Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

ineczko wczoraj późnym wieczorem zobaczylam w toalecie dosyc dużą ilośc przezroczystego pieknego, ciągnącego sie sluzu, przed 15 dniem nie bylo go wogóle, dzisiaj mam odczucie wilgotności ale sluzu nie ma, rano bylo go odrobine. ale czuje uczucie napiecia w podbrzuszu. test byl wczoraj dodatni, rano też ale jakby mniej wyraźny niż wczoraj. teraz opilam sie kawą wiec jak zrobie wieczorny to może byc zafalszowany. Kurcze już sama nie wiem czy mialam owu czy nie. dzisiaj 16 dzień. tempke mierze ale ostatnio latam pomiedzy lóżkami no i moja tempka jest dziwna!!! Wiesz Ineczko, że ja jestem realistką. czekam cierpliwie do 15.03, ale w powodzenie nie wierzę. szkoda, że mój mąz mial dyżur, bo wtedy spróbowala bym w niedzielę (14 dc). ZOBACZYMY!!! moja siostar byla dzisiaj na kolejnej kontroli, rozwarcie na 2 cm, pani doktor wyslala ja na zwolnienie. Jedyne pocieszenie w tym, że poród zapowiada sie na latwy a termin z USG i ostatniej @ na 21.03. JUŻ SIĘ NIE MOGĘ DOCZEKAĆ, mam nadzieje, że obedzie sie bez niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak znam życie to LILI mnie skosi za ta niespodziankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja paróweczka też śpi - już od 18.45 :) :) Daily no może ci się dostać :) chociaż aż tak dobrze nie znamy Lili ;) Ja tez wzięłam sie za robotę mam artykuł do napisania :( :( Daily może ci się udało co? jeśli możesz napisz mi cos o sobie i przeslij zdjecie :) enex@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily a może właśnie tak miało byc! może miałaś zakończyc na tym dniu co zakończylaś! Teraz tylko spokojnie i za jakieś 10-12 dni powinnaś zrobic betę- chyba takie miałaś zalecenia od lekarza z tego co pamiętam ? Tak samo jak ja i jeśli podwyższona to dufhoston, Ewelina też go bierze i wszystko jest OK. Więc dla bezpieczeństwa nie zaniedbaj tego!! Już ja Cię przypilnuje!!! Enex a Ty jak sie czujesz? Jakieś \"zwiastuny\" masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mam nadzieje ze mnie jeszcze pamietacie . Przestalam tak do was pisac nagle za co przepraszam , ale bardzo zle sie czulam , koszmar . Ale codziennie was czytalam od tamtego momentu i czytam do dzis zawsze bylam z wami , nie zapomnialam o was , bo ja tu zapomniec o tak fajnych babkach. A teraz wam opowiem co sie ze mna działo. Otóz tak jak pisalam bardzo zle znosilam tą ciaze, ciagle spalam , nie mogłam jesc, ale radosc byla wielka bo nosilam w sercu moją dzidzie. Otóz 2 tyg temu poszłam na pierwsze usg to byl 10 tyg ciazy ( a zaznaczam ze badania mi dobrze wychodziły) i szok! Diagnoza ,, puste jajo płodowe,, Juz wam wytłumacze o co chodzi. Mój dzidzius a jeszcze wtedy zarodek obumarł we wczesnym etapie jgo zycia tak ze nie był nawet widoczny na usg dopochwowym , zostało tylko ciałko ciazowe które sie rozwijało a ja nadal mialam objawy ciazowe . Dostalam skierowanie do szpitala i niestety..... same wiecie co dalej . Fizycznie czuje sie dobrze ale psychicznie dopiero dochodze do siebie . Nawet sobie nie wyobrazacie co czulam jak zobaczylam w moim brzuchu czarną dziure zamiast dzidziusia .. szok .płacz , rozpacz, pytanie ? Dlaczego ja? Przeciez dbalam o siebie bralam przed ciazą folik a pózniej witaminki robilam badania , głaskałam brzuch. Tego sie nie da opowiedziec a juz chyba napisac Tak wiec dziewczyny przepraszam bardzo ze tak sie nie odzywalam ale juz chyba mnie rozumiecie , ale bylam z wami , czytalam was codziennie , i jakos tak mi coraz lepiej jak jestescie mimo ze nie pisałam nie odzywalam sie . Ale wiecie co nie poprzestane, jak tylko minie 4 mies to sie staramy o nastepną dzidzie , bo nie ma nic piekniejszego w naszym zyciu jak DZIECKO . Pozdrawiam was serdecznie .Agunia gratuluje ci serdecznie , ja tez mam córeczke Agatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gabi, oczywiście że Cię pamiętamy :) To strasznie smutne co piszesz...straszne :( :( Zostań z nami Gabi, łatwiej zniesiesz czas oczekiwania na maleństwo, napisz cos czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.Jestem nowa na waszym topiku ale sledze na biezaco wasze komentarze. czy moglabym sie do was dolaczyc? mam pytanko, czy planujac wybor plci stosujecie tylko metode shettlesa tj trafienie w odpowiedni dzien czy wspomagacie sie dodatkowymi metodami polecanymi przez autora tej metody tzn odpowiednia dieta lub np plukanie pochwy itd.dzieki.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki enex , napewno zostane ja jestem juz tak z wami zżyta czytam was , akze znam wasze problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ineczko mam oznaki !!!!!!!!!! :) :) :) Wszelkie mozliwe zbliżającej się @ :) :) Wiesz, ja mam podobne zdanie co do róznicy wieku miedzy dziećmi i wielokrotnie o tym pisałam. Zdecydowałam sie na dziecko kiedy Kubuś miał 5 lat - był juz na tyle duzy i wypieszczony zeby z radoscia powitać braciszka. Teraz też tak zamierzam zrobić :) Na szczęście udało mi się to wszystko zaplanować, wiem że czasem życie za nas pisze scenariusze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się Gabi ❤️ ❤️ ❤️ Witaj Amelio. Tak stosujemy tu wszelkie możliwe metody (najczęściej) na dziewczynkę :) Napisz coś więcej o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super!! mam 27 lat i w niedlugim czasie planuje staranko o coreczke. Nie mam jeszcze dzieci a coreczka jest moim najwiekszym marzeniem na swiecie :-) :-) Przeczytlam i kupilam chyba wszystkie mozliwe ksiazki na temat planowania plci i w glowie mam jeden wielki \"kociol\".Tysiace informacji i porad ale czy to rzeczywiscie da sie zaplanowac? Z tego co czytam na waszym topiku to jednak jest mozliwe.Gratulacje dla wszystkich,ktorym sie udalo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daili -To raczej siebie \"skoszę\" No cóż...najperw ja opacznie zrozumiałam słowa Sylwii a potem...O Rany -nie mogę uwierzyć,Ja rzeczywiscie tak napisałam. Daili-nie miałam na myśli, że to źle ,ze masz jedno dziecko-tylko dalej pociągnęłam myśl o zbyt skrupulatnym planowaniu i nastawieniu się na konkretną płec.To tego dotyczyło tego zdanie. Cóż-ale nie ukrywam,że sama mogłabym odczytać podobnie. Nigdy w życiu nie posunęłabym się do takiej oceny NIGDY -sama z resztą uważam,że to co może uszczęśliwić jedno małżeństwo-drugie moze zniszczyć. Tak samo jest z dziećmi-jedni będą się realizowac jako rodzice\"wielodzietni\" ,a innych dzieci moga unieszczęsliwic. Poza ty w życiu róznie sie układa-i nie zawsze wszystko mozna sobie ot tak zaplanować. Jak mogłaś tak pomyśleć -strasznie mi głupio. Przepraszam Cię zatem,że przez moje byle jak sklecone zdania mogłaś poczuć się źle. Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina35
Witam dziewczyny, Czy mozna się przyłączyc? - mamy 2 synków, teraz chcielibysmy miec trzecie dziecko i fajnie gdyby można było miec córeczkę. Ale slyszalam, ze każda metoda daje 50 % więc moze nie ma co próbowac, tylko zdac się na los. przeczytałam Wasz topik i miłe zaskoczenie, Agunia ma córeczkę, Sylwia też, czyli jednak mozna jakoś na to wplynąc. Co mogłybyście mi doradzic, moje cykle to 29-30 dni, nie wiem kiedy dokładnie wypada owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina-zacznij mierzyc tempki i obserwoj sluz.mozesz dodatkowo sie wspomoc testami owulacyjnymi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina=> Te metody napewno dają więcej niż 50 % ;) :D A pamiętasz kiedy zaszłaś w ciąże z chłopcami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina35
Sylwiu- to super!!! Starszy- no co drugi dzień, a czasami nawet dwa razy dziennie. Mlodszy dzień przed owulacją ;ub dzień po. Miałam ja wywoływaną tabletkami.W tamtym czasie miałam próbowac co drugi dzień od 10 dnia cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina35
Aha i cykle wtedy mialam 32-35 dniowe. A jakie testy stosujecie, tzn jakich firm i gdzie sie je kupuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina-jesli chcesz przesle ci ksiazeczke na temat planowania plci dziecka.tam jest wszystko dokladnie wyjasnione wiec moze pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina35
Amelko, w jakiej formie jest ta książka, jakie namiary mam Ci podac. I oczywiście z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tzw e-book,ksiazka w wersji elektronicznej.podaj mi swojego maila to ci przesle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina35
Dzięki podaje : kara_71@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi=> to bardzo smutne co Ciebie spotkało :( Pisz z nami częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki,a jaka diete stosowalyscie/stosujecie na coreczke i jak dlugo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chcę wierzyc w to, że co ZŁE juz za nami. Czekamy teraz na same dobre wiadomości. Witam nowe koleżanki. Co do planowania płci stosujemy tu głównie metodę dr Wójcika która mówi o długości życia plemników męskich i żeńskich. I tak mlemniki męskie wg.tej teorii są szybsze ale żyją maksymalnie do 24 godzin, więc jeśli stosunek zapladniający jest wczesniej czyli 3-4 doby przed owulacją urodzi się dziewczynka lub... nie dojdzie do zapłodnienia wogóle Muszę kończyc Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana68
Nie ma jeszcze nikogo??? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana68
Witamy nowe dziewczynki Huraaa jest nas więcej pozytywnie zakręconych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×