Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość Karina27
Wiesz, najlepiej zapytaj lekarza, ale ja bym na Twoim miejscu nie ryzykowala.A te niby witaminki, to takie w proszku, a nie te naturalne.Radze Ci NIE RYZYKUJ, tylko najpierw zapytaj lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina27
Nie ma za co.Ja na razie nie mam takich pytan jak Ty. Moj jedyny problem to "JAK ROBIC ZEBY ZROBIC??????"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia czemu mnie podziwiasz że wyszłam za mąż mając 23 lata , wszystko się układało mielismy mieszkanie nic nie stało na przeszkodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie o to chodzi tylko ja mając 23 lata nie byłam gotowa na to żeby związać się z mężczyzną na całe życie,dlatego Cię podziwiam że byłaś już tego pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ja chyba do końca też nie wiedziałam co robię teraz czasami myśle że w pewnym stopniu było to szaleństwo , ale należe do osób dojrzałych więc łatwo mi przyszło podjąć taką decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina27
No wlasnie gdzie ta Owulka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak myślę że podjęliśmy szloną decyzję bo po 4 miesiącach zamieszkaliśmy razem a po roku ślub co jest do mnie niepodobne,naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia to był sprawdzian a teraz są rezultaty że była to słuszna decyzja wię nie ma co tego rozdrabniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też ni żałuje mojej decyzji,przeciwnie jestem z siebie dumna i wdzięczna że mam takiego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam męża :) Dziś mam egzamin i znając życie to znów zapomnę języka w długopisie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki wpadłam na chwilke dopiero co wstałam :P i spadam na zkupki ciacha mi sie zachciewa>>>>> Karinko nie robiłam tesciuku bo od wczotraj mam @ leje sie jak z cebra!!!!!!!!!!!!!! :):):) Monia jak swietowalas urodzinki????????/ Wiesz ile ja milam lat jak wyszlam za mąż 21!!!!!!!!!! :):):) Ale my bylismy ze sobą 6 lat!!!!!!!!!! Mojemu mezusiowi ni echialo siew juz do mnie jezdzic w ta i spowrotem!!!!!!!!!!! :):):):) Uciekam bede potem Papapapapapaapapa aha gratuluje nowym mamuskom !!!!!! :):):) Anetka wspolczuje ale nie jestes sama od nowego cyklu ziolka pamietaj i Karionka !!!!!!! mamy wszystkie bardzo rowno @ Monia nie ma jeszcze, Monia ma nadziej bo Monia pewnie po strankach!!!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ale popisalam obiecuje ze jak wroce to zinterpretuje moja wypowiedz bo teraz nie mam czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina27
Oki Owulko.A jakbysmy zaszly, to wszystkie naraz!!!Ale by bylo fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
Ja mam 22 lata i w tym roku wychodze za mąż,wiek nie gra roli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
studiuje,pracuje jest ok.a jestesmy razem od 3 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
od ponad roku mieszkamy razem i jestesmy zareczeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
Jestem taka szczesliwa:)ale czegos brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina27
Dzidziusia? Mnie tez....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, ale się wydarzyło. Najpierw topik znika, potem sie pojawia, hihi :) intima kochana!!!!!!! gratulacje!!!!!!pisz szybciuteńsko wszystko. kiedy robiłas tescik, jakie objawy i wogóle. naaaaareszcie!!!! wiedziałam, że to lada moment nastapi!!!buziole👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja wyszłam za mąż gdy miałam lat 23 :) nie żałuję tej decycji, i tak bym jej nie zmieniła. Popraliśmy sie dokładnie w 5 rocznice naszgo poznania się :) ale mi znów z nosa cieknie :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina27
Mam bardzo fajna stronke, na ktorej mozecie przeczytac znaczenie swoich imion: www.znaczenieimion.prv.pl hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina27
Jest tu ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina27
stuk Stuk nie ma nikogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Ja tylko na chwilkę, uaktualnić tabelkę :) STARACZKI anik 81.............25..............3..............08.03......... ...Łódź Sisterone...........34.............3...............16.01 ...........Pomorze sklooo ..............26.............4.............16-17.01........ ...Wroclaw Kinga1980..........26.............7...............26 02.........Kraków Gapinka............26..............6/przerwa/..29.11.... ........Bielsko Marta29...........29..............8...............01.03. ...........Gniezno Magge..............27...............5...............15.0 1............W-wa Madziorka.........23...............15.............???... ......Tarn.Góry kiki13.............30................3...............02. 11........Stockholm Lea76...............30.............3..................29 .11......Monterrey malenstwo848......22............5.................03,02. ..WAŁBRZYCH myszka_mikki......25............3.................18.02. ........ldz celtyka..............22.............2.................31 .12-4.01.07....Ustka Sheila25..............25............8................... 29.01......Rzeszów Karola79.............27............5..................18 .12.......Warszawa KIKUSIA.............23.............8...................1 6.01.......OK.KRAKO Antoś...............26..........ok 31...............23.03.........Dolny Śląsk Karina27...........27...........7....................20. 03.........Niemcy alutos_80..........26..............6 .................25.02........Lębork ewelka1977.......29...............2.................24.1 2.......Wędrzyn eutrapelia.........28..............ok 10...............?..........Warszawa ewkamarchewka2..32..........3................28.02...... ...Bydgoszcz anett123............29............ok 10............27.02..........Brwinów hogatka79..........28............ok 12............15.01(?)........Wrocław owulka.............23..............12...............27.0 1.........Częstocha Dagny22...........27...............2................... ...........Lódź Klempa.............24..............15...............07.0 3.........Śląsk K_ASIA_K..........39...............1...............22.01 .07 ..........Lodz/Wieden PRZYSZŁE MAMUSIE Nika2006......26.......11........czerwiec 07.......2..........Warszawa LilySnape.... .29....... 11......... czerwiec.........1......... Sosnowiec Kuleczka M............................................ Angie24........24.....12.........maj 04.............1.............Eschweiler tantusia.......27......9.........czerwiec...........1... .........Warszawa Paulka123.....20.....16.......11 kwiecień........?..............Kraków Edzia84..........22..................................... ..........Bialystok Dviki..............26................................... ...........Stalowa Wola kasienka........22................7 lipciec........................szczecin Limetka24......24............. 4-6 sierpnia.........4...........Wolsztyn toffinka.........25................wrzesień............. ...........Chełmno amanda.........26.................3sierpień............. ........Sierpc nati83 ..........23.................sierpień...........1........... ...Śrem kasiamotylek......26.........1 wrzesień..................... Lublin _koleczka......................wrzesień................. ..........KRAKÓW kamyczek-80.....26..........wrzesien..........7......... .......Wrocław czarnulka17......22.........22-24sierpien ..........1............Gubin Pia28 .............28..........28 wrzesień......................Tarnów aneczka_1979.....28........5 październik...........1..........Kalisz Zocha1979..........28.......5 październik...................Częstochowa Redghost...........29........10 września.....................Lublin intima_30..........30........paźdz./listopad.........4.. ...........Kraków Majka1976........31.........ok.21 paźdz......................Warszawa A teraz muszę zmykać, bo mam pełno pracy :( Może jeszcze dzisiaj się odezwę... pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×