Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

mciuleczka- ja mysle ze jestes w ciazy:) Ale zrob jeszcze raz test jutro dla pewnosci.Trzymam kciuki. Daj znac koniecznie!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaja i jakajaana - jesli mge cos doradzic to nie kupujcie na poczatek zbyt duzo bo dziecko bardzo szybko rosnie a i pewnie od rodzinki troszke dostaniecie:) Ale to prawda jak tu nie kupic jak to wszystko takie sliczne malutkie:) Ja tez mialam obsesje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio wykonczylam wyprawke jesli chodzi o branka.same podstawowoe rzeczy i naprawde malutko a tu nagle dostalam tyle ciuszkow od innych i jeszcze mamy przywioza ze naprawde nie zdazy w tym pochodzic moj maly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Jak to dobrze, że nie jestem sama z moimi zmartwieniami. Dzięki za wszystkie opinie. Okazało się, że znowu zapeszyłam. Dziś przyszła ta właściwa @ i okropne, choć u mnie normalne miesiączkowe bóle brzucha. Jak ja tego nienawidzę. Trudno... Cóż... Będę nadal próbować. Jak widać to jednak zmiana klimatu tak na mnie podziałała. Gratuluję tym, którym już udało się w staraniach, te podwójne kreski są błogosławieństwem. Życzę dużo siły i zdrówka! Dbajcie o swoje fasolki i o siebie. Trzymam kciuki za wszystkie przyszłe mamy, które pragną, a nie mogą. Za dużo myślimy dziewczyny. Wyluzujmy troszkę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laseczki. W niedziele termin, u mnie nic sie nie dzieje. Mam skurcze co jakies 30 minut od soboty, ale ciagle co 30 , co 20 i znow co 30 i nic sie czas nie skraca. Wiec siedze w domu. Jest ok. Ogolnie czuje sie wspaniale :) Latam, sprzatam, jeszcze wlosy pofarbuje przed szpitalem :) Ale boje sie okrutnie porodu. Powiedzcie kochane, ja ostatnie usg mialam w 28 t.c. Zrobia mi w szpitalu jeszcze? Bo mała sie strasznie wierci, raz przechodzi na jedna raz na druga strone. Jakajaana, odnosnie ubranek- to ja dzis dostalam kolejne i poprostu mam cale szafki poupychane tym. Ja tez nakupilam, od siostry mam strasznie duzo, bo jej malutki ma juz ponad 3 miesiace. Bede miala doslownie jakas gwiazde, co chwile inaczej ubrana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roslyn- przykro mi. Trzeba jednak probowac dalej. Nie martw sie, nastepnym razem napewno sie uda:) MonteVerde- Masz tzw skurcze przepowiadajace. Sa one jeszcze nieregularne ale spoko...juz niedlugo przejda w regularne, chociaz ja regularne skurcze dostalam dopiero na po godziny przed porodem:) A od rana do nocy meczyly mnie nieregularne:( Nie boj sie...zobaczysz bedzie fiku miku i po krzyku:) A odnosnie usg to raczej nie robia. Chyba ze sa jakies wskazania. trzymam sie swojej dietki:) Wieczorem tylko warzywa i owoce i duzo plynow. a w dzien omijam slodycze szerokim lukiem. Jedynie na loda sobie pozwalam:) Slyszalam ze w niewielkiej ilosci nie tucza. I waga spada:) Zostaly mi jeszcze 3 kg do swojej wyjsciowej wagi:) Dam rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak juz wysztko mam alutosku. Ale jak to nie zrobia usg? A jak dzidzius w pępowinie? Albo sie ulożył inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roslyn - trzymam kciuki za nastepny raz!!!badz z nami,tak razniej jest:) monte - to Ty juz gotowa,super.nie martw sie porodem,wiem ze strach zawsze jest ale t nprmalne.zazdroszcze Ci ze Ty juz.ja jeszcze 50 dni:( Ale damy rade:) Wozek wyprany,lozeczko bedzie w tym tyg i tylko jakies pierdutki zostaly do kupienia wiec prawei gniazkoprzyszykowane:) buziai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monte- dlatego mowie ze jak sa wskazania, a to sprawdzaja na ktg. Jesli cos bezie nie tak z tentnem dziecka albo z Twoim czy cos nieprawidlowego wyjdzie na KTG to wtedy robia. Zbadaja Ci wody plodowe (bardzo nieprzyjemne badanie- przynajmniej dla mnie) jesli wody sa zielone to tez wskazanie do zrobienia usg. Ale jak wszystko w normie to nie robia:( Jak chcesz koniecznie usg to np jak zapyta Cie lekarz o ruchy to mozesz go oklamac ze nie czujesz i wtedy pewnie Ci zrobia. A dlaczego pytasz, masz jakies powody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno pytanie. Na ostatniej wizycie moj gin kazal mi sie zglosic do szpitala na KTG 25.07, ale nie mam skierowania. Przyjmą mnie tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monte- czop jest podbarwiony krwia. A jesli chodzi o to ktg to mi gin wystawila skierowanie i na tej podstawie mnie przyjeli ale ja bylam juz po terminie. potem mialam sie na kontrole stawiac co drugi dzien juz bez skierowania. Dostalam jedynie od lekarza taka karteczke i na tej podstawie mnie przyjeli. Uwazam ze powinnas isc do lekarza po skierowanie.Nie wiem na kiedy masz termin ale ja do czasu terminu chodzilam na kontrolne ktg do swojej poloznej u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos, nie moge pojsc do swojego lekarza, bo on ma terminy na polowe wrzesnia dopiero. Moja siostra mowi,ze maja obowiazek zrobic mi KTG w 40 tygodniu, ze mam tak powiedziec,ze minal 40 i,ze przyszlam na KTG bo taki i taki dr kazal sie zglosic w tym dniu. I jeszcze wspomne o konflikcie serologicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monte - to Ty juz po terminie????? Dziewuszki,wczoraj wieczorem bylam w spzitalu.dzidzia 3 dni sie prawie w ogole nie ruszalawystraszylam sie srasznie tymbardziej ze tak jak Wam wczesniej pisalam moj maly jest baardzo aktywny.zrobili mi ktg i kazali dzisiaj znowu przyjechac powtorzyc.no i wyztsko dobrze,dzisiaj wlasnie na tym ktg maly wrocil do formy.zaczal tak rozrabiac ze ktg trwalo poltorej godziny.ale najwazniejsze ze jest oki.mial jakies ciche dni,ale mnie tow ystraszylo. bylam tez dizisja na usg,synus juz glowka w dol,z retsza czulam to juz duzo wczesniej bo uciska mnie w krocze bardzo.jest sliczniutko.ustka ma taakie duze,po tatusiu hehe.ahhh,jestem szczesliwa i nie moge sie doczekac porodu.w ogole od kilku dni mam przyplyw energii.mim ze u nas upal i plecy bola to mi sie chce chodzic i chodzic gdzies,cos robic.ahhhh:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno,na prawym przedramieniu zauwaylam dzisija czerwone kreski,tak wokol przedramienia. czy milayscie cos takiego?mysle czy to pekajace naczynka czy moze rozstepy??ale tam??dziwne....jelsi tak to lipa:( aha,przytylam do tej pory 13 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki,z tego co czytam to 99% z tych z którymi zaczynałam pisać albo są już mamusiami albo są tuż przed rozwiązaniem tylko nie ja.Nie żalę się,chociaż może i się żale ale napewno się nie poddaję,leczę sie i wierzę,że i mnie w końcu się uda.Choć czekanie mnie wykańcz a rozczarowania co miesiąc bolą,to już ponad dwa lata.Czasami zastanawiam się czy jeszcze warto czekać.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monte- no pewnie, jak uz jestes w 40 to powinni przyjac. jakajaana- tylko 13? To fajnie masz. Pewnie tylko brzusio Ci wywalilo. Ale ja na poczatku tez mialam tylko brzusio a potem to tak spuchlam w 9 miesiacu ze nie moglam na siebie patrzec, ale wszystko ladnie zeszlo 2 tygodnie po porodzie. Doslownie budzilam sie w nocy zlana potem. A te kreski...hmm, ciekawe. Nie sadze zeby to byly rozstepy- chociaz nic nie wiadomo:) ale w tak nietypowym miejscu? kikucia- kochana, trzeba byc dobrej mysli i nie poddawac sie. na pewno sie uda. Predzej czy pozniej ale sie uda. kazdej z nas sie udalo wiec i Tobie tez sie uda. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikucia - alotus ma racje.wie jakie to bolesne,ale uwierz przychodzi ten piekny czas!! alotusku - no ja mam nadzieje ze mnie juz bardziej nic nie powiekszy hehe.chcialabym mniej wiecej zostac juz taka jaka jestem.rozstepy na brzuszku coraz wieksze ,tak maluszek sie rozciaga .a z tym przedramieniem to mi sie wydaje ze po prostu popekaly mi naczynka. W przyszlym tyg widze sie z polozna wiec zapytam. Kurcze patrzac na zdjecie z dzisiejszego usg juz calkiem nie moge sie doczekac. po prostu pozera mnie chec przytulenia mojego aniolka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajaana- a ja mysle ze jeszcze brzusio Ci troche urosnie:) Najbardzie rosnie w osatnim miesiacu. Mi tak sie rozciagnela skora ze az pepek sie z nia zlal. Nie bylo go wogole mozna odroznic od skory. Do tej pory mam jeszcze pepek wypukly. Mam nadzieje ze mi jeszcze sie wchlonie, podobnie jak skora, bo na razie to wygladam na 3 miesiac:(A minely juz 3 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alotus - i tak Ci syzbko zeszlo.patrzac na niektore kolezanki to naprawde sie przerazic mozna.... nie moga w ogle schudnac,nie mowiac o powrocie do wagi sprzed ciazy:) 3 meisiac to nie tak zle hehe,dobrze ze nie wygladaz juz jak w 9:))) buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, parę dni mnie tu z wami nie było, ale za chwilkę wszystko nadrobię, u mnie pogoda niejaka dzisiaj, ale na szczeście nie pada, więc generalnie jest dobrze... dzisiaj mam wolne, więc wybieram na zakupy i do solarium, a co tam, porozpieszczam siebie, a wieczorem pozwolę na to samo mężusiowi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajaana, normalnie cieszę się razem z tobą, taka energia bije z tego twojego wpisu, wierzę, że już czekasz na chwilę, kiedy przytulisz maleństwo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jsz - no tak kochana,rozpiera mnie energia,dzisiaj znowu.chociaz u nas upal to i tak:) M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajaana- myslisz ze to szybko? Ja mam wrazenie ze to sie ciagnie i ciagnie:( Kolezanki mialy dluzej te brzuchy? Bo wiesz ja ogolnie to wchodze w spodnie z przed ciazy zostaly mi juz tylko 2,5 kg(wczoraj sie wazylam do wagi zprzed ciazy. A ten brzuch sterczy w najszerszym miejscu mam 78 cm:( No ale na poczatku po porodzie mialam 91!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alotus - naprawde szybko.koleznka moze pomarzyc sobie zbey wejsc w ciuchy oi ciazy.caly 10 misiecy karmila piersia- od tego sie niby chudnie.caly czas jest przy kosci.a zobacz ile czasu mienlo?ciesz sie kobietko,ja bym chcala tak jak Ty:) Mam w pasie 103,wiec jakos teraz mi sie chyba zatrzymal brzusio ale Maly za to rosnie z dnia na dzien bo juz tak sie tak rozpycha ,rozciaga ze hej:) u nas upal ze szok!lece po cos do picia:*milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pustki dziisja.... Monte - co z Toba? rodzisz ze tak cichutko z Twojej strony:)? upal........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajaana- to mnie troszke pocieszylas:) Brzusio Ci sie zatrzymal ale na krotko Mi tez sie zatrzymal w pewnym momencie-chyba nawet stanal na 10 czy jakos tak podobnie jak u Ciebie, a potem doszedl do 110:D No i teraz nie chce zejsc:( ale ponoc skora wciaga sie tyle samo co sie rozciagala wiec obliczylam ze jeszcze jakies 3 miechy i bedzie plaski:) No ale troszke cwicze brzuszki. U nas tez straszny upal, nie moge wyjsc na plaze bo Ala jeszcze za malutka a wogole w ciagu dnia z nia nie wychodze bo za goraco. Jedynie pod wieczor na spacer wiec opalam sie w solarium na razie. Glupie to bo na dworze slonce, no ale coz moge zrobic?Takie zycie. Zreszta wole sie posmarzyc 10 min niz 2 godziny w sloncu- a efekt taki sam. ps: Moze monte faktycznie na porodowce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alotus-to Ty mieszkasz gdzies nad woda??ale fajnie....ja wychowalam sie nad jeziorkiem i tu strasnzie mi tego brauje,no ale coz:) Ciekawe coz tym brzszkiem bedzie,ponoc wlanie na koniec najmocniej rosnie wiec pewnie tak jak mowisz jeszcze sie rozciagnie. co do Monte to cos mi mowi ze to juz.nagle ucichla,to nie wie jej stylu:)milego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajaana- tak, mieszkam niedaleko łeby. Nie wiem czy znasz??? Na pomorzu. Wiec sama rozumiesz, morze plaza, wszyscy gdzies wyjezdzaja z materacami i w skapych strojach a mnie przyszlo siedziec w cieniu:) No ale trudno sie mowi. Za rok sobie odbije. planujemy z mezem poleciec do Egiptu. Moze Ale zabierzemy bedzie miala juz poltora roku wiec mysle ze nie bedzie przeciwskazan:) A Monte mowila cos ze miala isc w poniedzialek na KTG i martwila sie ze moga ja nie przyjac bo nie ma skierowania, A wyglada na to ze wzielo ja szybciej:) No ale pewnosci nie mamy wiecmusimy czekac na Monte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×