Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Coś myśle o Koko-miała test kupić dziś. A JAK DZIŚ KUPIŁA TO OBSTAWIAM,ZE NIE WYTRZYMA DO JUTRA;) oo caps lock.trudno. Chyba że coś sie wyjaśniło-ale miejmy nadzieję,ze nie.W sensie@I coś Roksanka się nie odzywa...jak tam jej obserwacje postepują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili zgadzam się z Toba w 100% :),no z ta naszą koko to ciekawa sprawa jest ja juz nie moge sie wiadomości od niej doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze się odezwie koko .Ja lece moich chłopców do łóżek spacyfikować i bedę miała wolny wieczór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:)🌻no i co z koko czekamy??? i na agunie...nasteczko to co za rok razem czy ty jednak od tego lipca???? sylwia wszystkiego najjjj dla synka:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni ja watpie zebym mogła od lipca, myśle ze od przyszłego roku bedzie mi dopiero wolno zaczać staranka,jak juz sobie to wszystko ładnie poukładam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to witaj Moni🖐️:) Lili kurcze jak Ty to robisz ze dzieciaczki zaganiasz spac tak szybko co? ja to juz siły nie mam do tej mojej Moniki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moje Kochaneeeeeeeeeeee❤️🌼👄 ja tylko na chwilke nie mam czasu poczytac bo tak sie zlozylo ze mam gosci z polski babcie od mojego meza i wojka....a dzis mamy 13 rocznice slubu:p...zrobili nam niespodzianke ....beda u nas ponoc do srody.....ale jestem zalatana...non stop w kuchni... pragne Wam tylko doniesc moja nowinke....ciesze sie bo dzis na monitoringu byl juz pecherzyk15mm...wiec jutro /pojutrze powinien peknac...aha a co najwazniejsze znowu z lewego jajnika...ale sie ciesze :):):) pozdrawiam Was cieplutko jestem z Wami myslami....jak mi sie uda to poczytam Was wieczorkiem 🌼👄❤️ Megaaaaaaaaaa caluskiiiiiiiiii dla WASSSSSSSS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksanko wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy slubu buziaki ogromne!!!👄🌼 fajowasko że pecherzyk dojrzewa działaj kochana dziełaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CUDOWNIE ROKSANKO!!!! 🌼 A ja malutkiego dolka, dzisiaj 15 dc, ostatnie przytulanki byly 13 dc rano a dzisiejszy test owulacyjny (popoludniowy) wskazuje wyraźnie na owu mająca sie pojawić w przeciągu 24-36 h. No i DUPA BLADA!!! Bo te z 13 dnia już na pewno wykitowaly a dzisiaj jest już za późno...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nasteczko:),no to razem bedziemy:)i razem zajdziemy:)ZOBACZYSZ!!! ,roksanko wszystkiego najjj z okazji rocznicy slubu:D🌻, a powiedz który to dc??? i jak super ze jajko z lewego jajnika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROKSANKO najserdeczniejsze GRATULACJE z okazji 13-rocznicy ślubu!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼 GRATULACJE !!! ❤️ GRATULACJE !!! ❤️❤️ ❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dalii:), no jasna anielka:-o, a moze jakos przezyja??? ale jesli na dziewczynke jak chcesz, to rzeczywiscie dzis juz za puzno na staranka ale puki @ nie ma to nadzieja jest.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni nie ma szansy żeby przeżyly, gwarantuję Ci to. Trudno, ja coraz częściej odnosze wrażenie że wszystko sprzysiega sie przecieko mnie. IDĘ DO GARÓW, bo muszę przestac o tym mysleć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dali kochana ,wiesz czasem tak jest,no niestety:-o, ale wczoraj nie robiłas testu owulacyjnego??? a moze zrób jak inka ,ona do dnia kiedy druga kreseczka pojawia sie przytula a pózniej nie... a Ty jak robisz??? aha i nie martw czasem jest pod góre zeby pózniej z niej zbiec :D, zobaczysz uda sie:), a powiec który to twoj cylk staran????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ide moje kochane trolki połozyc spac :) i wolnosc wieczorna :) ale super.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Roksanko chyba telepatycznie Cię wywołałam. Nastka,Moni to ja pewnie realnie też w tym terminie się do Was przyłączę.Będzie raxniej:) Daily-no to działajk dziś,czemuz to za poźno? Płeć i tak bedzie jaka ma być a przy drugim to przecież moim zdaniem bez róznicy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni ja wlaśnie dzisiaj po poludniu mam dwie kreski, na teście rannym (6.00) byla jedna krecha) a na wieczornym już dwie krechy. Niestety mojego męża nie byla przez 2 dni w domu bo byl w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksanko🌻 Następnych wielu lat przeżytych we wzajemnej miłości , ogromnego tortu, no i abyscie nieustannie sie zaskakiwali wspaniałymi niespodziankami. i domu z szeroko otwrtymi drzwiami , ciepłego pieca, śmiechu dzieci i..............oj wszyskiego co najlepsze i najpiękniejsze ❤️❤️ I męzusia wysciskaj. Moze dostaniecie prezent na tę Rocznicę-wiesz jaki....? Tego życze z serca:) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):):):):):):):):):):) I tak by się pewnie nie udalo 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki, to i ja moze dołoże gwózdeczek do trumny ... doła mam takiego, ze juz dawno nie pamietam, spotkałam dziś koleżanke z poprzedniej pracy, bla, bla co słychac i co se okazuje, jest w ciązy,ale niechcianej, Maja juz blizniaki, dwóch chłopców, a teraz wpadka. Robili 2 dni po @ zawsze wtedy miała dni niepłodne więc się nie zabezpieczali, ale chcą usunąc, a nalepiej gdyby stalo sie to samo. Szlag mnie trafiał jak jej słuchałam , bo caly czas się zastanawia co z ta ciąża zrobic. To ja zastanawiam się jak zajsc, a ona jak to zniszczyc. Boże gdzie jesteś? Nie powiedziałam jej ze się staram, bo nie chcę spojrzeń współczucia, jak sie to rozciągnie w czasie. A tego bym nie zniosła. Litości na jest w 6 tyg. ciązy, na usg juz chyba coś wtedy widac. Litości !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialo być: :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze z tego wszystkiego się nie przywitałam. Dziewczyny 🌻 Roksanko, duzo milości, ciepła, wzajemnej bliskości, przyjaciela w drugim człowieku i seksu do późnej starości !!!!! Wszystkiego najlepszego ❤️ 🌻 ❤️ Sylwuś, dla Twojego synka 🌻- milion całusków i uścisków od \"ciotki\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka, Daily, Moni, Janeczka=> 👄 od Patryka :D Raksanko=> wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu 🌻 🌻 🌻 Daily=> wiesz co ma być to będzie. Jakąś szansę masz zajścia w ciążę, bo przecież nie wiesz dokładnie kiedy owulacja nastąpi. Najważniejsze, że szansa duża na dziewczynkę :D A co ma być to jest u góry już zaplanowane. teraz pozostaje tylko modlić się i czekać :D A powiedz mi jak było u Ciebie ze śluzem w tym 13 dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY TRZYMAJCIE MNIE, BO ZARAZ PADNĘ!!!!!:d MAMY DZIEWCZYNKĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AGUNIA URODZIŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULACJE DLA CIEBIE AGUNIU 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc janeczko ,no wiesz co!!! zagrzałam sie przeczytawszy co napisałas!!! matko a jaki powód ze oni chca usunac??? bo chociaz jakis konkretny??? zreszta co ja gadam nie ma konkretu na usuniecie ciazy!!! ale no nie, janeczka sama sie wkurzyłam ,i ona sie jeszce chwali ,tz, mowi ze jest i chce usunac??by chociaz dyskrecji miała w sobie:-o:(:(, dali kochana wszystko juz wytłumaczyłas... a kochana to przeciez wasze drugie dziecko ,zawsze moze wyjsc za trzecim razem;) aha lili kochana to za rok w lipcu działamy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje dla Aguni ❤️ uściski dla Patryka 🌻 i dla Roksanki ❤️ byle do piątku... co raz mocniej brzuch mi dokucza i chyba się obniżył? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boże to najcudowniejsza wiadomość, aż sobie poplakalam. AGUNIU 10000000000000000000000000...buziaczków dla Ciebie i Agatki. Tak sie ciesze, że masz już swoja ukochaną córeczkę. Nawet nie wiesz jak się cieszymy i jak Ci zazdrościmy. Trzymaj sie cieplutko ❤️ ❤️ ❤️ Sylwia dzisija mam 15 dzień cyklu, ostatnie przytulanki byly w sobotę raniutko a w tej chwili wlasnie sie rozplywam, jestem strasznie mokra, ale nie jest to śluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniu gratulacje!!!!!!!!🌻❤️🌻❤️🌻❤️,O MATKO JAK SWIETNE!!!!!!!!:D:D:D, a ile Agatka wazy miezy itp....????? niech sie zdrowo chowa, słuchajce mamy dwoje dzieci z 26.02. sylwi i aguni wspaniale:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia przy moich 32 dniowych cyklach to raczej nie możliwe aby przytulanki w 13 dniu byly owocne :( Ale co tam Agunia ma agatke i to najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu z czemu do piatku??? co idziesz do lekarza??? a jak twoja szyjka???,misiu nie strasz nas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×