Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość little_baby
chciałabym zadac pytanie jaki jest wydzielina sluzowa w czasie ciazy bo ja mam jak nigdy strasznie wodnisty i taki przezroczysto mleczny mam jeszcze czesto(najczesciej przy wysiułku) takie skurcze w dole brzucha i sa dosc uziazliwe i kłucia w prawym jajniku dodam ze miałam miesiaczke ale trwała ona 3 dni a zawsze mam ponad 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki u mnie @ nie ma, powinnam dostać w piątek, ale nic, cigle bolą sutki i kręgosłup (sutki przy dotykaaniu). Na teście którym robiłam pokazała się druga kreska, wiem że testu nie powinno sięodczytywać powyżej 15 minut, ale cały czas mam nadzieje, poza tym test robiłam popołudniu może te stężenie było zbyt małe sama nie wiem. jestem pełna nadzieji może coś z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i właśnie pojawił się śluzik, białawy lekko rozciągliwy, o raju aplecy to strasznie bolą, cięzko soedzieć przy kompie CO O TYM MYśLICIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo a Wy co???? obijacie sie Kochane!!!! Anucha rób test KObietko i daj znać- tylko szybciutko bez zwlekania ale coś mi sie mocno wydaje,że Karinka ma rację :) a ja nic...czekam i siwych włosów dostaję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myślicie, poczekam jeszcze pare dni, bo ten ostatni teścik co robiłam to chyba za wcześnie a dzisiaj jest dopiero 2 dzień spóźnienia, brzuszek też lekko pobolewa ale tak jakośinaczej niż na @ byłabym bardzo szczęsliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co myślicie o tym teście który robiłam w piątek io wykazał 2 kreske dopiero później, chcociaż robiłam wiele testów i nigdy nie wyszła mi 2 kreska na żadnym teście nawet po długim okresie czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czemu was nie ma, mam tyle pytań? Poradzcie mi czy brak okresu może być spowodowany np jakimś torbielem albo czymś takim, boje się że moge mieć jakiegoś torbielka dlatego nie mam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anucha ja To bie Kobietko radzę skocz teraz do apteki i zrób test- 2 dzień spóźnienia to już wiarygodny dzień :) nie wiem p jakim czasie pokazała sie ta druga kreska na poprzednim teście- u mnie pokazała sie w sumie od razu... zrob test :) ja odezwe sie za jakis czas musze teraz wyjsc ale wiecie co????? juz mi cierpliwosci brakuje.... i dół boli dzis tak bardzo bardzo :( buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witajcie :) jakies 2 tygodnie temu dowiedzialam sie ze jestem w ciazy :) po 2 latach staran ;) anucha26 ja robilam test juz w pierwszym dniu spozniajacej sie @ i w ciagu 1 minuty byly 2 wyrazne kreski wiec nie ma co zwlekac ;) Pierwsze objawy mialam prawie takie same jak przed @, tyle tylko ze jakos odczuwalam ze tym razem to cos innego dlatego zrobilam od razu test. Obolale piersi, mdlosci, ból w plecach i dziwne skurcze - takie mialam objawy ;) pozdrawiam wszystkie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny🌼 Gokata myslałam że po takim czasie nie odzywania się ty już bedziesz rozpakowana:) Zostały ci tylko dwa dni więc ty już prawie trzymam kciuki kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!! Jestem przerażona bo strasznie swędzą mnie dłonie, stopy i nogi. W nocy nie mogłam spać. Ostatnio miałam robione próby wątrobowe i gin mi powiedziała że wszystko ok. Boje się. Jak mi nie przejdzie do jutra to ide do gin. Najgorsze że zaczyna mnie stopniowo wszystko swędzieć :(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Od wczoraj czuję się strasznie. Dopadła mnie migrena i niestety nie chce odpuścić. męczyłam się całą noc a i teraz jeszcze jestem taka jakbym miała napompowaną głowę. Nie biorę tabletek bo 1 Apap mi nie pomoże a tylko tyle mi wolno. Mam nadzieję że wy macie lepszy dzień. Majka kobieto daj znać co u ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuszki! Kasiumotylku!!! gratulejszyn!!żeby było zdrowe i szcześliwe:):):) dziewczyny mam do Was pytanie...Chodzi mi o zaświadczenie lekarskie o ciązy...bo rozumiem że w moim interesie lezy przedstawienie go pracodawcy...czy normalnie ide do mojego (dowolnego) lekarza i proszę o to a on/a bez szemrania powinna mi go wydać?tak? a drugie pytanko na zwolnieniu lekarskim ZUS/ZLA musi byc kod \"B\"zebym dostała 100% wynagrodzenia? Ktoś sie orientuje w tych klockach...bo ja jestem cienkosz:( Pomóżcie Stokrotki...dobrze:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka dokładnie tak jak piszesz lekarz ma obowiązek wystawić ci zaświadczenie o ciąży bez żadnych fochów a na zwolnieniu musi być kod B w polu 12 albo 13 nie pamiętam dokładnie bo inaczej dostaniesz tylko 80%. I jeszcze jedno to 100% to nie zawsze jest tyle ile masz teraz bo to jest 100% średniej z ostatnich 12 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce robić testu, bo się boje że nie wyjdzie, w środe mam iśc do gin. czy jak pujde teraz czy coś lekarz może stwierdzić, dzisiaj już wlaściwie 3 dzięn leci spóżnienia, coraz więcej śluzu białego mam, takiego gęstego, lekko rozciągliwego. Jeżeli to ciąża to jestem w szoku, bo my wcale żeśmy się nie starali, mieliśmy chyba 2 wypadki tylko, i co już by było? szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Wzetka:) zamierzam ponownie sie udac na zwolnienie....ilepiej bedzie dla mnie przedłozyc zaświadczenie:) niestety rzyguli mi nie przeszło moze troszeńke osłabło ale w dalszym ciagu sie męcze:( troche lepiej mi jest gdy leże...a wiec wiadomo w pracy se nie poleże:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie czy brak @ może świadczyć o jakiś np. torbielkach na janiku, albo coś w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Anucha26 podziwiam Twoja cierpliwośc bo ja po prostu bym nie wytrzymała 3 dni po terminie @!!!!!! ja pierwszy test zrobiłam 2 dni przed;) a pierwsze podejrzenia miałam gdy tydzien przed spodziewaną @ pojawil sie różowy sluz.... 2 dni przed @ druga krecha była LEDWO widoczna, w dniu spodziewanej @ też ale 3 dni później nie zdązyłam sie podetrzec po siusianiu gdy druga kreska wyskoczyła mocna gruba i wiśniowa:) zrob teścik bo my w sumie tez ogromnie ciekawe jesteśmy ...a wiadomo to bardzo niezdrowe-tak drażnic babską ciekawość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anucha testuj i to szybko. Wiesz że kobiety w ciąży nie mogą się denerwować bo to Maluszkom szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka ja jestem na zwolnieniu z krótkimi przerwami właściwie od 5 tygodnia ciąży - po tym jak zaczęłam plamić. Potem były skurcze i twardnienie macicy więc musiałam więcej leżeć niż siedzieć a teraz jak brzuch mam już prawie do cycków to ciężko mi długo siedzieć w pozycji pionowej - najlepiej tak półleżąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w środę (święto) przezyłam z męzem chwile grozy.... Rano...wiadomo sexik dla urody:P....zaczełam krwawić...(wczesniej obydwie lekarki do których chodze dały mi zielone światło jezeli chodzi o bzykanko) nie obficie, nie była to jaskrawo czerwona krew....ale wiecie bałam sie ze zaczełam ronić W te pędy na izbe ginekolog-połoznicza...zbadali mnie, zrobili usg... Wszystko bylo ok, Nawet zobaczyłam mojego maluszka...prawdziwy z niego BRZYDAL:P, ma ok 5 cm wzrostu i aktywnosc serducha była...gdybym nie miała wstretu do piwka chyba bym se pare łyków chlupneła. mam problemy z kosmówką( czy tez jak lekarz powiedziała z przyszłym łozyskiem) bo na razie u mnie owo łozysko znajduje sie dokładnie nad ujściem wewn szyjki macicy.powiedziała że tak jak dzidzius łozysko sie przemieszcza wiec póki co mam sie nie martwić... Ale niestety zero \"zgłebiania tematu\":(:(:( Nawet jakbym mogła to chybabym musiała upic mojego starego żeby sie ze mna troszke pokochał.Facet boi sie jak diabeł święconej wody i czeka mnie ok 7 samotnych miesięcy:( chlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się jeszcze czyms pochwalić....kończy sie 12 tydzień:) W ten piatek ide na przezierność fałdu karkowego i ocenę noska:) Ide razem z mężem:) juz sie nie moge doczekać żeby mój męzus zobaczył grzdyla. Jak myslicie mozna juz zobaczyć co ma miedzy nogami? (dzidzius...nie mąż, co ma mąz to ja wiem!!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na płeć to jeszcze za wcześnie ale i tak do 26 tygodnia mogą pojawić się jajka więc nawet jak powie że na 70% dziewczynka to potem może się okazać że jednak chłopak. Ja mam z głowy bo moje sie ukrywa. Ciekawe po kim takie wstydliwe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokazuje Ci 4 literki? a fe nieładnie:):) rozne opinie słyszałam nt tego c sie urodzi sądząc po objawach.... ja mam po prostu przeczucie ze bedzie chłop!!! tak mi sie wydaje bo zmajstrowalismy dzidziora dokładnie w dzien kiedy wypadała mi owu......ale przeciez nawet najmądrzejszy moze sie mylic:) a z kolei w zabobony to mi sie nie do końca chce wierzyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokazuje 4 litery albo się nogą zasłania. Za 2,5 miesiąca dowiemy sie na 100%. też mi się wydaje że będzie chłop ale jak to mówią na dwoje babka wróżyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę się położyć bo jeszcze mnie głowa trochę ćmi a dzisiaj mamy zajęcia w szkole rodzenia więc trzeba będzie trochę poćwiczyć. Trzymajcie się cieplutko. Gokata jak już się rozpakowujesz to życzę ci żeby to było szybko i bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytankooooooo
hmmm może tutaj ktoś mi podpowie staram sie o dzidzie, okres dostaje zwykle do 31 dc, dzis jest 34 dc a okresu nie ma, od tygodnia boli mnie podbrzusze, czuję się jakbym miała kamień w środku, wszystko tam jakby ścierpnięte, napięte... wczoraj zrobiłam test, ale po południu i wyszedł negatywny nie wiem co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×