Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Ewcia, niestety tak ostatnio jest...A przecież kiedyś to był taki gwar, że ho ho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie!!!! Jak przychodze wieczorem, bo mam wkoncu czas dla siebie i swiety spokoj to nikogo juz nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Misiek ogląda serial na laptopie, a ja gadułkuję sobie z Wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To gra online... grasz z ludzmi z calej polski... bo jestesmy na polskim serwerze... mozesz sie przeobrazic w wampira lub woilkolaka... i grysc dalej .... walczysz, budujesz itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa a jak tam u ciebie staranka, jestem na etapie staranek czy nadzieji? Pytam wscibsko, ale nie maz suwaczka zby cie podgladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym kraju telewizja jest dla bezrobotnych.....bo filmy tu sie zaczynaja po 22ej najwczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano nie mam suwaczka... bo nie wiem co wpisac... dziwne. ale od poczatku... staralam sie w lutym ale nie za bardzo @ powinna byc 28.02 nie ma jej lekarz nic nie widzial... dal tabletki... a @ nie ma nadal test pierwszy pozytywny dwa nastepna nie... wiec zglupialam 14.03 ide do gina wiec sie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa, osiol ze mnie , mialo byc czy JESTES (nie jestem, bo na jakim etapie jestem sama wiem hehe) na etapie staran czy nadzieji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurka, to u ciebie teraz szalenstwo emocji :D Ale jak @ nie ma nawet po wywolywaniu, to cos w tym musi byc. Moe te dwa negatywne testy byly trefne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, już tyle różnych rzeczy naczytałam się o tych testach...że nie wiadomo....wierzyć im, nie wierzyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samam juz nie wiem ale objawow tez nie ma ... no chociaz z sunkiem tez ich nie mialam... ale nie martwie sie jak nie teraz to bedzie pozniej napewno dzidzia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik swiete slowa Ewa a kiedy ostatnio robila stescik Gdyby to byla dzidzia to ile by juz miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, widzę, że masz takie samo podejście jak ja:) Jak nie tym razem, to następnym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ! Mam pytanie... @ przychodzi średnio co 26-28 dni (dokładnie- jednego miesiąca 26 a drugiego- 28) ale... zawsze, odkąd pamiętam jest dość skąpy i krótki- 3 dzień i właściwie tylko plamienia... czy w związku z tym owulacja jest w innym terminie niż około 14 dc? Nie mierzę temp bo mam nieregularny tryb wstawania, śluź- no jest i to ładnych kilka dni... :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inaczej bym juz swira dostala i kredki w paluszki :) ostania @ mialam 29.01 wiec tak na oko5-6 tydzien... jak bylam na badaniu 5.03 to lekarz nic nie widzial... mowil ze nic zlego tez sie nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×