Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

koko kochana to Ty stosunkowo dobrze zaczełas dzien:D, kochana działaj jeszcze jutro ,powinno byc ok ,bo z tego co pamietam to jakos tak szybko z blizniakami zaszłasz tak???lili kochana ja tez jak wejde na erotyczny topik ,to czasem chichram (dobrze napisałam??nie wiem...) ja głupia , ale fakt ,faktem ze teraz młode dziewczyny experymentuja bardzo wyuzdanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awidzisz beguniu ,nastepnym razem twoja spróbuje :), a powiedz mi jeszcze raz jak mozesz ten przepis na piers z kurczaka +pory ,z kluseczkami lanymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka nie mogę sie oderwać od Was juz sie przebrałam i miałam schodzić ale nie jeszcze musiałam zajrzec hehehe,no to az ja tam na ten erotyczny topik luknac muszę:) jeszcze mnie tam nie było,może czegos sie dowiem ciekawego i w zycie wprowadze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili ,Moni no tak dziś miło dzień się zaczął ,wiesz z tymi testami to nie wiem , bo te co miałam wcześniej to juz znałam a teraz nie wiem jak te drugie odczytywać ,bo żeby nie było tak ,że 1 krecha , a potem odrazu 2 krechy grube ....o Boże ,żeby było mi wszystko jedno to działałabym cały czas a tak , my to się mamy Moni ale by było super jak miałabys fasoleczkę och....:D inka ty naprawde jestes tak skrupulatna ,może ty mi cos doradzisz kochana , bo nie wiem ,czy może poczekam i jutro kupię te Accon testy i zobaczę , co myślisz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Nastka ja tez tam nie wchodziłam , chyba dziś zerknę ja wczoraj działałam na podwórku i powiem wam , że aż się chce pracowac ,jak się widzi póżniej efekty :) a przepis też wypróbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Ewelinko=> dobrze, że już lepiej się czujesz, a może to była grypa żołądkowa ?? Poka=> zrób sobie betę tak jak dziewczyny Tobie radzą. Mi się wydaje, że to ciąża. Bega=. no w końcu się pojawiłaś :D Ineczko=> super, że już lepsze nastroje masz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko moja kochana , wiesz jak sie uda to swietnie :), a jak nie to nic nie szkodzi ,poczekam az przyjdzie moj czas ;) no pewnie ze ja mam tak ze sie nakrecam jak teraz ,bo cos tak mi sie wydaje;) ze jestem ,no zobaczymy ,powiem tak, ze sie zdziwie jak dostane @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Bega-cebulkę na pewno dorzucę..a z tym panierowaniem jak znam siebie to nie będzie mi się chciało;) bo to pewno takie małe kawałeczki trzeba panierować,czyli trochę zabawy jest:) Ja właśnie zdążyłam wstawić zupę.Jesteśmy dziś sami wiec zupa spokojnie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko ja bym na twoim miejscu dzialala do jutra na pewno i nie wiem, czy nie 11 dc tez? ale to juz musisz obserwowac!!! poza tym to dzis juz nie dzialaj wieczorem, bo slabisz za bardzo plemniki, dwa razxy dziennie jest NIEWSKAZANE!!! to zreszta potwierdza wojcikl w swojej ksiazce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia 🖐️ ,tak koko zajzyj tam ,zobaczysz posmiejesz sie ,albo jak nasteczka mowi zawsze z jakies rady mozna skozystac;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko-ja się na testach owu w ogóle nie znam-więc rzeczywiście Inki się poradź. No i Sylwii-naszej ekspertki:) Cześć Sylwuś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni-a przy poprzednich dzieciaczkach też takie przeczucie miałaś?? Czy opierasz się tez na \'odczuciach\"? Ile Ty jeszcze do terminu @ masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili , nie nie miałam przy poprzednich dzieciach ,córke to nie wiem kiedy zmajstrowałam??, a z synem tez nie wiem , wiem tylko ze z synem od 13 lub 14 dc ,zaczynalismy do 18dc ,działalismy co drugi dzien ,i godzinowo tez róznie , chociaz przy synu to sluzu miałam duzo wodnisto biłego ale to po spodziewanej @, a z synem 3-4 dni robiłam wczesniej test i wykazał, o chyba tak to było:), a teraz mam duzego czuja ze tak ,ooooo i tak to wyglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki chyba wskoczyły na erotyczny topik:P,odrazu czuc ze wiosna idzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba Moni masz rację........:D:D:D Tylko żeby sie na stałe nie przeniosły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia-A Ty już myślisz o siostrzyczce dla Karoli??? Fajnie by było nie? Chłopaki mają siebie więc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili hihihi oby nie :D, pokunia zaraz powinna wrócic i wszystko sie wyjasni, ja niestety dzis na zebranie do przedszkola, a pózniej włoski jade robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dzieki jestescie kochane. Jakie testy stosujecie, te od ewynalityk z allegro? Inko, to czekam na cd. Moni, na kiedy masz albo raczej nie masz terminu @?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni ja byłam pranie wstawić i juz jestem , wiesz co przeczucia to nieraz są bardziej miarodajne niż niejeden test , jeśli oczywiście chodzi o wczesna ciążę , także trzymam kciuki i życzę obyś prze najblizsze 9 mcy @ nie ujrzała Lili jak ci dobrze ,że już zupkę wstawiłaś , moje pocichy zażyczyły sobie dzis pierogi i uszka , więc niedługo idę działac Sylwia 🖐️ , no właśnie a ty kochana co myślisz o moich starankach ,bo ty też ekspert i to już z dowodem :D czyli Karolinką szkoda ,ze musze zaprzestac staranek jakoś sie rozochociłam i moj M też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana janeczko ,jeszcze troche :)bo dopiero 15-16.03 czyli jeszcze 10 dni, ale co dziene w zeszłym mc miałam owulke 18dc ,i to by sie zgadzało ze sie przesuneła @ o 3dni, a teraz wychodzi ze owulke miałam 13-14dc,to najwczesniej z moich zyciowych @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili=> wiesz, gdzieś mi to chodzi po głowie :D Chyba mój instynkt macierzyński jest głęboko rozwinięty :D Bo pomimo tego, że ona jest jeszcze maluszkiem to żal mi, że więcej nie bęe przechodziła przez ciąże, okres niemowlęcy. Ja zawsze myślałam, że tak mam, bo pragnę córeczki, ale teraz wiem, że ją mam, a uczucia moje się nie zmieniły. Ale czy się zdecuduję to nie wiem. Boję się. Mąż też mówi, że chyba wystarczy, boi się o mnie, bo nie najlepiej znosiłam ostatnią ciążę. No ale zanim pojawiła się Karolinka też tak mówił, a jednak wsólnie się zdecydowałiśmy. Czas pokaże, narazie Karolinka musi troszkę urosnąć. Fajnie by było gdyby miała siostrzyczkę, bo nawet kuzynki nie ma. U mnie w rodzinie są same chłopaki. Teraz kuzynka spodziewa się córeczki. Ale w najbliższym otoczeniu dziewczynek brak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janecyka ja stosuje Accon LH i jestem zydowolona , a teraz kupiam bobo plan i nie moge ich rozszyfrowa dziewczyny co mam zrobic , cos mi sie przestawiło i jak wciskam y to mam z i odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko=> ja na testach to się nie znam :D Przypomnij mi jeszcze jakie masz długie cykle, bo gdzieś mi umknęło i nie mogę odszukać, no i mniej więcej w którym dniu masz owulację, przynajmniej w którym Ci się wydaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko=> i jeszcze my działaliśmy wieczorem 9 dnia z zabezpieczeniem aby było wiqdomo co i jak, a 10 rano została poczęta Karolinka, więc nie osłabły aż za bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja wiem jedno ,ze mojego meza plemniki to słabe ,jak codzienie działamy a jak co drugi dzien to szybciej był skutek chodzi mi o synka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja mam 27-28 dc , a owu tak zazwyczaj około 14 dc , a nieraz 12 dc ale żadko ,wiec teraz jak skoncze dzis to moze znow wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni ocholerka a ja wczoraj wieczór i dzisiaj rano i przedwczoraj to one będą chyba zasłabe żeby przezyć no nie , to dzis damy sobie spokój ,oj szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko=> moje cykle były 26, 27 dni. Ten w którym działałam, powinien być 27. Wszystko na to wskazywało. Ja na Twoim miejscu bym obstawiała 10 dzień cyklu. Biorąc pod uwagę jeszcze to, że czasami masz owulację w 12 dniu. A powiedz mi jeszcze ostatnio na którym kończyłaś i który to jest dzisiaj dzień cyklu??? Moja znajoma już o tym kiedyś pisałam, przy cyklach 28 dniowych z dziewczynkami zachodziła właśnie w 10 dniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko dzis juz odpusc mezowi ,niech zbiera siły na jutro :D kochana bo go zajezdzisz:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×