Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

roksanko a powiec czemu ty musisz teraz sie wstrzymywac od przytulanek??? bo cos tego nie rozumiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila=> u nas cieplutko prawie wiosennie tylko dzisiaj słoneczka brakuje :D Lili=> super, że Twój synek ma się dobrze. Dla mnie odpowiedź jest tylko jedna na to co się stało. Ty wiesz jaka ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Beguniu :) Witam jeszcze raz serdecznie i bardzo bardzo dziekuje.Popiero doczytalam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Wam:) a ja w ogródku buszuje,juz przejrzał troszke,ale tego jest kurde juz trzy worki zapełniłąm tymi chwastami:P Lili całe szczescie że synek juz dobrze się czuje,ciekawe co to mogło być taka wysoka goraczka i to tak nagle,ja podziwiam Ciebie za spokój bo ja to bym chyba wariowała straszna panikara jestem. Roksanko ja wierze ze Ci sie udało!! musi tak być a nie inaczej:) Tak się zastanawiam co na obiadek zrobic i nic mi do głowy nie przychodzi,a to zcas najwyzszy by cos juz wykombinować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie Moni,ze sobie wypoczęłaś:) Korzystaj póki możesz-jak sie wbijesz w kierat praca-dom-na pewno będzie troche trudniej znaleźć takie chwile na słodkie lenistwo. Alu-oczywiscie,ze możesz pytac-przecież na ten temat ten nasz topik:) A więc póki co jestem w naszej tabelce w \"kibickach\"-czyli bardzo moooocno trzymam kciuki za dziewczyny i im towarzyszę. No i przyglądam sie temu co we mnie. Oczywiscie,ze takie pragnienia się we mnie pojawiają(czasem BARDZO silne) -pewnie dlatego tu się znalazłam. Modlę się o otwarość i madrość tej decyzji. Chcę aby była ona głębokao przemyślana....bo wiaze się z wieloma \"ale\" Jednak z pewnościa pragnienie we mnie jest coraz mocniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili ,kochana wiesz co ,ja miałam dzis juz psprzatane wyprane itakie tam pierdoły wiec kozystałam:D, no ale obiadu nie mam :-o, ale wiem co zrobie ,ziemniaki w plastry posmaze ,i na te ziemniaki ,na patelni dodaje jajka ,jaja sie zetna to wyciagam i polewm keczupem ,dzieciaki lubia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili własnie czytałam o waszym zespole , a mozesz zdradzic czy spiewasz czy grasz,a jak tak to naczym??? bo jakos nie pamietam czy o tym pisałas:) dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o chyba nikogo nie ma???? kochane wiec koncze zaraz ide po dzieciaczki do przedszkola.... a pózniej przychodzi znajoma i mam cos jej wykrecic z włoskami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane a gdzie jest ta tabelka ? ktos ja prowadzi czy samemu trzeba zadzialac ? A nastazja a jak ty czujesz sie teraz ? robisz jakies badania ? Lili no wlasnie spiewasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelką nikt nie zarządza, możesz sie wpisac tylko trzeba ją znaleśc a to może byc dośc trudne.... tak 5-8 stron do tyłu Kończę prace Odezwię sie z domu Podam Wam jeszcze stronkę gdzie możecie sprawdzic kompetencje swoich lekarzy http://www.nil.org.pl/xml/nil/rejlek/hurtd Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, oto tableka. Wróciłam od mamy,dzieci oderałam z przedszkola, obiad zrobiłam, zakupy po drodze też i chyba poczytam gazetkę i odsapnę troszkę. Czekam na wieści od grubego Misia i Dany (chociaż nie wiem czy ona dzisiaj miała iść do gina) Zatem do \"poklikania\" *****DOPINGUJĄCE****** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................ 3s..................... 32-35................ ok..22.03 2.Sylwia.............2s1c............................... .......... 3.Moni..............1c1s.......................... 4.Mamulka...........2s...................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega.................. 2s.................26-28......................08.03 2.Justina33........... 1s1c..............28-32.......................04.03 3. 5.Daily............. .... 1s...................32.........................15.03 6.Koko............ .......3s....... ........27-28......................25.02 7.Inka67................3s..................29-30....... ...............07.03 8.Roksana............ .1c 2s.............34-35......................10.03 9.Janeczka..............2s................29-31......... .............03.03 10.Anastazja ........ ..3c............... 30-31......................11.03 11.Enex..................2s................. 12 Ronja.................3s............... .29-30......................5.03 13.Poka..................1s............. ...26-28......................4.03 14. 15 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Gruby Miś...............2c.1s..................... .20.05 synek Maciuś 2.Dana......................3s..............28tc...... 27.05 córeczka 3.Ewelina76...31.........1c 1s..........24tc.......19.06 synek Igorek? 5.mama trójeczki..31...2s.1c.........22tc........29.06 6. 7. 8. 9. 10. ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi........ .ur ... .........waga...... ........wzrost..... 2 .Szymon synek Edlem....ur........... waga............. .wzrost.... 3 .Małgosia córa Mai......ur............ .waga............. wzrost.... 4 Jakub synek Nadzieji ur.............waga..............wzrost.... 5 Agatka córka Aguni.. ur. 23.02.07..waga...3030...wzrost..49cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****DOPINGUJĄCE****** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................ 3s..................... 32-35................ ok..22.03 2.Sylwia.............2s1c............................... .......... 3.Moni..............1c1s.......................... 4.Mamulka...........2s...................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega.................. 2s.................26-28......................08.03 2.Justina33........... 1s1c..............28-32.......................04.03 3. 5.Daily............. .... 1s...................32.........................15.03 6.Koko............ .......3s....... ........27-28......................25.02 7.Inka67................3s..................29-30....... ...............07.03 8.Roksana............ .1c 2s.............34-35......................10.03 9.Janeczka..............2s................29-31......... .............03.03 10.Anastazja ........ ..3c............... 30-31......................11.03 11.Enex..................2s.................25-27......................28.03 12 Ronja.................3s............... .29-30......................5.03 13.Poka..................1s............. ...26-28......................4.03 14. 15 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Gruby Miś...............2c.1s..................... .20.05 synek Maciuś 2.Dana......................3s..............28tc...... 27.05 córeczka 3.Ewelina76...31.........1c 1s..........24tc.......19.06 synek Igorek? 5.mama trójeczki..31...2s.1c.........22tc........29.06 6. 7. 8. 9. 10. ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi........ .ur ... .........waga...... ........wzrost..... 2 .Szymon synek Edlem....ur........... waga............. .wzrost.... 3 .Małgosia córa Mai......ur............ .waga............. wzrost.... 4 Jakub synek Nadzieji ur.............waga..............wzrost.... 5 Agatka córka Aguni.. ur. 23.02.07..waga...3030...wzrost..49cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ewelinko, jak u ciebie wiosna już przyszła ?? U mnie w ogródku tulipany mają jużpo 15 cm :) :) I krokusy duże. Chociaz dzisiaj pod sklepem skusiłam sie i kupiłam krokusiki w doniczce - do domku:):) żeby było wiosennie:D Dziewczyny, a więc dzisiaj rozpoczęłam nowy cykl i mam nowa nadzieję ;) ;) ;) Lili cieszę się, że gorączka przeszła. Nasteczko doczytałam że cukier okiełznałaś - super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tam w tabelce jest chyba błąd
bo Dana ma 2 synów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enex hejka:), ja juz tez kolezance włoski zrobiłam i jestem wolna i z wami:),halooo czy ktos jest??? ineczko skozystam z twojej info o lekarzach, enex jaki plan na ten MC?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ponownie kochane🖐️ mówie Wam jak mój ogrodek przejasniał wyciagnełam męża jak był na przerwie w domku do sklepu i pokupowałam rózne kwiatuszki i skrzynki do kwiatkow,i taki sliczny krzak rózy,ale będzie piknie jak to wszystko zakwitnie,jeszcze tego nie posadziłam bo juz na dziś fajrant sobie robie,jak jutro pogoda dopisze to się zabiore do sadzenia,a cos czuje ze jutro to bedzie mnie wszystko bolało,a szczególnie rece bo cały krzak żywopłotu przyciełam:P Mila pytasz jak sie czuje,no dzis czuje sie rewelacyjnie:) ten cukier mi jeszcze skacze ale juz nie tak radykalnie,co chwile go kontroluje i jak cos nie gra to działam przewaznie mam za niski,teraz zjadłam obiadek bez insuliny bo mi diabetyczka nie kazałą brac,bo chce zobaczyc jak duzo mi podskoczy,no i tak własnie czekam,po dwóch godz.od jedzenia mam zrobic test.A badania to ja mam juz porobione jak narazie,na nic innego mnie nie kierują,jeszcze jak cukrzycy u mnie nie wykryli mieliśmy z mężem miec badania chyba genetyczne robione,piguła miała do nas zadzwonić i powiedziec co i jak,ale juz drugi tyd,upływa i cisza jest i tak sobie mysle że ona chyba zajrzałą w komputer i zobaczyłą co jest grane i odpuściła sobie. Mamulka Ty to teraz chyba swojego męża z objęc nie wypuszczasz co? pamietam jak moj wyjechał i przyjezdal co trzy miesiace,taka rozłąka czasami dobrze robi,bo przywitania takie milusie są że ho ho nacieszyc się sobą nie można:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jutro mamy znajomych ,moze któras ma jakis szybki przepis na cos ciepłego z mieska ???? moze byc jakas mamałyga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasteczko ,ja to tez w tym roku na balkonie kwiatki posadze:),a mamulka ,no to fakt ma fajnie takie wyjazdy a pózniej przyjazdy sa najbardziej namietne!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni🖐️:) ja to kupinarnie nie ejstem uzdolniona,aczkolwiek lubie gotowac i eksperymentowac,zrób może ta potrawke z kurczaka tą co begunia pisałą pycha jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko kochana kupinarnie:p jak ja pisze heheeh Moniś a kiedy Ty do pracki idziesz ? pewnie juz doczekac sie nie mozesz co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie cosik musze pomyslec, ta moja kumpela ona tak dobrze gotuje ze szok:), ona mi dzis gada ze jakies paluszki krabowe z sose czosnkowym zrobi, a ja chyba polskiego kuraka walne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasteczko ja skumałam ze to kulinarne miało byc:D, no wiesz ciesze sie ale jak pomysle o tym wstawaniu to tak srednio:-o, rozleniwiłam sie ,ale z drugiej strony pieniadze mnie kusza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis na obiadek tez kuraka robiłam,tylko że same udka zapiekane w foli z cebulką,tez dobre ja to teraz tylko takie rzeczy moge jesc,a tak bym sobie zjadła frytek a w ogole to lody za mna chodzą,kurde ja nie wiem jak ja wytrzymam na tej diecie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis no wstawac rano ja to ja tez nie lubie,to jest kara jakas dla mnie gdy mam wstać wczesnie,ale jak juz wstane to sie rozkręcam i ejst dobrze,Ty napewno sie przyzwyczaisz a pieniazki zawsze sie przydadzą bedziesz miałą na swój wymarzony wózek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to tak piosze dziwacznie bo staram sie na klawisze nie patrzec i czasami mi jakies bzdety wychodza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastusiu = może to miało być kupidynek❤️hihi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasteczko masz racje,kurak zecz swieta:P,pokuni hejka ,no nareszcie,jak cycuchy,itakie tam pierdołki??????gadaj nam wszystko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×