Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość princeska82
Witaj Anik, jesteśmy chyba w takiej samej sytuacji- mnie też dwa dni spóźnia się miesiączka, zrobiłam test i wyszły mi dwie kreseczki, ale strasznie się denerwuję, bo już raz miałam taką sytuację a potem się rozczarowałam...a Ty podchodzisz do tego spokojnie? czy tak jak ja wyszukujesz u siebie wszystkie możliwe objawy? fajnie, że ktoś oprócz mnie jeszcze czeka...całuski dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik to ty tak jak ja, wybieram takie które łatwo sie wymawia i żeby sie dziecoko nie musiało potem za swoje imie wstydzić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princeska - a więc nic więcej tylko pogratulować, bardzo pogratulować. A tak swoją drogą masz bardzo smakowity nick :D Tym bardziej że ja na słodkie bardzo ostatni jestem :D Anik - bierz przykład z koleżanki Princeski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kasik, jeszcze nic nie jest przesądzone!!!! Przy moich przeważnie regularnych cyklach zdarzają się drobne \"przesunięcia\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princeska - jeszcze jedno, na siłe nie doszukuj się objawów, bo możesz się ich nie doczekać. Ja, można tak powiedzieć, nie miałam żadnych takich typowych objawów, żadnych mdlości, czy wymiotów, poprostu okres nie przyszedł i już :) I juz go 5 miesięcy nie ma, huuuuuuuura!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik - nie zauważyłaś przypadkiem, ze ja bardziej wariuje od ciebie? :D Ale tak to już jest, bo to takie ekscytujące :) Jeśli cię to drażni to al jak w dym :D To przestanę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princeska, ja raczej spokojnie do tego podchodzę :) Nie szukam objawów. A Tobie serdecznie gratuluję :) Jesteśmy ten sam rocznik (pomimo tego, że w nicku mam 81...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princeska82
Dzięki Limetka, za ten nick oczywiście :), bo gratulacje mogą być jeszcze przedwczesne. Raz już tak miałam, że test był pozytywny i @ nie było a potem po tygodniu przyszła więc na razie próbuję zachować spokój, ale co innego, że nie bardzo mi to wychodzi...:) a co do imion to Adam też mi się bardzo podoba. Mój optuje za Nikodemem albo Tymoteuszem, a dziewczynka...może Maria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam takie wiadomości, kiedy ktoś wchodzi na forum, nowy czy stary uczestnik, i mówi: \"kobietki sa dwie kreski\" to takie ........... no sama nie wiem jak to nazwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princeska82
Jeśli chodzi o wariowanie to ja zdecydowanie należę do klubu Limetki, ale szczerze mówiąc podziwiam twój spokój Anik- naprawdę respect- po tym jak zmusiłam dzisiaj mojego chłopaka do przeczytania jak rozwija się dziecko w pierwszym trymestrze uciekł do montowania wanny (nie muszę chyba dodawać, że z ogromną ulgą):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zaraz wracam, pójdę tylko pożegnać się z moją siorką i siostrzenicą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princeska - ja sie sama sobie dziwię, bo zawsze byłam ostoja spokoju, a ostatnio to jakos tak nakręcam się tymi wszystkimi wiadomosciami. To chyba przez to że mója Kruszynka już tak intensywnie kopie i sie wierci, przekręca, ze teraz dopiero wiem, ze ono tam u mnie jest, chyba to do mnie dotarło na dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princeska82
No właśnie Limetka- ja też jak wchodziłam na ten topik to zawsze wyszukiwałam wypowiedzi typu jutro zrobię teścik- i jutro sprawdzałam jak wyszedł- to bardzo ekscytujące, szczególnie jak ktoś nie może się doczekać aha i trochę uspokoiłyście mnie, z tym że może nie być objawów bo ja wogóle nie czuję się ciążowo i że możę będę już coś w sobotę wiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princeska82
No co ty Kasik!!! ja myślałam, że to się zmieni jak informacje się już potwierdzą i wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princeska82
To musi być niesamowite uczucie czuć w sobie nowe życie, w zasadzie można to nawet nazwać cudem- nie mogę tak pisać, bo zaraz się rozpłaczę- a propos wyszukiwania objawów- kobiet w ciąży płaczą ponoć na filmach klasy c, a płakałyby nawet na filmach klasy ż gdyby takie istniały- jak przeczytałam ostatni w m jak mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ciekawa ja mój mąż bedzie reagował na niektóre słowa, czy ruchy mojego brzucha, bo jak na razie to mam z nim spokój. Prawie 3 miesiące go nie było i jak wyjeżdżal to widział mnie jeszcze chudą i płaską, a teraz już wyjdzie go przywitac brzucholek a potem ja :D Chyba będzie w szoku. Jeszcze mnie takiej nie widział :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princeska82
Wiesz Kasik myślałam, że ciąża odbija się głównie na kobiecie a tutaj proszę... ja nawet zastanawiałam się czy mojemu chłopakowi mówić o tym teście czy nie powiedzieć mu po prostu za 9 miesięcy żeby mnie zawiózł do szpitala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonika
Czesc dzieczyny wydaje mis ie jestem wciaz chociaz jeszcze dookresu zostało mi 14 dni myslicie ze moge juz zrobic t4est ciążowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princeska - ten ostatni tekst był dobry :D Kobietki będe musiała was opuścić i nie wiem na jak długo, bo wybieram sie do sklepu, a potem będzie juz czas na jakąś kolacje, bo powoli sie Głodek skrada :) Wy sobie gawędźcie a ja potem nadrobie straty. Paaaaaa!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisiiii
hej mam pytanko, czy współżyjąc bez zabezpieczenia, ale nie ma końca we mnie jest duże prawdopodobieństwo ciąży...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princeska82
To niesamowite Limetka- twój chyba oszaleje z zachwytu, a propos powiększania się to ja mam 7 lipca ślub i suknię mam już kupioną i dużo jej nie można powiększyć więc trochę się martwię. A jak wy się powiększyłyście w 4 miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, ja to mam szczęście! tyle co weszłam i od razu taki tekst... sonika, powiedz że jesteś prowokacją.... proszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Intima :) No ja się też zastanawiam...bo może ktoś naprawdę nie wie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej anik, kasik! Ja chyba już się tu nie nadaję... już mi się cisnienie podniosło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny jeszcze chwilkę będę, bo do tego sklepu wybieram sie z mamą, a ona jeszcze coś tam robi więc ten czas umile sobie gadając z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko, mam problem: połknęłam pestkę cytryny, czy w brzuchu wyrośnie mi drzewo śliwkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princeska, a wracając jeszcze do objawów, to ja mam jedynie powiększone i bolące piersi (na razie nie jak Pamela...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intima - poprostu nie odpowiadaj, a z ciśnieniem trza uważać bo to niebezpieczne :) Nie denerwuj mi sie kochana :) Sonika - serio masz taki problem???? Wg mnie raczej trzeba poczekać do @. Mnie zanim zaszłam też się nieraz wydawało ze jestem w ciąży, ale tylko mnie sie wydawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×