Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość /lączenie tematów/
Temat: czy moge byc w ciazy?? 23:28 niki.. martwi mnie ze moge byc w ciazy!! majac dni plodne z tego co obliczalam ale nie jestem pewna kochalam sie z chlopakiem i sperma znalazla sie na mojej pochwie na wargach dokladnie ale mialam orgazm i bylam mokra!!jezeli moge prosic to obliczcie mi dziewczyne kiedy mialam owulacje. okres mialam 2 od 6 a mam tak co 25 nieraz 28 dni! 23:32 musisz cos zrobić niki sznas ,ze zaszlas w ten sposób w ciaze jest jedna na milion to przesadzone grubo,ze udaloby sie plemnikom dostac do pochwy z takiej odlegosci, no chyba,ze pprzenioslaś plemniki palcem do swojego wnętrza 09:59 mama trójeczki 2 dni temu usunięto fyfset Twoich wątków o tym samym, ale wtedy byłaś pewna, że masz dni niepłodne Ciekawe ile masz lat Tymon 1998 Szymon 2000 Martyna 2003 ??? http://www.strefamamy.pl/pregnancy/showLine/id /784

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki:) Ta pogoda mnie dobije...znów pada, wieje i jest po prostu okropnie. Mam nadzieję, że przynajmniej Wy macie ładniejszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. U mnie tez z pogoda beznadziejnie. Zachmurzono, a na dodatek zapowiadaja powrot zimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Karina:) Zimy to już bym nie chciała!!! Niech przyjdzie wiosna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc dziewuszki 🖐️ Ja sie od paru dni nie odzywalam bo co ssie ze mna dziwnego dzieje, nie wiem co to jest, ale napewno nie ciaza bo mialam krwawienie 3 dni zywo czerwona czysta krew, bez zadnych skrzepow jak to przy okresie, aczkolwiek intensywnosc jak normalny okres. Nastepnie tempka spadla mi do linii pokrywajacej a teraz od 3 dni wzrasta, wiec zrobilam wczoraj test popoludniu i byl negatywny. Cycki przestaly mnie polec na jeden dzien i teraz znowy pobolewaja i sa twarde. Do lekarza nie moge isc bo tu przyjmuja w godzinach jakich ja pracuje, a teraz zostalam sama w robocie, wszyscy na urlopie i nie ma mowy zebym sie zwolnila ehhhh my babeczki to mamy przesrane, jak nie urok to sraczka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! A ja sobie odpuscilam! W lipcu wylatuje na orientalne wakacje, chcialabym sie opalic, pobalowac i wogole...wiec z mezem postanowilicmy zrobic sobie przerwe w staraniach.Moze wlasnie to jest nam potrzebne taki psychiczny odpoczynek od tego wszystkiego... a potem sie zobaczy. To pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Alutos - pochwal sie, gdzie spedzisz wakacje? Ja tez zarezerwowalam sobie 2 tygodnie \"w cieple\", ale dopiero pod koniec sierpnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:) Co tam u Was ciekawego??? Ja mam dzisiaj problem z netem wiec moze mnie nie byc w ktoryms momencie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Madziorka.Co u Ciebie? U mnie pogoda beznadziejna, jest zimno, wietrznie i pochmurno, czyli powrot zimy od jutra.A na dodatek mojego mezy chyba przeziebienie zlapalo.Robie mu takie specjalne herbatki na przeziebienie i herbatki z cytryna i rumem (niestety bez miodzika, bo wczoraj zapomnialam kupic).Mam nadzieje, ze mu to pomoze - mnie pomoglo, gdy ja bylam przeziebiona. A poza tym co u Ciebie slychac? Ktory masz dzis dzien cyklu? Ups, chyba zaczyna chrapac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karina:) U mnie jest slonecznie tylko ze bardzo wietrznie i cholernie zimno:) Dzisiaj powinnam dostac ta wredna @ i narazie sobie czekam...az sie pojawi:) Poza tym to troszke dochodze do siebie po wczorajszej imprezce:) A u Ciebie ktory dc? Szkoda ze nie masz miodu, bo na przeziebienie jest bardzo dobry z mlekiem. Ja ostatnio leczylam sie tez herbatka z sokiem malinowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety, soku malinowego tez nie mam. U mnie dzis 26dc.Wiec czekam z nadzieja, ze nie przyjdzie...(chyba wiesz co mam na mysli).Dodam, ze cykle mam 27 dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!Dawno mnie nie było-bardzo dawno,ale może ktoś mnie jeszcze pamięta...?Mam pytanie.Dziś mam 47 dc (najdłuższy mój cykl trwał do tej pory 44 dni),byłam u lekarza i przepisał mi duphaston na uregulowanie.Nie przepisał mi nic na wywołanie okresu,bo byłam pewna,że go dostanę (pytał czy \"ciągną\"mnie jajniki-a mnie już od kilku dni pobolewały).I teraz moje pytanie czy któraś z Was brała na wywołanie okresu duphaston i jak go wtedy brała?Wydaje mi się,że @ przyjdzie (jajniczki dają o sobie znać),ale jak nie?A do mojego lekarza kolejki długie,a ja muszę wyjechać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dagny:) Ja Cie bardzo dobrze pamietam:) Ja biore Duphaston, ale nigdy nie bralam na wywolanie.Tzn bralam ale inne tabletki.Najlepiej bedzie jak zadzwonic do swojego lekarza i poprostu Go oto zapytasz.Niestety nie moge Ci pomoc w takiej kwestii. Karina ja tez bym sie cieszyla jakby nie przyszla do Ciebie :@, zreszta do mnie tez.Chociaz ja w tym cyklu nie mialam owu, wiec ino patrzec jak przylezie, tymbradziej ze juz od tygodnia boli mnie brzuch i jajniki bleee. Zycie kobiet jest \"piekne\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło,że ktoś mnie pamięta :-D.Przed braniem tabletek anty zawsze przed wiosną jeden @ mi wypadał-może teraz też?Tylko czemu bolą jajniki?Dywersje mi jakąś urządzają ;-)?We wtorek powtórzę jeszcze test i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorka - a moze do Ciebie tym razem nie przyjdzie? Ktory masz dzis dc? Siemanko Dagny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEn du.... to jest na wywolanie i na potrzymanie .... tak tlumaczyl mi lekarz , ze jak ciaza to ja podtrzyma a jak jej nie mam to wywola@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka jesteś?A nie wiesz jak brać duphaston na wywołanie?bo na uregulowanie to wiem,ale najpierw muszę mieć co regulować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIc mi lekarz nie powiedzial tylko kazal wziac cale opakowanie... ale zapytam go w srode jak chcesz.Przepraszam ze sie nie odzywalam ... ale mialam formata dysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /lączenie tematów/
Temat: mozliwe ze jestem w ciazy? 18:05 karolciabersd od 8 dni spuznia mi sie miesiaczka czuje jak by mnie bolaly jajniki i bola mnie piersi a w czwartek zrobilam test i wyszedl pozytywnie ,a do tego miezylam dzisiaj temperature i mam podwyszona 37.1 18:11 matka polka nienasycona calkiem mozliwe tym bardziej ze test ci wyszedl pozytywnie u mnie zawsze testy sie sprawdzaly temperatura tez moze swiadczyc o ciazy 18:12 multimlionerka jesteś 18:13 karolciabersd a do tego mam zaparcia a te piersi to bola mnie juz od 8 dni a miesiaczki brak!!!!!!!!!! 19:39 _d_ to nie mozliwe tylko na pewno 19:40 gratulacje mamusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×