Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Witajcie Nie mam ostatnio czasu na pisanie ale podczytuję was co jakiś czas. Antoś gratuluję synka ❤️ Jakajaana gratuluję dwóch kresek - nareszcie ❤️ !!!! Pozdrawiam wszystkie staraczki i nowe mamusie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pat1301
alutos_80- probowalam ale i tak to nic nie dalo a powiadomenia nadal przychodza. za pierwszym razem zaznaczylam to okienko ale potem juz nie. zawala mi to poczte,a jest mi ona potrzebna w pracy:-( kurcze dziewczyny pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DziekujeKochane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jak to dobrze ze tu trafilam i mialam Was przez ten caly czas!!no i Was nie opuszcze oczywsice! w tym tygodniu do lekarza.zobaczymy.mam nadzieje ze troskliwie sie mna zajmie i tym razem uda sie urodzic kochane malenstwo.caluuski!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antos- Gratulacje! Jak bede miala synka to tez chcemy z mezem nazwac go Szymek. Bardzo podobami sie to imie:) Jakajaana- Gratuluje!!!! Wyobrazam sobie jak musisz sie cieszyc. :) Dbaj o siebie, tym bardziej ze masz te nocne zmiany:( Musza Cie z nich zwolnic. No i Trzymam kciuki zeby fasola sie dobrze rozwijala i wyszla za 9 miesiecy duza i pulchna:) pat1301- no szkoda ze nie udalo sie:( Myslalam ze to cos pomoze ale jak widac jest jakis kruczek, ktorego nie udalo mi sie rozgryzc. probuj dalej, moze sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MonteVerde- niestety wzdecia bedziesz miala:( Ja mialam baaardzo dlugo...wlasciwie brzuch byl twardy i wygladal jak pilka od samego poczatku. Wygladalo to tak jakbym sie za duzo najadla. Bole krzyza tez sa czeste. Taki juz niestety urok ciazy:) Ale nie ma co, przetrwamy wszystko dla naszych pociech:) Nie masz zaparc? Ja mialam je wlasciie od 2 miesiaca do 5. Teraz troszke jakby objawy ustaly. Pomagalo mi picie wody niegazowanej i platki z mlekiem rano na sniadanie z dodatkiem musli. Kibelek murowany!:)- to tak na przyszlosc jakbys miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwa33
Gratulacje jakajana.:) Dziewczyny juz nawet nie muszę robić drugiego testu,robiłam pierwszy 29 dnia była blada kreska , teraz juz wiem że to na 100 proc. ciąża choćby po zabarwieniu śluzu. Jutro zadzwonie do lekarza , żeby się zapisać na wizytę ,myślę ,że wcześniej jak przed 5 tyg. nie ma sensu się zapisywać a jak wy dziewczyny uważacie? Wcinam Feminatal, bo podobno po nim niema baz są mniejsze mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellol!!! Pisalam wam wczoraj, ze zostalam ciocia slicznej dziewczynki. Hurra! Moj maz bedzie ojcem chrzestnym. Poradzcie, co daje sie taraz na prezent z okazji chrztu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwa33
Gratulacje z ciotkowania:) Co do prezentu trzeba wypytać co potrzeba rodzicom dla dzidziusia , może wóżek,ł óżeczko, albo prościej kase do koperty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Dziwczynki!jestecie niezastapione hehe. jestem bardzo szczesliwa!!troszke sie obawiam po ostataniej ciazy ale wierze ze bedzie wsyztsko dobrze.musze jak anjszybciej isc do lekarza. Co do zmian nocnych...ciezko tu o przeniesienie bo w anglii jest taki glupi zwyczaj ze lekarz nie daje zaswiadczenia o ciazy az do ok 2 tyg.smiech na sali!!!ale wsyztsko z czasem dowiem sie doladniej i zobacze jak to bedzie. jezcze nie wpoiedzialam rodzinie....poczekam na opinie doktorka:) a tak ogolnie to czje sie dobrze.w porownianiu do tamtej ciazy to nic mi nie jest,oprocz piersi ktore dnia na dzien sa bardziej obolale. Calusyyyyyyyyyy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azzzzzzz
jakajaana a ile sie staralas??? od czasu poprzedniej ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki Jakajaana, MonteVerde bardzo Wam gratuluje II kreseczek na tescie:D. Bardzo sie ciesze, ze Wam sie udalo:) Antos Tobie gratuluje Twojego Sloneczka o ktore tak dlugo walczylas, a pozniej czekalas na nie:D Alutos ciesze sie, ze ze u Ciebie wszystko w porzadku:) Przepraszam jesli kogos pominelam:) U mnie nic nowego.Moj mezus rozpoczal terapie antybiotykowa, a ja w sumie mam maly problem.Chodzi o to,ze wczesniej @ mialam co 35-45 dni.Teraz po badaniu droznosci jajowodow @ mam co 14 dni!!!Na dodatek trwa w tej chwili 8 dni i mam juz tego dosc.Dzwonilam do lekarza i kazal mi sie zglosic jak tylko skonczy mi sie @, bo podobno to nie jest normalne:( Dziewczyny tak bardzo sie boje:(:(:( Nie wiem juz co mam robic:(Nic mi ostatnio nie wychodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorka- Sluchaj sie lekarzy a bedzie wszystko dobrze. Wiem ze teraz jest Ci ciezko ale musisz byc silna i dobrej mysli. Z mezem na pewno pojdzie szybko. Antybiotyki naprawde moga zdzialac cuda. Co do Ciebie to nie wiem co to jest ale mysle ze lekarz Ci pomoze i bedzie wszystko dobrze. Grunt to nie zalamywac sie. Pozdrawiam i zycze skutecznego leczenia a potem owocnego starania. Bedzie dobrze. ewwa- Gratuluje! Co do lekarza to najlepiej isc 5 tyg od ostatniej miesiaczki. Wtedy bedzie juz widac na USG. Jesli natomiast chodzi o feminatal-to ja na Twoim miejscu nic bym nie brala na wlasna reke. Tylko kwas foliowy. jesli chodzio witaminy to lekarz Ci powie jaki rodzaj dla Ciebie jest najlepszy i od kiedy mozesz go brac. Wbrew pozorom za duzo witamin tez szkodzi.Ja zaczelam brac dopiero chyba od 3 miesiaca. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam umowe o prace na pol etatu,ze smieszna kwota 560 zl brutto. Teraz walcze o legitymacje ubezpieczeniowa, albo jakis wydruk, bo poprostu nic nie mam. A szefowa ciagle zapomina, a na ksiazeczke z zusu czeka sie 30 dni, wiec do tego czasu powinnam cos miec. Brzuch mi juz rosnie, wchodze tylko w swoje jedne spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MonteVerde- dobrze ze wywalczylas sobie ta umowe o prace. Teraz masz chociaz normalne prawa. A co do brzucha to przygotuj sie na male zakupy:) Jezeli juz odczuwasz zmiany w obwodzie brzucha to prawdopodobnie masz tak jak ja, ze szybko Ci wyskoczy. Niektore chodza w ciazy do 7 miesiaca w swoich starych dzinsach(mam taka kolezanke) a ja musialam juz poszerzyc sobie spodnie w 2 miesiacu, Od czwartego musialam zaopatrzyc sie w spodnie ciazowe. Niestety niezbyt tanie:( Wiec jak znasz kogos, kto moglby Ci pozyczyc jakies ciuchy to korzystaj z tego, bo naprawde ciazowe wdzianka slono kosztuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra rodzi w kwietniu, to dostane w spadku fajne szmatki:) ciązowe. A narazie dała mi swoje dzinsy normalne bo była ode mnie zawsze o rozmiar grubsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj prawdza ciuchy ciążowe sa strasznie drogie - majątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bez przerwy jestem zmeczona. Sypiam po 12 godzin a mimo to odczuwam nieodparta chec drzemki w ciagu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane!!!! Wiem, wie dłuuugo mnie nie było, ale wierzcie mi, czytam was na bierząco, tylko nie zawsze mam czas odpisać :) Przede wszystkim: wielkie, ogromniaste gratulacje dla Jakajaana, bo wiem jak długo na TEN cud czekałaś i mimo problemów udało się i zostaniesz mamuśką SUPER!!!!!!! A chyba jeszcze większe gratulacje należą się Antosi :D Bo ta kobietka to dopiero walczyła o to by być w ciąży no i widać opłacało się. Kochana bardzo sie cieszę ze już jesteście razem :) 👄 Karina - no to teraz bojowe zadanie przed tobą, musisz pomóc, taka rola ciotki :) Super wiadomości od nowego roku :) Madziorka - kochana bądź dobrej mysli, napewno wszystko będzie ok, tylko się coś rozregulowało. Nie załamuj się, jesteśmy z tobą, pamiętaj :) Pozdrawiam wszystkie kiobietki na tym topiku, szczeólnie Alutos, bo dzięki niej ten topik nadal funkcjonuje :) Buziaki kochana 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dla antosi wielkie i calusy!!! Dziekuje Limetko,Azzzzz,KArinko,Alotus...wszystkim:) Azzzz-od straconej ciazy minely podan 3 lata.przez ten czas mialam troche problemow zdrowotnych po tej ciazy no i oj luby ciagle mnie zbywal obiecuja dziecko \"niedlugo\".w koncu 2 miesiace temu powiedzial ze bedziemy sie starac.za pierwszym razem sie nie udalo.dostalismy nowa prace i znow zaczal krecic noskiem na temat dziecka ale tak czy siak juz za dugim podejciem udalo sie.po takim czekaniu i roznych tam moich nieprzyjemnych przezyciach udalo sie !!! oby tylko wsyztskio bylo dobrze:) Lece do pracy.zmeczona jestem przeokropie.papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny Mamy tydzień dobrych wiadomości. Dziś się dowiedziałam że moja bratowa jest w ciąży. Będę ciocią !!!!! HURRRRRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azzzzzzz
jakajaana-----------duzo zdrowka ci , tzn. WAM zycze, no i mega gartulacje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galetka
czesc dziewcyznki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galetka
czesc dziewczynki. jstem nowa na tym topiku. ale sie wciagnelam w czytanie :)))super ze jest takie miejsce w kt mozna wymienic sie doswiadczeniami, radosciami, smutkami. my z mezem tez starmy sie o dziecko, obecnie pierwsza proba i czekam....na okres mial byc wczoraj, ale to pewnie za wczesnie pewnie sie cos dni przedluzyly. chce poczkeac pare dni jeszcze i dopeiro zrobic tescik:))z jednej strony ogormne oczkeiwanie czy to :juz z drugiej lek, lek prezd nowa rola ale mysle ze to chyba normalne. objawow chyba jako takicj nie mam, nieraz jajnik mnie zaboli, a od 2 dni zaczynaja mnie bolec piersi w sumie boki piersi. no i suchutko mam. gratulacje dla zaciazonych, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×