelem, bo to mogą być początki ząbków. I będzie mały gryzoń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana @ na razie brak, temp ładnie 37,1 jutro powinna być @ wg. planu jak zawsze :/ mam nadzieję,że nie przyjdzie już na te kolejne 8 miesięcy :) poinformuję was co się dzieje :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia_r \"beta\" to jest test z krwi na tzw beta HCG. Robi się go w każdym laboratorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojanadzieja- bedzie dobrze. Powtorz test a zobaczysz ze wyjdzie pozytywny. Temperaturke masz bardzo ladna:) trzymam kciuki!!! Wzetko chyba masz racje! Ze tez wczesniej n a to nie wpadlam:) Przeciez to moga byc zeby. Na kolke chyba za pozno...bo mala konczy niedlugo 6 miesiecy wiec to pewnie zeby. Dziekuje Ci! Juz dzisiaj bylam u lekarza zeby ustalic liste zywiueniowa dla mojej Ali. I zaczynam dokarmiac. Bo malej nie wystarczaja juz moje cycki:) Maly glodomorek mi rosnie:) Kasia_r- wzetka ma racje, powinnas zrobic test na beta hcg wtedy dowiesz sie prawdy. Jesli to nie ciaza to powinnas isc do lekarza, ale to juz pewnie sama wiesz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny. Kupilam dzisiaj drugi test i zrobie jutro jeszcze raz. Moze ten pierwszy za wczesc zrobilam...i dlatego wyszedl negatywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia r - daj koniecznie znac!trzymam kciuki! alotus - no fkatycznie to moze byc czas zabkow:) U nas niestety znowu kolka:( Jeszcze wyszly Tomciowi dzisija krosteczki ,glownie na buzce,to pewnie jakies uczuleie.zatanawiam sie na co.z nowych rzeczy zjadlam tylko banany.mysllam jeszcze o mleku ale mleko pije dzien w dzien caly czs wiec nie wiem cy uczulenie mogloby wyjsc tak pozno. ahh,ten moj Tomus slodziutki...a tak w ogole skonczyl dzisiaj mieisac:) Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka1980
Kasia r, czekamy na wiadomosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojanadzieja- i jak z tym okresem??? Mam nadzieje ze nie prtzyszedl. Kasiar- czekamy na wynik testu. Jakajaana- U mojej tez wyszly krosteczki na buzce i okazalo sie ze to nie zadna alergia pokarmowa a po prostu od zelu na dobranoc johnsonsbaby.:( To takie gówna ze szok. Jak nie uczulaja to szczypia w oczy. Tazke sprawdz czy to nie alergia kontaktowa. No ale banany tez moga uiczulac. Wiec odstaw na kilka dni i sprawdz czy alergia wystapi ponownie. Mysle ze to nie od mleka, skoro pijesz od poczatku. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aalotus - sa 3 mozliwosci.banany,kremik johnsona lub herbatka na mleko,czytalam na ulotce ze moze powodowac wlasnie alergie i dziala wiatropednie a Tomus strasnzie sie meczy przez kupki od kilku dni wiec t wsyztsko odstawilam i zbacze jak to bedzie.dzisiaj podlam mu piewszy raz herbatke rumiankowa.nie dzialalo nic na placz,po herbatce zasnal jak aniolek,pierwszy raz od dawna:) dbranoc!!!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu taka cisza???????? Kasia_r jak tam wyniki testu. Dziewczyno zlituj się nad nami. Wszystkie pewnie niecierpliwie czekamy na ten wynik. Trzymam kciuki żeby był pozytywny :D Wszystkim staraczkom przesyłam pozytywne fluidki i mam nadzieję że coś zdziałają ***************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajaana- ciesze sie ze herbatka pomogla. Ale to jakas specjalna dla niemowlat czy zwykla rumiankowa? fFaktycznie straszna tu cisza ostatnio. Monte, Sbitara, Aga...gdzie was wywialo? Odezwijcie sie! Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Pisze do Was ponownie. @ jak nie miałam tak nie mam od sierpnia. Od tygodnia strasznie bola mnie piersi.Test robilam chyba miesiac temu,ale wyszedl negatywnie.Wiec mysle,ze to znowu jakies zaburzenia.Poza tym chyba bierz mnie jakies chorobsko!:(Od jutra zaczne brac luteine na wywolanie. Tak poza tym:macie sliczne pociechy:) Trzymajcie sie cieplutko. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka1980
Madziorka, to moze zrob bete? W sumie, co ci zalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorka Oliwka ma racje. Nie bierz na razie na wywolanie tylko zrob bete albo kolejny test z rannego moczu. Moze sie okazac ze poprzedni test zrobilas za szybko. A teraz moze sie udalo!:) Wiesz bolace piersi to dobry objaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorka mogę ci poradzić jedynie to samo co Kasi_r: beta i USG a już na pewno wizyta u lekarza bo to trochę długo jak na jakieś zaburzenia. Weź pod uwagę fakt że niektórym kobietkom test wychodzi negatywnie choć są w ciąży więc mam nadzieję że i ty się do nich zaliczasz :D Wyjątki potwierdzają regułę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alotus - tak ,to specjalna herbatka dla niemwlat.mozna ja podawc juz od pierwzego roku zycia,HIPP. madziorka - zrob jak radzą dziewczyny!!i daj znac! kasia r - odezwij se!!!!!!!!!!!buzka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesttey wysypka z Tomusia bzki dlej nie zniknela:( Nie wiem juz sama co to mze byc,wyztsko jem to co zwykle,ic nowego nie wprowadzam:( Zastanawiam sie iel takie uczulonko potrafi schodzic.jesli to n przrz banany lub ten krem t mysle ze juz powino zejsc,juz minelo kilka dobrych dni,a t nic. jutro przychdzi polozna wazyc Tomci to zapytam,ale znajac ja to powie\"dzieci tk maja\",zawsze to samo,mysle o lekrzu jak sie ie poprwi:( Poza tym od kilku dni to juz nie tylko wieczory sa ciezkie ale i cale dni.Tmci w ogole nie chce spaccaly czas placze.mze to przez ta wysypke?kupcia juz lzej idzie chyba dzieki rumiankowi,ale i tak cos mu ne pasuje. ahhh te dzieciaczki kchane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakajaana- a jak ta wysypka wyglada? Gdzie sie znajduje i czy to sa krostki z bialym czubkiem czy placki czerwone. Bo to wazne zeby odroznic. Polozna mi mowila ze to tez moze byc od hormonow matki. Ze ponoc jest cos takiego jak tradzik niemowlecy. Ja tez myslalam ze mam ten tradzik dopoki nie przestalam uzywac tego zelu do mycia(cos mnie tknelo) Odstawilas ten krem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madziorki
kochana, jak weźmiesz luteinę na wywołanie to napewno sobie nie zaszkodzisz bo jeśli to są zaburzenia to dostaniesz wreszcie @ a jeśli jesteś w ciąży to luteina podtrzyma twoją ciążę no i oczywiście zrób bete luteina to progesteron, hormon podtrzymujący ciąże trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyzby...
Codziennie o Was mysle, ale nie mam sily na pisanie... Kochane, mam kolejne arcywazne pytanie: czy Wam tez tyly uda w ciazy??? Musze przyznac, ze jak dotad jeszcze sie specjalnie nie powiekszylam, poza brzuchem :) ,ale niestety moje uda powiekszaja sie z dnia na dzien, mam juz jakies 5cm wiecej w obwodzie i az boje sie co bedzie dalej :/ Zle sie z tym czuje, no i estetyczne to to nie jest, tym bardziej, ze to najslabszy punkt mojej figury i ciezko pracowalam nad tym, zeby jakos wygladaly... A poza tym slyszalam serducho mojego Tuptusia :))))) Szybciutkie :) Co do farbowania wlosow, to ja farbowalam bo... nie wiedzialam, ze jestem w ciazy, ale slyszalam podzielone opinie na ten temat. Pozdrowienia dla Was !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alotus - od urdzenia wychodIly mu takie czerwoe plamki a na nich krosteczki, nieqwiele ale i na brzuszu i na nozce i na bzce,i mysle ze to te hormony,czytalam o tym,ale teraz ma cos innego.wysypalo g tylko na buzi,glownie policzki,takie drobniutie kroseczki,taka kaszka,gesto wystepujaca,bylo to czerwone ale dzisiaj maja jasny kolor.rem odstawilam od razu.trudno mi dojsc od czego to mze byc bo wsyztslo co nowego wprowadzilam przestalam uzywac czy jesc i jestem przy tym przy czym bylam od poczatku a to nie znika.nie mam pomyslu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenstwo- nie mozna farbowac w pierwszym trymestrze. Ja farbuje tez bez amoniaku ale zafarbowalam dopiero w 4 miesiacu- lepiej dmuchc na zimne. Czyzby- niestety uda strasznie mi utyly w ciazy. Wogole dobilam do 70 kg pod koniec 9 miesiaca, a tylam w zastraszajacym tepie:( Na szczescie teraz juz mam swoja wage. Jestem pol roku po porodzie i karmie piersia. Spokojnie wszystko Ci zejdzie. Nie martw sie nba zapas i ciesz sie ciaza. Ja wygladalam jkak paczek- doslownie. Wielkie uda tylek jak szafa i brzuchol powyzej chmur. A zadziwiajace jest to ze tylko ja widzialam u siebie te zmiany a inni twierdzili ze nie przytylam nic:) Moze mowili tak zebuy bylo mi milo... I powiem Tobie, ze zadne kremy wyszczuplajace nie pomogly zadne kremy na cellulit i na rozstepy tez nie. Jak maja sie pojawic to i tak sie pojawia. Cellulit zszedl zaraz po porodzioe- co sie okazalo- byla to po prostu woda w tkankach. Strasznie bylam spuchnieta, woda wychodzila ze mnie przez dwa tygodnie po porodzie. Teraz wygladam juz tak jak przed ciaza tyle ze brzuszek nieco odstaje. Ale i nad tym popracuje. Niedlugo ide do pracy wiec ze stresem sam zejdzie:) jakajaana- mi to wyglada na tradzik. Ale martwi mnie to ze ma te krosdtki tez na ciele. Bo to juz objaw alergii. Proponuje zebys jadla na razie same jalowe rzeczy przez jakis tydzien i zobaczysz czy zejda, jesli nie to znaczy ze to tradzik niemowlecy. Trztmaj sie kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×