Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Ja narazie uciekam, bo muszę jakieś zakupy porobić ;) Ale na pewno jeszcze się \"zobaczymy\" :) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. U mnie też pogoda beznadziejna...szaro, ponuro i leje okropnie. I może dlatego humor też taki sobie...właśnie skończyłam sprzątanie i chciałam trochę z Wami porozmawiać. Ale jak to w weekend bywa pewnie porozjeżdżały się kobitki po szkołach...Trudno. Będę zaglądać co pewien czas, a wieczorem mam gości, więc raczej z Wami nie poklikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karina:) Tak będę oblewać. Na razie w rodzinnym gronie (przychodzi moja siostra z mężem). Bo na większe oblewanie czekam na mojego Miśka. On najprawdopodobniej borni się pod koniec marca, więc tyle się mogę wstrzymać. A co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studiowałam budownictwo. Ciekawe ale cholernie ciężkie te studia. Ale udało mi się skończyć i to najważniejsze...:) A jeśli chodzi o to, co teraz...w poniedziałek (no może ciut później) okaże się czy dostanę pracę w biurze projektowym...zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra tez studiowala budownictwo na Politechnice Opolskiej, a ja - ekonomie na Uniwerku, a moja mlodsza siostra studiuje administracje we Wroclawiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra też studiuje na Politechnice w Łodzi, telekomunikację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Majki \'76 To nie jest tak że jesteś nie mile wiedziana na drugim forum. Nikt Cię z tamtąd nie wygoni!Po prostu są dziewczyny miedzy innymi ja,które mie rozumieją twojego poczucia humoru i czasem twoje wypowiedzi mogą sprawiać przykrość,uwierz mi! To nie jest tak że Cię nienawidzimy,nie! Po prostu nie potrafimy znalęźć wspólnego języka,trudno i tak bywa. Wiem że jesteś w ciąży i mocno Ci gratuluje i dopinguję jak wszystkim dziewczynkom na topiku.Nie ma to żadnego znaczenia,że może zbytnio sie nie lubimy ja życze ci aby cała ciąża przebiegała bez problemów bo to najważniejsze. Pozdrawiam resztę dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jeja
Majka ja cie uwielbiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Nie mialam jak wczesniej napisac, a pytalyscie o kosmetyki eveline. J stosowalam tą kurację: żel pod prysznic, serum i krem. Fajne chlodzace uczucie, jedrna skórka i po naprawde sumiennym stosowaniu mniejsze rozstepy, a juz na pewno mniej widoczne. Zaszalalam i fundnelam sobie tez ten krem do biustu. Ja akurat jestem z tych co narzekaja za zbyt duza hojnosc matki natury w tym zakresie:) wiec bylam szczesliwa jak zaczelam zauwazac ze biust jest troszke mniejszy. Moj narzeczony po powrocie (1,5 mies go nie bylo) stwierdził że moze nie tyle mniejszy co sporo jędrniejszy i też z mniej widocznymi rozstępikami. Nie chce tu uprawiać kampanii reklamowej po prostu polecam kosmetyki z których ja jestem bardzo zadowolona Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe,jak będziesz miała ochotę i chwilkę to zapraszam.Spotkasz się z Owulką i prawie wszystkimi kobitami które działają na dwa fronty:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki Kochane wkoncu moge z wami rozmawiac dowoli mam ten komp i nareszczcie bede z wami tak czesto jak tylko bede mogla :):):):):) ciesze sie bo bylam ciekawa co u was slychac choc widze ze nikogo nie ma :(:(:(:( ale to co dziewuszki kochane do uslyszenia jutro :):):) buziaki i wszystko sobie opowiemy co u was slychac :):):) BUZIAKI WIELKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam.Zrobilas moze kolejny tescik? A kiedy masz miec planowo @? Masz jeszcze jakies objawy? Sorki, ze tyle pytan za jednym zamachem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez czekam i mam nadzieje, ze ta okropna @ jednak nie przyjdzie... Po raz pierwszy mi sie zdazylo, ze bylam dzis taka spiaca, ze wieczorkiem od 19 do 21.na dwie godzinki sie polozylam no i ...zasnelam.Piersi bola mnie okropnie, ale to pewnie syndrom zblizajacej sie @... :O A tak mocno bym chciala miec z nia spokoj na 9 m-cy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe KOchana nie robie juz testu czekam co powie w srode gin,planowo powinanm miec 28.02 i nadal nic.Mam nadzie i trzymam kciukasy zeby Ci sie udalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mysle, ze Tobie sie juz udalo, w koncu ten jeden tescik Ci juz dwie kreseczki pokazal...Niczym sie nie przejmuj mamusku...Bedzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZieki Karinka.... jak wroce od lekarza to napisze napewno co zobaczyl lub nie zobaczyl.Moze uda mi sie wczesniej do niego pojsc ... moze nawet w poniedzialek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /lączenie tematów/
Temat: objawy ciazy - rozpulchniona macica 20:30 zaciekawionaaaa dziewczyny wszedzie pisza ze jednym z objawow ciazy jest rozpulchniona macica. przy pierwszej ciazy moj maz twierdzil ze jest caisniej i pozniej po tygodniu ginekolog potwierdzil ciaze, teraz maz twierdzi podobnie a ze ja jestem jeszcze przed okresem to jakos tdo ginka sie nie spiesze bo byc moze bez potrzeby bym szla.. dodam ze staramy sie od dawna o dziecko i bardzo bym chciala zeby to bylo TO ale nie chce sie z drugiej strony napalac zeby sie pozniej nie rozczarowac. czy ktoras z was lub wasi partnerzy poczynili takie obserwacje? czy wam tez "uroslo" w srodku? bede wdzieczna za wasze opinie 21:31 doris26 Zaciekawionaaa - odpisałam Ci na sierpniówkach Imię: Dorota Wiek: 26 TC: 37 Termin porodu: 04.08.2006 Miejscowośc: Kraków Płec: córeczka Alicja http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20729 ;104/st/20060804/dt/6/k/dbe3/preg.png 08:47 zaciekawionaaaa czy jeszcze ktoras z was miala podobne objawy?? 10:02 niki.. witam cie ja kochalam sie z moim fecetem 5dni temu i chyba doszlo do zaplodnienia nie jestem pewna!ale od 2 dni wyczulam ze moja macica jest taka jak ty piszezs! jest tak ciacny jak w ZYMIE NIE WIEM CZY TO TAK SZYBKO MOZE BYC ALE JUTRO IDE DO GINKA I SIE DOWIEM! JAK WROCE TO CI NAPISZE CO I JAK MOZE TY TEZ JESTES i zapomnialam a w czoraj robilam test i nyszlo ze nie ale robilam go wczesniej niz to wyczulam! poprostu jetem w kropce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×