Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

janeczka hejka:), pokuniu!!! wszystko jak powinno byc!!! kiedy testujes??? moze w sobote?? no gadaj bo cierpliwosc mnie zrzera:P, mamulko ,ja tez jestem z toba ,dopingujaco-starajaca pózniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis byloby pieknie na dziewczynke bo mam 9 dzien cyklu ale trzeba dac sobie czasu,no chyba ze samo zycie poprowadzi jak mawial Jan Pawel II \"czlowiek strzela,Pan Bog kule nosi\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokuś, jasne że zwiastuny ...@, wścieklizna w stadium rozwojowym. Na + jedynie temka powyzej 37 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to przepraszam ja jestem waga i roksanka-pomylilo mi sie ale bliznieta to tez wskazuja na jakby dwa charaktery,dwie dusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko ,a ty kiedy masz termin?? chyba na niedziele tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko= nie nie , ja bliżniaczek jestem:) moni= oczywiście wszystko jak powinno być , tylko pewnie nikt u mnie nie zamieszkał:( co prawa w tranwaju jak jechałam to myślałam że padne trupem bo tak od pana woniało , może sie nie mył z miesiąc, ale nie wyglądał na takiego co nie ma sie gdzie umyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, Ja ide jak pisalam padam. Ide sie poloyzc i wpadne rano na kawusie cluski dla wszystkich,milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko to prawda blizniak dwie dusze ;), a ja na dokładke jeszcze dwie opony na brzuchu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko no to do jutra 🖐️czekam rano z kawka:).Poka no nieeeeeeeeee!!!!!!! kurna ,cholerka moze to to ???? kiedy test????no gadaj dziewczyno jedna.......?????????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny:) Tak Was dużo ,że nie wymienię -aby nikogo nie pominąć:) Nastko-naprawde BARDZO się ucieszyłam,ze wszystko zmierza ku dobremu.Bardzo się ciesze wraz z T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja=neczka= to będziemy sie razem po niedzieli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poka przestan!!!! puki nie ma @@@@@ to zawsze szansa jest!!!!wiec ja wierze ze w koncu któras wylonduje w dolnej tabelce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o bardzo mi sie podoba wiadomosc janeczki z testem niedzielnym:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni= Ty dwie opony na brzuchu , a ja dwa boczki z tyłu:) kochana naprawdą wątpię:( a testować będę jak nie dostane z dwa dni po terminie, szkoda testu! Lili ja też poproszę sarnecka.izia@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poka,Janeczka- no przecież w końcu któraś musi zacząć ;)dobrą passę. A co do wścieklizny przed @...to chyba o ile pamietam właśnie taka zwielokrotniona jest w początkowej fazie zaciązenia. No i ta wysoka tempka...i zapachy... No-nie chcę zapeszać ale..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczko, moj maz pracuje zagranica,ale dla dobra dzieci chce zjechac,to jest zbyt duze wyrzeczenie.... szkoda chlopcow w zwiazku z tym bedzie szukal tu pracy,tzn juz temat sie nawinal,no i ja tez bede musiala pojsc co 2 pensje to nie jedna wiadomo jak jest u nas w kraju,a ja nie chce obnizac poziomu zycia chlopcom choc jak juz pisalam wczesniej serce mowi tak a rozum nie mam 32 lata rocznikowo,pocieszam sie ze mam jeszcze troche czasu patrze na dane i inne kobitki,niektore w moim wieku rodza pierwsze dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili= kochana :) przeciesz te objawy to my pewnie same sobie je wmawiamy! ja-neczka to super ! będę z samego rana na kompie ,więc sie nie ociągaj zbytnio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poka-ok po 21 wyślę:) A u Ciebie jak tempka -też podwyższona czy nie mierzyłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuchy ktora sie w koncu zaciazy do cholery? na razie posucha,ale jak przyjdzie wiosna to wszystkie pospadacie do tabelki dolnej haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili= dziękuję! a tempka narazie sie trzyma powyżej 37, oczywiście narazie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulko, czytałam, ale nie skojarzyłam, że o to chodzi...Ja też odkładałam, na wszystko przychodzi czas. Ale najważniejsze że już w sercu zrobilaś miejsce dla nowego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulko-no pewnie,ze zawsze będzie jakieś\"ale\" I pewnie gdyby każda z nas ,(a raczej powinnam jako przedstawicielka najwyższego piętra tabelki)napisać-każda z dziewczyn, brała wszystko \"na rozum\"-to pewnie kazda miała by setki wątpliwosci. A tak czasem pragnienie serca bierze górę-i to jest chyba wspaniałe. A co do wieku to też zwróciłam uwagę,że b młodziutko urodziłaś dzieciaczki. A więc z drugiej strony spokojnie mozesz sobie córcie na \'deser\" zostawić. Oj...te wybory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MODLITWA do ŚW. DOMINIKA Chwalebny Ojcze, święty Dominiku, który otrzymałeś od Boga tyle pomocy dla tych, którzy polecają się Tobie w obrazie z Rosiano, weź także i mnie pod swoją łaskawą opiekę i wyjednaj łaski dla duszy oraz inne dobrodziejstwa, tak mi obecnie potrzebne. Amen. MODLITWA DO PANA BOGA za wstawiennictwem ŚW. DOMINIKA Boże, Ty zechciałeś, aby Twój sługa, św. Dominik, przez swój cudowny Obraz w Rosiano spełniał także po śmierci swoje dzieła apostolstwa i dobroczynności, daj nam, Twoim wiernym, korzystać z owoców jego chwalebnej opieki we wszystkich niebezpieczeństwach duszy i ciała. Amen. MODLITWA DO ŚW. DOMINIKA /\"RESPONSORIUM\"/ R/ O nadziejo przedziwna, którąś dał opłakującym Cię, kiedy przybliżał się Twój zgon: że będziesz po swej śmierci pomocny swoim braciom, skoro stawisz się przed Wszechmocnego Boga tron. + Spełń, Ojcze, to coś przyrzekł w ostatnią godzinę, i nam Twoim sługom okaż swą przyczynę! V/ Ty, coś tyloma cudy swe imię wsławił, gdyś leczył ciała chore i kalekie, przyjdź do nas z łaską Pana Chrystusową i uzdrów dusze tą niebiańską mocą! + Spełń, Ojcze, to coś przyrzekł w ostatnią godzinę, i nam Twoim sługom okaż swą przyczynę. V/ Niech Ojcu chwała wiecznie brzmi, Synowi i Duchowi po wszystkie dni. + Spełń, Ojcze, to coś przyrzekł… Módlmy się: Wszechmogący Boże, niech święty Dominik, który był gorliwym głosicielem objawionej prawdy, wspiera Twój Kościół swoimi zasługami i nauką i niech będzie dla nas troskliwym opiekunem. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczko pieknie i tak cieplo napisalas ze zrobilam miejsce w sercu dla drugiego czlowieka bo tak jest lili,masz racje zycie jest pelne wyborow,ale ja chce aby moje dzieci mialy to wszystko co potrzebne i niezbedne nie mowie o jakis fanaberiach my jestesmy przecietna rodzina wiecie tak jak lili napisala zostawie sobie to dzieciatko na deser i w nosie mam plec mam dar do zachodzenia z chlopcami,bo w te mokrutkie dni mam najwieksza chciczke i wtedy biada mojemu mezowi!!!! a wogole to ja nawet nie wiem jak sie myje dziewczynke,zawsze byly pitoki:P moj starszy synus skonczy za 4 lata 18,mlodszy bedzie mial 14 lat,wiec? najwazniejsze ze mysl we mnie i w mezu dojrzala teraz najwazniejsze aby byla praca i wszystko sie ulozylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No maż nakarmiony modlitwa odmówiona a teraz ide powalczyc z Moniką by spać ja zagonic codziennie to samo juz z sił opadam,nie wiem jak mam z nia postepować:( wiecie co? ja czasami mam takie głupie myśli że ja nie potrafie dzieci wychowywać,bo nie umiem ich sobie ułozyć,pamietam że jak dziewczyny były małe to mi normalnie na głowe wchodziły a ja nie umiałam ich utemperować,dobrze że teraz mam z nimi dobry kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gdzie jestescie? bega pisalas ze bedziesz:) no tak musisz dzieci przypilnowac,pisalas a reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×