Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

czy moze wiesz jakie oprocz ciazy sa powody zatrzymania miesiaczki. Bo ciaze niestety wykluczam, Dodam ze zawsze regularnie miesiaczkuje mam tylko lekko podwyzszona prolaktyne oraz po nizej tsh. A okresu powinnam dostac jakies 3 dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b to by bylo zbyt piekne zeby bylo prawdziwe:) zreszta w dzien spodziewanej miesiaczki zrobilam test i jest negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test w dzien spodziewanej miesiaczki nie zawsze musi byc pozytywny! czasai jest za niskie stezenie hormonow... inne przeczyny to sprawy tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam tylko tydzien temu lekko bezowe uplawy jakies 3 dni. Moze jakies zakarzenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem lekarzem... ale zakazenie swedzi... idz do lekarza... zobaczy... tym bardziej jak mialas regularne miesiaczki.Sorry ze pytam ile masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ale widzisz, mam lekko zmierzajaca ku nadczynnosci. jak bylam u lekarza to powiedza ze jest ok, i nie powinnam sie martwic. a po za tym nie sadze zbym z nia miala problem tylko podczas tego cyklu. No nie wiem juz sama. jak do konca tygodnia nie przyjdzie to robie drugi test. W kazdym razie dzieki za odpowiedz:) troche sie nawet balam ze moze mam jakies pcos czy cos, ale miesiac temu na usg bylo ok wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bys byla po 30 to bys sie mogla martwic... wtedy nie jest juz tak jak u 20 latki. NIe martw sie lepiej idz do gina... zrobi usg i wszystko jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie wizyte mam na nastepny tydzien dopiero...wiec jeszcze kupa czasu, nibyprywatnie a tyle trzeba czekac. Takze wiesz martwie sie troche tym.No ale bede wierzyc ze jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to musze Ci pocieszyc i powiedziec ze sie mylisz. Kobieto moja kolezanka nie mogla miec dzieci przez 10 lat dopiero po trzydziestce wyjechala w gory z mezem i po imprezie zakrapianej alkoholem wpadla:) nie wiedziala dlaczego plecy ja tak strasznie bolaly i td takze wszystko przed Toba:) nie martw sie na zapas. A powiedz mi ile sie staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami jest tak ze zachodzimy w czasie kiedy sie nie staramy ale lateo mowic gorzej z wcieleniem teg w zycie jak ktos sie stara kilka ladnych lat to juz do niego nie trafiaja te slowa\"wyluzuj\" i\"odpusc\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladnie:) to Ty ujuz masz dzidzie:) dopiero zaoabczylam. moje gratulacje. ja jeszcze ani jednej nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie tu zagladac bo chociaz wiem ze nie jestem sama...to troszke podnosi na duchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:) Ewcia, mam nadzieję, że jeszcze się dzisiaj pojawisz, bo chętnie z Tobą poklikam :) Oczywiście z innymi kobitkami również!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kasik :) Słyszałam, że mogą być takie objawy, szczególnie w terminach @...Ale tylko tak słyszałam...A Cieżaróweczki się gdzieś pochowały, więc Ci nie powiedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×