Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Alutos dziewczyny dobrze Ci radzą :) Wezubranka i papmersy a na krwawnienie najlepsza na początek liglina (dadzą Ci w szpitalu). Ja teraz używam podpasek. A wczoraj Szymonowi kikucik odpadł :) Mały rośnie jak na drożdzach a moje brodawki wyglądają strasznie :( tzn. bardziej bolą niż źle wyglądają :( A poza tym, że jestem zmęczona i ciągle głodna, bo nie wiem co jeść a czego nie żeby mu nie zaszkodzić to jestem szczęśliwa a tatuś to już w ogole :) Buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos dla mnie te podkłady z belli były za duże i mi tam wszystko uciskało i podrażniało po szyciu. Najlepsze podpaski po wyjsciu ze szpitala, bo zalezy od szpitala czy chca ligline czy podpaski. Sama zobaczysz. Ja np. krwawie cały czas i tak napewno jeszcze długo bedzie. Dzis jade do gin., za bardzo przy tym porodzie rozeszło mi sie spojenie łonowe i ledwo chodze a o obróceniu sie z boku na bok nie ma mowy bez pomocy Łukasza. Moja położną to niepokoji (mnie tez) i kazala w razie czego skonsultowac to z lekarzem. To spojenie sie rozchodzi, ale wraca na miejsce po kilku dniach a u mnie nic tylko ból :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga nic sie nie martw tym spojeniem, u kazdego przeciez inaczej przebiega proces gojenia sie, zrastania itd. moze potzrebujesz wiecej czasu. ale masz racje lepiej uspokoic sie tak dla siebie i poradzic lekarza. alutos - malenstwo widac ze juz sie po malu niecierpliwi. bede trzymac kciuki, wszystko bedzie dobrze, najgorzej to teraz rozmyslac o tym, wszytskim sie czlowiek wtedy stresuje. no ale jak tu o ty nie myslec z drugiej strony, ale ani sie nie obejrzysz a bedziesz juz po jak aga:)i za to trzymam kciuki. a ja czkeam na ta@ nieraz mam wrazenie ze moze sie udalo bo cos tam mnie zakuje jakby w podbrzuszu, raz z lewej strony raz z prawej, ale od wczoraj mam wrazenie ze chyba nie udalo sie. wiem wiem cierpliwie czekac i mam nadzieje i sie nie zalamuje:)napradwe i wiecie strasznie sie ciesze lece do polski:))))) :))))))tylko chcialam isc do ginekologa jak bede juz tam tak na kontrole a jak sobie wyliczylam to wlasnie w tym czasie mam miec niby@ no zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babyland
Witam serdecznie wszystkie Panie, Mam pytanie do wszystkich przyszłych lub obecnych mam dzieci w wieku do 16 lat. Prowadze badanie rynku dotyczące sklepu internetowego z markową używaną i nową odzieżą angielską dla dzieciaczków, od noworodków do ok. 160cm wzrostu. Trwają przygotowania do uruchomienia takiej strony, dlatego musimy wiedzieć ile osób byłoby zainteresowanych zakupami w takim sklepie? Ceny produktów od 3zł w górę. Koszt przesyłki od 6zł do 13zł(w przypadku pobrania). Główna dewiza: Odzież tylko dobrej jakości w przystępnych dla wszystkich cenach ( wszyscy wiemy jakie są teraz czasy, więc staramy się aby ceny były jak najniższe). Odzież takich firm jak next, cherokee, st.bernard, marks&spenser, disney i wiele wiele innych. Dlatego miałabym prośbe, jeżeli to nie problem to prosiłabym o wysłanie do mnie maila o treści TAK, jeżeli ktoś byłby zainteresowany takim sklepem. Żeby strona ruszyła musimy otrzymać conajmniej 300 pozytywnych opini. Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrówka i powodzenia dla wszystkich mam i ich maluszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babyland
Witam serdecznie wszystkie Panie, Mam pytanie do wszystkich przyszłych lub obecnych mam dzieci w wieku do 16 lat. Prowadze badanie rynku dotyczące sklepu internetowego z markową używaną i nową odzieżą angielską dla dzieciaczków, od noworodków do ok. 160cm wzrostu. Trwają przygotowania do uruchomienia takiej strony, dlatego musimy wiedzieć ile osób byłoby zainteresowanych zakupami w takim sklepie? Ceny produktów od 3zł w górę. Koszt przesyłki od 6zł do 13zł(w przypadku pobrania). Główna dewiza: Odzież tylko dobrej jakości w przystępnych dla wszystkich cenach ( wszyscy wiemy jakie są teraz czasy, więc staramy się aby ceny były jak najniższe). Odzież takich firm jak next, cherokee, st.bernard, marks&spenser, disney i wiele wiele innych. Dlatego miałabym prośbe, jeżeli to nie problem to prosiłabym o wysłanie do mnie maila o treści TAK, jeżeli ktoś byłby zainteresowany takim sklepem. Żeby strona ruszyła musimy otrzymać conajmniej 300 pozytywnych opini. Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrówka i powodzenia dla wszystkich mam i ich maluszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieje ze bedzie tak jak mowicie:) Mam jakos takie dziwne przeczucie ze nie bedzie az tak zle na tym porodzie... oby sie sprawdzilo:) Grunt to chyba pozytywne myslenie i nastawienie. Slyszalam ze jakas dziewczyna wmowila sobie ze bedie rodzic 15 minut i rzeczywiscie -urodzila w 15 minut:) Takze zaczne tak myslec i moze sie uda hihi. Aga Zazdroszcze Ci ze juz jestes po wszystkim. Macie teraz swoje upragnione smalenstwo w domu i wierze ze nie posiadacie sie ze szczescia :) Oto lista rzeczy ktore mozna jesc a ktorych nie, jak sie karmi piersia.: http://www.grabieniec.pl/pokaz_artykul.php?id_artykulu=785 Moja kolezanka np przez pol roku jadla jedynie czesci kurczaka gotowane w rosole z warzywami. Grunt to nie jadac smarzonych i ciezkostrawnych ani wzdymajacych. A po za tym jak dziecko nie ma alergii to chyba nie jest tak zle z tym jedzeniem. Aga trzymam kciuki zeby wszystko sie ladnie zroslo i daj znac co powiedzial lekarz. Jestem pewna ze bedzie wszystko dobrze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) Gin. powiedział że narazie ściągać sie pasem w biodrach i przepisał mi jakies tabletki. A jak to nie pomoże to szpital i blokada :( Ale ja mam nadzieję że to sie jakos zagoi. A ja dzis bede walczyc żeby mały wypił mi przez kapturek bo jedną brodawke mam zmasakrowaną :( Oby się udało bo mi ją rozsadzi. Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga na pewno bedzie dobrze, mysle ze unikniesz szpitala i tego Ci rowniez zycze z calego serca. A co do tych brodawek to wiem ze to czesty problem kobiet karmiacych gdzies kiedys czytałam ze pomaga na to masc maltan albo Bepanhten. Moze wyprobuj? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam maltan, u nas sprawdziła się ta maść rewelacyjnie, nie tylko mi przyniosła ulgę, ale dodatkowo \"zachęcała\" małą do spokojniejszego ssania, bo ma w swoim składzie glukozę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderko dzieki za rade- to juz wiem jaka kupic:) Najwazniejsze ze sprawdzona:) Jutro jade kupic jakies majtki bo prawie wszystkie juz za male a poza tym po porodzie pewnie troche luzniejsze mi sie przydadza do tych podpasek. same koszty z ta ciaza:) Jak nie staniki to majtki ze o ciuchach ciazowych to juz nawet nie wspomne. Aaa i kremy na rozstepy. A po ciazy kolejny wydatek-ubrania, bo przeciez w stare sie juz nie wcisne:( Ale to wszystko rzecz nabyta a chwile spedzone z dzieckiem sa bezcenne:):):) Dzisiaj polozylam sobie talerz na brzuchu:) jest u gory plaski i szeroki, ze spokojnie moze sluzyc mi za stolik:) po za tym troszke jakby opadl. Ale na razie zero skurczy bolesnych. poczekamy zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga gratuluje narodzin syneczka. Przeziebiona jestem jak diabli, a dzis do szkoly. Pogoda u nas opkropna 1 stopien tylko i leje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kolezanka wczoraj urodzila sliczna coreczke:) Zazdroszcze jej ze juz ma to za soba. Ja z dnia na dzien mam coraz wiekszego cykora:( Ona miala szczescie bo udalo sie jej urodzic w 45 minut wlasciwie przy jednym parciu...fajnie co? Co tu taka cisza od wczoraj? Nic sie nie dzieje. Jakajaana gdzie sie podziewasz? Sylka85 i jak tam test? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,juz jestem!! przepraszam,ostatnie dni zalatnae.ostre szukanie nowego miekszanka a poza tym sen i sen.nie mam sil na nic po tym lataniu:):) Wczoraj lezac poczulam ruchy,kopniaczki,zupenie cos innego niz ostatno.intenstywne ruchymnie takie bulgotki. to bylo cos cuuuudownego!!!:) Kochana Alotus,juz nieldugo przyjdzie ten czas kiedy wezmiesz swoja kruszynke w amiona:) Napewno strach Cie juz oblecial ale jak to kazda kobieta mowi-o bolu zapomnisz brdzo syzbko,jak tylko zobaczysz dzieciatko! Kobiety od wiekow sie tego boja i jak widac ze strachu przed porodem zadna jednak nie rezygnuje z dzidzi hehe:)#mam kciuki kochana zeby bylo szybko i lekko! A jakies oznaki juz?buzka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nikt z rodziny nie widzila mnie w ciazy bo od grudnia nie bylam w polsce. Za tydzien lece na pare dni i ide na wesele brata mojego lubego:) No i co?nie mam sie w co ubrac! nic na mnie nie pasuje.problemw tym ze tutaj nie ma sklepow typowo ciazowych a w innym nie ma szans na spodniczke lub sukienke.namierzylam sie milion rzeczy i te w ktrore bym jeszcze weszla to poszerzane sukieneczki ale letnie,cieniutkie ze hej:( Bluzeczek jest mnostwo bo teraz taka ogolnie luzna moda,ale spodniczke na gumke-zapomnij,albo spodnie.tylko jeansy ciazowe.no i ja to dzisiaj mojej mamie tlumacze ze mam taki problem a ona na to ze cos tam w polsce zostawilam i nie mogla pojac ze ja sie w to nie zmieszcez.moja mama do porodu ze mna wazyla 49 kg i chyba nie potrafi zrozumiec ze ja nie mam tego po niej,i teraz juz warze wiecej niz ona:/ heheh.Ah te mamy..... Poza tym kochane,jestem zalamana! jakis tydzien temu zaczal mi wychodzic taaki cellitis na nogach-uda ,ze ja nie wiem co robic!nigdy nie mialam!!moze znacie jakis sposob?bo to po ciazy raczej nie zjedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakajaana- no jestes kobieto:) a ja juz sie zastanawialam gdzie Cie posialo:) U mnie na razie objawow zadnych:( czuje tylko brzuch bardzo nisko i te skurcze przepowiadajace mam ciagle ale tych bolesnych jeszcze nie. Co do ciuszkow to moze pomysl o uszyciu sobie czegos. Przy okazji bedziesz mogla nosic na potem. jakies fajne spodnie eleganckie(skoro bluzke mozesz sobie fajna kupic) z ciazowym pasem. Mysle ze to fajna sprawa. A co do cellulitu to znam ten bol. Mi fajnie zszedl po my silhuette z nivea. Co prawda jest on do wyszczuplenie ale na to akurat nie dziala, za to super zwacza cellulit. Mi pomogl w kazdym razie.I co najwazniesjsze jest bezpieczny w swoim skladzie dla kobiet w ciazy. Ale ja jeszcze oprocz tego troche masowalam uda szorstka gabka pod prysznicem i robie raz na tydzien piling gruboziarnisty tez pod prysznicem. Teraz uzywam na podtrzymanie efektu krem modelujacy z nivea. Potem kupie sobie Z evelin taki balsam z kofeina i l-karnityna i mentolem bo slyszalam ze daje super efekty. Ale to dopiero po ciazy bo wiadomo te skladniki akurat nie zabardzo dla ciezarnych. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem zalamana:( Postanowialm dzisiaj sprawdzic swoje ciuchy z przed ciazy no i niestety wsunelam spodnie tylko do polowy ud:( strasznie przytyly mi tez biodra a moze raczej rozciagnely sie bo nie widze tam zbyt duzo tluszczu. Jestem przerazona bo to oznacza ze musze kupic nowe ubrania po ciazy-kolejny wydatek i to nie maly:( Jak to u was wyglada? Tez tak sie poszerzylyscie? A moze mi to zejdzie po porodzie i nie warto kupowac za duzo? Czy samo karmienie piersią przyczynia sie do spadku wagi czy jezcze oprocz tego trzeba cwiczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alotus najlepiesz sie wstrzymaj z tym kupowaniem.to jest normalne ze teraz na Ciebie nic nie pasuje,ale to nie problemz poczatku przecie zmozesz chodzic nawet w ciazowych niektorych az Ci wsyztsko nie zejdzie.nie kupuj za duzo bo sie moze okazac ze wyrzucisz pieniazkiw bloto-to zauwazylam u kolezanek.:) waga jest niestabilna po ciazy. Co do mojego ubrania-dobry mas zpomysl tylko z eja i tak nie zdaze.sama nie umiem sobie takich zywklych spodni chociaz poszerzyc a fahcowo nie zdaze niestety.no ale moze cos znajde w polsce,bede miala na to jedne dzien:) oby i sie udalo:)Milego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajaana- jak masz jeden dzien w Polsce do kupowania to z pewnoscia uda Ci sie dostac cos fajnego:) Mi wystarczyla by godzina:) Tanio nie bedzie no ale przeciez spodnie przydadza Ci sie na pozniej. Co do mojej wagi to obys miala racje, bo inaczej to czarno to widze... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam nadzije!!:) Dzisiaj dzwonil do mnie facet od ktorego wynajmujemy mieszkanie i zaczal sie na mnie drzec jak sie dowiedzial ze sie wyprowadzay.powiedzial z epoda mnie do sadu,zrobic wwysztsko zeby wyciagnac pieniadze.mielismy umowe na 6 miesiecy.on twierdzi ze w jej tresci napisane ze jest ze bedzie ona kontynuowna jesli wczesniej nie poinformuje o wyprowadzace,nic takiego nie wiedzilaam choc wczesniej czytalam,ejk.tak mnie zdenerwowal.poryczlam sie,tak sie na mnie darl.w pewnym momencie az mi glosu z nerwow zabraklo.brzuch caly mi sie napial i teraz tylko sie martwie.przesledze zraz eszcze raz ta umowe slowo po slowie i jelsi cos znajde to nie wiem co zrobie:( Nienawidze tej anglii!!!mam juz dosc tego osranego miejsca i tych falszywych okripych ludzi:(:(:(:(:( Cala sie trzese:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajaana-bardzo mi przykro ze tak Cie potraktował ten facet.Nie powinnas sie teraz wogole denerwowac. Sprawdz koniecznie te umowe, bo moze sie okazac ze on po prostu chce was naciagnac na kase bo zal mu dupe sciska ze nie zarobi sobie. Bede trzymala kciuki zeby wszystko poszlo po waszej mysli. Trzymaj sie kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbitara
Witam Was milo :) Mam pytanko za 100 pkt. Chcialabym zaczac kompletowac ciuszki dla mojej dziuni, ale nie bardzo wiem jaki rozmiar powinnam wybrac. Obawiam sie, ze jak kupie wszystko 58 okaze sie, ze za miesiac w nic juz nie wejdzie. A Wy jaki rozmiar kupujecie na perwze miesiace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze to sie wysztsko szczesliwie wyjansie:( Teraz dopoki to sie nie stanie chodze podenerwowana.chyba nikt nie lubi takich sytuacji. Co do ciuszkow nie mam pojecia:/kup niewiele bardzo malutkich bo dzieciaczki taak szybcko rosna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sbitara- ja tez mialam z tym problem ale popytalam i okazuje sie ze najlepiej zaczac kupowac od 62 bo wiadomo jak juz jakajaana wspomniala dzieciaczki baaardzo szybko rosna:) Ja mam nawet rzeczy na 68, duzo tez zalezy od rozmiarowki bo np jak przyloze do 62 z innej firmy to widze ze niczym sie nie rozni w dlugosci. Udanych zakupow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbitara
Dzieki dziewczynki, tak chyba bedzie najlepiej.... W sumie mam termin na poczatek lipca, mowia, ze przynosi pecha kupowanie ubranek za wczesnie, ale choroba,jak nie teraz to kiedy? Wiec tez uderze w 62 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, moja mała rozmiar 56 nosiła tylko przez tydzień jak byłyśmy w szpitalu...większość tych pierwszych ubranek miałam w rozmiarze 62, ale i one nie posłuzyły nam za długo...także tez nie warto kupować ich w jakis kosmicznych ilościach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny termin za tydzien a juz ledwo sie ruszam. Boje sie ze jak do konca tygodnia nie urodze to sie wykoncze:( Nie mam sily zeby wstac z lozka czy fotela, brzuch strasznie mi ciazy (mam juz prawie 110 w pasie) i o niczym innym nie mysle tylko o rozwiazaniu. Naczytalam sie troszke o tych porodach i spanikowalam. Ale wole juz najgorszy porod niz te meczarnie. Czasami mam wrazenie ze moje nogi odmowia mi posluszenstwa, a plecy sie zlamia w pol:( Poszlabym sobie na spacer bo od kilku dni siedze w domu, ale nie mam sily sie ruszac. Tak sie zastanawiam jakie to bedzie dziwne uczucie tak nagle pozbyc sie tego duzego brzucha i w koncu odetchnac z ulga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbitara
Baderka, no to faktycznie,bez sensu kupowac takie male rozmiary. tym bardziej, ze jak maja to byc, poza wszystkim, branka sezonowe, to szkoda wydawac pieniazkow. Alutos_80 cierpliwosci Slonko, juz finiszujesz :) A swoja droga to znam ten bol, choc jeszcze mam ponad 2 miesiace dol konca. Ale , cholercia, ystarczy, ze przejde pareset metrow, a krzyz mi tak sie daje w e znalki, ze sieruszyc nie moge, o rwie kulszowej nie wspominajac :( Nie wiem co bedzie pozniej,jak dzidzia jeszcze urosnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko do mamusiek ktore juz rodzily. Czy normalne jest ze dziecko w ostatnim miesiacu strasznie mocno sie rusza, jest bardzo aktywne i potrafi tak sie wiercic nawet dwie godziny non stop??? Bo ja mam taki przypadek wlasnie i mowiac szczerze wcale to nie ejst mile. Czasami w dzien ale czesciej ok 22. Po za tym uciska glowka strasznie na cos na dole ze przechodzi mie jakby prad i to strasznie boli. Ruchy mialy byc krotsze i rzadsze a u mnie jest wprost przeciwnie... czy tez tak mialyscie? Boje sie ze cos jest nie tak jak powinno. Teraz pod koniec to juz wlasciwie te ruchy staja sie nie do zniesienia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutos, ja tez tak mialam z tymi kopniakami.Mysle ze maly sobie juz w brzuchu ruchy wyrobil, teraz zanim zasnie to kopie w boki lozeczka tak mocno ze karuzela sama sie kreci...tatus sie cieszy bo mowi ze syn bedzie dobrym pilkarzem, u ciebie pewnie tez dzidzius mysli ze twoj pecherz to pilka footbolowa.A tak serio to bardziej bym sie martwila gdyby ruchow bylo za malo lub wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, u mnie końcówka ciąży to podobne odczucia...dzieciątko miało niewiele miejsca a że macica uciskała wszystko co możliwe wkoło to i każdy ruch maluszka był bardzo odczuwalny i najczęściej bolesny... moja Dominika najbardziej wariowała o 3-4 nad ranem i tak jej zostało do dzisiaj-to dla niej najlepsza pora na zabawę i wygłupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×