Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

kurcze ja też sie odzwyczaiłam od wstawania:( dziś wstałam o 5,30 to znaczy zwjekłam się i teraz usypiam już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni a powiedz mi bo pewnie sie orientujesz ile balejaz kosztuje? taki dwukolorowy? jak bede w Polsce chcę sie do fryca wybrac żeby cos mi z tymi moimi pórkami wykombinował,bo tutaj nie chodze do fryzjera bo nie wiem jak wytłumaczyc o co mi chodzi,pasemka to mi mąz wyciaga:) a ostatnio sama sobie włoski podcinałam o efekty nie pytajcie :P bo wole to przemilczeć, powiem tylko że teraz w kitke musze sie czesać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastuś = musiałam na zasiłek na 8 jechać ,no i żeby nie stać w kolejce to byłam tam już o 7 ,inaczej nie zdążyłabym na kurs na 10 -tą:) tak @ mam dostać w niedziele ! narazie nic nie widze dziwnego:) cycuchy tak jak wczoraj ,bolą troche przy dotykaniu a tak to nie, tempke troche wcześniej mieżyłam ale było 37.2 no i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokus obyś nie dostała tej wredoty,ja ciekawa jestem jak w tym miesiacu z moim cyklem będzie bo to pierwszy cykl po poronieniu jest,ale dni płodne miałam takie piekne że aż szkoda że sie zmarnowały i w ogole tak dziwnie miałam bo tak jakby dwa razy,czy to możliwe żebym miała dwa razy owulke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nsteczko ,wiesz co to zalezy jakiej długosci masz włoski, bo u nas w gdansku ,takie włoski do ramion z dwoch kolorów kosztuje koło 100-120zł,ze wszystkim czyli jeszcze strzyzenie i czesanie:),pokuniu cholera jasna wszystko wskazuje ze TAK!!!!!!!!!!!!:Dkiedy testujesz no moze jutro co????wez bo nie wytrzymam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
n astuś = ja nie wiem jak jest z tą owulką ale czytałam gdzieś że 2 razy to nie ma! a widzisz ty miałaś ten dobry śluz a ja nie stety nie i dlatego napewno nic z tego:( więc nie ma co sie spodziewać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jajca,włąsnie zmierzyłam sobie cukier,po obiadku i mam 5,6 a przed obiadem miałam 4,1 jestem w szoku ze tak mało mi skoczył i to bez insuliny!!!!!! ale sie ciesze,to jest troche za mało bo powinam miec 7,9 po posiłku ale ważne ze nie skoczył mi czyli tak jak ona mówiła wszystko powoli sie normuje:)jeszcze zeby to ustabilizowac by były małe wahania kurcze i bedzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni = kochanie ! nie umieraj z ciekawości :) ja już ci dziś moge powiedzieć że będzie jedna kreska! na nic nie moge liczyć innego! niestety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis no mam takie za ramionka troszkę te włoski ale to i tak nie duzo tutaj samo obciecie kosztuje 15 funtów Pokunia a może Ty masz ten sluz w srodku ktoś tu pisał ze tak też może być,nie trac nadzieji i zapoczątkuj dobra passe na tym topiku liczymy na Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poka ale mnie zawiodłas ze testu nie kupiłas:(, no nic lubisz meczyc kolezanke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasteczko cos mi sie wydaje ze Ty tez w tym roku zaciazysz i to z powodzeniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś Poka tak nas potrzyma, potrzyma a potem jak wyskoczy z doba nowina to wszystkie ze stołków pospadamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlak mnie trafi z tym netem ! tak sie slimaczy że hej!!!!!! no takiego przeżroczystego to nie miałam tylko biały a taki przeżroczysty widziałam tylko przez momęt i to chyba 16 lub 17 dc:) więc same widzicie ze nie ma co sie spodziewać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni obys miała racje,niczego innego nie pragne jak właśnie byc w ciazy:) zreszta jak kazda z nas,za tydzień mam znowu wizyte u lekarza i zapytam wtedy kiedy miejwięcej moge zaczac staranka niech przyblizy jakis termin chociaz bym wiedziała na czym stoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni= ja test kupiłam w tamtym tygodniu:) nastuś= ty sciej spadniesz ze stołka ,jak cie ktoś zepchnie , niż ja z taką wiadomością wyskocze:) hihi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ale jeszcze ja-neczka robi teścik w niedzielę:) może ona zapoczątkuje!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokus a Wy chcecie tylko dwoje dzieci??? bo wiesz ja troje to moze za trzecim razem działaj córcie ,a teraz jak bog da;), pokuni ,no to zobaczymy co bedzie z Waszych misiowan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×