Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

poka witaj !!!!jak dolegliwości ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem, cały czas zmieniam tę tabelkę i stale coś się gdzieś gubi. Mamulkę tez już kiedyś wpisywałam. Mamusiu trójeczki podaj nam dane tak jak w tabelce to Cię dopiszę. Enex,nic CI nie zmienię,bo jeszcze @ nie ma. Robiłam wczoraj zakupy w smyku i widziałam twego starszego synka, młodszego nie mogłam znaleźć. Zaczął się program dla mamus na TVN Style! Fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M trojeczki:) witaj ,powiec byłas na usg?? a siostra wie ze razem macie termin porodu??? ,bo masz na koniec czerwca tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny-dzieki za pokrzepienie:) ja wiem Inko-że nie ma co sie koncentrować i zatrzymywać na tym co złe.Zwłaszcza,ze było to typowe nieporozumienie.I moje intencje nie były absolutnie złe.Ale mimo wszysko uczucia są uczuciami i nie potrafię sobie tak po prostu rozkazać-aby czegoś nie czuć.Może dlatego tak się dzieje ,ze naprawde nie pamiętam kiedy ostatni raz miałam taką sytuację... Ja mam na to jeszcze jedną teorię-tylko nie wiem na ile uda mi się czytelnie napisać.Otóż mam takie doświadczenie ,ze jak duchowo dzieje się coś dobrego to złe moce sie po prostu \"wkurzają \' Chodzi mi o naszą wspólną modliwę-rozpoczęłysmy coś DOBREGO i ja się bardzo w to zaangazowałam .Nie tylko ja-bo moich wielu przyjaciół również. Dlatego nie dziwię się ,że jest to UDERZENIE .Myslę ze chodzi tu o rozbicie JEDNOŚCI.Ale nie damy się ! Jeszcze tylko dwa dni:) Ale lepiej mi jak Wam o tym napisałam I obiecuję już do tego nie wracać;) I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokuniu ,no sama jestem ciekawa co tobie bardziej bedzie odpowiadac..... lili odzywaj sie:) co tam ,ja dzieciaczki?? pokuniu wiesz co jak jest tyle kurzu to powinnas przy sprzataniu piwo pic to oczyszcza płuca:P, dziewczyny nigdy nie pytałam ale czy palicie papierochy???poka to zuciła to wiem a wy???(Moni nie pali):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to znowu jestem zaziębiona. Katar i kaszel. Wogóle to dzisiaj dziwnie sie czuję. Mierzyłam właśnie ciśnienie i chyba ok 121/75,ale puls 102 no i czuję takie kołatanie serca. Dzieci w przedszkolu,ale też mają trochę katar. Zobaczę,może ich jutro zostawię w domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni76 - siostra wie. Dzwoni do mnie z różnymi obawami, chyba pomyliła mnie z ginem:P Drugie USG mamy na 9.03. na 9 rano, dzieci zastrzegły pod groźbą wagarów, że muszą iść, mąż oczywiście też idzie więc ciekawe co lekarz powie na taką ekipę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ene = ciężko coś mówić o dolegliwościach , bo tylko mnie ten brzuch boli i to tak jakby od owulki.ale to cały czas ,więc podejrzewam że to może coś poważnego:( jeszcze mi tego do szczęścia brakuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili no w koncu:), a powie Twoj maz tez mysli zeby za rok pomyslec o dziecku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja paliłam bardzo krótko, w liceum, bo bardzo świadomie podchodziłam do ewentualnego macierzyństwa:P Tzn odkąd zaczęliśmy współżycie (cały czas jestem z tym samym facetem;) ) to odstawiłam fajki i nie biorę nigdy żadnych leków na własną rękę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odzywam się-odzywam. Cześc Pozostałym mamusiom:) No to dla kilku z Was rozpocznie się wielkie odliczanie niedługo Enex a ja wczoraj widzialam Twojego synka blondaska-ślicznie się do mnie uśmiechał w Łódzkiej Galerii.Słodziutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem i widze ze rozmowa w toku,nie moge ostatnio za Wami nadązyć,mama trójeczki ja tez mam komunie w tym roku i zastanawiam sie jak to bedzie,bo pewnie mało osób przyjedzie i boje sie ze Monice bedzie przykro,w ogóle to mnie troche to wszystko przeraza,pojecia nie mam jak ona sobie ze spowiedza poradzi i w ogole,dobrze że tu nie ma nauk tych wszystkich modlitw tak jak to w Polsce jest,no ale mysle ze jakos to bedzie. Lili tak sie ciesze ze sobie wszystko wyjasniłyscie,martwiłam się ze to małe nieporozumienie może oziebic Wasze stosunki,tak to własnie jest ze czasami człowiek coś chlapnie głupiego nie zamierzajac nikogo urazić,ale fajnie ze juz wszystko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****DOPINGUJĄCE****** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................ 3s..................... 32-35................ ok..22.03 2.Sylwia.............2s1c............................... .......... 3. ******STARAJACE SIE****** 1.Bega.................. 2s.................26-28......................08.03 2.Justina33........... 1s1c..............28-32.......................04.03 3.Moni76............. .1c 1s............ 5.Daily............. .... 1s...................32.........................15.03 6.Koko............ .......3s....... ........27-28......................25.02 7.Inka67................3s..................29-30....... ...............07.03 8.Roksana............ .1c 2s.............34-35......................10.03 9.Janeczka..............2s................29-31......... .............03.03 10.Anastazja ........ ..3c............... 30-31......................11.03 11.Enex..................2s................. 12 Ronja.................3s............... .29-30......................5.03 13.Poka..................1s............. ...26-28......................4.03 14. 15 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Gruby Miś...............2c.1s..................... .20.05 synek Maciuś 2.Dana......................3s..............28tc...... 27.05 córeczka 3.Ewelina76...31.........1c 1s..........24tc.......19.06 synek Igorek? 5.mama trójeczki..31...2s.1c.........22tc........29.06 6. 7. 8. 9. 10. ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi........ .ur ... .........waga...... ........wzrost..... 2 .Szymon synek Edlem....ur........... waga............. .wzrost.... 3 .Małgosia córa Mai......ur............ .waga............. wzrost.... 4 Jakub synek Nadzieji ur.............waga..............wzrost.... 5 Agatka córka Aguni.. ur. 23.02.07..waga...3030...wzrost..49cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni dobre :) :) nie nie robiłam testu, ale brzuch mnie napierdziela, jazdy mam takie że maż i dzieci wyprowadzą sie zanim dostanę tą @ :( Poka może ty w ciąży jesteś skoro boli cię tak nietypowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko cisnienie ok, tylko puls za wysoki :-o, polez z nogani u góry ,lub na lewym boku ,połuz sie za szybko lata tobie serce ,wiem to z autopsi, Ja mam tak ze cisnienie ok ,a serce dzikie ,juz byłam z ta moja dolegliwoscia u lekarza ,i serce w normie ,ale moje nieszczescie jest takie ze jak za szybko w nocy wstaje i np ide zrobic picie Krystkowi to potrafie zemdlec:-o, straszne a pózniej cały dzien do dupy mam :-o(oczywiscie nie strasze ciebie to mam tylko ja jeden przypadek:P) o M trójki to super :), fajnie bedziecie miały dzieci w jednym wieku z siostra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pytam o palenie ,bo ponoc to tez zle wpływa na poczecie,i czasem warto zucic ,jak chce sie planuje dzieci.Enex ok juz wszystko jasne ,nie martw sie maz przezyje:),a syn od młodych lat widzi jak kobiety zmienne sa:P, moi tez to przechodza,tylko córa taka jakas całe zycie wyluzowana i spokojna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Lili ? Widziałaś Maksia?, a Ewelinka Kubę :) Dziwne że tak osobno, w W-wie w SMYKACH zawsze są obaj :) My też mamy komunię w tym roku. Mój mąż podjął się znalezienia kucharki ;) więc pewnie skończy się na tym że ja nią będę. U nas komunia 20 maja brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko ,czosnek i mod ,cytryna,mleko i do łóżka polezec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni..synów też mamy w jednym wieku:P Ona urodziła w lutym, ja w listopadzie. Więc z jednego rocznika:D No, ale różnica między nimi kolosalna.. Mój drobinka po rodzicach, jej urodził się z taką wielką głową, że się przeraziliśmy. W końcu dorósł do tej głowy:P Kawał chłopa:) Kiedyś często słyszałam, że moje dzieci za bardzo rozbrykane (nie wychowane!) mój ojciec zachwycał się Kamilem.. No a jedynak teraz tak daje wszystkim do wiwatu, że moja mama chciała go odwieźć w ferie na drugi dzień (moi byli po tygodniu każdy) Ciekawe jak się urodzi drugie, Kamil chce brata albo w ogóle :o Tata dzidzi córkę i nic innego nie bierze pod uwagę. Czarno to widzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć nastuś:) kochane naprawdę wątpię!!!! ale fakt faktem jestem mocno zaniepokojona tym bólem! a może mi się tam coś zrobiło niedobrego?????????????? straszne ale możliwe ,zawsze sie coś może przyplątać:( do tej pory nic mi nie dolegało jeśli chodzi o babskie sprawy! okaz zdrowia! a teraz sie martwie:( do gina mam na 7 wizyte ,tylko nie pomyślałam że @ sie może przesunąć i wtedy dupa! z wizyty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, my dziś idziemy na mierzenie garniturków. Wszyscy chłopcy będą mieć takie same:) Jak na razie zostawiłam w kościele 130 zł na dodatki (różanie, książeczka, medalik, i organizację komunii..prezent księdza:]) Ciekawe na ilu się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama trojeczki jak się maleństwo urodzi to im to przejdzie zobaczysz pokochają co Bóg da:) zreszta nie maja wyjscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Pokus Ty to zaraz czarne mysli amsz,jesli cos Ci sie tam porobiło to tylko pozytywnie :) przestań tak gadac w ogole ok? no:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja nie wiem kto to w Polsce wymyslił te składki rózne dla księdza itd.... dla mnie to jest troche nie tak,tez pamietam jak moje dziewczyny do komuni szły tyle kasy na sam koscoił poszło że szok,teraz jedynie wydatek jaki nas czeka to ubiór Moniki i to wszystko i całe szczęscie tak powinno byc moim zdaniem,a sukienusie taki cudne sa tu dziewczynki do komuni ida w welonikach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastuś = oczywiście wiesz że najczęściej sie zakłada najgorsze!no ale zobaczymy moni= jak zacznę płukać te płuca z tego pyłu to wiele moge nie posprzątać:)hihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×