Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

własnie pokus ,ty znowu jakie smutki masz, masz szczescie ze nie moge jutro jechac do tego krakowa:),to juz bym z toba odpowiednio pogadała:P ,jejku to fajnie M trójeczki, no moje niestety nie maja kuzynostwa w swoim wieku:(, teraz szfagierka w maju rodzi synka:)no to 4 lata róznicy miedzy kuzynami bedzie na poczatek to duzo ,ale jako dorosli mysle ze ok bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastko może czasy się zmieniły albo zalezy od kościoła. Ja płacę za albę dla Kuby 80 zł, za książeczkę i medalik :) :) i to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokus ty sie nie przejmuj,maz posprzata a ty popijesz:P, a co przyjemnosci tez musza byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem pokus jak to jest z tymi myslami,lepiej sie mile rozczarowac niż niemile,ale te mysli moga cos wywołać zobacz moj przyklad:( kurde nadal nie mogę sie z tym pogodzić skad to cholerstwo sie wzięło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana68
Poka - rozumiem Cię doskonale z tymi drzwiami u mnie problem był podobny tylko na wysokość były większe ale o tym wiedzieliśmy, tylko też był problem z wykłuciem bo była belka zbrojeniowa i się męczyli ale nie zdążyli osadzić drzwi więc spaliśmy jak w namiocie. Ale Ty się nie przemęczaj z tym sprzątaniem, poproś też kogoś o pomoc, bo kurz to okropieństwo wedrze się wrzędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enex no to nie duzo:) tak powinno być,mi chodzi o te prezenty dla księdza po co to? ludzie sami to wymyślili moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni= no troche wczoraj posprzątał ,ale dzisiaj cały dzień w robocie jest !kuchnie musze zrobić bo nic nie ugotuje w tym gnoju! ale spoko dam rade tylko jeszcze trochę posiedzę i się wezmę za robote! mam nadzieje że mnie dozorczyni nie będzie ścigać żebym cały blok myła ,bo sie niestety zakurzyło pare pięter, pozmywałam wczoraj troche ale nie będę myć całego bloku! 9mam taką nadzieje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nie ma prezentów dla księdza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasteczko widzisz ,ja nie wiem skad tobie to cholerstwo sie przypałentało, ale ja tez jak pisze mam takie cos ze po prostu mdleje,z wyników wyszło ze mam za duzo zelaza,ale lekarka tez mi nic nie przepisała na rozrzedzenie krwi:(, i nawet nie wiem co z tym robic, nieraz jest tak ze siedze serce wali jak oszalałe i mi słabo nogi z waty i dupa wszystko rzucam i nic nie robie tylko leze, teraz w tym tyg tez ide do ogólnej znowu po skierowanie bo mi sie czesto robi słabo, ja juz myslałam ze jakis głupi rak :-obo ciagle mi słabo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana= no właśnie wszędzie wlezie! ja wczoraj musiałam właśnie stać w kuchni bo nie chciałam sie kręcić po pokojach zeby sie nie roznosiło bo my drzyi nie mamy do dużego pokoju i do kuchni, i wyglądałam jak 80 letnia baba poprostu siwa z warstwą pyłu na sobie ! jak cieli to w kuchni okna nie było widać gdzie jest! ale co tam jakoś sie posprząta ,tylko zaczym to usiądzie całkiem to jeszcze cały tydzień będę wycierać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni musisz pic bardzo duzo wody niegazowanej,zobaczysz ze poczujesz sie lepiej jak możesz to nawet 2,5 litra dziennie moja Monika jak sie urodziła tez miała zageszczona krew i kazali mi ja przepajać woda z glukozą,ale myśle że sama woda w Twoim przyadku wystarczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak piszecie o tych remontach i mnie troche przerazacie :p bo to samo mnie czeka chcemy jeszcze przed ta komunią wymalować mieszkanko tylko włąsnie czekamy na wymiane okien i drzwi i sie jakos doczekac nie możemy,a przez te okna ktore mam to juz swiata nie widze,a nie chce mi się myć bo w kazdej chwili moga przyjsc wymieniac a ja to taki leniuszek troche jestem więc wole poczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja duzo nasteczko pije ,ale wode smakowa cytrynowa 3 lit dziennie ,ale moze cos z hormonami mam?? słyszałam ze jak piersi bola cały czas to chyba prolaktyna za wysoka?? i do gina tez ide w tym tyg ,to poprosze o skierowanie na hormony,moze tam cos?? ja juz miałam tomokomputer głowy z kontrastem ,bo mysleli ze tam cos mam ale wszystko ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastka - to jeszcze nie jest płacenie za sakrament tylko za przygotowanie:D Jeżeli chodzi o \"co łaska\" dla księdza to ja nie płacę za żadne chrzciny, śluby, roczki, kolędy i nie zamierza, tego zmieniać:) U nas są takie mocherowe tradycje, mamy nowego proboszcza, widzę, że z niesmakiem patrzy na te wszystkie przyzwyczajenia. Baby były zdziwione jak powiedział, że mają sobie odpuścić prezent dla niego, ale jak już tak koniecznie muszą to niech zapytają kościelnego czego im w kościele brakuje:D Spora część tej kasy pójdzie na wystrój kościoła...ale nie wnikam, nawet mi się nie chce. Płacę za spokój;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni to chociaz dobrze że z głowa wszystko w porzadku masz:) to najwazniejsze,a co do hormonów to ja sie nie znam zrób sobie te badanka może faktycznie to to,dadza Ci leki i bedzie dobrze:) a ja własnie sie kłuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest niekończący się remont :o Mieszkamy tu 3 lata, mąż pracuje i robi wszystko sam. Też mnie czeka jeszcze przed komunią malowanie przedpokoju i kuchni. I okna chcę odświeżyć...oj... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastuś= okna jak wymienialiśmy to naprawde nie mieliśmy żadnego bałaganu, panowie od razu sprzątali za sobą, tylko teraz przez to ze nie miarowe ta drzwi i że uzbrojony żelbeton to taki syf!!!!!!!!!!!!!!! jak by były dobre to nie ma zadnego bałaganu ,bo tylko futryne wyrwią i osadzą nowe drzwi i tyle! tylko u nas myśleliśmy że ściana jest z pustaka a tu dupa!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mysle ze z głowa wszystko ok nasteczko:P, no własnie reszte porobie i zobaczymy... a mnie piersi non stop bola ,dlatego pytam o ta prolaktyne, moze mi sie cos pomerdało przez tab anty?? rok brałam...ale juz nie biore od marca 2006,czyli rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nasteczko po kłuciu ,jaki dzis wynik, aha powiec w koncu o ile miałas za duzy tan cukier, bo chyba norma wynosi do 110 czegos tam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokuś to u mnie powinno wszystko gładziutko pójść bo wystarczy lekko pchnac to wszystko sie sypie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastuś = możesz mi oddać ten cukier ,bo właśnie mi sie skończył i słodziłam kawkę cukrem udrem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni tu inaczej jest liczone,więc przed posiłkiem powinnam mieć 5,5 a dwie h po posiłku 7,9 a ja przed posiłkiem miałam 4,7 a po posłku 12,9:( czyli zły wynik i tak mam cały czas albo za niski cukier albo za wysoki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastuś = to napewno trochę czasu potrwa zanim sie unormuje! więc nie denerwuj sie ,no chyba ze sie żle czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokus jak mam podwyzszony cukier to włąsciwie tego tak bardzo nie odczuwam,ale jak mam za niski to jest strasznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastuś = jak tylko spotkam tego mojego kolege ,co to od dziecka z tym zyje to sie go troche wypytam co i jak ,bo on też jest na insulinie i robi sobie zastrzyki ,ma taki mał ala długopis do tego celu.jak tylko coś będę wiedzieć to ci napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×