Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Kwasia, szef nie ma prawa robić Ci żadnych przykrości z powodu Twojej ciąży. Niech się goni. Jakby tylko mi szef coś zrobił z tego powodu to zrobiłabym mu taki ogień z dupy, że masakra, łącznie z oddaniem do sądu pracy. Na szczęście ja jestem na swoim i razem z Chłopem sami sobie jesteśmy szefami, więc nie ma problemu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwasia! nie bój żaby! szef też człowiek :) jeśli zobaczy że przygotowujesz stanowisko pracy dla kogoś na zastępstwo, że jesteś gotowa pomóc w przeszkoleniu nowej osoby i generalnie że po urodzeniu dziecka i urlopie chciałabyś wrócic do pracy - będzie zadowolony z dobrego pracownika :) wiem co mówię- sama zatrudniam 8 osób z tego 6 to dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Klempa! pewnie że szef nie ma prawa! ale oglądanie czyjejś skwaszonej miny nie jest przjemne i niestety sąd pracy za fochy nie ukarze takiego szefuńcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to na pewno. W ogóle wkurza mnie jak potencjalny szef pyta kobietę o plany na przyszłość, czy chce mieć dzieci itp.. A tak naprawdę nie ma prawa tego robić. Jednak wiadomo, przepisy przepisami, a życie i tak swoje pokazuje. A ja sobie zrobiłam dziś wolne. Chłop sam był w pracy. Ja dziś latam i nadrabiam zległości. Przy kompie jestem z doskoku, bo ciągle cosik robię, tylko przychodzę, napiszę i dalej heja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokata!!!! AAAA gdybyś mnie nie poinformowała to pewnie bym nie zauważyła,cha cha ale ciapa ze mnie no to już blizej niz dalej (o tobie nie wspomne że ty w dwupaku jeszcze chodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red a dlaczego Aleksy a nie Aleks? a poza tym witaj :D Anetka!!! normalnie juz nie mogę hihihi chociaż do terminu 40 tygodniowego zostało 20 dni- w poenidziałek kolejna wizyta u położnej i doktorka hmmmm ale mój Mały sie nie rusza i to mnie martwi tzn gdzieś tam od czasu do czasu majtnie łapką czy nóżką ale bardzo rzadko i lekko.... Kwasia a jak chcesz Tatuśkowi powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIMETKA!!!!! KObietko daj znac :D ŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁooooooooooodddezwijj siemmmmm ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka ??????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REd!!!ale palnęłam hihiihh przeciez jest św. Aleksy - sorki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki kochane KWASIA GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!! no jak tam Gokatka , Limetka kiedy finisz a może u Limetki to już ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś pytał o Antosię u niej wszystko ok. maluszek zdrowo rośnie a Ona remontuje mieszkanko właśnie dała mi cynk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka, lezy już w szpitalu :-) Powoli coś tam się zaczyna wykluwac ;-) Wszystkie Was pozdrawia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intima dzięki za wieści. 3mamy kciuki za szybkie i bezproblemowe rozpakowanie Limetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oburzacie się
na szefa Kwasi (gratuluję!) ale Ona napisała że on nie może mieć dzieci-przypomnijcie sobie jak nie mogłyście zajść w ciążę-miło było oglądać ciężarne?mi nie jest....myślę że to o to chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki!!!!!!!!!!!!!!!! Wpadłam tylko na chwilkę, żeby zobaczyć co się u Was dzieje, a szczególnie u Limetki i Gokaty. I co wyczytałam??????????? Limetka się po mału rozpakowuje!!! :D :D :D :D :D :D Super!!! Zaraz się rozsypie Gokata i już poleci ;) Dzięki za troskę babeczki :) Jak już pisała Zocha żyję i czuję się świetnie :) Maluszek też :) Ostatnio rzadko odpalam kompa, bo taki burdel przez ten remont mam, że po prostu ręce mi od rana odpadają. A jak już odpalę, to siedzę na skrzynce odbiorczej pół dnia i odbieram, odbieram.... i końca nie widać. Wierzcie mi, nie mogę za długo przed kompem siedzieć, bo oczy mnie pieką, dupsko i plecy bolą, eh... oby do stycznia :) Aha no i gratulacje dla nowej mamusi, czyli dla Kwasi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki! Jak samopoczucie? Majeczko, jak tam zdrówko? Lietko, trzymam mocno kciuki za szybkie i łatwe rozpakowanie!!! :) U mnie wszystko ok. Samopoczucie różne, ale nie jest źle. Brzuszek rośnie i chwilami jest ciężko, bo Julka niekiedy daje mi w kość. Wszędzie za mną chodzi i trzyma się mojej nogi... Z drugiej strony gładzi mnie po brzuszku i całuje maleństwo :) Jest urocza! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Krolcia!!! Faktycznie kopę lat ;) U mnie ok :) A jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też ok. Czasami nawiedza mnie szuwar, ale daję radę. Za tydzień mam wizytę u gina i może dowiem się, kto mnie kopie po nocach :) A Ty wiesz kim jest Twój lokator?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej titi :) Krolcia nie wiem jakiej płci jest mój lokator i najważniejsze dla mnie w zasadzie jest Jego zdrowie :) Jak ja Ci zazdroszę tych kopniaków.... Nie mogę się doczekać, kiedy i mnie skopie Moje Maleństwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś, jeszcze się doczekasz i czasami będziesz mówić do maleństwa, żeby pozwoliło Ci w nocy spać :) Kopniaczki to fajna sprawa, a późniejsze wciskanie stópek pod żebra to nawet bolesna sprawa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laseczki!! ale mnie tu dawno nie było :-) Gratuluję wszytskim zasafolkowanym , ja mam jedno malutkie pytanko.Czy któraś z Was , miała na samiutkim poczatku -jeszcze przed terminem @ zgagę ?? Bo ja juz na głowę dostaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolcia zawsze tak jest :) Ale na pewno przyznasz mi rację, że sama nie mogłaś doczekać się tych słodkich kopniaczków ;) Madziula ja Ci nie pomogę, bo zgagę miałam przed ciążą i teraz, w ciąży, jak zjem coś ostrego albo kwaśnego :) Dziewczyny uciekam na chwilę, bo już dupsko mnie boli od siedzenia i jeszcze za bardzo się rozklepie i mąż mnie nie zechce, hehehehe. Trzymajcie się i do zaklikania ponownie! Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek. Intima, przekaz Limetce, ze trzymamy za nia kciuki. Dziewczynki, powoli zastanawiam sie, czy ja w ogole pasuje jeszcze do tego topiku. Prawie kazdej z was sie juz udalo, tylko mnie nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×