Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Andzka, rozumiem. Moje mierzenie temperatury miało głównie na celu to, aby sprawdzić czy spada pod koniec cyklu, czyli czy @ nadchodzi...I zawsze spadała, więc teraz już nie chcę wiedzieć i się jeszcze przed czasem zamartwiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ten topik strasznie wciąga ;), ale nie można dołować się tym, że nie ma się takich objawów jak inne kobitki :) chociaż - ja choć staram się już ponad dwa latka, to dopiero tutaj się dowiedziałam jakie się ma te pierwsze objawy :) no i większości z nich nie mam ;) ale nadzieja dalej jest że może tym razem 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzka, z tymi objawami to przecież jest tak różnie, ile kobitek na tym forum...:) Pewnie każda nowa mamcia miała inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, tylko te przed @ są u każdej prawie takie same :D :D :D ja zawsze dwa dni przed czuję że nadchodzi, więc jak już się pojawia to wcale nie jestem zaskoczona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Andzka masz rację!!! Tylko ta wstrętna @ taka sama :D U mnie jest tak, że raczej nie mam objawów przed...no chociaż zwykle jest tak, że bolą mnie piersi-zaczynają ponad tydzień przed i kończą pod koniec cyklu. A tym razem na razie nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tylko sie cieszyć możesz ;), bo przynajmniej nie bolą :D u mnie z tym różnie bywa, ale też były takie cykle że już ponad tydzień przed spodziewaną mnie bolały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam się raczej czym pochwalić (jeśli chodzi o te piersi), a jak bolą, to nawet jak po schodach idę to je czuję...:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
ja przed @ tez mialam widoczne objawy... bolące piersi- sutki...a przed tym nic takliego nie odczuwałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!!Cześć!!! pierwsze i najważniejsze i przepraszam ze kilka dni temu tego nie napisałam ale: -CHCĘ WAM WSZYSTKIM RAZEM I KAZDEJ Z OSOBNA PODZIEKOWAC ZA WYRAZY WSPÓŁCZUCIA POCIESZENIA I GOTOWOŚC WSPARCIA PSYCHICZNEGO....DZIEKUJE PO STOKROĆ!!!!!! -jestem juz po zabiegu:( , trudno było zrobic bobaska ale za to ja szybko mozna sie go pozbyć....5 min/mój maz mierzył czas zabiegu/:(:(:( i jestem tak strasznie pusta!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
witaj majeczko... my sie chyba nie znamy... przykro mi... ale m,usisz byc teraz silna i mieć wiare że sie kolejnym razem uda i to do końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, Kochana witaj!!! Nie wiem jak jest Ci ciężko ale....chyba wiesz, że możesz na nas liczyć! I zobaczysz wszystko się ułoży, potrzeba tylko czasu. Ja, gdy straciłam bliską osobę myślałam, że ból będzie trwał wiecznie i nigdy się nie skończy...i choć trudno mi o tym rozmawiać, to czas goi rany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kookoo min 4 miechy musze stosowac antykoncepcję...wiadomo mam rozbełtaną konserwe zamiast macicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka - trzymaj się!!! Na pewno uda się następny raz, a wtedy pustka zniknie... Najważniejsze, że nie jesteś w tych ciężkich chwilach sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Aniku tak masz racje potrzeba czasu...nie wiem jak to było u tych które miały podobny zabieg/czytaj wywołanie poronienia+łyzeczkowanie/ ale ja byłam dzielniejsza niz mój mąz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuleczko witaj1 miałam dwa puste jaja płodowe..nie rozwinely sie w nich zarodki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, z tymi facetami tak już jest...niby twardziele ale w takich sytuacjach wymiękają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka teraz regeneruj siły. Wiesz ja poroniłam takze wiem jak to boli,kiedy patrzysz na test a tam dwie upragnione kreski a kilka dni póżniej krwawisz,boli cholernie,traci sie nadzieje i siły. A ty napewno widziałas swoje maluchy na USG. Ja na usg zobaczyłam tylko puste miejsce po mojej dzidzi. Ale wiesz teraz udało sie maluch kopie czuje jego ruchy kochane malenstwo. Upragnione. Majka odczekasz te 4 miesiące,wiem ze będą cholernie długie apotem znowu zaczniecie sie starac. Po tabletkach zajscie moze byc bardzo szybkie. ja nawet cyklu nie skonczyłam a juz byłam zaciążona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki ja muszę uciekać. Majka trzymaj się Kochana!!! I pamiętaj, że chwila słabości też Ci się należy...nie musisz być cały czas silna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
maju bedzie dobrze zobaczysz, łatwo tak pocieszać ale nie jestem w stanie sobie wyobrazić co czujesz, wogole siebie w takiej sytuacji, ale Ty byłaś dzielna i silna i za to Cie podziwiam, zobaczysz czas wyleczy rany a zanim sie obejrzysz bedziesz mamusią... trzymam mocno kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się chętnie napiję :) :) :) właśnie 10 minutek temu wstawiłam drożdżówę do piekarnika :D rośnie jak szalona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ewkamarchewsk:0 pogoda fakycznie super. ja na szczescie juz po robocie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×