Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Dopiero co dotarłam do domciu. Objeździłam dzisiaj rodzinkę :) A teraz mogę z Wami poklikać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło myslalam ze jestem sama.... mam nerwa komp mi padl...wwrrrr teraz go doprowadzam do stanu uzywalnosci. Co u Ciebie slychac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisałam, byłam dzisiaj poza domkiem. Najpierw na obiadku u babci, a później u mojej siostry. Taki aktywny dzionek :) I mimo tej okropnej pogody humorek nawet nawet, bo wczoraj to jakiś dołek mnie złapał... A co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siedze zla jak osa... piersi mnie bola sa jak wielkie balony! zawsze mialam duze ale teraz to wydaje mi sie ze ktos je napompowal... moze to dlatego ze nie mam tak dlugo @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, nie będę Ci po raz kolejny pisać, że może dlatego, że Jesteś w ciąży...Jeśli dobrze pamiętam to w środę idziesz do lekarza, tak? To wtedy już na pewno wszystko się wyjaśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie wszystko dobrze chodzi :) Pewnie, nie nakręcanie się to podstawa!!! Ja w sumie też już wyluzowałam. Szczególnie, że chcę iść do pracy (jutro się okaże czy dostanę pracę w biurze projektowym...). Więc praca i dziecko...zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasaneczka
Witajcie :) Nie wiem czy mam juz sie nakrecac, ale @ spoznia mi sie 5 dzien, boli mnie w dole brzucha i strasznie bola mnie piersi. Jak myslicie? Jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasaneczka
Szczerze, to boje sie testu jak cholera, bo znowu bedzie placz jezeli nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, w takim razie nie dziękuję :) A z pracą to jak nie ta, to mam nadzieję, że będzie następna :) A Ty pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba rano czeka mnie wycieczka do apteki, bo z nerwow obgryzlam wszystkie paznokcie, raz kozie smierc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sasaneczka, ja bym zrobiła test, bo chyba nie wytrzymałabym tej niepewności...może nie warto czekać na @, bo może się nie doczekasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sasaneczka Anik dobrze Ci Radzi... jak nic nie wyjdzie nie zalamuj sie ,idz do gina... moze byc male stezenie hormonu w moczu... wiec beta wrazie czego powinna juz cos wykazac.... ale madrala ze mnie co??:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sasaneczka-> mi w dniu spodziewanej miesiaczki druga krecha wyszła bardzo, ale to bardzo blada...ledwo widoczna.Wiec od razu machnęłam drugi test..to samo, dwie pary oczu widziało.ZRÓB TEST...i obejrzyj go w dobrym oswietleniu.:) witam dziwczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie miałam nawet szansy zrobić betę (zresztą testu też...), bo dostaję jak w zegarku. Chociaż może dobrze, bo regularny cykle ważna rzecz:) Ewcia, taka mądra to jestem jak komuś radzę...ciekawe co bym zrobiła, gdybym była na miejscu Kobitek, którym daję rady? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być dziewczynki:)aaaaaaa jeszcze jedno: sasaneczka ja robiłąłm test wieczorem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, jutro z ranca jeszcze przed sikaniem ide do apteki (dzieki Bogu jest tuz za rogiem!). Jak nie wyjdzie, to poczekam 2 dni i do gina, najwyzej mnie wysmieje :D Dzieki dziewczyny :) Chyba bede stala bywalczynia tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka anik i ewka moja beta wyszła 33388,a w poniedziałek na usg pecherzyk widziano ale nic w środku...wiec sama juz nie wiem... albo taki dokładny doktor albo cos mi sie zle rozwija...mój maż zgrzytał tylko zebami jak lekarz ustawiała to usg..tak jakby wogóle nie miała o tym pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie jestem na etapie zmiany gina, bo poprzedni mnie przerazal...A najbardziej chyba 2 metrowy krzyz na scianie tuz przy fotelu :/ Moje Slonce jeszcze nie wie, ze @ sie spoznia...Powiem mu po testach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka napewno wszystko jest dobrze... moze zmien lekarza?? Ja u siebie chodze do polikliniki wojskowej... mam wszystko na miejscu,od razu na ,nic nie czekam ,no i lekarze sa fajni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×