Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

hej zmierzylam sobie temp tak z ciekawosci ale niestety byla 36.6 niska choc niewiem jaka powinna byc umnie bo niemierze jej wcale tak tylko dzis z ciekawosci bo jestesm w 20dc albo jestem juz po owul albo dopiero przyjdzie bo mam cykle 35 dniwe nieraz i niewiem czy powinna wzrastac jak idzie owul czy spadac bo tu rozne odpowiedzi slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kampari20
witam was dziewczyny okeres spóznia mi sie już 5 dni robilam test przed wizyta u lekarza i wyszedl negatywnie .Jednak lekarz stwierdzil ze mam Torbiela na jajniku i jeszcze widzi jakas plamke tak jak by to byla ciaza ale nie moze powiedziec tego na 100% juz od wizyty mineło 4 dni i zrobilam test znowu i znow negatywnie okresu nadal nie mam piersi mnie troszke pobolewaja jakis innych objawow na ciaze nie mam podbrzusze mnie boli ale to moze byc przez ten Torbiel !!! Powiedzcie mi czy testy moga byc zawodne czy raczej powiinny wykryc ciaze ja chcialabym miec dzidziusia !!! Co wy o tym sadzicie odpiszcie ??????!!!!!!!!! prosze bede wdzieczna pozdrawiam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane:) Jak mija Wam dzionek??? U mnie super swieci sloneczko i ogolnie jest cudownie:D Magge Skarbie gratuluje Ci z calego serducha, nawet nie wiesz jak jestem szczesliwa, ze w koncu Ci sie udalo:D Od jutra rana jestem na dobre na topiku, wiec moze uda mi ise Ciebie namierzyc:) to sobie poklikamy:D Trzymajcie sie kochane cieplutko i do zobaczonka jutro rano:) Buziaczki dla Was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kampari ja tak mialam w grudniu, lekarz widzial na usg jakas kropke i myslal ze to ciaza, ale jak sie okazalo to byla mala cysta, ktora falszowala caly obraz. Mam nadzieje, ze to jednak Cie ominie i bedziesz jednak mamuska:) POWODZENIA!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamapi20
Madziorka dziekuje za odpowiedz wiesz powiem tobie tak na zdjecie usg wyglada to dokladnie tak jest taki woreczek w ksztalcie fasolki a tam w srodku malutka biala kropeczka a jest mozliwe ze test moze mi pokazywac negatywny wynik a moge byc w ciazy ???? buziak pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.ja znow z pytakiem.wczoraj zmierzylam temp w pochwie ok 13 godziny i mialam 37,4 a wieczorem 36,8 dzisiaj mam 36,9.czy ta podwyzszona to mogla byc owulacja?mam cykle ok 30 dni a dzisiaj 14 dzien cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze tak powinnam ale pracuje na zmiany wiec jest mi ciezko.a wczoraj zmiwrzylam tak z ciekawosci i zastanowlo mnie to.fajnie by bylo gdyby to bylo owulacja bo moze w koncu by sie udalo.a gdyby to bylo to-mam szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamapi mi test nie wykazal ciazy w dzien spodziewanej miesiaczki. Powtorzylam go po tygodniu i wtedy juz byly ypragnione DWIE KRECHY! Magg GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!! Ja tylko na chwilkę wpadłam sprawdzić co tam u was :) Za chwilę jade do miasta, znów do dentysty, mam nadzieję, że to już ostatni raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przy takiej pogodzie wyśmienicie. Dzieki Bylam u gina i jeszcze nie na 100% , ale chyba jest dziewczynka, więc kocham mężusia bardziej niż kiedykolwiek, marzylam o coreczce:) A jeszcze leniuszek maly nie kopie, ale wszystko jest ok. zdrowiutka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ale ci zazdroszcze aaaggaaa tez bym chciala miec dzidzie i mnie jest obojetnie co bede miec bede kochac jak nikogo innego na swiecie tylko kiedy to nastapi dzis moj 20 dc i z ciekawosci mierzylam temp w pochwie rano i mialam36.6 ale tylko przez 2 minuty bo niemialam zbytnio czasu ale powiem wam ze pod pacha napewno mam powyzej 37 bo tak sie czuje na goraczke wiec oco chodzi czemu mam pod pacha wyzsza nic w pochwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś -no to gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!! Ja tak w głębi serca też chciałabym miec dziewuszkę, ale zobaczymy ?) A jeśli pytasz o dziadka - to nie wiem czy doczytałaś, ale zmarł. ale już dobrze, już tak nie myslę. Jakos przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysmy sie teraz napatrzeli na swoja dzidzie, na tym usg gin naprawde szczegolowo wszystko sprawdzal. Wiesz, ze bylo nawet widac jak polyka wody:) Renik ja z temperaturka to ci nie pomoge, bo nigdy nie bylam na tyle zdyscyplinowana, aby ja codziennie mierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Auś. W sobotę go chowaliśmy, tak więc już zdąrzyłam dojść do siebie. Kurka żeby tylko na pewno była u ciebie dziewczynka :) Oby się tam jakiś paluszek nie pojawił między nogami :D Ja ide na koniec marca na usg, więc zobaczymy. Coraz bardziej chcę wiedzieć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Renik mało co wiem o tempce. Kurczę, to jak mi będzie robił to usg, to też będę patrzyła jak w obrazek, żeby zapamiętać szystkie szczegóły. Dobra kobietki musze was przep[rosić, bo zaraz będę wyjeżdżać do miasta. Muszę się jeszcze poszykować :) Do później. Pa pa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz z pierwszym to nie ma jakiegos szczegolnego znaczenia co bedzie:) Wiec jak przy kolejnym usg okaze sie ze jest \"paluszek\" to szybciutko to zaakceptuje. Nie ukrywam jednak ze urzekaja mnie male dziewczynki, sa bardziej opiekuncze, no i wiesz pomoc w gotowaniu, sprzątaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tu ktos jeszcze??? Dziewczynki od jutra do Was wracam, wiec sie nie martwcie bo Was tak latwo nie opuszcze:). Nie moge byc teraz na forum bo mezus jest caly czas w domciu i chce z nim troszke pobyc;) Agniesia jak milo czytac dobre wiadomosci:D Limetko trzymaj sie, napewno to bedzie ostatni raz u dentysty!!! Przepraszam jesli kogos pominelam:) Buziaczki dla Was:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Pewnie już żadnej nie ma, ale przywitać się zawsze można :) U mnie słoneczko świeci i ptaszki cwierkają a ja niestety w łóżku leżę. Ale dla dobra niuni mogę leżeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Majka za współczucie, ale i Ty dla dobra fasolki byś pewnie też leżała :) Mnie nie mdli i cieszę się z tego powodu bardzo. Jak widać każda ma jakieś dolegliwości ciążowe - jedną mdl, jedną ogarnia senność, jedna ma apetyt za całą rodzine, a jeszcze inna musi leżeć. Jak byłam w szpitalu lekarz powiedział \"co ciąża to inne dolegliwości\". Święta racja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka a ty wierz ze jestes w ciazy czy idziesz to sprawdzic bo jak robisz bete to pewnie jeszcze niewiesz wiec trzymam mocno kciukasy zeby sie powiodlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witam wszystkich w ten słoneczny dzionek:), w który niestety ja tez musze lezec! KasiuMotylku! czy ty równiez miałas plamienia na początku ciązy? Bo ja tak mam a jestem w 6 tyg. biore duphaston i leze, i... bardzo sie martwie, czy wszystko bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×