Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Witamy Cie galetko na topiku.:) Trzymam kciuki za ciaze. Moze zrob test juz dzisiaj? Co bedziesz sie denerwowac. Co ma byc to bedzie. A zycze zeby bylo dziecko:) Ps: co do Twoich objawow-Bol piersi jest zastanawiajacy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galetka
witajcie. Tak Alutos masz racje z tym tesciciek. okresu nadal brak ale jeszcze nie robilam testu, boje sie rozczarowania, no ale bede musiala sie zmobilizowac niz sie denerwowac:))))pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje. Ja tez balam sie zawsze ze sie rozczaruje, ale jak dostaniesz okres to tez sie rozczarujesz...wiec po co sie zadreczac jeszcze kilka dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakby udalo Ci sie zaciazyc za pierwszym razem to naprawde wielkie gratulacje!:) Malo komu sie to udaje.Ja staralam sie rok. I w koncu trafilo i na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwa33
Od momentu jak się dowiedziałam o ciąży chodzę jak"oszołomiona" ze szczęscia :) ,ja poprostu nie dowierzam ,że się doczekałam po 15 latach starań ,mój męzuś też się cieszy aż się chciałoby powiedziec wszystkim ,ale lepiej zachować spokój.mąż sobie żartuje ,że puszczę emaila w pracy do wszystkich znajomych z działów z informacją o poczęciu:):) to może upuszczę troche energii. Jestem w 4 tyg. ale z objawów poza brakiem @ lekko bolą mnie tylko piersi.Pozdrawiam Was dziewczynki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ewwa
Gratuluję ciąży:) Ja już jestem mamą i chciałabym ci coś doradzić, bo doczytałam, ze wcinasz feminatal. Większośc lekarzy, w tym mój, nie zaleca na tak wczesnym etapie żadnych witamin, jedynie folik, w dawce 800 (2 tabletki). Witaminy mogą zaszkodzić prawidłowemu rozwojowi zarodka, więc lepiej narazie odstaw i zapytaj lekarza od kiedy brać. Ja dostałam "zezwolenie" około 10 tc. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwa33
wiesz ale ja miałam zanim poroniłam wskazany właśnie feminatal od począrku ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis ide na USG zobaczyc moje malenswo, ale sie cziesze, ale tez martwie czy dobrze jest. Spiąca jestem. A powiem Wam,ze ja nie mam zachcianek. Czasem cos mi sie tylko przypomni jakis dobry smak potrawy dawno nie jedzonej i mam duza ochote, ale zebym tak jakos jadla. Nie jem duzo, nawet mniej niz przed ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monte i jak usg???? Ewwa jak sie czujesz??gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja czuje sie ogolnie dpbrze.piersi w koncu bola troszke mniej. poza tym duzo siusiam i okropnie jestem zmeczona.nie mam na nic sily:) Ale szczesliwa jestem.bylam wczoraj w przychodni i 22go mam spotkanie z polozna i potem zaraz usg zeby sprawdzic czy wsyztsko ok,czy tak moja macica da rade tym raem-ale mocno wierze ze da:) caluski!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwa33
jakajana a w którym tyg jesteś? ja pierwszą wizytę zaplanowałam na 21 stycznia czyli w 5 tygodniu.Czyję się dobrze ,lekko w piersiach mnie szczypie i chce mi się spać ciągle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim. Bylam dzisiaj u gina. Dowiedzialam se z e musze brac caly zas ten magnez ,hemofer, i jeszcze jakies krople mi zapisala, bo ponoc jestem nadpobudliwa i brzuch mi sie stawia za czesto. Za 5 tgyg bede miala robione usg to moze wtedy uda sie ustalic plec dziecka. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galetka
Alutos. wiem wiem masz racje, jutro zrobie tescik nie wiem dzis po raz pierwszy w zyciu mierzylam sobie temp i mam 37,2 nie wiem jaka mam normalnie bo po raz pierwszy raz mierzylam, czy to tez moze byc jakis znak???pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kazdym razie odpoiadam na Twoje pytanie. Jesli mas zregularne okresy i spoznia Ci sie juz 2 czy trzeci dzien a masz taka wysoka temperature to pewnie jestes jedna z tych szczesciar, ktorym sie udalo za pierwszym razem. ja bym nie wytrzymala. Zro juz dzisiaj!!:) Co Ci szkodzi? Jestem bardzo ciekawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalna temperatura wynosi 36,6-36,8, a tuz po owulacji czyli na dwa tygodnie przed okresem wzrasta i utrzymuje sie mniej wiecej na wysokosci 37 stopni czasami wiecej. Spada natomiast w dniu spodziewanej miesiaczki. Czyli jesli u Ciebie okres mial byc dwa dni temu a temperatura dalej wysoka to znaczy ze albo okres Ci sie spoznia i przyjdzie albo jestes w ciazy:) Ale mozemy tak gdybac dopuki nie zrobisz sobie testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam na USG. Wszystko dobrze. Dzidziuniek nóżkami tak machal, raczkami buźke zakrywal. Bardzo sliczny jest. A na bole brzucha dr powiedzial,zebym sie nie martwila, bo on widzi,ze wszystko jest idealnie, macica siemoze napinac czasem. Mam brac magnez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MonteVerde- to switnie ze wszytko w porzadku. Mowilam Ci od samego poczatku o tym a Ty sie biedna zamartwialas. Mam nadzieje ze terazjuz odepchniesz od siebie t czarne mysli. Mi tez sie stawai brzuch i tez biore magnez co 8 godzin ale to nic nie daje...lekarz nie wiem czy to z nerwowo czy z czegos innego. Ide w tym tygodniu na badania moze wtedy cos sie wyjasni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galetka
Alutos. jestem, musialam na moment wyjsc. otoz tak okres mialam miec w niedziele czyli spoznia mi sie juz 3 dobe. z reguly mam regularne okresy nieraz miewalam poslizgi jednodniowe, a ostatni okres to dostalam np; 4 dni wczesniej. Ale uogolniajac to cykle mam zazwyczaj co do dnia lub z jednodniowym poslizgiem. no wlasnie a co do testu to nie lepiej zeby go zrobic rano???/pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Galetko- jasne ze mozesz go zrobic rano, ale po takim poslizgu to test ciazowy mozna zrobic o kazdej porze. Tylko przed i w dniu spodziewanej miesiaczki trzeba robic z rannego moczu. W kazdym razie jak zrobisz to koniecznie daj znac bo ciekawsc mnie zzera. :) Powodzenia, zycze dwoch grubych kresek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ale mam zaległości. Jestem teraz na zwoleniu to trochę nadrobię. Gratuluję przedewszystkim nowym mamusiom i tym które nimi zostaną. Jakajana cieszę się ogromnie!!!! Gratuluję Ci z całego serca. Nasz Szymonek rozwija się dobrze, tylko mama zaniemogła. Jestem chora (gardło). To już 31 tydzień a ja nie mogę się już doczekać kiedy wezme w ramiona nasze dzieciątko :) Dziewczyny mam taki dylemat. Bo nie wiem, od kiedy mogę zacząć kupować rzeczy dla mnie i dla dziecka. Nie wiem czy to już, boję się zeby nie zapeszyć. Wczoraj byliśmy w sklepie, chcieliśmy coś kupić ale sie wycofałam, może to głupie ale nie wiem co robić :( Pomóżcie. Buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Moja Wiktoria skończy dziś 2 miesiące. Ale ten czas szybko leci. Aga_w ja bym się nie przejmowała głupimi zabobonami. Rodziłam w listopadzie a już w czerwcu miałam w domu ubranka, wózek i łóżeczko dla małej. Powiedz mi dlaczego tak bardzo chcesz się potem stresować że nie zdążysz wszystkiego kupić, wyprać i wyprasować. Nie wiem jak ty ale ja pod koniec ciąży nie czułam się na siłach żeby latać po sklepach i kupować na gwałt rzeczy bo nic nie mam. A zostawianie wszystkiego na głowie męża też nie jest najlepszym rozwiązaniem - po pierwsze nie masz kontroli nad zakupami a po drugie on też żyje w stresie i nie w głowie mu latanie po sklepach. Jeśli sie dobrze czujesz to możesz teraz pojeździć po sklepach i wybrać gdzie jest taniej bo potem to będziesz kupowała wszystko w jednym sklepie byle szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) Melduje się że jeszcze w dwupaku (zreszta według planu) ale juz wymiekam powoli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_w Ja zaczełm kupować w 6 miesiącu i nie żałuje (chociąz nie mam wszystkiego) teraz bym nie dała rady ciezkoooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Galetko- i jak tam tescik?:) Mam nadzieje ze dwie krechy! Odezwij sie. aga_w- no w koncu sie odezwalas troszke.Ja tez sie zastanawiam kiedy isc po wyprawke dla maluszka. Jestem teraz na poczatku 6 miesiaca. Mysle ze to troszke za szybko. Wiem ze to zabobony ale jak mam spac spokojnie to wole to zrobic za miesiac albo za dwa. Jesli wierzysz zabobonom to radze Ci postapic wedlug swoich wlasnych przekonan. Ja mysle ze zaczne skladowac rzeczy w marcu czyli w 8 miesiacu. Dam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko do doświadczonych
hej dziewczyny. mam pytanie.bardzo chcemy miec dziecko i od nowego roku zaczelismy sie kochac bez zabezpieczenia.moj cykl trwa 29 dni, najberdziej plodny dzien mialam 6 stycznia.niestety tego dnia nie kochlismy sie.robilismy to 4 a pozniej 7.Czy moglam wtedy zajsc w ciąze? niby wiem ze to mozliwe ale tak bardzo mi zalezy ze juz nie mysle hehe.wczoraj robiłam 6 dniowy test ciazowy ale był negatyw..czy to prawda ze po stosunku trzeba lezeć z tylkiem w górze zeby sperma wpłyneła do srodka? troche mnie to dziwi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o lezenie z tylkiem do gory to tak, jest to sposob dla dziewczyn ktore maja tylozgiecie macicy. Ja chociaz nie mam tego tez tak lezalam:) Zupelnie niepotrzebnie. Przeciez sperma cala nie wyplywa. Co do testu to najlepiej zrob go w terminie spodziewanej miesiaczki z rannego moczu. Wiem ze pisza ze mozna szybciej ale to nie zawsze sie sprawdza. Radze troche odczekac i zrobic jeszcze raz w dniu spodziewanej miesiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam że mogę na Was polegać :) jesteście kofane. Zaczne chodzić po sklepach i się orientować w cenach bo różnią sie i to czasami strasznie. Muszę pooglądać bo naprawde mam dylemat, np. co do wózka. Czuję się w miarę dobrze to pospaceruje po sklepach przy najbliższej okazji :) Nie wiem którego terminu się trzymać bo wg lekarza mam termin na 18 marca a wg usg na 22 marca. Muszę być gotowa i spakowana najlepiej na 1 :) żeby mieć spokojną głowe :) buziam Was mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja szefowa sie wsciekla,ze jutro ide do szkoly i nie przyjde na 3 h do pracy, ami sie to naprawde nie oplaca bo zarobie 21 zł, a bede musiala spedzic łacznie ze szkola i z dojazdami 13 h poza domem i ona nie rozumie, ze ja juz sie szybciej mecze:( plakac mi sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewwa33,jestem w 5 tygodniu,wlasciwie juztro juz zacznie sie 6:) Wizyte z polozna mam 22go i wtedy umwie sie na jak najszybsze usg zeby zobaczyc jak ta moja dwurozna macica dba o moja dzidzunie.a Moze ktorasz Was zna ten prsblem dwuroznej macicy??martwie sie troszke.ale wierze bardzo ze sie uda!!!!Ewwuniu zycze dobrego samopoczucia i wsyztskiego naj z dzidzia hehe.daj znac jak bedziesz u lekarzea,jak bedziesz miala usg i w ogole jak jakies zmiany:)caluski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki prosze powiedezcie mi jak to jest z tym sluzem?w czasie ciazy jest go wiecej?czy jest on juakims objawem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×