Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

lili= nie nie poszłam zrobić teściku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Janeczko! Przez cały dzień pamiętałam o T spotkaniu. Napisz nam na ile oczywiscie mozesz i nie będzie to niedyskretne. Przynajmniej w dwóch zdaniach -jaki był finał? Wierzę że wszystko bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz Poka Powiedz:D żartuję;D Moni-ale ciśniesz;) tak zasadniczo śpiewam-a właściwie nieustannie uczę się śpiewać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kórcze ,czegos nie doczytałam:-o, gdzie janeczka była na jakim spotkaniu????????pokuniu powiem kródko idz zrób TESTTTTTTTTT bo to jest chore co ty ze mna wyprawiasz:Pa jak nie dzis to chociaz jutro z rana!!!!! OK???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili ufffff no nareszcie:) sie dowiedziałam:D huuurrrraaaaa:), wiesz ja nie cisnełam ,tylko myslałam ze nie doczytałas;), aha to ju ciebie tam szukam na zdjeciach z Waszej stronki internetowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę Ci przysłać-nie musisz szukac:) Poza tym ja czesto zmianiam kolor i długośc włosów -możesz mieć problem z namierzeniem:D ale próbuj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili poszukam a co tam;), a jak nie znajde przeslesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co...chyba się winka napiję. Tylko małemu tą kaszkę zrobie. Zeby dziecka nie zapomnieć nakarmic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili= ja właśnie piewczko malinowe sobie otwarłam , bo kupiłam jakiegoś smaka miałam na nie dzisiaj!:) ale proszę się nie dopatrywać zachcianek:D dziewczynki zrobie test dwa dni po jeśli nie dostane ,bo szkoda testu:) ja w tamtym miesiącu zrobiłam rano a za dwie godziny @ przyszła! zobacze czy spadnie tempka mi jutro albo w niedziele!! ja-neczka moni= ja-neczka była na spotkaniu z koleżanką tą co jest w ciąży i myśli o usunięciu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam mężusiowi piweczko i sobie a on mi sie pyta co dziś opijamy? był taki uchachany bo myślał ze powiem ze jest nas więcej:) a ja ze nadal w stałym składzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D No to Poka się zgrałyśmy. Właśnie przed chwilą zobaczyłam ,ze jest tylko zamknieta butelka wina-więc poczekam z nią na mężusia A w lodówce znalazłam..............malinowe piwko Więc na zdrówko A tak w ogóle to po raz pierwszy z kimś wirtualnie jestem na piwku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili= na zdrówko! ja też po raz pierwszy:) szkoda ze sie nie możemy widzieć!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny umówiłam sie na dzisiaj z koleżanką, ostatnio jak się widziałysmy to była w szku ze jest w ciąży, a mówiła że kasy mało i nie wie co ma zrobic z ta ciążą. Padło nawet stwierdzenie że chciałaby żeby tego dziecka nie było.Właściwie to nie powiedziała zęby tego dziecka nie bylo tylko plodu. I jakos tak mi ciężko z tym było. Też sie tym przejęlyście , a ja nie moglam przestac o tym myslec. Ale teraz o tym jak dzisiaj. Przede wszystkim jest juz spokojniejsza, powiedziała ze musiała się przed kims wygadac i jej ulzylo. Wie juz ze tez se staram o dziecko, powieziałam jej o swoim poronieniu i przez co przechodziłam kiedy padlo podejrzenie martwej ciąży.Poplakalysmy sie obie, ale chyba bylo to potrzebne. Boja sie o przyszloś, bo maja jakis kredyt na mieszkaniu dośc spory, no i ona po blizniakach długo nie pracowała, bo nie mogli chodzic do przedzkola z powodu alergii.. Ale juz wymyslili, mąż załatwił sobie jakąs dodatkową pracę jako pomocnik lakiernika, co prawda na czarno, ale zawsze jakis grosz. No i najważniejsze powiedziała mamie , a ta rzekomo że cudownie, ze im pomoze... Choc kiedys przy blizniakach zostac nie chciała, zeby ona mogła wrócic do pracy. Dziewczyny pare dni a tyle zmienilo się w jej zyciu. Ja wierzę ze będzie dobrze i jeszcze będa cieszyc się z tego dziecka. no i namówiłam ją na wizyte u lekarza, nie była wcześniej bo nie chciała chyba przyjac do widomosci faktu ze jest w ciąży, a ja myslę ze jak zobaczy na usg to będzie duzo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok poka:(, lili przypomniałas mi,aha zeczywiscie janeczka miała byc na tym spotkaniu....no ciekawe....dziewczynki Monisia tez dzis piwko z sokiem sobie popija:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko może to dzieki Tobie i troszkę dzięki naszej modlitwie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o janeczko jak wspaniale z ta kolezanka:D, to za wasze zdrówko .....własnie napiłam sie łyka ......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko- dzięki naszej modlitwie i troszke dzięki mnie. Ale bardzo dobrze się z tym czuje, choc pewnie w nocy z emocji nie zasnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja juz koncze, 🖐️ ide dalej pic i cos ogladac ,maz juz mnie woła 2 dni sie nie widzielismy.......🖐️ do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny = słyszałyście o tej dziewczynce 4 letniej! tragedia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wypijcie i za mnie, co to za malinowe piwko, jeszcze nie próbowałam. Ja profilaktycznie, już dwa tyg. bez kawki, choc jedną można, ale mnie po poronieniu lekarka zakazała więc wole dmuchac na zimno. Nie czekam na @, jeszcze 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś WIELKA Czasami ta moc grupy mnie przeraża, nie mialas nigdy takiego odczucia? Taka magiczna sila... Wiele razy zauważyłam, że jak sie popstykalam z mężem to coś sie zaczynało dziac zlego albo w firmie albo w domu... A jak idziemy wspólnie w jednym kierunku i razem się modlimy wszystko jest OK Nie wiem czy to kwestia wiary czy siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka= wypijemy:) ja mam redsa malinowego ,niewiem czy dobrze napisałam nazwe:) ja-neczka chyba od jednego piwka sie nic nie stanie:) ja i tak pewnie @ dostane to co se będę odmawiać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poka, chyba nie, ale ja sie powstrzymam. Jak dostanę @ to sobie na pewno pozwole, ale potem szlabanik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka = też prawda! a my ten sam rocznik( 71):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
71-dobry rocznik:) Ale 73-też;) Janeczko-prześlij mi jakąś fotkę swoją i dzieci na maila-bo ja to Ciebie nie widziałam;)a szkoda:) a 71 jest mój mąż- i też fajny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×