Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Monte- Aga ma racje. Pamietaj ze wiekszosc z nas to przechodzila. Ja tez mialam ten sam problem z lewa piersia. Mialam ja tak poraniona ze krew sikala na prawo i lewo. Przy ssaniu odczuwalam tak potworny bol ze nie da sie nawet tego opisac. Ale zacisnelam zeby i karmilam. Na poczatku smarowalam mascia maltan troche pomagalo ale karmilam zbyt czesto i niestety nie zdazylo sie zagoic a tu juz znowu chciala ssac. I kolko sie zamykalo. Ale w koncukupilam kapturki na brodawki i przez tydzien karmienia troszke ten sutek sie zregenerowal. potem posmarowalam maltanem i po miesiacu takiej meki sutek jak nowy:) Mowia zeby zbyt dlugo nie karmic w kapturkach bo dziecko sie przyzwyczaja i potem nie chche ssac sutka ale to guwno prawda bo moja to akurat miala problem zeby to zassac z tym kapturkiem dlatego tylko tydzien ja tak karmilam. Jak widzialam ze plakala i sie meczyla to przestalam i dalej cierpialam a wtedy na pomoc przyszla mi masc maltan. I cos Ci powiem to najlepsza masc jaka znam:) Zadne inne nie pomagaja bo sa za zlabe. A z maltanem dziecko moze ssac i nic mu nie jest takze nie musisz nawet zmywac tego przed karmieniem ewentualnie lekko tlko przetrzec sutka. Pozdrawam i nie lam sie musisz to przetrwac! od tego zalezy sukces karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajaana- wlasnie zaczely sie u Ciebie skurcze przepowiadajace:) Teraz na Ciebie przyszla kolej. Co prawda jeszcze nie teraz ale juz tuz tuz:) I przytulisz malenstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wiem czy to od hula hop ale zeszlo mi od poniedzialku 3 cm z brzucha!!:D a waga pokazuje juz tylko 54,5 kg:) Rany julek jak sie ciesze:) Cwicze tylko rano i wieczorem po 15 min. Jesli to od tego to znaczy ze to jakies magiczne koleczko:) Polecam wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALOTUS - TAK WLASNIE MYSLALAM:) DZISIAJ CZUJE SIE KIEPSKO.DUSZNO MI BARDZO I NIE MAM W OGOLE SILY.BRZUCH MNIE CALY POBOLEWA.MOZE SPAAM JAKOS NIE TAK. MILEGO DNIA KOBIETKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutosku, informuj nas na biezaco, jak beda efekty to sie podlacze do hulahopowej kuracji :D Dziewczyny, mam pytanie. Mala miala problemy z kolkami, wiec parzylam jej herbatki koprkowe, ale jakos niespecjalnie pomagaly. Szwagierka poradzila mi wode koperkowa, kupilam ja i dzisiaj zapodalam po raz pierwszy. Jest napisane, ze dziecku od 1-6 m-cy 5 ml trzeba podac. Wiec podalam strzykaweczka, zaraz po kapieli, poniewaz karmie w kapturkach wstrzyknelam do kapturka i mala zassala. Nie minelo 5 minut, a juz spi jak kamien. Czy to normalne? Chcialam ja pobudzic, zeby possala, ale gdzie tam, spi jak zabita. I wlansie nie wiem, czy tak ma byc? Niby, ze ta woda ma dzialanie uspokajajace, ale az tak? Jesli ktoras z Was uzywala tego cuda to podzielcie sie, prosze, doswiadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sbitara- mnie na szczescie omineyl kolki wiec nie wiem jak Ci pomoc ale mysle ze powinnas zadzwonic do swojej poloznej. Ja bylam z moja w kontakcie przez cale dwa miesiace. Przychodzila i dogladala a jak cos sie chcialam zaptac to dzwonilam do niej. Naprawde duzo mi pomogla. po co masz sie stresowac. Ja bym niczego nie brala jednak na wlasna reke. lepiej o wszystko pytac poloznej lub lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sbitara tak sobie tez mysle ze moja to tez usypiala przy cycku czesto. Male niemowleta tak maja. Wiec moze to nie jest wina tej wody koperkowej ylko po prostu mala byla smeczona i cycek ja uspokoil bo mimo wszystko mysle ze to troche za szybko aby zadzialalo. Ale moge sie mylic:) A jestes pewna ze to sa kolki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sbitra mala poprostu byla tak zmęczona że zasnęła :) Moj maly tez tak robil. A co do kolek ja podawalam krople espumisan, jak tak mocno plakal i sie prężyl, mielismy tak chyba z 5 razy :( Niczyzm sie nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Dziewuszki, Ulzylo mi. Nie wiem czy to kolki, Alutos, jak nie kolki to bol brzuszka, na jedno wychodzi. Dzidzia sie prezy, jeczy i nie spi... a ja z nia :( Ona tez zasypia przy cycku, wlascwie zawsze tak zasypia, ale tym razem to mi sie po prostu za szybko wydalo, bo nawet nie possala. Ale obudzila sie za 5 minut i wszystko wrocilo do normy....ssie i ssie i nie da wytchnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sbitara ta woda ma takie śmieszne działanie. Ja nie używałam bo nas kolki i bóle brzuszka ominęły ale koleżanka dawała swojej córci tą wodę i ona po jej wypiciu była taka spokojna i śpiąca, mało się ruszała (w ogóle jakaś taka spowolniona była).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sbitarko - moja przyjaciolka tez podawala kropelki espumisan i teraz dala mi je,mowi ze to najbardziej jej corci pomagalao.ponoc w ogole dziewczynki czesciej cierpia kolke niz chllopcy.przykre to jak dzidziulka sie meczy.nie martw sie kochana!przejdzie napewno.:* Jeszcze raz dziekuje za zdjecia:) U nas dzisiaj chlodno,takze czuje sie lepiej,chociaz znowu cos nie teges bo mam rozwolnienie....ahh.snilo mi sie dziisja ze urodzilam,a co najsmieszniejsze mojemu kochanemu tez sie to snilo i w tym snie oboje widzielismy naszego synka bardzo duzego,nie jak normalne niemowle.hehe,smieszne.no ale to juz tak jest,nie mozemy sie doczekac i myslimy wciaz o tym:) buzka dziewuszki! aaa,a co w ogole u reszty? zostalam tu sama z brzuszkiem chyba?bo wsyztskie starajace sie i zaciazone przestaly sie cos odzywac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajaana nie chce Cie straszyc ale biegunka to zwiastun porodu, czyli juz blisko. Ja tak np. mialam i gdzies wyczytalam, ze kilka dni przed porodem organizm sie czysci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na kiedy masz termin bo nie chce mi sie szukac, bo byc moze juz pisalas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga - jestem w 26 tygodniu wiec w sumie jeszcze troszke czasu,no ale nigdy nic nie wiadomo.ja sie chyba wezme za szykowanie torby do szpitala.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze za wczesnie, ale jak juz bedziesz bardzo blisko to bedziesz wiedziala co i jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gofunka
jakajannnaaa chyba 36 tydzien ciazy ;) !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakajaana to juz mało Ci zostało, więc te objawy idą zgodnie z planem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakajaana- Aga ma racje. A jak masz 36 tydzien to nawet calkiem prawdoodobne ze to juz niedlugo. Ja niestety do samego konca mialam zaparcia:( Balam sie ze narobie podczas porodu:D I pewnie narobilam hehe. Jak Cie przeczysci to super. Tylko ze ja slyszalam ze w dzien porodu czysci ale sama wiesz ze co ciaza to inaczej. Kazdy organizm inaczej raguje. Ja z symptomow porodu mialam tylko opadniety brzuch i skurcze. A ten apetyt, szykowanie gniazda biegunka i zdenerwowanie czy jakies podniecenie to wszystko mnie ominelo. Jednak spakuj juz ta torbe bo wiesz nie znasz dnia a ni godziny...:) Sbitara- jak tam Wiki? Mam nadzieje ze juz lepiej z jej brzuszkiem? To przykre patrzec jak dziecko cierpi. Ciesze sie ze moja Ala nie miala tych kolek, ani zadnych boli brzucha.Jedno moje szczescie ze nas to ominelo.Strasznie Ci wspolczuje, bo zdaje sobie sprawe ze to przychodzi noca, a wtedy wiadomo caly dom na nogach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam hula hop:) Wazylam sie dzisiaj i mam juz 54 kilo:) Waga mi caly czas spad a wraz z nia moj brzuchol!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki ja juz naprawde tatorbe chce spakowac.jakas sie zaczelam czuc niespokojna o to ze nie jestem przygotowana:) Wielki dzien sie zbliza i tak jak Alotus mowi,nie znam dnia ani godziny:) dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
dzieewczynki moze wy mi cos poradzice? mialam coprawda okres, ale jest duze prawdopodobienstwo ze jestem w ciazy przed okresem bardzo sie martwilam bylam pewna ze jestem ale dostalam i zapomnialam o sprawie , po okresie kilka dni zaczelo sie bole brzucha, macica strasznie mnie kula do dzis tak jest bolala , brzuch caly jak by mi sztywnial;/ zoladek po zjedzeniu mnie strasznie bolal,zgaga, cofanie jedzonka,;( ale wmawialm sobie ze to napewno nie ciaza...teraz od kilku dni mnie bola strasznie piersi, zrobily sie jak skala, jak by mialy zaraz mi eksplodowac, tak jak przed okresem. ale to nie mozliwe zeby na okres bo okres mam za 2 tyg a tak z piersiami mi sie robilo mniej wiecej 2-3 dni przed @, pozatym czulam ze nadchodzi. teraz nie mam czegos takiego tylko te piersi.a do tego zjem na jem sie porzadnie i caly czas czuje ze sie nie najaddam... czy to mozliwe ze jestem w ciazy? zaznaczam ze jestem dojrzala osoba takze nie wmawiam sobie tych objawow prosze o rade.. a i jeszcze jedna zecz dziwna to jak kocham sie ze swoim partnerem po orgazmie strasznie mnie boli macica nigdy tak wczesniej nie mialam.. przepraszam ze sie rozpisalam ale dla mnie to strasznie wazne Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
poradzi mi ktos cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmmmmmmmm- mysle ze powinnas sie udac do lekarza.nie wiem czy to ojawy ciazy.bylyby one raczej za szybko.co do bolu piersi,organizm sie mzienia i moze terz wlasnie Twoj sie zmienil i od tego cyklu piersi beda Cie bolaly juz 2 tyg przed @ a nie 2 dni.u mnie tak bylo.ktorgos miesiaca zaczely bolec duzo mocniej i szybciej i tak juz zostalo. najlepsza rada,poczekaj do @ i zrob tescik i przede wszytskim nie zadreczaj sie bo to moze rozstroic organimz.co do bolu macicy podczas orgazmu nie mam pojecia,moze lekarz lepiej by Ci poradzil. #maj sie kochana cieplutko i dawaj znac co i jak,co zdecydujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzadko do Was zaglądam,ale czytam codziennie, widzę że coraz więcej dzieciaczków już na świecie:0a ja mam znowu problem z @.2 dni temu było maleńkie plamienie, świeżą krwią, a teraz nic,nawet objawów nie mam, piersi nie bolą,są miękkie,brzuch pobolewa tylko jak przy jajeczkowaniu...ja już nie wiem co ze mną jest nie tak,ostatnio też tak miałam.no ale mam nadzieje,że może jednak...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabcia wszystko ułoży się po Twojej mysli, zobaczysz :D Alutos my juz po urlopie, bylo super :) Szymon kochany, rosnie jak na drozdzach, gaworzy, smieje sie w głos, pełza po łóżku i nie moge go nigdzie samego zostawic bo z pleckow na brzuch ciągle sie obraca. A ja nie umiem na tym gluim hula hop kręcic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmmmmmmm- jesli okres mas zdostac za dwa tygodnie a teraz bola Cie piersi i sa twarde no i te objawy z jedzeniem...nie chce Cie straszyc ale ja mialam dokladnie tak samo. I teraz mam 3 miesieczna sliczna coreczke:) jednak mimo wszystko musisz wykonac test bo wszystko jest mozliwe.Ale poczekaj do dnia spodziewanej @ bo inaczej moze wyjsc falszywy wynik. Rozumiem ze bylaby to niechciana ciaza? Ps: jednak bol macicy tak szybko po okresie to troche cos nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga- no my tez chcemy jutro troche nad morze pojechac. ma byc ladna pogoda. Co prawda nie pojdziemy na plaze sie opalac bo wiadomo Ala za mala na takie slonce ale tak po Łebie sie przejsc. Jodu powdychac. Widze ze Szymonek to sama slodycz:) Podobnie jak moja Alunia. Juz sie sama podnosi do gory i tylko patrzec jak zacnie raczkowac:) Nie moge sie juz doczekac. Wrocilas do pracy czy bierzesz wychowawczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×