Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Zocha - ja też dzis smarzyłam rybkę, ale dużo nie zjadłam, bo mam jeszcze ząbki nie do końca wyleczone więc musze się czasami obejść samkiem , ale jak tylko będzie oki to nadrobię straty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko czy ty też masz taki apetyt kurcze ja ciągle jestem głodna i jak nie zjem to zaraz mi niedobrze a lekarz mówił że mam tyle nie jeść jak to zrobić???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja troszke z tobą, troszke prace piszę, nic ciekawego :) Kurcze jakie pustki znów dziś, normalnie szok!!! Patrzyłam w twój suwaczek, jesteś na półmetku mojego, a więc o 9 tygodni \"jestem starsza\" :) Ale mówię ci przeleci jak woda, niedawno ja byłam w tym tygodniu co ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha - jedz mniej ale częściej, ja tak robię i na razie dobrze mi idzie :D Waga przybywa ale nie tak radykalnie, tak 1 kg, 1,3 kg na 4 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie te dziewczyny pouciekały o tej godzinie zawsze było gwarno a teraz co ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram sie jeśc tak jak muwisz ale ja już prawie 4 kg przybrałam i się boję bo u mnie w domu to koboety przybierają do 20 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pozostało ci jeść dania z małą ilością soli przede wszystkim, bo sól powoduje zatrzymanie wody w organiźmie, i dlatego sie tak tyje. Moja bratówka z pierwszym tak sobie pozwalała, teraz z drugim jest w ciąży i poiedziała sobie że mniej soli poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wiem z czego tak tyje jem bardzo dużo owoców i warzyw pije dużo mineralnej serki jogurty mleko cały czas staram się jeść z głową ale coś nie tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zośka - nie przejmuj się, czasami człowiek ma taka budowe ciała i nic na to nie poradzisz. Głowa do góry kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za słowa otuchy wkurzam się bo dopiero co komp mi się wypalił to już był robiony na gwarancji i znowu się coś piepszy zawiesza się dziad jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Mam cudowne wiadomości!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wkońcu nam sie udało i jestem taka szcześliwa bo wczoraj zobaczyłam po raz pierwszy drugą kreskę na teście ( słaba), a dziś rano już całkiem widoczną! Jestem w ciąży:):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk, puk !!! Jest jeszcze ktoś? To napisze wiecej.. Dziś mój 30dc, a cykle zawsze mam 27 dniowe Ten cykl był inny niż wszystkie bo: - zawsze bolały mnie piersi zaraz po owu az do @, a tym razem nie bolały wcale- zaczęły boleć dopiero 2 dni przed terminem @ i bolą do dziś z dnia na dzień mocniej - jakiś tydzień przed @ zaczął pobolewać mnie brzuch jak na @ i boli dość intesywnie aż do teraz, tak ze czuje sie jakby @ była właśnie, tylko jej nie ma - dużo siusiam - nie wiem czy to ma jakis związek , ale od 23dc do 25dc miałam 3-dniową grypę jelitową ( rzyganko, biegunka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaggaG
Marta GRATULACJE ja tez jestem w ciąży już w 20 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super ze ktoś jest! Powiedz mi czy te bolał Ci etak brzuch jak na@ cały czas? I jeszce jedno czy miałaś może upławy takie jasno zółte, bo ja mam i nie wiem czy to dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak długo czekałam na ten moment ( staraliśmy sie od sierpnia 2006)a teraz jestem w takim szoku, ze nie potrafie uwierzyć ze to sie wkońcu stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem dziwczynki 🖐️ Grtuluje nowym mausiom 🌻 No i stwierdzam ze formum juz chyba oficjalnie ciezarowkowe sie stalo, od trzech stron zaadne biednej staraczki nie bylo :P Ale ja bede sprytna, wetne sie do rozmowy moze mnie zaczarujecie tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta _ GRATULACJE !!!!! HIP HIP HURRRRAAAAA !!!!!!! Buziaki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×