Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Tez sie ucze takiego podejscia. Generalnie to tez tak mysle, tylko jak dostaje tej @ to mam mala zalamke, ale moze to dlatego ze wszedzie dookola mam ciezarne i wciaz to nowe i nowe. Ja juz sie zaczynam powoli zastanawiac czy ze mna to instynkt macierzynski, czy wplyw srodowiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja bratowa urodziala w grudniu 2006 nawet nie wiecie jak wtedy chcialam by w ciazy... normalnie swirowalam.... ale moj mezulek pomogl mi i teraz chcemy oboje... tez mu jest smutno jak nic nie wychodzi .... ale wierzy ze bedzie juz niedlugo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5.3 moglo byc jeszcze za wczesnie zeby cos widzial, lekarz moze stwierdzic ciaze tak ok 6 tyg ciazy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda dziewczyny ze to ma strasznie duzy wplyw!!!! w zyciu bym sie nie podejrzewala ze moglabym tak ulec jakims tam wplywom z zewnatrz. A u mnie sie zaczyna bombardowanie ostro, wczoraj kumpela z pracy ciaza, w kazdej chwili moja najlepsza przyjaciolka rodzi 9 tyg po niej nastepna i za nastepne 6 tyg jeszcze nastepna. Chyba trzeba zaczac brac jakies prochy na zobatnienie hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lala, niezależnie od tego, ile trwa plamienie, owulacja występuje zwykle 14 dni , licząc wstecz od ostatniego dnia okresu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedna w pracy ma w ciazy w 29 tyg, ale ona to mnie grzeje, zreszta to jej ostatni tydzien z nami takze nie bedzimy sie nawet widzialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, moja siostra też urodziła z grudniu 2005...i też wtedy bardzo chciałam. Po pewnym czasie mi przeszło, a teraz się staramy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anik, no wlasnie, plamienie nie zalicza sie do okresu jako takiego, dlatego jeszcze cigle doliczam dni do starego cyklu, ale ja zawsze mam takie plamienia, to u mnie normalne......a tak w ogole to sobie musze zbadac te plamienia bo mnie juz zaczynaja denerwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastepnym razem jak bede w polskim sklepie to zapytam o meliske. A powidzcie, bo ja nigdy takich rzeczy nie bralam, po malisce chce sie spac? Bo ja i tak cigle zmeczona to by bylo nie wskazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam zawsze ze jedno dziecko wystarczy... ale moj synek teraz tez chce brata lub siostre. Zreszta jedynak to zle brzmi....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie melisa tylko uspokaja ale nie tak zeby zwalic z nog ... sa rozne meliski z pomaranczem i innymi owocami.... ja osobiscie uwielbiam swiezo zerwana na dzialce.... ale jeszcze nie czas na nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lala kazdy cykl moze byc inny. ja np przy cyklu 27 dniowym miałam owulacje 15dc. średnio owu wystepuje tak jak pisała to anik 14 dni wstecz od @, jednak jest to średnia, najkrocej to 10 dni najdłuzej 17 dni załaczam przydatne kalkulatorki i życze pwodzenia http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/0,55280,2089899.html http://www.byckobieta.pl/kalkulator-kalendarz-dni-plodnych.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bedziesz miala juz fachowa pomoc przy dzidzi, juz dorosly chlopak z nigo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik, ale ja skleroza jeste, chcialam cie przeprosic, za to ze ostatnio jak sobie gadalysmy to tak zniknelam bez slowa, ale net mnie wysypal...cos mi sie tak ostatni czesto sypie nie wiem co jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Pyzaczku, nie musisz mnie przepraszać....ja się nie gniewam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa musze kiedys usiasc i porzadnie poczytac sobie o co chodzi w tej grze, bo wiem ze takie gry moga wkrecac a ja jak sie wkrece to juz koniec, ie mam czasu na nic innego a nie chcialabym was zaniedbywac kobitki zlociutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalerzy jaki \"glodny\" jestes :) A teraz ja tez musze sie isc przytulic do poduszki bo o 5:30 pobudka Slodkich snow skarbenki papapapapa 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×