Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Marta ja miałam krwawienie w 7 tygodniu. Odklejało się łożysko. Dostałam pregnyl w zaskrzykach i oczywiście luteinę (jedno i drugie na podtrzymanie ciąży). Musiałam leżeć i sie oszczędzać. I tak leżałam aż miesiąć. Lekarz mówił, że krwawienie mogło się też wiązać z datą wystąpienia okresu, który na czas ciąży ustąpił. Nie ma sie co martwić. Będzie dobrze :) Tylko oszczędzaj się i myśl pozytywnie. Pamiętaj, że jak Ty sie stresujesz to dziecko też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki :) Szkoda, że mnie wcześniej nie było, bo doborowe towarzystwo się zebrało :) Byłam na uczelni, bo miałam mieć spotkanie z recenzentką...której nie było :( No cóż. Wychodzi na to, że jutrzejszy dzień jest jedną, wielką niewiadomą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Anik :) Kobietko nie martw się, wszystko sie jutro wyjaśni :) Już jutro o tej godinie będziesz miała luz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Limetko:) Jutro to już będę świętować o tej godzinie:) Obrony zaczynają się o 9.15 a jestem druga więc... A co u Ciebie, oprócz tego, że wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki kochane !!! :) Byłam dzisiaj u gina.....moje cudowne dzidzi ma 3,5 cm i macha rączkami i nóżkami :) Serduszko bije i wszystko jest git :) Powiem Wam że niesamowite uczucie zobaczyć taką kruszynke na monitorze jak podskakuje :) No i w koncu moge dołącznyć suwaczek :)) i zmienic co nieco w tabelce :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane!!!!!!!!!!!!!!nie bylo mnie troche ale dopiero wrocilam z bristolu.bylam tam na ontrakcie w pracy.w weekend chyba sie przeprowadzam(hurrra),chociaz jedna rzecz ktora mnie cieszy.caluskiiiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sheila:) Super, że wszystko jest dobrze :) Zmieniaj szybciutko tabelkę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść kochane!!!!!!!!! Sheila - super ze wszystko dobrze :) Szybciutko szykaj tabelki :) A jak sie czujesz? Anik - nic nowego u mnie sie nie dzieje, stare nudy, oprócz tego ze kopie cały czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI anik 81.............24..............4..............04.04......... ...Łódź Sisterone...........34.............3...............16.01 ...........Pomorze sklooo ..............26.............4.............16-17.01........ ...Wroclaw Kinga1980..........26.............7...............26 02.........Kraków Gapinka............26..............6/przerwa/..29.11.... ........Bielsko Magge..............27...............5...............15.0 1............W-wa Madziorka.........23...............15.............???... ......Tarn.Góry kiki13.............30................3...............02. 11........Stockholm Lea76...............30.............3..................29 .11......Monterrey malenstwo848......22............5.................03,02. ..WAŁBRZYCH myszka_mikki......25............3.................18.02. ........ldz celtyka..............22.............2.................31 .12-4.01.07....Ustka Karola79.............27............5..................18 .12.......Warszawa KIKUSIA.............23.............8...................1 6.01.......OK.KRAKO Antoś...............26..........ok 31...............23.03.........Dolny Śląsk Karina27...........27...........7....................20. 03.........Niemcy alutos_80..........26..............6 .................25.02........Lębork ewelka1977.......29...............2.................24.1 2.......Wędrzyn eutrapelia.........28..............ok 10...............?..........Warszawa ewkamarchewka2..32..........3................28.02...... ...Bydgoszcz anett123............29............ok 10............27.02..........Brwinów hogatka79..........28............ok 12............15.01(?)........Wrocław owulka.............23..............12...............27.0 1.........Częstocha Dagny22...........27...............2................... ...........Lódź Klempa.............24..............15...............07.0 3.........Śląsk K_ASIA_K..........39...............1...............22.01 .07 ..........Lodz/Wieden Pyzaczek..........27..............3..............14.03.. ... .Wroclaw/Bristol PRZYSZŁE MAMUSIE Nika2006......26.......11........czerwiec 07.......2..........Warszawa LilySnape.... .29....... 11......... czerwiec.........1......... Sosnowiec Kuleczka M............................................ Angie24........24.....12.........maj 04.............1.............Eschweiler tantusia.......27......9.........czerwiec...........1... .........Warszawa Paulka123.....20.....16.......11 kwiecień........?..............Kraków Edzia84..........22..................................... ..........Bialystok Dviki..............26................................... ...........Stalowa Wola kasienka........22................7 lipciec........................szczecin Limetka24......24............. 4-6 sierpnia.........4...........Wolsztyn toffinka.........25................wrzesień............. ...........Chełmno amanda.........26.................3sierpień............. ........Sierpc nati83 ..........23.................sierpień...........1........... ...Śrem kasiamotylek......26.........1 wrzesień..................... Lublin _koleczka......................wrzesień................. ..........KRAKÓW kamyczek-80.....26..........wrzesien..........7......... .......Wrocław czarnulka17......22.........22-24sierpien ..........1............Gubin Pia28 .............28..........28 wrzesień......................Tarnów aneczka_1979.....28........5 październik...........1..........Kalisz Zocha1979..........28.......5 październik...................Częstochowa Redghost...........29........10 września.....................Lublin Majka1976........31.........ok.21 paźdz......................Warszawa Marta29...........29.........listopad................... .........Gniezno LUIZA342..........25.........29wrzesien................. ......Poznan Sheila25............25........5 paźdźernik...........8..........Rzeszów No i w końcu wszystko jest legalnie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka....Anik....buziaki !!!! :) Sluchajcie....nic mi sie nie dzieje....normalnie jakbym w ciazy nie byla :)) czasem tylko jak pomysle o czyms do żarcia to slina az mi po brodzie kapie ;) ;) :) :) a tak to super....moze obedzie sie bez jakichs wiekszych incydentow :) Limetka Skarbie a co u Ciebie??? Jak samopoczucie?? Brzuszek rosnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sheila - ślicznie wyglądasz na tym końcu :) No dziewczyny teraz kolej na was :) Anik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sheila - nie wiem czy zauwayłaś datę na końcu u mnie, ale od 7 marca czuje ruchy dziecka :D Kopie mamuskę na całego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogole to widze że jak to powiedziała moja pani gin \"stworek\" :) boksuje już na całego :) To dopiero musi być niesamowite uczucie :) Ja sie nie moge już doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka, wiesz, że ja bardzo chętnie:) Sheila, fajnie, że dobrze się czujesz:) Jeszcze zdążysz poznać uroki bycia Mamusią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marta:) Czy mi się tylko wydaje, czy Ty Kochana leżeć i odpoczywać powinnaś...rozumiem, że nie mogłaś się powstrzymać, żeby z nami nie poklikać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik - ja wiem, dlatego tak zaznaczyłam, i wierzę ze bedzesz następna :D Życzę ci tego z całego serducha mego :D Sheila - teraz to jakis 10 tydzieńu ciebie? Jakajaana - gdzieś uciekła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam cudowne zdjątko :) wszystko pieknie widac.....glowke, brzuszek, nóżki i rączki :) Chyba sobie oprawie :) Jak pokazalam tatusiowi dzidziusia to odrazu z 10 cm mu przybylo i zaraz polecial do swojej mamy sie pochwalic :) :) :) A moj przyszly tesciu z tego wszystkiego sie upil :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Limetko, z Ciebie Skarb jest nie Kobitka :) Sheila, nie ma się co dziwić. To w sumie taki pierwszy \"namacalny\" dowód tego, że to maleństwo jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki ja muszę na chwilke do kuchni, bom taka głodna jak wilk :D Nie wytrzymam dłużej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik , kochana ! Mąż mi zrobił centrum dowodzenia ( tak to nazwał), bo mam wszystko przesunięte do łóżka, monitor na krzesle, klawiatura i myszka na łózku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, to rzeczywiście masz prawdziwe centrum dowodzenia:) A gdzie się wszystkie Kobietki podziały...? Czyżby wszystkie oglądały Małysza....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik kasik gratulacje ogromniaste! Ja tez jestem w 6 tyg. Byłas juz u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po kolacji :D Ale się najadłam :) Witaj Kasik, długo Cię nie było. Ale miło, że się znalazłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik, ja tez nie mam na razie apetytu. przed ciaza to naprawde duzo jadłam, a teraz to az sie sobie sama dziwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×