Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

malenka- z ta ciemna linia od pepka do wzgorka musisz poczekac jeszcze jakies pol roku:) wtedy zaczyna sie ona pojawiac. Ja jestem w 6 miesiacu i wlasnie ja u sibie zauwazylam. A co do objawow to na pewno bol piersi ale to jeszcze za wcesnie zeby sie czegokolwiek dopatrywac. Troszke cierpliwosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj madziorka milo cie widziec:).olewam test i czekam dalej mam dokuczliwe bole jajnika troszke promieniuja na brzuch sluzu troche wiecej niz zwykle temperatura 37 stopni i pobolewanie piersi.mam nadzieje ze to jakies oznaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorko-no szkoda ze wyszlam tak szybko:( Chetnie bym sobie pogadala z Toba. Rzadko sie zdarza zeby kogos jeszcze zahaczyc o tej porze wiec tylko odpisalam i sie zmylam. Teraz pewnie spisz:) A ja stalam sie nocnym markiem. Za to spie do poludnia. pozdrawiam i mam nadzieje ze nastepnym razem uda nam sie porozmawiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenstwo a czy masz regularne cykle?? Bo z objawy masz ciazowe , no z wyjatkiem tego testu. Chociaz z drugiej strony jezeli masz dostac niedlugo @ to tez sa dobre objawy. Tylko teraz pytanie jakie wahania masz w cyklu. Temperatura zwykle spada na @. A Ty masz wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenstwo powinnas powtorzyc test. Moze zrob go jednak rano. Wiem ze po terminie miesiaczki robi sie o kazdej porze ale sa tez wyjatki. Moze jestes jednym znich. kiedys nawet jedna kobieta powiedziala mi ze chciala sprawdzic testy ciazowe i zrobila sobie go jak byla w 7 miesiacu ciazy. Tak dla draki. I wyszlo ze nie jest w ciazy:) To dziwne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana u mnie test nie ywkazał dwa razy niczego...nabrzmiały mi piersi i pewnego razu zrobiło mi sie słabo...i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obudziłam się rano a tu na koszulce dwie duże plamy na wysokości piersi. Czy to pokarm???? :) Myślicie ze moge juz zastosowac wkladki, no bo jak inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutos moja szwagieka jak byla w ciazy to tez miala testy negatywne a robila go kilka razy pozniej u lekarza okazalo sie ze jest w 6 tygodniu normalnie moze ja naleze do tych co testy nic nie wykrywaja?cykle mam zazwykle regularne.@ juz 7 dzien nie ma .od czasu do czasu robi mi sie slabo i mnie mdli poczekam jeszcze troszke na @ jak nie przyjdzie to do gienia trzeba sie wybrac.pozyjemy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczas aplikowanai globulki zauwazylam,ze nie ma mojej szyjki macicy. Do tej pory byla nisko, tu bliziutko zara zprzy wejsciu do pochwy a teraz jest dalej niz dlugosc palca. Czemu tak jest czy to sie przemieszcza, zmienia, czy szyjka zmienila polozenie,zeby chronic macice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MonteVerde- to jeszcze nic... jak ja wkladam globulki to palec skreca mi w lewo daleko:) Jakby jakis nowy tunel mi sie zrobil:D A moze to jakies moje omamy, nie wiem... w kazdym razie znam dobrze moj tunelik bo przed ciaza uzywalam tamponow. A co do szyjki macicyto wiem tylko tyle ze powinna byc zamknieta. Nigdy jej nie wyczulam nie wiedzialam jak. Malenstwo- jesli jest jak mowisz to trzymam kciuki zeby to jednak byla fasolka. Moze faktycznie wstrzymaj sie troche. Ija zrobilabym na Twoim miejscu od razu bete. Bo lekarz moze wykryc ciaze dopiero 5 tyg od ostatniego okresu. No chyba ze akurat tak trafisz to wtedy do lekarza.Powodzenia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super:) Nie bede juz tam grzebac. Ja mam kanal zamkniety, na usg wyszlo. Chyba mi sie nic nie stalo prze te 4 dni. Szyjka poprostu wyemigrowala do tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kobietki Przepraszam że tak dlugoi sie nie odzywałam ale sporo spraw do załatwienia. Strach mnie obleciał :) bo z mojego topiku lutówki i sie kobietki rozpakowywuja po woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwa33
Dzis pani mi przykleiła dwa czerwone serduszka z racji orkiestry świątecznej pomocy,czyżby miała przeczucie ,że we mnie bije poza moim drugie malutkie serduszko.Mieliśmy ubaw z mężem, dopiero 5 tc. nic na zewnątrz nie widać .:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh musze sie wyzalic opowiem wam cos dziewczyny ... maż dostał bardzo wysokiej gorączki az 40,05 niczym sie nie da zbic dzwonisz na pogotowie mowia ze nie przyjada odsylaja do przychodni dyzurującej jedziesz do przychodzni a oni mowa ze nie przyjma bo przychodnia studencjka nie ma z nimi umowy a ja w 8 miesiacu mam biegac pklakac mi sie chce ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titi- strasznie mi przykro ze was tak potraktowali. Czlowiek tyle plai na ta chlerna kase chorych a oni nc nie robia.Maja wszystko w dupie. No i jak tak mozna? Ja bym pojechala na ostry dyzur taksowka i koniec. Maja obowiazek przyjac chorego. No laski nie robia. A jak cos im sie nie podoba to jest jeszce takie cos jak media. Wez dyktafon i wszystko nagraj. Niech nie mysla sobie ze im wszystko sie upiecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no poprostu słów mi brak. A co bedzie jak jak zaczbe rodzic ? i mnie do szpitala nie przyjmą tylko dlatego ze podlegam pod opolska kase chorych ?a nie warszawska gdzie obecnie mieszkam ? ja nie wiem zupelnie co ja mam robic z mezem goraczka mu rosnie nie mam pojecia co to trzesie sie jak galareta a wsz\\yscy maja to w nosie na czele z lekarzami ktorzy chca tylko podwyzek niby za ciężką prace wlasnie widze jak pani doktor nas przyjac nie chciała bo sie jeszcze przepracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titi- nie ma co czekac. Taka gorazka jest grozna. popros kogos z rodziny lub przyjaciol zeby pojechal z mezem na pogotowie. Przeciez sama nie bedziesz z nim jezdzic i sie denerwowac. To jeszcze moze Ci zaszkodzic, nie mowiac o dzidzi. Najlepiej zeby pojechal ktos wygadany. I ja mimo wszystko nagralabym zajscie w szpitalu na wszelki wypadek. A Ty sie niczym nie przejmuj. Zrob sobie jakas melise czy cos i spokojnie czekaj na powrot meza. Mowie Ci zrob tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja błagam moja pracodawczynie o wydanie mi RMUA i niemam juz 2 miesiace. Jak mi sie cos stanei to nie wiem. Chyba ja podpiernicze w ZUSie bo mam tego serdecznie dosc, wniosku na legitymacje ubezpieczeniowa tez nie zlozyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!!!!! co u Was?malestwo powtorzylas tes?witaj Titi,Madziotka,Monte,Alotus,wszytske...:) W kocnu mam wolne dzisiaj.zniecierpliwoscia czekam na wizyte ktora jest za tydzien.ogolnie cuje sie dobrze.mialam troske mdlosci w tym tyg ale naszczescie jz mienelo.piersi,sutki bola dalej.i jedno mnie martwi.juz wczraj zauwazylam ze moj sluz jest brazowy:( :(:( Boje sie............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoc przy mojej wadzie t normalne ale i tak sie martwie.nie chce powtorki...ahhh ,az wole o tym nie myslec.trzymajci kciuki!!!lece odespac tydzien nocek:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakajaana ja jeden dzien (dokladnie w dzien spodziewanej miesiaczki) w listopadzie tez poleciala mi kropla krwi. Ale potem bylo juz czytsto. Na Twoim miejscu nie czekałabym tydzien. Lec do przychodni, albo byle gdzie do obojetnie jakiego lekarza ten jeden raz i o tym powiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajaana- powinnas udac sie do szpitala i to powiedziec. To sa plamienia. Moze ni groznego ale trzeba to skonsultowac z lekarzem poki moze byc za pozno. ja tez mam problem- odebralm dzisiaj wyniki badan. RBC i HGB znowu za niskie a wynik testu obciazenia glukoza za wysoki:( Troche sie martwie. Naczytalam sie o tej cukrzycy w ciazy i jestem zalamana. A wizyte mam dopiero za tydzien. Moz ktos mial powyzej normy? Jakie sa tego konsekwencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwa33
A ja się nie moge doczekac pierwszej wizyty w poniedziałek 21 stycznia.Czuję się dobrze,czym sie troche martwie,czy normalne tak czuc się bez mdłości.Mąż mnie pociesza ,że ciaża to nie choroba.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajaana nie robilam powtorki testu.wszystkie objawy minely wiec nie nastawiam sie na fasolke.zobaczymy co bedzie dalej za jakis czas wybiore sie do ginekologa.pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewwa- mdlosci moga ale nie musza wystapic. Ja akurat mialam tylko nudnosci i to nie od poczatku ciazy. Jakos od 2 miesiaca chyba i trwaly tylko dwa miesiace. Moze ze dwa razy mi sie zwymiotowalo:) A moja kolezanka nie miala ani nudnosci ani mdlosci. Wiec nie masz sie czym martwic. Tylko powinnas sie cieszyc ze Cie to ominelo. Chociaz moze jeszcze przyjsc-czego Ci nie zycze, bo to strasznie uciazliwe. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×