Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

co do moich wynikow-dzwonilam do mojej gin i niestety potwierdzilo sie to o czym myslalam. Wyglad na to ze dopadla mnie cukrzyca. Jutro ,a, przyjsc to ustla mi diete:( Koszmar. pewnie bede muslala zrezygnowac ze wzystkich dobrych rzeczy do jedzenia. Zostana mi same chwasty i woa mineralna :-o Ale coz. Czego sie nie robi dla maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alotus bardzo mi przykro!!!!Ale wszytsko bedzie dobrze.nie przejmj sie dieta,ona pomoze i szybciutko wrocisz do pysznosci i zdrowka:) Trzymam kciuki z calych sil!!!!!!!!!!!!! Koniecznie pisz o kolejnych zmianacA ja jutro jade do kliniki wczesnej ciazy w zwiazku z tym moim brazowym sluzem.martwie sie,zeby znow nie stalo sie to co wtedy.... Troche tez czuje dyskomfort bo jednak wolalabym byc w polsce i chodzic do polskich lekarzy,no ale coz.... Mam nadzieje ze zrobia mi od razu usg i wtedy wsyztsko Wam napisze!oby to byly dobre wiesci.calski kochnae!!! Malenstwo i co tam????????? Ewwa-ja mialam mdlosci 2 lub 3 razy.cieszsie ze czujesz sie dobrze.masz przed soba pare ladnych miesiecy zeby jeszcze odczuc ciaze:)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka temperatura
wskazuje na okres a jaka na ciąże 2 dni przed @ 36,5 ...czego to znak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka temperatura
czy gdyby byla ciąza tep byłaby juz wyższa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem chora i musialam przyjechac do pracy. Dalej nie mam RMUA, niemoge pojsc na zwolnienie. Mam 37,5 goraczki. Bola mnie wszystkie mięśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby to byla ciąza to temp wynosila by ponad 37 stopni. A tak miedzy nami to mysle ze okres dostaniesz juz dzis. Bo tak niska temp pojawia sie w dzien okresu, niekiedy 1 dzien przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MonteVerde- w Twoim stanie to niezbyt bezpieczne siedziec w robocie z goraczka. Popros szefowa, moze Cie zwolni do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy temperatura
z tym ze ta temp.mierzona była pod pachą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosilam, wyszla powiedziala,ze nie, bo nie ma kto pracowac. A ona musi wyjsc. Dziewczyny co ja mam zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy temperatura
czyli temp. pod pacha powinna tez juz byc wyzsza prawda ? dziekuje za odpowiedzi i zycze Ci zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy temperatura
a 37 w pochwi na 2 dni przed @ powinno mnie martwic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alotus bardzo mi przykro!!!!Ale wszytsko bedzie dobrze.nie przejmj sie dieta,ona pomoze i szybciutko wrocisz do pysznosci i zdrowka Trzymam kciuki z calych sil!!!!!!!!!!!!! Koniecznie pisz o kolejnych zmianacA ja jutro jade do kliniki wczesnej ciazy w zwiazku z tym moim brazowym sluzem.martwie sie,zeby znow nie stalo sie to co wtedy.... Troche tez czuje dyskomfort bo jednak wolalabym byc w polsce i chodzic do polskich lekarzy,no ale coz.... Mam nadzieje ze zrobia mi od razu usg i wtedy wsyztsko Wam napisze!oby to byly dobre wiesci.calski kochnae!!! Malenstwo i co tam????????? Ewwa-ja mialam mdlosci 2 lub 3 razy.cieszsie ze czujesz sie dobrze.masz przed soba pare ladnych miesiecy zeby jeszcze odczuc ciaze Monte ta Twoja szefowa jest jeb..... do domku! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pyta nie bładzi
ponawiam pytanie na dwa dni przed @ temp pod pacha 36.5 a w pochwie 37.0 czy to temp ciążowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli na dwa dn przed okresem masz 37 stopni to jest to normalna temperatura po owulaji. temperatura spada dopiero w dniu okresu badz dzien wczesniej. Jezeli w dzien okresu Ci nie spadnie to mozesz wtedy podejrzewac ciaze. Ale okres moze sie opoznic z roznych powodow wiec na dwoje babka wrozyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MonteVerde- szkoda ze masz taka wredna szefowa. Jezeli juz musisz pracowac to sprobuj w domku sie troche podleczyc jakos naturalnie. Najlepiej mleko z miodem i herbata z sokiem malinowym. Mam nadzije ze Ci pomoze. A gdybys tak po prostu nie przyszla do pracy i zadzwonila ze nie mozesz wstac z lozka bo Cie przykula choroba-preciez tak moze sie zdarzyc, ze nie bedziesz w stanie isc.To ciekawe co wtedy by zrobila. Ja Ci mowie naslij na nia inspekcje pracy. Bo to co ona wyprawia jest nienormalne. A po porodzie szukaj innej pracy. Ja tez tak zrobie. Trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam wlsnie z klniki. nerwow sie najadlam i tyle przez to wsyztsko,bo juz taka jestem... ae zrobili mi usg.wszytskjest w porzadku!!moja dzidzia4,3mm.taka jestem szczesliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jkajaana- no to wspaniale. lpiej ze bylas i sprawdzilas niz mialabys sie denerwowac. To jeszcze gorsze. Mi sie np strasznie stawia brzuch z nerwow. BO tez sie wszystkim przejmuje i martwie.Ale taka juz moja natura. Ciesze sie ze wszystko w porzadku z Toba i dzidzia. :) Zobaczysz wszystko bedzie dobrze, tylko nie martw sie. Ze mna troche gorzej...bylam wczoraj u gina, dal mi skierowanie na patologie ciazy:( mam nadzieje ze tylko zrobia mi badania i puszcza do domu. Nie lubie szpitali. Gin sam nie wie dlaczego mam ta niedokrwistosc mimo brania lekow no i jeszcze ta nietolerancja glukozy...szkoda gadac, nie liczac stawiania sie brzucha. A na poczatku tak sie dobrze czulam... Od wczoraj stosuje diete:-o niezbyt smaczna, ale za to zdrowa. Wlasciwie zero slodyczy, ogolnie cukrow( w tym tez owocow)tluszczu jak najmniej i wogole mniej musze jesc ale czesciej. No a ja sie zastanawialam dlaczego juz tyle przytylam. Teraz juz wiem:( Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 2009 bede mgr, jak sie uda i na pewno nie bede tu pracowac:)))))) Dzis mam lepszy humor. Glowa boli troche z tylu jeszcze. A brzuch stanął w miejscu, nie rosnie. Moja kolezanka na tm etapie co ja miala juz duzy. 20.01 mine rowno 3 miesiace. Jestem w 13 tc. A co do tej szyjki si enie dowiedzialam. Nie wiecie? Bo mojej nie ma:) mam tylko tak wszystko tam ladnie wyscielone jak poduszeczkami, miesnie tak poopadaly w pochwie, chyba zeby chronic niuncie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MonteVerde- nie wiem jak jest ta szyjka , szukalam w necie ale ni znalazlam. Njlepiej spytaj lekarza przy nastepnej wizycie. Moja jest gleboko, zdazylam zauwazyc podczas badania u gina. Cos tylko slyszalam ze szyjka jest zamknieta i dosyc daleko zeby chronic plod przed roznymi zagrozeniami z zewnatrz. Ale ile ma cm to nie wiem. penie wszysto jest w porzadku. Wiec sie nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ok bo moja tez głęboko. Jest zamknieta na pewno i porzadna tak lekarz powiedzial. Alutos...czy mialaś upławy? Ja Skonczylam wlasnie kuracje przeciwazapalna, dopochwowe srodki, ktore przepisal lekarz i dalej widze,ze sa tzn mam znow ciemnokremowa plamke na beiliznie. Jak glut:( Wizyta za miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MonteVerde- Takie gluty to ja mam wlasciwie od poczatku ciazy- nie martwilbym sie tym na Twoim miejscu. Kuracje zakonczylam.Nic mnie nie swedzi i przy wczorajszej wizycie gin nic mi nie powiedzial. Wiec wydaje mi sie ze wszystko ok. A takie male gluty to sie zdaza. Tylko nie dopatrzylam sie koloru. Ale jak Cie nie swedzi nic i nie piecze to mysle ze jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, mnie nie swedzialo. Mam tylko wywini ecie szyjki macicy, to inny rodzaj nadrzerki. Podobno wystepuje po porodzie- ciekawe po nigdy jeszcze nie rodzilam, ale mam. Alutos... znasz juz płeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki, a boicie sie, ze jak urodzicie i w szpitalu dadzą wam dziecko na noc ( u nas tak jest teraz,ze od razu matka po porodzie dostaje dziecko, nie zabieraja go, i musi wstac przewinąć itp). Ja sie tak boje Boże, nie mam dzieci, w sumei nigdy przy takim malutkim nic nie robilam. Aż strach, wszyscy pojda, aja zostane z dzidzia. To jeszcze daleko 27-29 lipca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MonteVerde- niestety nie znam jeszcze plci. (dlatego ze tak sie ulozylo na usg ze nie bylo widac)Ale teraz to nie jest dla mnie az tak azne. Bardziej zalezy mi na tym zeby badania wyszly w normie i zeby moje dziecko urodzilo sie zdrowe. Co do Twoich obaw, to podzielam je. Ja tez nigdy nie mialam stycznosci z niemowlakami. Wrecz boje sie ze zrobie im krzwde bo jestem taka niezdarna. Moja kolezanka urodzila pol roku temu i chciala mi dac swojego synka na rece...a ja spanikowalam. Nie wzielam go. Balam sie ze go upuszcze czy cos. Mysle ze w szpitalu polozna CI pomoze, pokaze co masz robic i jak. Pocieszam sie tez tym, ze rodzina mi pomoze, moja mama i siostra juz zadeklarowaly swoja pomoc w tych pierwszych trudnych dniach. Uff:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja to samo. Jak maly mojej kolezanki mial tak do 7 miesiecy to raz go wzielam, bo si ebalam,ze nie tak zlapie, w ogole jakas niezdarna sie czuje. Teraz to juz go biore bo ma rok, jest ciezki wazy 11 kg, ale teraz wiem,ze juz krzywdy nie zrobie. JAk moja siostra urodzi to popatrze jak ona to wszystko robi. Ale ona tez mowi,ze sie boi. Tylko,ze ona bedzie miala cesarke to tak od razu dziecka nie dostanie. W ogol emnie siostra wkurzyla, powiedziala,ze lekarz mi nie da zwolnienia. Jak to jest. Ja juz naprawde za miesiac nie dam rady dojezdzac taki kawal. Juz sie czuje osłabiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MonteVerde- Wiesz z tymi zwolnieniami to roznie bywa. Zalezy na kogo trafisz. Ja akurat mam szczescie. Moja gin jesli o te sprawy chodzi to ma ludzkie podejscie. tez sie na poczatku stresowalam ze mi nie da i bede musiala sie meczyc w robocie. na szczescie ma serce i rozum i wie ze praca pracy nie rowna. Wiec ja jestem na zwolnieniu od poczatku. Zapytaj gina.Opowiedz o dojazdach i ze masz stresujaca. Jak bedzie wyrozumiala to Ci da. Wszystko zalezy od podejscia lekarza. I od tego jak przebiega twoja ciaza. Zreszta moja gin to istny przypadek panikary, ktora woli dmuchac na zimne. I bardzo sie z tego ciesze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×