Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

hej dziewczyny chcem sie zapytac doswiadczonej osoby ile dni po zaplodniniu moga wystapic wymity przeczytalam w necie ze nawet po dwoch tygodniach sa wymity ale ja jestem dzis w 22dc i to jest zawczesnie grypy zoladkowej raczej niemam bo brzuch mnie nie boli ale zaczynaja bolec mi piersi staly sie wrazliwe i jak dotkne sutkow to tez jakos tak dziwnie ale to jest zbyt piekne zeby bylo prawdziwe zjadalm jajko gotowane i juz potem nie moglam na nie patrzec ale te wymioty dostalam wieczorem okolo godziny 19:00 strasznie mnie mdlilo az wkoncu zwymitowalam to bylo cos okropnego moze to od gardla niewiem chodze i pirdze dzic brzuszek mam wzdety i troszke twardy no i bekam zaczynam sie bac bo jesli to ciaza to moge zygac ile wlezie :) ale raczej to niemozliwe bo przeciez bym wymiotowala caly czas a nie ten raz wczoraj wieczorem tylko prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej renik! to na pewno ciąża! te piersi, wymioty, mdłości, pierdzenie :-) zobaczysz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka ale to zawczesnie ja dopiero jestem 22dc jak na moja to ja dipiero chyba zaczynam owulacje chociaz nieczuje tego tak bardzo ale miewam cylke 35 dniowe i tylko raz wymiotowalam i to wieczorem po kolacji nic dzis mi niejest jak narazie troszke mnie glowa boli i chyba kupke pojde zrobic , mam chore gardlo i podejzewam ze to od tego wymiotowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renik, jak zrobisz kupke to napisz jak wygląda, tzn. czy cie czyści czy nie i czy kupka jest jasna czy raczej ciemna trzeba czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czy kupka jest jasna czy ciemna to zalezy od tego co zjesz prawda jak zjem czekolade to bede miec ciemna, bekam jak glupia ochyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak,ale lekarz mi mówił że jest związek miedzy kupką a ciążą i dlatego pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka no zrobilam i nie mialam zatwardzenia raczej bylo to cos jak siup i juz gladko sie zemnie wydostala i byla koloru jasno brazowego i byla bardzie luzna ale dlamnie to nie dowud ciazy nawet te wymioty bo one byly wieczorem a nie rano i dzis moglam sobie conieco zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauwazylam jeszcze ze sutki mi na czubeczku sciemnialy boje sie ze to co pisze jest glupie i pewnie tak bedzie chyba pojde sie zbadac na glowe czy to nie moze juz byc konkretnych objawow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zmierzylam sobie temp w pochwie i mam 37,2 a przed wczoraj mialam 36.6 wzrossla mi czyli moge miec owulacje czy to nagle wskoczylo bo moge byc w ciazy juz sama niewiem oco wtym wszystkim chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renik, nic nie jest głupie co dotyczy naszych pragnień. Na razie wszystko wskazuje na ciążę i oby tak było. Ciemniejące sutki to też objaw, mi też ściemniały jak byłam w ciąży, bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko ze to zawczesnie na objawy ja @ mam dostac 21 marca w dzien wiosny jesli bede miec 28 dniowy bo jak 35 dniowy to gdzies kolo 28 marca wiec co teraz powiesz przyznasz mi racje prawda testu nie moge zrobic bo i tak w nie nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renik kochana, na test rzeczywiście za wczesnie, ale chyba przyznasz mi racje ze wszystko narazie wskazuje na ciążę, co? ;-) pewnie jesteś tu od dłuższego czasu i słyszałaś że objawy czasem mozna zauważyć bardzo wczesnie. Ja np. juz na następny dzień po zapłodnieniu wiedziałam że jestem w ciąży, bo piersi zaczęły mnie boleć tylko zupełnie inaczej, bo tak jakby mnie rwały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz a mnie nierwia tylko pomalu zaczynaja bolec ale narazie nie moge stwierdzic czy jak na @ czy na ciaze poczekamy zobaczymy a co z ta kupka moja napisalam ci jaka byla ale nic nie powiedzialas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kupki, to nie odpisywałam, bo trudno stwierdzić. Z tego co pamiętam jak mi lekarz mówił, to jak jest bardzo jasna, wręcz żółta, to ciąża, a jak bardzo ciemna i zwarta to nie. I to można juz zaobserwować na samym początku, bo tam w środku wszystko sie zmienia. A wiesz co, czasami jak mam chwilke, to sobie podczytuje wczesniejsze wypowiedzi i nieraz dziewczyny pisały o jakichś tłustych plamach na sikach. Ja jak byłam w ciązy, to nie wiedziałam o tym i nie obserwowałam swoich sików, ale niedawno koleżanka moja zaszła i mówiła że to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem otym ja raczej niemam wiem ze intymia tez miala takie dziwne siki ale zauwazyla to dopiero krotko przed @ wiec ja jeszcze poczekam z dniem dowiem sie czy to ciaza czy jakis wstretny wirus a moja kupka byla luzna i takiego zoltawego i jasno brazowego koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wzetka
Cześć dziewczyny Nie odzywałam się bo mnie dopadło plamienie i lekarz kazał leżeć. Dostałam duphaston 4 razy dziennie i zwolnienie na 2 tygodnie. Potem mam przyjść na kontrolę żeby sprawdził czy fasolka się rozwija. Marta wychodzi mi że my w tym samym okresie ciąży jesteśmy. Ja miałam ostatnią @ 31.01. Trzymam kciuki za twoją dzidzię. Zobaczysz wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki! Widzę, że dyskusja trwa... Renik - mam nadzieję, że Ci się udało zaciążyć. Trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wzetka
Czyba czas się wpisać do tabelki STARACZKI anik 81.............24..............4..............04.04......... ...Łódź Sisterone...........34.............3...............16.01 ...........Pomorze sklooo ..............26.............4.............16-17.01........ ...Wroclaw Kinga1980..........26.............7...............26 02.........Kraków Gapinka............26..............6/przerwa/..29.11.... ........Bielsko Magge..............27...............5...............15.0 1............W-wa Madziorka.........23...............15.............???... ......Tarn.Góry kiki13.............30................3...............02. 11........Stockholm Lea76...............30.............3..................29 .11......Monterrey malenstwo848......22............5.................03,02. ..WAŁBRZYCH myszka_mikki......25............3.................18.02. ........ldz celtyka..............22.............2.................31 .12-4.01.07....Ustka Karola79.............27............5..................18 .12.......Warszawa KIKUSIA.............23.............8...................1 6.01.......OK.KRAKO Antoś...............26..........ok 31...............23.03.........Dolny Śląsk Karina27...........27...........7....................20. 03.........Niemcy alutos_80..........26..............6 .................25.02........Lębork ewelka1977.......29...............2.................24.1 2.......Wędrzyn eutrapelia.........28..............ok 10...............?..........Warszawa ewkamarchewka2..32..........3................28.02...... ...Bydgoszcz anett123............29............ok 10............27.02..........Brwinów hogatka79..........28............ok 12............15.01(?)........Wrocław owulka.............23..............12...............27.0 1.........Częstocha Dagny22...........27...............2................... ...........Lódź Klempa.............24..............15...............07.0 3.........Śląsk K_ASIA_K..........39...............1...............22.01 .07 ..........Lodz/Wieden Pyzaczek..........27..............3..............14.03.. ... .Wroclaw/Bristol PRZYSZŁE MAMUSIE Nika2006......26.......11........czerwiec 07.......2..........Warszawa LilySnape.... .29....... 11......... czerwiec.........1......... Sosnowiec Kuleczka M............................................ Angie24........24.....12.........maj 04.............1.............Eschweiler tantusia.......27......9.........czerwiec...........1... .........Warszawa Paulka123.....20.....16.......11 kwiecień........?..............Kraków Edzia84..........22..................................... ..........Bialystok Dviki..............26................................... ...........Stalowa Wola kasienka........22................7 lipciec........................szczecin Limetka24......24............. 4-6 sierpnia.........4...........Wolsztyn toffinka.........25................wrzesień............. ...........Chełmno amanda.........26.................3sierpień............. ........Sierpc nati83 ..........23.................sierpień...........1........... ...Śrem kasiamotylek......26.........1 wrzesień..................... Lublin _koleczka......................wrzesień................. ..........KRAKÓW kamyczek-80.....26..........wrzesien..........7......... .......Wrocław czarnulka17......22.........22-24sierpien ..........1............Gubin Pia28 .............28..........28 wrzesień......................Tarnów aneczka_1979.....28........5 październik...........1..........Kalisz Zocha1979..........28.......5 październik...................Częstochowa Redghost...........29........10 września.....................Lublin Majka1976........31.........ok.21 paźdz......................Warszawa Marta29...........29.........listopad................... .........Gniezno LUIZA342..........25.........29wrzesien................. ......Poznan Sheila25............25........5 paźdźernik...........8..........Rzeszów Wzetka...........31..........listopad............................Rzeszów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wzetka
Renik przepraszam że się wtrącam ale myslę że wszystko jest na dobrej drodze żebyś zobaczyła II krechy na tescie. Mnie też piersi zaczęły boleć najpierw trochę a po kilku dniach to się do nich dotknąć nie mogłam a teraz to czuję jakby mi ktoś kamienie do nich przywiązał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Wzetka :) Ja też się wpisałam... STARACZKI anik 81.............24..............4..............04.04......... ...Łódź Sisterone...........34.............3...............16.01 ...........Pomorze sklooo ..............26.............4.............16-17.01........ ...Wroclaw Kinga1980..........26.............7...............26 02.........Kraków Gapinka............26..............6/przerwa/..29.11.... ........Bielsko Magge..............27...............5...............15.0 1............W-wa Madziorka.........23...............15.............???... ......Tarn.Góry kiki13.............30................3...............02. 11........Stockholm Lea76...............30.............3..................29 .11......Monterrey malenstwo848......22............5.................03,02. ..WAŁBRZYCH myszka_mikki......25............3.................18.02. ........ldz celtyka..............22.............2.................31 .12-4.01.07....Ustka Karola79.............27............5..................18 .12.......Warszawa KIKUSIA.............23.............8...................1 6.01.......OK.KRAKO Antoś...............26..........ok 31...............23.03.........Dolny Śląsk Karina27...........27...........7....................20. 03.........Niemcy alutos_80..........26..............6 .................25.02........Lębork ewelka1977.......29...............2.................24.1 2.......Wędrzyn eutrapelia.........28..............ok 10...............?..........Warszawa ewkamarchewka2..32..........3................28.02...... ...Bydgoszcz anett123............29............ok 10............27.02..........Brwinów hogatka79..........28............ok 12............15.01(?)........Wrocław owulka.............23..............12...............27.0 1.........Częstocha Dagny22...........27...............2................... ...........Lódź Klempa.............24..............15...............07.0 3.........Śląsk K_ASIA_K..........39...............1...............22.01 .07 ..........Lodz/Wieden Pyzaczek..........27..............3..............14.03.. ... .Wroclaw/Bristol Krolcia27..........27..............5..............29.03........okolice Trójmiasta PRZYSZŁE MAMUSIE Nika2006......26.......11........czerwiec 07.......2..........Warszawa LilySnape.... .29....... 11......... czerwiec.........1......... Sosnowiec Kuleczka M............................................ Angie24........24.....12.........maj 04.............1.............Eschweiler tantusia.......27......9.........czerwiec...........1... .........Warszawa Paulka123.....20.....16.......11 kwiecień........?..............Kraków Edzia84..........22..................................... ..........Bialystok Dviki..............26................................... ...........Stalowa Wola kasienka........22................7 lipciec........................szczecin Limetka24......24............. 4-6 sierpnia.........4...........Wolsztyn toffinka.........25................wrzesień............. ...........Chełmno amanda.........26.................3sierpień............. ........Sierpc nati83 ..........23.................sierpień...........1........... ...Śrem kasiamotylek......26.........1 wrzesień..................... Lublin _koleczka......................wrzesień................. ..........KRAKÓW kamyczek-80.....26..........wrzesien..........7......... .......Wrocław czarnulka17......22.........22-24sierpien ..........1............Gubin Pia28 .............28..........28 wrzesień......................Tarnów aneczka_1979.....28........5 październik...........1..........Kalisz Zocha1979..........28.......5 październik...................Częstochowa Redghost...........29........10 września.....................Lublin Majka1976........31.........ok.21 paźdz......................Warszawa Marta29...........29.........listopad................... .........Gniezno LUIZA342..........25.........29wrzesien................. ......Poznan Sheila25............25........5 paźdźernik...........8..........Rzeszów Wzetka...........31..........listopad................... .........Rzeszów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wzetka
Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wzetka
Trzymam kciuki za wszystkie staraczki. Czekaliśmy na ten dzień prawie 2 lata więc wiem co to znaczy. Parę razy już miałam załamanie totalne. Psychika siada w takich momentach ale człowiek ciągle żyje nadzieją. NADZIEJA SIĘ OPŁACA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZEGOS NIE ROZUMIEM
WIDZE ZE RENIK ZNOWU DAJE CZADU:) JUTRO ZNOWU ZDA WAM RELACJE JAKIE GOWNO ZROBILA I BEDZIE CZEKALA AZ POWIECIE JEJ ZE JEST W CIAZY!!! DZIEWCZYNO CZAS ISC DO LEKARZA!!!OBSERWUJE CIE CALY CZAS I MIESIAC ZA MIESIACEM CIAGLE TO SAMO, DOBRZE ZE MEZOWI DALAS JUZ SPOKOJ BO CHLOP JESZCZE TROCHE I TRAFILBY DO PSYCHIATRYKA DZIEKI SWOJEJ KOCHANEJ ZONCE, KTORA UWAZA ZE JEST DO NICZEGO BO MA JEDNO JADRO (JEST WYBRAKOWANY)!!! SZKODA MI TWOJEGO PRZYSZLEGO DZIECKA!!! BEZ ODEZWU!!!! ZEGNAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wzetka
Jak ktoś sam tego nie przeżyje to nigdy nie zrozumie że każdy powód do nadzieji jest na wagę złota. Nie rozumiem dlaczego ludzie tu wchodzą i piszą takie okropne rzeczy. Przecież ten topik ma nieść nadzieję i nie dziwią mnie w nim żadne opowiadania ani o kupce ani o bąkach bo to jest naturalna fizjologia człowieka a skoro można to zaliczyć do objawów to czemu to pomijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZEGOS NIE ROZUMIEM
tylko chyba nie jesteś tu od niedawna. Gdybyś wczesniej zaglądała, to zauważyłabys ze tak jest co miesiąc! żadna tak nie przegina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wzetka
Zanim zaczęłam pisać przeczytałam całość. Ale to nie o to chodzi skoro to jej pomaga przetrwać trudne chwile to czemu nie, zawsze znajdzie tu wsparcie. Nie rozumiem skąd u ciebie tyle złości. Jeżeli tobie się to nie podoba to nie czytaj. Nie ma przymusu. Jest tyle innych topików zawsze możesz znaleźć taki który przypadnie ci do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×