Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

cos sie dzis niedobrego dzieje z tym tlenem :( LImetko ja mam kolejne badanie 16.04- ale to juz mój lekarz bo poprzednie zrobiłam u supernigdyniemylącegosiespecjalisty ;) i mam nadzieje że to bedzie jego pierwszy pomylony raz :) jeśli mój doktorek powie, że chłopak no to cóż- ale póki co żyje jeszcze nadzieją Pozdrawiam Was WSZYSTKIE :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokata - tak sie zastanawiam, czy myśmy sie już tutaj na topiku wcześniej spotkały???? Jeśli tak to przepraszam, ale jakoś nie pamiętam. Tyle tutaj ludzi sie przewija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
witajcie :) co u Was słychać...? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Moja choroba chyba ustępuję, bo czuję się coraz lepiej :) Słoneczko za oknem delikatnie świeci, a jak u Was z pogodą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina - no ales sie wysiliła z tym NIC:D :D :D Głowa do góry kochana, masa bocianów sie zlatuje :D Na pewno któregoś chwycisz za ogon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
u mnie niestety nic nowego, @ włąsnie sie skończyła...:) a juz czytam co u Ciebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko spotkałyśmy sie ojj spotkałyśmy :) dawno dawno temu na poczatkowych stronach i później w grudniu właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ale chyba na tym skasowanym z niewiadomych przyczyn pierwotnym topicu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marttika2o
Jeszcze mam jedno pytanie do was! Powiedzcie mi z własnego doświadczenia czy testy ciążowe często się mylą? Wiem, że może dalej się łudzę, gdyż na teści wyszła mi dzisiaj tylko jedna kreska... A test robiłam siedem dni od możliwego momentu zapłodnienia... Ale miesiączki nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marttika2o, czy Ty sobie żartujesz?????????????? 7 dni od zapłodnienia i ty chcesz żeby Ci test wyszedł????? Nie bierz sobie do serca, że na ulotce jest napisane że test mozna robic 6 dni od zapłodnienia. Trzeba czekac do dnia @ i najwczesniej wtedy testowac, choć i tak często gesto sie zdarza że testy nawet wtedy wychodzą nieprawidłowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) Tak jak pisałam wcześniej byłam dzisiaj u ginka. I powiem Wam, że ta wizyta mnie bardzo pozytywnie nastawiła...nie chodzi o to, że podejrzewa ciąże, bo stwierdził, że trochę za wcześnie (to akurat wiedziałam). Chodzi o to, że wszystko jest OK (na wyniki cytologi muszę poczekać miesiąc), powiedział, że wiosna to najlepszy moment, żeby o tym \"pomyśleć\" i działać :) A na koniec stwierdził, że dobrze, że nie jestem kolejną, młodą kobietą, którą trzeba przekonywać do tej decyzji...dziwne bo przecież tyle chętnych Kobitek na forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej INTIMA!!!!!!!!!!! Pamietasz mnie jeszcze? To ja co mialam pozamaciczna w grudniu.Moje gratulacje!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka!!!!!!!!!!!!!!! Matko!!! Pewnie że Cię pamiętam!!!!!!!!!!!!! Co u Ciebie???? Czemu tak długo sie nie odzywałaś???? Matko, jaka niespodzianka :-) U mnie też było zagrożenie pozamacicznej, ale okazało się że to \"tylko\" poronienie... Ale żył sobie nie podcięłam :-) Może teraz się udało.... A Ty jak? Napisz co słychać:-) Pliiiizzzzzz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko laseczki, piekny dzien dzisiaj az sie chce zyc i wszystkie troski jakies takie mniej dolujace sie wydaja, nie sadzicie... Ale mam pytanie, czy ktos sie orientuje w ktorym dniu cyklu robi sie prolaktyne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ok.Zaczelismy juz staranka,zobaczymy moze tym razem wyjdzie,mam nadzieje.Chociaz lekarz powiedzial ze ryzyko teraz jest wieksze i musze sie z tym liczyc.Myslalam ze ten topik calkowicie zginál i dzisiaj go znalazlam.Jak masz GG to mozesz do mnie pisac oto mój numer GG 6864402 buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /lączenie tematów/
Temat: KIEDY MIALYSCIE PIERWSZE OBJAWY CIAZY?? 21:56 NIKI... WITAM WAS CHCIALABYM BYSCIE MI NAPISALY JAK WYGLADALY WASZE PIERWSZE OBJAWY I KIEMY ONE NASTAPILY???JESTEM W PIERWSZYM MIESIACU CIAZY I POWIEM SZCZERZE ZE NIE MAM ZADNYCH OBJAWOW..NAWET SIE CIESZE DZIEKUJE I POZDRAWIAM.. CHETNIE POCZYTAM O WASZYCH OJAWACH I ROZNYCH SPRAWACH W CIAZY:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie DZiewczynki!!!! taki piekny dzień dzis :) aż się chcę.... ( wpis dowolny) :) strasznie sie wczoraj martwiłam - bo to moje Maleństwo od dwóch dni wcale sie nie ruszało....wymyśliłam, że jeśli niczego dzis rano nie poczuje to lecę w te pedy do doktorka- ale Bogu niech beda dzieki- rano \" hulaj dusza piekła nie ma\"- czyli wszystko jest OK!!!! co tam u Was??? jutro mija mi 20 tgc :) czyli \" już\" albo \" dopiero\" półmetek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobitki :) Jak tam, humorki dopisują? Ja jeszcze nie zabrałam się za porządki więc wszystko przede mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> Ewkamarchewka- witaj :) taaaaaaaaaaaaaaaaaak mi sie niemiłosiernie dłuży, że nie masz pojęcia... ostatnio śmieję sie , że zyję od badania do badania :) czyli z miesiąca na miesiąc :) a właśnie co do badań- która mnie oswieci jak wyglada test na utajona cukrzyce ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Daaaaaaaaaaawno tu nie zaglądałam :) Ale cóż zrobić, kiedy za oknem taka piękna pogoda :) Dziś też się zapowiada ciepły dzionek, więc pewni długo na topiku nie zagrzeję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antosiu, rzeczywiście chyba ze sto lat Cię nie było...ale nie ma się co dziwić, pogoda cudna :) Pisz szybciutko co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pogoda zaczyna sie psuc.... chyba bedzie padac pozatym nie jest za cieplo10 stopni wczoraj bylo z 16... ale co tam za dwa dni bedzie znowu ladnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co, która mnie porywa, żebym nie musiała tu siedziec? ;-) Np. na jakąs działkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×