Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Monte- Jesli Cie to pocieszy to ja mam tez dwa male flaki. Nie karmie juz bo tez strasznie chudlam wlosy mi wypadaly i cera sie psula. Karmilam prawie 8 miesiecy to chyba nie za krotko, to co najlepze dalam Aluni. Teraz walcze jeszcze z brzuchem. Bo moze nie jestjuz duzy ale za to strasznie wyglada. Pomarszczony, skora zwisa a pepek na wierzchu. Fuj... Od jutra zaczynam rollmasaze. Ponoc fajna sprawa. Mam nadzieje ze pomoze, a na cycki to chyba wezme jakies tabletki ziolowe bo nie mam juz sily. Nie podobam sie sobie i to jest okropne. Chuda jak patyk z obrzydliwym brzuchem i malymi cyckami. le coz. Najwazniejsze ze jest Alunia i ze jest zdrowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mam pytanie odnosnie miesiaczki po porodzie.jak przyszla pierwsza @ po porodzie to cykle od razu mialyscie rowne??zblizone dlugoscia do tych sprzed ciazy??ja spodziewalam sie drugieje miesiaczki 3 dni temu licxzac dlugosc cyklu tak sprzed porodu i nic.ciekawa jestem jak to u Was!!! my dzisiaj wrocilismy do anglii,szkoda slow jak nam sie tu nie chce byc.buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakajaana u mnie druga @ po porodzie przesunęła mi się o jakieś 2 tygodnie a potem już było normalnie. Nie masz się czym martwić. Czekaj cierpliwie - hormony jeszcze szaleją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!:) Moja @ przyszla tak jak powinna. Tzn 28 dniowy cykl mialam przed ciaza i teraz tez tak samo. Widac moje hormonki sie juz unormowaly. No ale Ty Jakajaana chyba karmisz jeszcze Tomeczka?? To dlatego Raz masz wieksze stezenie prolaktyny a raz mniejsze. Normalka. Wiec sie nie przejmuj. Ja juz nie karmie i dlatego wszystko mam w normie. Pozdrawiam wszystkich. Milo Was znowu widziec na topiku. :) Chodze na rollmasaz. Swietna sprawa. Efekty widac juz po pierwzym razie. Nie spodziewalam sie. Jesli ktos ma ten problem z brzuchem co ja to polecam bo naprawde warto:) Papapaa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dziekuje za odpowiedz:) Alotus- w koncu sie z tym iporasz hehe:)Ja tez mam troche brzuszka ale nie jest tak zle:) Niedlugo pewnie nastepny dzidzius wiec po co mam sie zadreczac odchudzaniem:)Moze zmiienie zdanie jak przyjdzie lato:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,ze to nie na tym formum, ale Alutosku powiedz jak oduczyłaś Alunie cycuciów. Moja ma już 6,5 miesiaca i cyc to cyc. Nie chce nic innego jesc, na widok łyżeczki czy butelki wpada w szał. A ja wlasnie wrocilam od lekarza i nie moge leczyc siebie, choc musze, bo leki przenikną do mleka i lekarz nie chce mi ich przepisac poki nie skoncze karmic. Mysle ze za jakies 2 miesiace chciabym juz w koncu rozpocząć kurację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monte- mysle ze to indywidualna sprawa. Moja mala nie miala z tym problemu. Pracowalam i po prostu zaczelam dawac cyca tylko rano i wieczorem no i w nocy a w ciagu dnia dostawala butelke. W koncu zaczelam karmic tylko w nocy i po jakims czasie pokarm mi zanikl. Ale na moja wlasna prsbe bo juz nie mialam sily. Musisz po prostu powoli odstawiac. Stopniowo. Ja uzywam smoczkow NUK i Alunia chetnie z nich je. Mysle ze Twoja tez sie w koncu przyzwyczai. Potrzeba czasu. Odstawiaj stopniowo. Moze sciagnij troche do butelki pokarmu i wtedy mala sie przekona do jedzenia. A potem oszukasz i wlejesz modyfikowanego mleka. Ja na szczescie nie mialam z tym problemu. Ja tez wygladam jak szkielet ztym ze brzuszek to niestety lekko odstaje i zwisa skora jak sie zegne. orzydliwosc. Ale juz nad tym pracue intnsywnie. za to martwi mnie pepek. Bo ciagle odstaje...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pewien pomysl. Co Wy na to zeby zalozyc inny topik? Chodzi mi tutaj przede wszystkim o docinki i uwagi osob , ktore wchodza na topik i oburzaja sie ze poruszamy tutaj inne tematy niz objawy ciazy, bo faktycznie jest to juz zaprzyjazniony topik i rozmawiamy o wszystkim. Czekam na opinie i odpowiedzi. Moze macie pomysl na jakas nazwe:)? Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alotus - siwetna sprawa!!! tak zrobmy. nazwa... O rany!!!ale ja mam zaplon,widze ze juz zmienione hahahahhaha:-) no to buziaczki:* aha,Tomus ma juz ponasd 5 miseicy.Zastanawiam sie czy zaczac jz cos mu podawac nowego do jedzonka...Powiedzcie kiedy Wy zaczelyscie i odczego zaczelyscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie mala.
Wiem ze moze nie na temat i wogole, ale mam takie pytanie. Czy lekarz moze sie pomylic i nie wykryc albo nie zauwazyc "ciazy" 2-3 tydzien?(od teoreycznego zaplodnienia 2-3tygodnie). Prosze o odpowiedz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie mala-oczywiscie ze nie wykryje. To za szybko. Dopiero po 5 tygodniach od spodziewanej miesiaczki. Czasami zdazaja sie ewenementy, ktorzy wybadaja ale to tylko recznie mozna zrobic. Na usg dopiero widac po 5 tyg. Pozdrawiam! Jakajaana- o jakiej nazwie mowilas? Swietnie ze sie ze mna zgadzasz. Teraz tylko jeszcze podaj jakis przyklad nazwy. Moze...\'My dziewczyny\" albo \"rady dla kazdego\", albo\"nasz topik\",albo\'mamusie\" juz sama nie wiem. Doradzcie mi cos:) Jakajaana jesli karmisz jeszcze piersia to nie karm malego do konca 6 miesiaca niczym innym, chyba ze widzisz ze sie nie najada albo ze potrzebuje wiecej. Albo gdy chcesz zakonczyc karmienie niebawem to zacznij wprowadzac nowe produkty. Np jeden posilek zamiast karmienia piersia. Powiedzmy jakis owoc. Czy kaszke. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajaana- widze ze to ja mam jednak spozniony zaplon:) Oczywiscie ze \"zaprzyjazniony topik\" Czekam tylko jeszcze na opinie innych i zakladamy! Bo musi byc wiekszosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alotu-poczekamy sobie na te opinie.malo kto tu wchodzi ostatnio niestety. co karmieni to Tomu sie najada,nawet bardzo,tylko sie zasanawialam cxy to nie czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem za otworzeniem nowego topicu, tylko czy dalej bedzie tak przyjaznie? Może nazwijmy go \"młode mamusie\" :) albo hehehe dobry pomysł \"rady dla każdego\" Mała jest chyba uczulona na banany. Myślałam, ze to na antybiotyk, ale dałam jej dzis dwie łyzeczki bananów i znow sie drapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mala dostala grypy jelitowej:( Jestem zalamana bo caly czas wieczorami wymiotuje a w dzien robi bardzo rzadkie kupki. I lekarz powiedzial ze jesli dzisiaj po lekarz to ie nie zmieni to musze isc z nia na leczenie szpitalne bo sie odwodni. jestem zalamana:( A co do mojego brzucha to chyba wiem gdzie lezy problem. Mam wzdecia po prostu. Musze sobie kupic jakis ranigast czy cos. Moze mi przejdzie.Z wiszaca skora jakos sobie poradze ale wlasnie najgorsz sa te wzdecia. Bo wieczorem to wygladam jak balon! Doslownie:( Monte- Twoja malutka moze byc na bananki uczulona. Moja jest uczulona na produkty johnsons baby. Uzywam tylko rosmanowskich i jak narazie wszystko w porzadku. Czekamy na opinie innych forumowiczek jeszce i jak zbierzemy glosy to mysle ze mozemy zakladac ten nasz topik. Mysle ze bedzie przyjazny bo my na nim bedziemy. A przynajmniej nikt sie nie bedzie nas czepial ze gadamuy nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judka22
hej! mam nadzieje ze ktos mi odpowie.Proszę o odp bo się denerwuje.Dostałam okres 13 lutego po 31 dniach (wogóle okres teraz mam średnio co 29 dni) i tej nocy z 21 na 22 lutego to było nad ranem odbyłam stosunek,tylko że w ostatniej chwili przed wytryskiem zdążyłam "zejść",nie czułam nic żeby coś było mokre,narzeczony jest pewien ze zdązylismy ale jeśli coś się dostało to czy możliwe że jestem w ciąży??proszę o odpowiedź.dzięki i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
judka- teoretycznie jest to mozliwe bo wedlug moich obliczen mialas dni plodne, ale bez paniki- jesli nie bylo wytrysku w srodku to nikle szanse. Wbrew pozorom nie tak latwo zajsc w ciaze:) Musialabys miec wyjatkowe szczęście:) Ale spokojnie czekaj do @ bo stres tylko ja opozni. pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judka22
dzięki wielkie alutos_80,uspokoiłaś mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy:) Moim zdaniem nie jestes w ciazy. Jasnowidzem nie jestem, no ale z tego co napisalas to naprawde nie wroze fasolki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos fajny pomysł z tym topikiem - tu już zupełnie nie pasujemy. Dajmy szansę innym bo może tylko odstraszamy dziewczyny z \"właściwym tematem\". Co do tytułu to podoba mi się \"przyjazny topik\" albo \"topik przyjaznych mamusiek\". Najpierw pozbieramy propozycje tytułu a potem urządzimy głosowanie i tytuł będzie :D Pozdrawiam PS. Ja nadal w karmię piersią choć mój Skarbeczek ma już prawie 16 miesięcy :) Mogłaby brać udział w zawodach plucia mlekiem modyfikowanym na odległość - miejsce w pierwszej trójce ma murowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wzetko- ciesze sie, ze jestes za nowym topikiem:) \"topik przyjaznych mamusiek\" jest super nazwa:D Ale masz racje poczekamy na inne mamuski i wtedy zalozymy. Takze prosimy o opinie!!!:) co do karmienia piersia to Ci kobieto zazdroszcze wytrwalosci. Rozumiem ze to miedzy innymi dlatego ze dzidzius nie chce jesc modyfikowanego. Moja na szczescie zjada ze smakiem i nie wyobrazam sobie teraz karmic ja piersia. Jestem chyba juz zbyt wygodna. Powiedz jeszcze ze karmisz na rządanie?:) Pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, Alunia juz na szczescie przestala w nocy wymiotowac-podalam jej czysty kleik na wodzie. A w dzien, no coz jeszcze kupki nie zrobila wiec nie wiem. Ale mysle ze bedzie dobrze. Mam nadzieje. Mąż wyjechal na szkolenie do Warszawy. Wroci za tydzien. Takze jestem sama z dzieckiem. Musze sobie jakos poradzic. Nie wiem jak radza sobie kobietki ktorych mezowie wyjezdzaja za granice na cale miesiace. Nie wyobrazam sobie po prostu takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos cieszę się że z Alunią już lepiej. Jka dalej będzie miała problemy z kupką to możesz jej do kleiku dosypywać po trochę SMEKTY. Jedną torebkę na cały dzień. Pomaga i to bardzo - moja ma rozwolnienie przy każdych zębach więc przechodziłyśmy przez to już nie raz. Co do karmienia to przeważnie w nocy jak się obudzi (około 3 razy) a w dzień tylko jak jest chora i nie chce jeść nic innego. Na razie mam mleko więc się nie martwię - problem będzie jak mi zabraknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie!!!!!!! tyle i enapisalam i wsyztsko zikelo:/ No wiec: \"TOPIK PRZYJAZNYCH MAMUSIEK\"-swietna nazwa i iech taka zostanie.to kto sie tym zajmie,pomyslodawczyi:):)?? Podalam Tomciowi juz 2 razy jabluszko.pokrzywil sie troszke ,ale ogolnie przyjal je dobrze. Pomalusienku bede mu podawac co nie co ,ale ie bede sie bardzo spieszyc.Synek najada sie poersia wiec tak na spokojnie to wprowadzanie nowsci. a od czego Wy zaczynalyscie?? Alostu- co z Twoim wyjazdem za granice?? buziii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetko- no to ladnie. Fajnie ze jeszcze masz pokarm. Mi wlasnie od samego karmienia w nocy i czasami w dzien zaczal stopniowo zanikac. A wlasciwie powiedziawszy to zaczelam powoi sama ograniczac gdy tylko zauwazyam ze robi si go mnie. Uznalam to za dobry moment bo wiadomo jak by produkcja wzrosla to bylby problem z odstawieniem. Z ta smekta wyprobuje w przyszlosci. Dziekuje:) Alunia juz na szczescie zdrowa. Od wczoraj wcale nie robila kupki zobaczymy dzisiaj. Nie daje juz jej tych lekow bo boje sie ze ja bardziej zatwardza i pojdzie w druga strone. Jakajaana- ja zaczynalam wlasnie od owocow. Jakis deserek gerbera badz skrobane jabluszko. A co do zalozenia topiku to chodzi Ci o pomyslodawczynie nazwy czy topiku?:) Poczekamy jeszcze na opinie innych. Mam nadzieje ze ktos tu zajrzy niebawem!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alotus - moze masz race,poczekajmy jeszcze troszke,ale szczerze mowiac maly ruch tu widze niestety:( Kurcze dopiero kazda z nas byla w ciazy a my tu juz o jakims dokarmianiu,lekach.....jak ten czas leci!!to jest po prostu szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny. Mam rozstep miesni prostych brzucha. Szkoda ze kapnelam sie dopiero teraz. Natrafilam przypadkiem na necie i wiem ze nie wolno ptzy tym wykonywac brzuszkow tych typowych. A ja je robilam i tym samym powiekszalam rozstep:( Trzeba robic skosne brzuszki. Gdzies to wyvzytalam. Ale pewna nie jestem. Moze ktoras z was miala ccos takiego i wie jak cwiczyc zeby to zmniejszyc. Prose o porade. Ide na konsultacje z chirurgiem bo moja lekarka pofejrzewa te przepuklinbe pepkowa. Ale wizyte mam dopiero 16 marca wiec jeszce dalekq droga. A ju chcialabym cos zacza robic. Do wiosny musze wygladac jak czlowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajaana- moj wyjazd za granice na razie nie wchodzi w gre. I barzo sie z tego ciesze. Bo tak naprawde nie bardzo wyobrazam sobie tam zyc z dala od rodziny. Maz ma za kilka miesiecy ladnie zarabiac wiec poczekamy. A jesli okaze ie inaczej to wtedy niestety bedziemy zmuszeni tam wyjechac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judka20
hej dziewczyny!ja tak z ciekawości jakie są objawy ciąży po 1 tygodniu od zapłodnienia?czy można coś wykryć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×