Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

sory dziewczyny,ze sie tak długo nie oddzywalam ,ale brak czasu musze teraz pozmieniac układ swojego zycia zaplanowac je rozsadnie :) dzisiaj byłam u ginekologa i dowiedzialam sie ze jestem w ciazy bardzo wczesnej trudno mu bylo powiedziec w ktorej ,ale przypuszcza ze to sa 2tyg, za 3 tyg mam nastepna wizyte to sie dowiem cos wiecej :) jezeli bedzie to dziewczynka to bedzie Oliwia jezeli chłopiec Mateuszek :) podobaja wam sie imiona ???(chyba troche zawczesnie na wybranie imienia hehe :P ) ale sie rozpisalam to chyba z tego szczescia a i jak robicie testy na mocz to sa falszywe nie wierzcie w nie ja robilam tydzien temu i okazalo sie ze nie jestem 2 miesiace temu okazalo sie ze jestem . ahhh te wstretnie testy !!!!! to buźka i gratulacje dla innych mamusiek :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik22
Kurde od 2 tyg.bola mnie piersi a okres mi sie spóżnia 2 dni czy to znaczy że moge być w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik22
Dziwne...to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa dni to nie jest az taki dlugi okres spozniania sie miesiaczki mnie piersi bolala juz 3 tygodnie (tydzien przed miesiaczka ),ale nie wiadmomo poczekaj z tydzien czasu i sprawdz :) oby i Tobie sie udało :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik22
ahhhh...te moje ciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik22
Ja nigdy tak nie miałam 3-4 dni przed ale nie 2 tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam spac jestem juz strasznie zmeczona ta cała przygoda u lekarza odezwe sie jutro to pa :* kolorowych dziewczyny i spokojej nocki zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik22
I mam wrażenie ze zaraz mi wybuchna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik22
Dobranoc Wam wszystkim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie juz spicie? weekend w koncu!!! Pobudka!!!! a ja nie mam czasu gadac kiedy indziej jak wieczorami tylko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bryndza, nuda !!!!! nikogo nie ma to tez spadam, do jutra dziewczynki kochane 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dzieczyny!!!! Już wiem, czemu się tak źle wczoraj czułam...dostałam dziś @ jestem zła i smutno mi, bo mimo wszystko jakąś tam nadzieję miałam:( Caleneczko, GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
Witajcie zołzy!!!:)czy w czasie ciąży niezaawansowanej można chodzic na solarium???Do tej pory co jakis czas chodziłam ale teraz to nie wiem bo możliwe że jestem...Jak cos wiecie to piszcie...Anett współczuje...uda sie zobaczysz...widocznie jeszcze nie ten czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
Kurcze jezeli okaze sie że jestem to z wszystkiego zrezygnuje oby tylko było dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
Ale tu spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
Heeeeeeeej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina27
Czesc dziewuszki.I jak tam. Dzis moj 4 dzien z @.Anett, kiedy ja dostalam @ zawalil mi sie caly moj swiat, stracilam wszystkie nadzieje, lzy stanely mi w oczach, wiec wiem jak to jest, co miesiac mam to samo, a staram sie juz od sierpnia.A Ty jak dlugo sie starasz?Wiesz, myslalam, ze w koncu mi sie udalo, bo mialam wszystkie objawy ciazowe, a tu nagle ta wstretna @ przyszla.Ale teraz postanowilam zamowic sobie wiesiolek, a mojemu mezulkowi takie kapsulki na poprawe plemnikow.Bo znowu mam nadzieje...I Ty tez powinnas ja miec. Czy to prawda, ze Kamyczkowi sie udalo?A jak dlugo Ty sie staralas Kamyczku? A Owulko co tam u Ciebie dzisiaj slychac? Robilas ten test? I co wyszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina27
Czyzby dzisiaj nikogo nie bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina27
STARACZKI anik 81.............25..............3..............08.03......... ...Łódź Sisterone...........34.............3...............16.01 ...........Pomorze sklooo ..............26.............4.............16-17.01........ ...Wroclaw Kinga1980..........26.............7...............26 02.........Kraków Gapinka............26..............6/przerwa/..29.11.... ........Bielsko Marta29...........29..............8...............01.03. ...........Gniezno Magge..............27...............5...............15.0 1............W-wa Madziorka.........23...............15.............???... ......Tarn.Góry kiki13.............30................3...............02. 11........Stockholm Lea76...............30.............3..................29 .11......Monterrey malenstwo848......22............5.................03,02. ..WAŁBRZYCH myszka_mikki......25............3.................18.02. ........ldz celtyka..............22.............2.................31 .12-4.01.07....Ustka Sheila25..............25............8................... 29.01......Rzeszów Karola79.............27............5..................18 .12.......Warszawa KIKUSIA.............23.............8...................1 6.01.......OK.KRAKO Antoś...............26..........ok 30...............25.02.........Dolny Śląsk Karina27...........27...........7....................20. 03.........Niemcy alutos_80..........26..............6 .................25.02........Lębork ewelka1977.......29...............2.................24.1 2.......Wędrzyn eutrapelia.........28..............ok 10...............?..........Warszawa ewkamarchewka2..32..........3................28.02...... ...Bydgoszcz anett123............29............ok 10............27.02..........Brwinów hogatka79..........28............ok 12............15.01(?)........Wrocław owulka.............23..............12...............27.0 1.........Częstocha Dagny22...........27...............2................... ...........Lódź Klempa.............24..............15...............07.0 3.........Śląsk K_ASIA_K..........39...............1...............22.01 .07 ..........Lodz/Wieden PRZYSZŁE MAMUSIE Nika2006......26.......11........czerwiec 07.......2..........Warszawa LilySnape.... .29....... 11......... czerwiec.........1......... Sosnowiec Kuleczka M............................................ Angie24........24.....12.........maj 04.............1.............Eschweiler tantusia.......27......9.........czerwiec...........1... .........Warszawa Paulka123.....20.....16.......11 kwiecień........?..............Kraków Edzia84..........22..................................... ..........Bialystok Dviki..............26................................... ...........Stalowa Wola kasienka........22................7 lipciec........................szczecin Limetka24......24............. 4-6 sierpnia.........4...........Wolsztyn toffinka.........25................wrzesień............. ...........Chełmno amanda.........26.................3sierpień............. ........Sierpc nati83 ..........23.................sierpień...........1........... ...Śrem kasiamotylek......26.........1 wrzesień..................... Lublin _koleczka......................wrzesień................. ..........KRAKÓW kamyczek-80.....26..........wrzesien..........7......... .......Wrocław czarnulka17......22.........22-24sierpien ..........1............Gubin Pia28 .............28..........28 wrzesień......................Tarnów aneczka_1979.....28........5 październik...........1..........Kalisz Zocha1979..........28.......5 październik...................Częstochowa Redghost...........29........10 września.....................Lublin intima_30..........30........paźdz./listopad.........4.. ...........Kraków Majka1976........31.........ok.21 paźdz......................Warszawa Szczesciary z Was - mamuski...A ja????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
szczesciary,szczesciary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina27
No witam Cie. Wiec jednak ktos tam jest. Ale ja Ciebie nie znam.Jak dlugo Ty sie starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina27
Do Ciebie i do Olika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy wiecie może czy w ciąży można pić plusssza ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina27
Ja w ciazy nie jestem - niestety - i nie wiem czy mozna pis plusssssza. Ale lepiej nie ryzykuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu są same witaminki , i nie jest napisane o przeciwskazaniach w ciązy , ale może i nie można sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×