Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

W sumie to mu sie nie dziwie bo sama nie wiem jakby to bylo gdybym musiala mieszkac z jego rodzicami :) na szczescie jest to nie mozliwe bo wtedy mieszkalibysmy w jednym pokoju z jego bratem :) ufffff :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-----> siostra Anik- chyba nie da sie głosowac dwa razy- ja kliknęłam wczoraj Limetka też DZIEWCZYNY PORUSZAJCIE PALUCHAMI WÓZEK DLA GABRYSI!!!!! Celtyka,Sheila, Aaniołek, Klempa- nie spać- klikać!!! ogłaszam solidarność Ciężarówek!!! vel Przyszłych Ciężarówek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki! Ja też uaktualniam tabelkę :) Koniec przerwy w starankach! W końcu wracamy do swojego mieszkanka (wyremontowanego)! Nareszcie!! STARACZKI Sisterone...........34.............3...............16.01 ...........Pomorze sklooo ..............26.............4.............16-17.01........ ...Wroclaw Kinga1980..........26.............7...............26 02.........Kraków Gapinka............26..............6/przerwa/..29.11.... ........Bielsko Magge..............27...............5...............15.0 1............W-wa Madziorka.........23...............15.............???... ......Tarn.Góry kiki13.............30................3...............02. 11........Stockholm Lea76...............30.............3..................29 .11......Monterrey malenstwo848......22............5.................08,04. ..WAŁBRZYCH myszka_mikki......25............3.................18.02. ........ldz celtyka..............23.............4.................29 .04 - 02.05....Ustka KIKUSIA.............23.............8...................1 6.01.......OK.KRAKO Antoś...............26..........ok 34...............21.05.........Dolny Śląsk Karina27...........27...........az 9....................19. 04.........Niemcy alutos_80..........26..............6 .................25.02........Lębork ewelka1977.......29...............2.................24.1 2.......Wędrzyn eutrapelia.........28..............ok 10...............?..........Warszawa ewkamarchewka2..32.........5.............17.04..... ...Bydgoszcz anett123............29............ok 10............27.02..........Brwinów hogatka79..........28............ok 12............15.01(?)........Wrocław owulka.............23..............12...............27.0 1.........Częstocha Dagny22...........27...............2................... ...........Lódź Klempa.............24..............15...............07.0 3.........Śląsk K_ASIA_K..........39...............1...............22.01 .07 ..........Lodz/Wieden Pyzaczek..........27..............3..............14.03.. ... .Wroclaw/Bristol Krolcia27..........27..............5 ....27.04. .......okolice Trójmiasta Andzka77.........29...........2004 r .......02.04.........okolice Konina intima_30..........30................5...........?...... .. ......Kraków PRZYSZŁE MAMUSIE Nika2006......26.......11........czerwiec 07.......2..........Warszawa LilySnape.... .29....... 11......... czerwiec.........1......... Sosnowiec Kuleczka M............................................ Angie24........24.....12.........maj 04.............1.............Eschweiler tantusia.......27......9.........czerwiec...........1... .........Warszawa Edzia84..........22..................................... ..........Bialystok Dviki..............26................................... ...........Stalowa Wola kasienka........22................7 lipciec........................szczecin Limetka24......24............. 4-6 sierpnia.........4...........Wolsztyn toffinka=gokata.....26......23tgc..........22sierpnia... .............Chełmno amanda.........26.................3sierpień............. ........Sierpc nati83 ..........23.................sierpień...........1........... ...Śrem kasiamotylek......26.........1 wrzesień..................... Lublin _koleczka......................wrzesień................. ..........KRAKÓW kamyczek-80.....26..........wrzesien..........7......... .......Wrocław Pia28 .............28..........28 wrzesień......................Tarnów aneczka_1979.....28........5 październik...........1..........Kalisz Zocha1979..........28.......5 październik...................Częstochowa Redghost...........29........10 września.....................Lublin Marta29...........29.........listopad................... .........Gniezno LUIZA342..........25.........29wrzesien................. ......Poznan Sheila25............25........5 paźdźernik...........8..........Rzeszów Wzetka...........31..........listopad................... .........Rzeszów Kasik Kasik........27..........listopad...............2........... .Alicante

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze chwile sie naciesze moim pokoikiem...chociaz czas mi tak ucieka ze ani sie obejze jak moj ukochany bedzie wnosil swoje manatki :)) Troche inaczej sobie to wszystko wyobrazalam no ale coz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gokata :) my tu z Celtyka caly czas jestesmy i klikamy o naszych apartamentach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Sheila to widze- i ogromnie sie z tego cięsze ale chodzi o ta prośbe Anik i Jej Siostry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięknie Krolcia :D gratuluję skończonego remontowania!!!!!!! no i życzę owocnych staranek :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no!!! wiedziałam że mozna na Was liczyć ;) Krolcia - ja niestety nie pamiętam ale ciesze sie ogromnie że wróciłaś do nas :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dziękuję Gokata :) Mam nadzieję, że staranka będą owocne ;) Za dwa dni mam dostać @ a potem to już będzie jazda bez trzymanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez byla jazda tylko jak sie dowiedziałam że to chłopiec.... to mi mina zrzędła- ale juz sie przyzwyczaiłam że to Synuś... najpierw próbowaliśmy \" na dziewczynkę\" no i jak nie wyszło to jechalismy na okragło- stąd chłopiec ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co czytam teraz super ksikiążkę która wyszła w tym roku, wszystko dzieje sie w roku 2006to debiutancka książka Antoniny Kozłowskiej \" Trzy połówki jabłka\" czytam ją z wypiekami na twarzy jest super polecam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokatka...ja mam od poczatku przeczucie ze bedzie chłop :) Dziewczynek w mojej i mojego rodzinie jest jak na lekarstwo... moze dlatego takie u mnie przekonanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celtuś jak tylko bede miala okazje to przeczytam. Jak narazie mam inna wspaniałą lekturę :) moją prace mgr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaniołku- my jeszcze nie myślelismy o wózku- na pewno musi byc lekki, czterokołowy, z obracanymi kółkami z przodu :) Celtyka- przeczytam na bank- uwielbiam czytać!!! Sheila- no to zycze dziewczynki :) chłopców bedzie dużo- Limetka też nosi Synusia a teraz Dziewczynki przenosze sie do kuchni- mam ochotę na sernik na zimno -----> tylko najpierw musze go zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAPRASZAM!!! piszcie o której bedziecie- od razu zrobie dwa!!! hmmm albo trzy bo jeden mój mężus wciagnie sam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Celtuś....to możemy sobie już pomarzyć o serniczku :) Gokatka cichaczem czmychnela do kuchni i pewnie szybko sie tu nie pojawi :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×