Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

czepiasz sie ja chce tu zasięgnąć opini/porady a komus chyba tutaj to nie na reke ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokata!siemanko! ty już na wylocie ale ci zazdroszczę kurczę no a wiesz ze ja ani opuchnieta nie jestem ani żadnych obrzęków na plusie 8 kg no chyba nie jest xle ale jeszcze troche czasu mam a co mozliwości zajścia w ciąze to powiem tyle...odkad zaszłam w trzecią ciążę w dni NIEMOZLIWE odtąd wszystko jest dla mnie mozliwe buziaki pa brzuchatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to żałosne
titi chce miec dziecko a nie wie jak jest zbudowany czlowiek.... szczcekoczułki i nibynóźki tez mamy wiesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przestańcie się czepiać Titi, jakbyście były choć troszkę kumate to byście wiedziały o co chodzi :) Titi - ja jeszcze w 10 tygodniu ciąży miałam robione usg dopochwowe. Potem już chyba robi się przez brzuch, ale to zależy od lekarza. Aga_w - wydaje mi się że jeśli dobrze się czujesz to nie ma przeciwwskazań do tego, by nie pojechać na wakacje. Musisz tylko na siebie uważać i może troszkę mniej przebywać na słońcu a więcej w cieniu, tak dla bezpieczeństwa :) Aneta - jak widać cuda się zdarzają :) A co do puchnięcia to ja też jakoś bez tego się obeszłam i chyba już sie nie zapowiada zebym spuchła. A kilogramy to mogą ci jeszcze przybyć bez obaw :) Ja do dziś mam 12 kg na plusie :) więc wydaje mi się ze jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no
czesc dziewczyny mam pytanko do was czy mialyscie w pierwszym miesiacu ciazy ,, okres" bo ja kochalam sie 3 tyg temu ze swoim facetem i zsunela nam sie gumka ( nie skonczyl we mnie) dostalam okres w terminie ale jest bardzo skapy i brazowy? czy moglam zajsc w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po strachu :) moja dzidzia : CRL 28,2 mm GS 43,2 BPD 13,2 mm Ruchy + FHR +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko dziękuję Ci bardzo. Wiem o słońcu, chciałam sie upewnić czy w ogóle mogę jechać. Pozdrawiam Was serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titi, gratuluje. ja czekam do niedzieli, mam nadzieje ze nie przyjdzie @. zobaczymy. ale dzis zrobilam test 4 dni przed i wyszedl negat, w sumie glupia jestem, ze nie moglam poczekac, ale trudno. sutki tylko mam wrazliwe i bola od jakiegos czasu, i brzuch pobolewa, a dzis jakies dziwne uplawy, jakby plodne, ale pewnie jak zwykle przesadzam:) u mnie lalo caly dzien a teraz slonce wyszlo, dobrze ze nie mieszkamy w rejonie gdzie anglia jest zalana. i na szczescie raczej nam to nie grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titi - widziałaś:) I trzeba było sie przejmować :) Dobrze że z twoją Kruszynką wszystko ok :) Aga_w - nie ma sprawy :) A inne kobietki dziś takie mało aktywne, a pogadało by się póki jeszcze można :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Doczekałam się @!!! Wiem, że większość z Was nie cieszy się na jej widok ale ja tak :D Aniom chciałam życzyć wszystkiego naj, naj, naj :) I jeszcze raz NAJ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik - kobietko powiedz ze troszkę ze mną polkikasz :) Już nie pamętam kiedy ostatnio się z tobą na topiku spotkałam. Cieszę sie z twojego szczęścia :) Ty pewnie też obchodzisz dziś imieninki więc i tobie WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Limetko:) Rzeczywiście sto lat nie klikałyśmy...Za życzenia bardzo dziękuję :) A co do szczęścia, to jak widać jego okoliczności się zmieniają...Wiesz po tym, co mnie spotkało nie spodziewałam się, że jestem taka silna. A jednak :) I jeszcze wszystkim pokażę...doczekam się Małej Iskierki:) A jak Ty się czujesz? Pewnie siedzisz na walizkach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam cię za siłę. Widzę że masz jej bardzo dużo więc znajdziesz i siły na kolejne staranka :) Wielkie uściski dla ciebie. Wiem na pewno że Iskierka do ciebie zawita na pewno w takim momencie kiedy się tego najmniej będziesz spodziewać :) A ja faktycznie czekam juz na TEN dzień :D I jakoś nie chce nadejść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba będę musiała się czymś zająć konkretnym, bo takie czekanie dobija. Najlepiej jakby to przyszło z nienacka, jak będe spała :D Wtedy tylko zapakuja mnie do auta i jazda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choinka dopiero co cie wyłapałam i mogłabym poklikać, to już mnie wołają. Przepraszam Anik ale musze uciekać. Trzymaj się cieplutko i walcz o swoje szczęście :* Mam nadzieję że będziemy miały jeszcze okazję poklikać w najbliższym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli obie czekamy na odpowiedni moment :) Teraz korzystaj sobie ze spokojnego leniuchowania, bo później będzie go troszeczkę mniej...A powiem mi: chcesz, żeby mąż był przy porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki!!! Aneta!!!! Kobietko ale Tobie tez juz z górki leci!!! za chwilkę pięćdziesiatka Tobie stuknie ihhihhi heh mi przybyło 7, 5 kg dzis mały sie rozpycha tak strasznie, że aż nie wiem czy wsio ok :D teraz to każde coś poza \" norme\" i się człowiek zastanawia hihih prawda LImetka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackgirl
aga_w dzis to samo ból brzucha i nic. nei mam czasu narazie isc po test jstem w pracy od 6.00. Czy ciebie tez bolal brzuch jak na okres????oprocz tego nic mi nie jest juz. czuje sie tak jak n aokres. piersi mnie bola ale jak dotchne mam takie grudy jak zawsze n aokres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackgirl
dodam ze dzis jest 36 dzien a ja mam ostatnio kwiecien- 32 maj- 36 czerwiec 33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emis_1980
cześć dziewczyny odświeżam wątek :) słuchajcie ja też będę mamą!!!!! bardzo się cieszę mija 5 tydzień od ostatniej miesiączki więc to dopiero początki ale testy robiłam dwa wyszły pozytywne potem jeszcze wizyta u gina i test beta HCG z krwi wynik 257,9 mIU/ml czy któaś z was może mi powiedzieć czy to dużo? i czy to dobrze na ten poczatek bardzo się boję że poronie (lekarz przepisał mi duphaston bo ta ciąża jest po indukcji jajeczkowanie) czasem mam takie bóle krzyża jak przed okresem i biegne zobaczyć czy nie krwawie, nie chce stresować siebei i maleństwa ale nie mogę jakoś sie opanować tyle czekaliśmy na ten moment z objawów to mam ślinotok, i lekkie mdłości i totalny brak apetytu nawet czekolady mi się nie chce noramnei szok!! :) powiedzćie proszę czy to noprmalne może powinnam zygać non stop padać z nóg i zasypiać na stojąco a ja czuję się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie potworki kochane Gokata!!jak limetka wybuchnie to sie wtedy zaczne bac naprawdę bo ona ruszy \"lawinę\"a taka \"stara \" jestem a taka głupia..moja chce mnie ciąc 12 .09 ale ja myśle że weźmie mnie wczesniej bo nie obchodze do tego terminu ojojoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackgirl
witam.jaki powinien być sluz przed miesiączką biały ciągnący czy prześroczysty jak bialko jajka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackgirl
ile czasu przed okresem można miec podwyższoną temperaturę u mnie jest 9 dzień:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to po jajeczkowaniu jest podwyzszona temp, i spada tuz przed @, wiec tym raczej sie nie sugeruje. niektore dziewczyny ktore byly w ciazy tez pisaly ze mialy taki sluz jak ty, wiec to moze byc objaw. ja tez mam nadzieje ze mi sieudalo w koncu, ale termin @ mam w niedziele, wiec czekam i narzekam. robilas juz test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackgirl
no mój sluz jest bialy temperature mam podwyzoną ale ostatnio tez tak mialam i spadla dokladnei dopiero w momenci ekeidy dostalam okres na 36.6 wiec nie wiem co myslec. nei robilam testu zrobi ejutro rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :D i zaczynamy emis- GRATULUJĘ!!! bardzo bardzo bardzo Witamy wśród ciężarówek- zrób \"się na czarno\" i zostań z nami!! zawsze to raźniej, a tymi bólami krzyża i brzucha to sie KOchana w ogóle nie przejmuj - to akurat zupełnie normalne- czasem może sie Tobie nawet wydawać, ze robi się mokro miedzy nóżkami- ale to tez nie bedzie okres- bo pożegnałaś cioteczkę na dłuuuuuuuuuugi czas ;) co do pierwszych \"dni\"- każda z nas przechodzila to inaczej- ja mieszkałam w kibelku przez całe 3 miesiące, a np kasik w ogóle nie wymiotowała heh - róznie jest! ciesz sie ,że masz jak masz :):):) Blackgir- nie odpowiem o śluzach i tempce bo sie zupełnie na tym nie znam ale radze zrobić test- nie masz przerwy w pracy? Możesz kupić w drodze do domu i zrobić popołudniu- to wcale nie musi być poranny mocz- wiem z własnego doświadczenia ;) Arvenka!! TY masz nadzieje a ja wierzę że ta paskuda @ nie przyjdzie!!! masz sie od razu zameldowac- zrozumiano??? co u Ciebie??? ściskam Ciebie mooocno Anetka!!! kurcze normalnie sypniemy sie jak z worka :D a dlaczego ta cesarka? mi jest już masakrycznie ciężko- duszno mi sie robi, nie mogę sie zgiąć bo mały zabiera mi powietrze no i żebra mnie bolą- mimo że brzuch mam już na kolanach hihihi mam nadzieje że LImetka zdąży nas powiadomić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackgirl
jakie byly wasze pierwsze objawy i kiedy po jakim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc gokadko, ale ty to masz pogodne podejscie. u mnie ciagle to samo, czyli nic sie nie zmienia, starania i nadzieja. i nawet jakies glupie sny mam, snilo mi sie ze okres dostalam, potem nastepnego dnia ze test wyszed pozytywnie, wiec glupia ja zrobila, 4 dni przed spodziewana @, i wyszedl negatwnie. a to ze sutki mnie pieka i pala (nie wiem jak to opisac) to moze po prostu biust mi rosnie:) i w koncu bede miala duze bimbaly;) lekarz powiedzial, ze lepiej rzadziej przeprowadzac starania, i wogole. jak nie zajde teraz ani w przyszlym miesiacu to jak pojade do polski, bede miala wymrazana nadzerke:(, strasznei sie boje tego i potem zero seksu przez 3-4 tygodnie i mozemy sie starac znowu. mam tez cicha nadzieje ze ze strachu moj organizm sie przemogl i zaszlam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też robiłam test 4 dni przed @ i wyszedł mi pozytywnie, ale mam nadzieje i życze ci arvena że tym razem ci sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no
A MOZE U KTOREJS Z WAS OBJAWEM CIAZY BYL SKAPY I BRAZOWY ..OKRES"? W PIERWSZYCH MIESIACACH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×