Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Cześć kobietki!!! Jak się dziś czujecie?? Straszne u nas ostatnio pustki :( Owulko, zamówiłam sobie testy owulacyjne na ten cykl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!! To super Anetko wiec robimy sobie razem tescik ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulko, witaj kochana!!! Też masz testy??? a od którego dnia cyklu będziesz je robić?? Bo ja nie wiem, przez te moje nieregularne :( Jak ja mam wyliczyć nawet przybliżony termin owulacji?? nie mam pojęcia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko spokojnie ja zamowiłam w piatek jeszcze mi nie przyszły ale bede je robic ok. 12 dc mysle! Ty tez miałas teraz 27 dniowy cykl wiec moze tez tak zrób ;) i potem zrobie 14 dc chyba a pozatym tam na ulotce pisze Monia mowiła!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia a powiedz mi jak nie brałas luteinki to jakie miałas cykle??????????? I pamietaj o tym ze owulacja nie jest 14 dc tylko 14 dni przed nastepnym cyklem!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany tylko zebys nie wyszła na tym jak Zabłocki....wiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulko, zawsze miałam długie cykle. Przeważnie 32 dni, ale bywało różnie 28, 30, czasem nawet do 40. Co jakiś czas @ spóźniała mi się bardzo, np miałam kilka cykli po 60dni i wtedy brałam Luteinę ale tylko na wywołanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia ja to mialam nawet 70 dni!!!!!!! Bedzie dobrze zrobimy tescik i bedziemy wiedzialy (chyba?)!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redghost a w jakich sklepach byłaś na zakupach ciążowych? Ja chce kupić spodnie. Może były hdzies jakies fajne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, cześć słonko!!! Ostatnio tak rzadko tu bywasz, czemu?? Limetki też nie ma!!! Na Bora Bora, ja chętnie pojadę, jak co weekend z resztą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia jestem cały czas z doskoku poniewaz ucze sie na egzamin ktory mam za 3 godziny ale podglądam was niestety nie mam czasu pisac bo musze jeszcze troszke powtorzyc :)!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulcia, egzamin masz?? jaki? w szkole?? to ucz się ucz, kobietko!!! Powodzenia Ci życzę, ale nie dziękuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też żadziej zaglądam teraz na kafeterię, gdyż założyłyśmy sobie stronkę i swoje forum, na które zapraszamy wszystkich chętenych. http://www.sierpien2007.ovh.org/ na stronce można zobaczyć nasze brzuszki, zdjęcia usg i nasze zdjęcia całościowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia nie chce mi sie juz uczyc 😭 mam egzamin na studiach z samorzadu terytorualnego panstw zagranicznych masakra!!!!!! Nie dziekuje ...przyjmuje!!!!!!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati, pooglądałam sobie Wasze brzuszki :) ja też chce taki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Owulko, trzymam kciuki, żeby egzamin poszedł Ci jak po maśle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe gdzie jest nasza Monia??? Ona się chyba ukrywa i coś kombinuje!!!!! :D Zaraz nam tu wyskoczy z dobrą wiadomością, że bociek przyleciał z przesyłką priorytetową:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem tylko jak już mogę chodzić to same rozumiecie - zakupy! :D Dziś kupiłam pierwsze spodnie ciążowe :D I już nic mnie nie dusi w brzuszek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuszki! do kasiamotylek gdzie w Lublinie kupiłaś ciuchy ciązowe? ja wybieram się jutro do wawy, do PĘPKA ŚWIATA. podobno jak ciuchy ciązowe to tylko tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dlaczego u diabła nikt nie uprzedził mnie że test obciązenia glukozą potrafi dobić ! 50 g glukozy rozpuszczone w kubeczku wody ! co za syf! myślałam że umre w tym cholernym luxmedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie test obciążenia glukozą robi się 22-24 tydz. ciąży. ale moje ostatnie wyniki były średnie ( glukoza na czczo 94) no i babcia ma cukrzycę więc musiałam je zrobić juz w 12 tyg. a do luxmedu ganiam w Lublinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×