Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Titi cierpliwości. Staraj się relaksować, pospaceruj może trochę, tylko proszę cię nie nakręcaj się, bo potem jest bardziej przykro. Ja już kilka razy myślałam, ba, nawet byłam pewna, że jestem już w ciąży a potem się okazywało, że nic z tego i popadałam w czarną rozpacz, a jak się w ogóle nie spodziewałam to okazało się, że jestem i to było największe zaskoczenie. Czasami nadal nie mogę uwierzyć, że noszę nasze Maleństwo pod sercem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko nasze
witaj titi ja tez w terminie spodziewanej @ mialam bol taki prawie jak naokres... i tez pare dni przed tym terminem... jednak okres sie nie pojawił... dzis mija tydzien po tym terminie i dalej go nie ma... a brzuch troche pobolewa- byłam dzisiaj na becie- jutro wynik...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem w tym ze ja nie jestem w terminie @ i jajabiki mnie kluja ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko nasze
dodam z etesty wychodziły negatywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko nasze
a za ile masz termin @ ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko nasze
ahaa... czyli do okresu jeszcze daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titi, ja nie chce cie straszyc ani nic, tylko napisze jak ja mialam za pierwszym razem jak zaczelismy sie starac, otoz po dniach plodnych i staraniach od razu mialam klucie w jajnikach, i to bardzo bolesne, i wogole brzuch ogolenie mnie bardzo bolal, senna bylam, cycki tez bolaly, w dniu okesu zrobilam test i byl pozytywny, potem nastepnego dnia zrobilam test i tez pozytywny a tak tydzien potem, zaczelam krwawic i stracilam. ja sobie to tlumacze ze po prostu moze to byl szok dla mojego organizmu, moze za bardzo tez sie nakrecalam i wogole. powiedzieli mi ze sie nie zagniezdzilo itp, ale ze to tak wczenie to moge od razu probowac, wydaje mi sie ze organizm tez musi sie dostosowac do staran. wez sobie nospe i nie mysl o tym. powodzonka, a tak na marginesie, to nie bierz sobie tego do serca, kazda kobieta jest inna i wszystko przezywa inaczej. pozdrowionka, powodzonka i buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn., że dobrze, że tak napisałas, też sie kiedys nakrecałam i wiem doskonale co czuje i myśli titi... może choć troche zmieni teraz nastawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak tu sie nie nakrecac jak jajniki strzykaja i czuje sie osłabiona jakas i nie spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nawet nie wiecie jakie to bylo dla mnie rozczarowanie, ale przeszlam do porzadku dziennego, i tak wlasnie sobie wytlumaczylam, nie mam co nad tym ubolewac, znaczy tak mysle, bo moze sama do tego za bardzo sie nakrecilam, i to moze najbardziej moja psychika zadzialala. teraz tez sie nakrecam:):) ale juz z duzym dystansem. titi - 16 dzien to wczesnie, a moze byc tak ze moze teraz masz jajeczkowanie???? ogranizm to bardzo skomplikowana i nieprzewidywalna maszyna:) nigdy nic nie wiadomo. ja kupilam sobie test owulacyjny, stosowalam:) przy ostatnich staraniach:) zobaczymy co z tego wyjdzie, dzis 25 dzien. tylko przez te krwawienie jednorazowe w 21 dniu, wydaje mi sie ze i w tym miesiacu nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byc moze masz racje ale zawsze wtedy kiedy miałam owulacje odczowałam 1 dzien bole z lewej strony a teraz odczowam innego rodzaju klucia to nawet nie sa klucia tylko strzykanie z dwoch stron i to mnie dziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dokladnie tak samo sie czulam i jeszcze gorzej bo nawet wymiotowalam. ja pamietam naczytalam sie o objawach ciazy i wszystkie naraz mialam wtedy. napij sie kawki, wez sobie nospe, i porob cos milego;) ostatnio czytalam i to u lekarza ulotke, ze powinno sie kawe pic jesli chce sie zajsc, i ze w ciazy tez mozna pic kawe do 5 filizank dziennie, duzo, nie wiem, co kraj to inny obyczaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko nasze
ja powiem szczerze ze sie nie nakrecam w zaden sposób co bedzie to bedzie, dlatego tez zastanwaia mnie to poznienie okresu no i te bole w okolicach terminu @ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bóle zawsze odczuwalam pomiedzy 10-12 dniem cyklu około wtedy mam jajeczkowanie w 100% i wtedy tez rozpoczełam swe pierwsz staranka ... tzn 10 i 11 dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko nasze
i powiem Wam wiecej ze nawet sie nie staramy... ale tak wyszło że w dni płodne wg cyklu 31 dniowego wspolzylismy- stosunek przerywany wiec biorę ciążę pod uwagę... i teraz tak na to patrzac to bym chciala tej ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczko. ciekawe z tymi testami, wiele juz opinii czytalam ze czesto sie myla, zastanawialam sie, moze to zalezy, od kiedy kobiece cialo zaczyna produkowac ten hormon, czy od razu jak sie jajeczko zagniezdzi, czy u niektotych pozniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko nasze
mnie tez to dziwi- testy negatywne, bol w okolicach terminu @ czytałam ze wiele kobiet becdacych w ciazy miewało własnie taki ból, żadnych objawów nie mam ostatnio mialam wrazliwe sutki ale teraz nawet juz to ustało... wiec sama nie wiem co myslec... odkad przestalam brac tabsy w grudniu moje cykle byly regularne co do dnia 31 dni raz tylko trwał 40 ale przypuszczam ze wynikało to ze zmiany klimatu ( wakacje w austrii) wiec dziwi mnie ta cała sytuacja :) sorki za tk długi wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roznei to bywa, ehhhh, jeszcze 2 godziny w pracy:( chcialabym juz sobie isc do domu:( u mnie godzine wczesniej niz u was ehhh. ale i tak mam jakiegos okropnego dola, gdybym nie byla w pracy pewnie bym sie poryczala. a w sumie dzis wszystko robie zeby nic nie robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titi-uwierz mi że dzieic lubią zaskakiwac wiem cos bo będę miała trzecie i ono tez w moim zyciu pojawiło sie kiedy nawet o nim nie myślałam choc rok wczesniej staralismy sie a potem poszło w zapomnienie.Będzie dobrze tylko nie zatruwaj sobie zycia pytaniami i zastanawianiem sie ,na luzaka duzo łatwiej cokolwiek osiągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko nasze
no własnie roznie to bywa dlatego tez musze sie uzbroic w cierpliwosc do jutra rana- wtedy ma byc wynik bety ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeprosiny przyjete. Witajcie kobietki. Gratulejszyn dla nowych mamusiek!!! Titi, poczekaj, wyluzuj, za niedlugo sie wyjasni.Dzis moj 20 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×