Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

zalamana- szok to co przeczytalam. jak czytalam to, to az sie wierzyc nie chce ze tacy kretyni lekarze w ogole maja prawa wykonywania zawodu, i ze w ogole jakos prosperuja ze pacjentki do niego chodza, bo po takim traktowaniu to nigdy w zyciu moja noga by nie postawila w jego gabinecie. nie przejmuj sie takim palantem, nie warto. i idz jak masz mozliwosc do innego lekarza z takim to nie ma co. i wiesz bardzo dobrze ze zglosilas jego doslownie nikczemne zachowanie, moze cos to da, a nie bedzie sobie myslal ze moze traktowac ludzi jak mu sie chce. brawo dla ciebie:)))) i juz nie mysl o tym palancie. a ja dzis ide do tego szpitala dam znac co i jak pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ja też jestem w szoku
Popieram załamaną. Nigdy nie byłam u gina państwowego i przyznam, że nie żałuję. Dziewczyno, bardzo dobrze, że poszłaś na skargę i na policję. Nie wiem, czy coś to wskura, ale gdyby wszystkie babki tak traktowane reagowały tak jak Ty, to napewno byłoby inaczej. Lepiej. Tak w ogóle to postanowiłam tu wpaść na chwilę i o coś zapytać. Dziewczyny, czy któraś z Was była w dwu ciążach już?? Ja mam synka i teraz zaczynam podejrzewać, że być może..., choć dopiero jutro mam termin @. Za pierwszym razem prócz czegoś na wzór PMS (którego zawyczaj nie miewam), to nie miałam żadnych symptomów, później znacznie pojawiły się mdłości, ale też trwały krótko. Teraz jestem mega rozdrażniona, od 3 dni jestem jak osa, płaczę i w ogóle. Wczoraj czułam podbrzusze i jakoś dziwnie mnie mdli po czarnej herbacie. Czy któraś z Was przeżywszy dwie ciąże miała różne objawy przy pierwszej i przy drugiej?? Acha, a co do testu, to mogłabym zrobić, ale wolę się wstrzymać do po terminie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja tez jestem w szoku- to jest moja pierwsza ciaza, ale wiem z opowiadan kuzyenkitd;) ktore juz maja po dwojke dzieci ze objawy moga byc rozne. jedna moja kuzynka to przy pierwszej ciazy czula sie super a przy drugiej wymioty, mdlosci, takze mysle ze kazda ciaza jest inna:) ze nie ma reguly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ja też jestem w szoku
Ahaja8, pytałaś o body. Ja też polecam, nie żadne kaftaniki i koszulki, tylko bodziaki, bo najwygodniejsze. Dla noworodka super wygodne są takie rozpinane na całej długości. Później, jak maluszek jest już większy i stabilniejszy to mogą być rozpinane tylko na ramionku, bądź z takimi zakładkami. Co do rozmiarów to też nie jest łatwo określić, bo maluchy mają też różne główki i różną długość i jeden maluszek mając 4,5 kg będzie okrąglutki, a drugi chudziutki i długi, więc raczej kierowałabym się długością, a nie wagą. Na początek miałam po 3 bodziaki w rozmiarze 56 i 62. Synek jak się urodził miał 53cm i ważył 3540g, ale miał dość sporą główkę i jak to określali mocne kosteczki, więc był drobniutki. Używaliśmy ciągle tych bodziaczków 56, później 62, dopiero później, jak dziecko zaczyna się intensywnie ślinić, lub jeść łyżeczką to rzeczy szybciej się brudzą i trzeba czasem zmienić ubranko co chwilę. To wszystko zależy też od pory roku, kiedy maluszek ma się urodzić. Mój urodził się w grudniu, więc na bodziaka zawsze miał coś założone, więc jeśli coś się np. przybrudziło mlekiem, to zmieniało się wierzchnią warstwę. A co do bólów brzuszka to super jest Esputicon i można też dodawać dziecku do pokarmu Lacidofil, probiotyk, który wspaniale działa na małe brzusie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ja też jestem w szoku
Ahaja8 dzięki. To musi być przykre jeśli pierwszą ciążę znosi się super, a w drugiej ciężko wytrzymać we własnej skórze... Zobaczymy, co z tego wszystkiego wyniknie. Nasz synek jest jeszcze malutki, ma 8 miesięcy, więc jeśli teraz miałoby się pojawić drugie maleństwo, to nie wyszlibyśmy z wprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalamana- normalnie czytalam Twojego posta z rozdziawionymi galami. Co za kretyni pracuja w sluzbie zdrowia!!!! Bardzo dobrze zrobilas ze poszlas na policje i skarge. Ja jeszcze dodatkowo zawiadomilabym TVN. Oni na pewno chetnie odwiedza tego debila z ukryta kamera. I nie przejmuj sie bo szkoda naerwow na takich idiotow on nie jest wart tego zeby sie nim przejmowac! Trzymaj sie kochana i melduj za tydzien co wyszlo na usg. mam nadzieje ze bedzie fasola!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalamana dobrze zrobilas, ja bym tego lekarza wyzwala na miejscu i zmieszala z blotem, alutos ma racje, telewizje bym powiadomila i siary na cala polske facetowi narobila. Dupek jeden!!!! Idz do innego lekarza i daj koniecznie znac. Buziak dla Ciebie i nie smuc sie juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze jeden powod dla ktorego trzeba wypierdzielac z tego kraju...normalnie az wstyd ze mamy takich lekarzy:( Gdyby nie malenkie dziecko juz dawno bylabym w holandii. Tam chociaz traktuja czlowieka z szacunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz po tej wizycie. szok ile czasu to zajelo, bylam tam od 13.30 do 16, bo a to robili ze mna wywiad, a to pobierali krew, mocz, wazyli, mierzyli, usg, potem jeszcze konsultacja u lekarza. szok ile tego bylo. klinika nie powiem super odwalona jest, same poczekalnie w kazdej plazma na scianie, usg super jakosci ( tak na obraz patrzac), ale... jest problem z ta moja cesarka. lekarka musiala zaciagnac opinii tamtejzego okulisty czy musze jej miec no i on nie widzi takiej potrzeby. ale lekarka wystosowala pismo do tego okulisty zeby mnie osobiscie umowic na konsultacje z nim, takze wtedy bede wiedziec juz na 100% co i jak. kurcze martwie sie zeby to przeszlo, w ciagu 4 tyg mam miec ale jeszcze mi dadza znac dokladnie kiedy. ach ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alotus - mas zpewnie racje.jelsi chodiz o przypadek zalamanej to napewno,ale uwierz tutaj lekarze tez nie toja na za wysokim poziomie.niby taki rozwiniety ale tak naprawde poziom nie za wysoki:)Ale prawda jest tak ze dobrze jest wszedzie tam gdzie nas nie ma, zalamana 0 bardz dobrze zrobilas!moze wyciagna konsekwencje dla tego pajaca.szkoda slow!!!!! 3maj sie kochana dzielnie i trzymam za Ciebie bardzo mocno kciuki i czekam na wiesci!!!!!!!!! ahaja - fajnie ze takie pozytywne wrazenie na Tobie to wysztsko wywarlo.fakt jest tu klasa w tych szpitalach,wygladaja o niebo lepiej niz w polsce ,ale najwazniejsza jest opieka i mam nadzieje ze bedziesz zadowolona! Dziewuszki,znacie jakies sposoby na zatwardzenie??brzuch mi peka od kilku dni,kreci w jelitach za zalatwic sie ani rusz,no i jeszcze hemorodiy:(Mecze sie z nimi juz ponad miesiac,a teraz przy zatwardzeniu to maja dopiero pole do popisu,cxuje ze do porodu ich nie wylecze,wiec az boje sie pomyslec co bedzie pozniej.ahhhh,koniec do najlzejszych nie nalezy.... poza tym kupilam dziisja lozeczko i wypralam czesc rzeczy,jakie to fajne:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajaana-jesli czujesz ze masz stolec juz w worku(ze tak to nazwe nieladnie) a tylko jest tak twardy ze nie chce wyjsc to polecam czopki. Natomiast jesli przemiana materii szwankuje i nic nie chce sie strawic porzadnie to tylko sok z kiszonej kapusty:) Napewno zadziala! Ahaja- ty szczesciaro:) Rodzic w takim szpitalu to sama przyjemnosc. Powodzenia zycze odnisnie cesarki. Dawaj znac na bieraco. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! Co tam dobrego? Ja wlasnie sobie kupilam hula hop niestety, alutosku, nie umiem nim krecic. Kurde, jak czlowiek byl mlody, to jakos szlo, a teraz wielkie g.... I nawet nie bardzo wiem jak ten ryz wsypac i ile.. Porazka. Zalamana, nihil novi, to co sie wyprawia w naszej sluzbie zdrowia to przechodzi ludzkie pojecie. Tylko do Strasburga napisac. Czy Wy wiecie, ze dzisiaj poszlam do przychodni zarejestrowac sie do gina, bo mi sie juz polog skonczyl, a tu sie okazuje, ze pierwszy termin jaki jest do dyspozycji to 04.09, bo na trzech ginekologow wszyscy trzej sa na urlopie!!!! to normalnie skandal! Zlamana, nie przejmuj sie chamem tylko wal do prywatnego, wprawdzie trzeba zaplacic, ale jak to sie mowi \"placisz - masz\". Najbardziej wkurwia fakt, ze placimy takie grube pieniadze na ten pieprzony ZUS. Alutos ma racje, w tym kraju sie nie da normalnie zyc, tu mozna tylko wegetowac w nadziei, ze nie bedzie nam nigdy potrzebna pomoc zadnej publicznej instytucji!!! Az mi sie krew zagotowala, cholera! Alutos, moze to rzeczywiscie problem ze zrobileniem kupki, a nie kolki (mowie o Wiki :D) tylko, ze to by tsk bylo co dzien? I jak jej w tym mozna pomoc? Kurde, nic nie chudne, a mialo byc tak pieknie z tym karmieniem piersia, a tu od miesiaca jak bylo tak jest :( Jakajaana sprobuj suszonych sliwek, mnie pomagaly. Natomiast jak rodzilam to mi dali przed porodem czopek glicerynowy, tez super sprawa i chyb nie przeszkadza podczas ciazy. Ahaja, kurcze, to juz 22 tygofdnie? Ale ten czas leci. A dopiero co narzekalas, ze sie starasz i starasz i nic, a tu jest fasolka, i to jaka duuuza juz :D Caluje Was goraco 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATASZA1
Załamanaa - Ku przestrodze innym i ulżeniu sobie, koniecznie wejdź na strone http://www.znanylekarz.pl/ i oceń pracę tego bydlaka! To świetne miejsce, ktore jest odwiedzane przez samych lekarzy, niech sie dowiedza, co o nich myśla ich pacjenci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sbitara- tez jak tak spogladam wstecz to az tez nie moge ze juz jestem w 6 mcu i sie zastanwiam kiedy to mienelo szok:)a co do hula hop to super jest na zrzucenie co nieco;)tak samo jak skakanka, ile wtedy kalorii czlowiek traci to nic tylko sie cieszyc. jakajana- no wlasnie mam nadzieje ze uda sie z ta cesarka, szczerze mowiac myslalam ze bedzie latwiej to wszytsko zalatwic, ze pokaze opinie od mojego lekarza z polski i ze to wystarczy a tu klops. no nic musze sie uzbrooic w cierpliwosc i czekac na ta wizyte u tutejszego okulisty, i wierzyc ze sie uda, musi co nie?:)a co do zaparc to jak mnie chwytaly to przynajmniej mi dzialala woda z cytryna pita codziennie. mozesz sprobwoac moze podziala;)a co do soku z kiszonej kapusty to przypomnialo mi sie jak kiedys jeszcze jak nie bylam w ciazy, strasznie chcialo mi sie pic, a ze rzucil mi sie w odmu sok ale z kiszonych ogorkow to doslownie wydudlalam go, a na dodatek malo jadlam w tym dniu. matko ale mnie potem wzielo, co ytroche latalam do lazienki, chyba az za bardzo mnie przeczyscilo, a w ten dzien mialam byc swiadkiem na siostry bierzmowaniu i w rezultacie mama musiala isc za mnie;) alutos- tak szpital wywarl na mnie super wrazenie, ale jak mowi jakajana mam nadzieje ze i z opieki bede zadowlona, bo wiadomo ze i sprzet i bog wie co jeszcze, nic nie zastapi dobrej i fachowej opieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakajanaaa ja tez mialam problem z zaparciami i hemoroidami. Jadlam jabłka, z kompotu, a Alutos ma racje czopki sa najlepsze, po nich pojdzie gładko. A hemoroidami sie nie martw, ja sie wyleczylam, a myslalam ze do konca zycia mi to cholerstwo zostanie. Sbitara, widze ze Ty jak ja z tym hula hopem :D A co do wagi to sie nie martw, mi tez na poczatku stala w miejscu, wszystko w swoim czasie, karm piersia a zobaczysz, jak brzuszek bedzie Ci malał. Ahaja niczym sie nie martw, masz dobrą opiekę i oni juz wiedzą co z Tobą zrobić, żeby bylo dobrze dla Ciebie i dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaaa
Hej kobietki Dziekuje Wam za mile slowa, ja sie juz troszke uspokoilam i teraz bede czekac na wizyte u swojego lekarza bo juz bedzie wracal z urlopu, takze wiem ze bede dobrze potraktowana. U mnie w sumie bez zmian.Jedynie piersi mi lekko nabrzmialy i teraz bola juz nawet po bokach tak ze lezenie na boku sprawia mi bol. I nie wiadomo czemu mam strasznie zmienne nastroje.Chodze wsciekla jak osa zeby po chwili smiac sie z "niczego". Takze zobaczymy co z tego wyniknie. Trzymajcie sie cieplo Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sbitara- ja na poczatku tez nie umialam nim krecic. Boki to mialam tak poobijane ze az krwiaki sie robily:D A teraz smigam jak stara. Wystarczyly dwa dni. uwierz mi. Praktyka czyni mistrza. Ryz musisz wsypac w te zlacza. Czyli odkleic ta tasme wsypac ryzu do konca. Nie moze byc wolnej przestrzeni w rurce. I zakleic. Mi maz zasilikonowal bo zadna tasma nie trzymala tak jak powinna. powodzenia!!!:) Dziewczyny-mamusie -mam problem z moja Alunia od jakiegos czasu. Nie spi mi dobrze w nocy. Budzi sie doslowne co dwie godziny. jak nie cyca to na rekach i tak w kolko. Mam wrazenie ze cos ja meczy ale nie wiem co:( Kiedys przesypiala mi cale noce a ja blam wypoczeta a teraz cos jest nie tak. Ten pierwszy sen przespi w 5 godzin. Tzn np zasnie o 21 i spi do 2 nad ranem. Ale potem to juz 4, 6,...i koniec. Potem czekam dwie godziny zeby sie zmeczyla i usnela. Mowie wam koszmar jakis! I nie wiem co mam zrobic. Moze ktoras tez tak miala???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sbitara- ja na poczatku tez nie umialam nim krecic. Boki to mialam tak poobijane ze az krwiaki sie robily:D A teraz smigam jak stara. Wystarczyly dwa dni. uwierz mi. Praktyka czyni mistrza. Ryz musisz wsypac w te zlacza. Czyli odkleic ta tasme wsypac ryzu do konca. Nie moze byc wolnej przestrzeni w rurce. I zakleic. Mi maz zasilikonowal bo zadna tasma nie trzymala tak jak powinna. powodzenia!!!:) Dziewczyny-mamusie -mam problem z moja Alunia od jakiegos czasu. Nie spi mi dobrze w nocy. Budzi sie doslowne co dwie godziny. jak nie cyca to na rekach i tak w kolko. Mam wrazenie ze cos ja meczy ale nie wiem co:( Kiedys przesypiala mi cale noce a ja blam wypoczeta a teraz cos jest nie tak. Ten pierwszy sen przespi w 5 godzin. Tzn np zasnie o 21 i spi do 2 nad ranem. Ale potem to juz 4, 6,...i koniec. Potem czekam dwie godziny zeby sie zmeczyla i usnela. Mowie wam koszmar jakis! I nie wiem co mam zrobic. Moze ktoras tez tak miala???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutos, moja miałą tak samo... do 3 miesiąca nie było dziecka w nocy, a potem się zaczęlo..najczęściej koło 3-4 był juz koniec spania... podobno to taki etap rozwojowy, układ nerwowy dziecka dojrzewa i maluchy bardziej przeżywaja to co się dzieje w ciągu dnia... u nas nic nie pomagało, po prostu musiała z tego wyrosnąć i tyle... :) a tak w ogóle to chciałam Wam napisać, że wczoraj zobaczyłam dwie kreski na teście, więc jak dobrze pójdzie to moja mała na koniec kwietnia będzie miała rodzeństwo... :) miłego dnia babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderko- moje gratulacje!!!:) Ale fajnie:) nic nie pisalas ze sie staracie:) a tu taka niespodzianka! Diekuje za odpowiedz. z jednej strony mnie pocieszylas, bo juz myslalam ze cos jest z moja Ala ni tak. Al z drugiej strony jak sobie pomysle ile mnie takich nocy jeszcze czeka to na sama mysl o spaniu robi mi sie slabo:( Ile ona bedzie z tego wyrastac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja wyrasta do dzisiaj i jeszcze do końca nie wyrosła... a ma 13 miesięcy... mam nadzieję, ze u Ciebie tyle to nie potrwa...ale wiesz, można przywyknać... ja to nawet jako tako funkcjonuję w pracy po takich przebojach... :) a my się zbyt długio nie staralismy... udalo się tak jak z Dominiką za pierwszym razem... zawsze chciałam mieć dwójkę prawie za jednym machem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agama
Hej Dziewczyny.Chciałabym sie Was poradzić.Ostatnią miesiączkę miałam 12.07.(mam nieregularne cykle ale okres zawsze trwa co najmniej 5 dni).Od tamtej pory z moim mężulkiem staraliśmy sie o dzidziusia.Ale teraz a dokładnie 11.08 stało sie coś dziwnego-dostałam okres, ale trwał tylko jeden dzień.Wcześniej miałam biały śluz.13.08 zrobiłam test ale wykazał że w ciąży nie jestem.Na dodatek dziś sprawdziłam śluz i jest rozciągliwy i ..hmm..brązowy ale na papierze toaletowym ma kolor krwi.Z badaniem śluzu dopiero zaczynam ale już nic z tego nie rozumiem.Może któraś z was miała coś takiego? Proszę Was o odpowiedź bo chyba za dożo czytam w internecie i teraz sie strasznie tym zamartwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobitki:::))))) baderko GRATULACJE ale mnie zaskoczylas, :)))super dzieci to takie szczescie. tez bym chciala miec w przyszlosci wiecej dzieci, tak mi sie marzy trojeczka, ale te trzecie chcialabym tak pozniej, no ale czas pokaze jak to bedzie;) agami- naprawde nie wiem co to moze byc, nieraz tak jest ze jakjajeczko sie zagniezdza moga byc plamienia, krwawienia itd, nieraz w dniu spodziewanej@ moze wyst skapy dziwny okres. ale najlepiej bedzie jak pojdziesz do lekarza, bo sama mowisz ze masz nieregularne cykle, takze lepiej sprawdzic. alutos- widzisz wsyztsko dobrze z twoja Alla, doswiadzcone mamusie tez tak mialy:) z swoimi pociechami:) a ja dzis ide do mego GP bo musze zmienic umowe na innego. bo ten do ktorego bylam zapisana zerwal umowe z ta przychodnia i musze sie przepisac do innego. fajnie sie zlozylo bo moim GP zosatnie ginekolog, takze bardzo sie z tego ciesze. musze mu tez powiedziec o tej cesarce moze on moze jakies pismo wystawic ktore bedzie respektowane w szppitalu na tej konsultacji u tego okulisty. ale dzis piekny dzien zmykam na jakis spacerek pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agama - powtorz test najlepiej,jesli dalej wyjdzie negatywny to do lekarza.trudno cos poiedziec skoro masz nieregularne cykle ale faktem jest ze czasem kiedy kobieta zachodzi w ciaze to jej kres wyglada tak dziwnie,krocej niz normalnie i duzo delikatniej.radze powtorzyc tescik.powodzenia!!! bederko- no prosze,gratuluje!!!!!ale sie ciesze:):):) Dziekuje dziewuszki za wesyztskie rady.ja obiadam sie owocami ale na niewiele to sie zdaje,pije wode,i herbate mietowa zeby mi poprawila trawienie ale to nic nie pomaga:( Chyba mam juz tak scisniete jelita ze nie moga pracowac tak jak powinny hehe. Musze jescze zorientowac sie cod o czopkow na te hemorodiy.dzieki wielie!buzka1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajaana...a próbowałaś mielone siemie lniane zalane wodą popijać? mi pomagało... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie Aga, jak na razie poobijalam sobie kostki. Ale powiem szczerze, ze od wczoraj, od samego patrzenia na hula hop schoudlam 800 gr :D Tak czy inaczej mysle, ze ciagle schylanie sie po opadajace kolko tez mnie pozbawi paru kilo, krecic sie nie kreci, ale sklony mnie juz spocily, a dopiero 5 minut cwicze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baderko- no to dluzgo sobie poczekam jeszze zanm zaczne spac spokojnie:) Moja Alunia ma niebieskie oczka tylko bardzo ciemny odcien. Moze na zdjeciu tak wyszlo ze brazowe. Zreszta ona jest bardzo fotogeniczna, ma to po mamusi hehe. Twoja Dominika tez jest sliczna. Wogole wszystkie dzieci sa sliczne. Sa takie slodkie:) tylko schrupac:) A swoja droga szczesciara z Ciebie. Tak za pierwszym razem i jedno i rugie. Tylko pozazdroscic. Naprawde jestem pelna podziwu:) Sbitara- pytalas jak pomoc dziecku zeby kupke zrobilo. No coz przede wszystkim dieta lekkostrawna, malo tluszczu malo slodyczy. A jesli to nic nie da to czopki dla niemowlat. Cwicz z tym hilahopem. Sklony to tez jakies cwiczenie zawsze:) jak widac nawet dziala wiec nie przestawaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos, szkoda, ze nie mozna chudnac podczas snu, to by bylo cos dla mnie :D Bede krecic, tylko, ze deprymuje mnie fakt, ze zakrece dwa razy i ziemia.i tak w kolko :( Nie martw sie nieprzespanymi nocami, pociesz sie, ze kiedys Alusi to minie :o Cholerka, poradzcie mi cos, mala ma w pachwinach taka jakby tarke :o Znaczy sie nie ma odparzen tylko taka jakby skorke z gesi, nie wiem jak to nazwac, szorskie jak diabli. Spotkalyscie sie kiedys z czyms takim?Czym to mozna \"zwalczyc\"? I jeszcze jedno. Musze odciagnec pokarm, zeby go malej zapodac w sobote, jak mam sie do tego zabrac? Normalnie odciagnac do pojemniczkow i zamrozic? A potem co? Trzeba go rozmrazac, czy wystarczy bezposrednio podgrzac? I mozna to wykonac w mikrofali? baderko, gratulacje, coraz bardziej nam sie planeta zaludnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×