Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

no własnie nasteczka ja tez własnie sie tego obawiam:-o,no zobaczymy co z tego wyjdzie.....aha to pewnie jeszcze umówi Ciebie do szpitala na wizyte,i wtedy sie dowiesz,och jak wspaniale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONI U MNIE RACZEJ DZISIAJ SUCHO :(. PRZYSNELAM, WLASNIE SIE OBUDZILAM PATRZĘ OBOL LEŻY SYNEK. Przykryl mnie pledem a sam przykryl sie takim malym dziecięcym kocykiem. Bidulek mój kochany. Mój synus jeszcze spi ale zaraz go budze bo potem nie pójdzie spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba dali net szfankuje???,to nic ja moge Ciebie czytac po tak długiej przerwie;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu kochana jesteś, też sie zatanawiam dlaczego moja wiadomośc zostala wyslana dwukrotnie i do tego ta druga z lekkim opónieniem. U nas dzisiaj bylo naprawdę pieknie, super że zbliża sie wiosna, wstapil we mnie nowy zapal :) Idę zrobic sobie kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastka a powiedz ,jak wtedy bega dała ten przepis z piersia z kurczaka i porami ,to moze pamietasz jaki to był sos z Winiarry?? bo ja dzis kupiłam ale pomysł na obiad ale z pieczarkami :-o,i chyba to nie to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalii u nas na suchaninie tez pieknie i wiosennie ,i jak tak dalej pójdzie to w czwartek umyje okna:)kurna dziewczyny włanie przez ta cholerna zime mam juz trzy opony brzuchowe:P tz jedna juz podcyckowa:P(jakas lustrzyca mi sie kłania:-o:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to był fiks knorra Moni,ale ona mówiła że tam sa pieczarki więc może to to samo tylko inna firma:) ja zrobiłam do tego sos beszamelowy z ziołami i tez było rewelacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo jeszcze lepiej,a ja kupiłam Winiary ,no nic jakos tez to wykozystam:).Dziewczynki ja znikam na 30 min,ide z córa poczytac znaczy ona mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily, Monia => U mnie też piękna pogoda ;) :D Niedawno wróciłam ze spacerku. Aż chce się żyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie umylam okna w sypialni i w kuchni:D ale blysk...az milo sie patrzy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nadal czekam na wymiane okien i nie chce mi sie za te zabierac,a prawde mówiąc to juz czas na nie by był bo jeszcze troche to bede musiała takie kułeczka poprzecierac by świata kawałek zobaczyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksanko zazdroszczę pracowitości , bo mnie leń znów dopadł ,ale chociaż dziś z pazurkami latałam i grabiłam,naprawde jest dziś pięknie Moni kochana ty masz 3 oponki a ja to przez tą zimę i przygotowania do ciąży to jestem jedna , wielka opona i to od tira :( Nastuś , a może oni powiedzą ,że już w przyszłym mc możesz się starać ,ale by było super ,najwazniejsze,żeby te badanka wyszły ok , a potem to z górki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko 👄👄👄to Ty tez jestes pracus....jak w ogrodeczku juz dzialasz....w/g mnie to ciezsza praca niz mycie okien... ale sie usmialam z \"opon\" chyba jakis salon z oponami otworzymy....dolanczam swoje oponki:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre z tym salonem opon Ha Ha :D , na moich mozna najwięcej zarobić ,bo są ogromne :D wiecie co dziewczyny nie dostałam dzis testów owu ,dopiero będa pojutrze ,zastanawiam się czy dziś działać ( 8 dc ) . wczoraj miałam taką jasniejszą kreskę na teście ,nie wiem czy dzis już może być mocna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 100 % to wiadomo ,że będziesz mogła mieć dzidzi , tylko kwestia kiedy , ale zobacz wszystko idzie w szybkim tempie jeśli chodzi o wieści o ciążę to i ciąża przyjdzie szybko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni moja mnie meczy ze chce kroliczka miniaturke.... jestem za a nawet przeciw...:D:D:D ale cale szczescie ze mnie maz wyreczyl w podjeciu decyzji... powiedzial....albo siostrzyczka czy braciszek albo kroliczek...wybieraj!!! i stwierdzial z usmieszkiem na ustach ...\" ok tak tylko zapytalam\":D:D:D ja pamietam juz mielismy takiego kroliczka...byl slodziutki...ale jak sobie przypomne ... ktoregos razu slysze pisk Amandy w pokoju to odechciewa mi sie ..... Amanda zobaczyla jak lezal w klatce i nie oddychal...... obzydliwy widok....plakala bardzo dlugooooooo.............nawet nie chciala innego na pocieszenie...chciala zeby ten sie obudzil:(:(:( dlatego mam duzy dystans do takich niespodzianek....za bardzo sie przywiazuja do nich moje dzieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli nic sie we mnie nie zmieniło to tak mysle że powinnam szybko zaskoczyć:) koko a ja mysle że działaj jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiąc szcerze to dzieci mają słomiany zapał , nasze chciały psa a potem kota ,więc mamy tylko,że 2 tygodnie się oni zajmowali ,a następne narazie 4 lata mój mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanko a wiesz że my mielismy chomiczka ktory zamarzł a potem sie obudził? to znaczy on nie zamarzł,tylko chyba w jakąs hibernacje popadł,bo my go w domu zostawilismy a sami bylismy przez dwa dni u mojej mamy to była zima,a mieszkałam w takim starym budownictwie gdzie sie w piecach paliło no i było zimno i on sobie t5ak zamarzł,i my juz chcielismy mu z dziewczynami pogrzeb robić ale po jakims czasie patrze a on cieplutki sie zrobił i zaczął oddychac a był sztywny jak kołek:P dziwne to nie? dobrze że zauwazyłam bo by został zywcem pogrzebany brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastko o ludzie....toż to cud!!!!! a mowią ze cudów nie ma:D:D:D Koko tak to juz wlasnie jest z tą checia posiadania zwierzaczka.... ja tez sprzatalam kroliczkowi.....mimo ze mialam nic nie robic przy nim:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to sama na pieska choruje jakiegoś niedużego,tylko nie wiem co bedzie jak bedziemy chcieli do Polski jechac wtedy co z nim zrobić,a bardzo bym chciała miec takiego jakiegos psiaka,zawsze u mnie w domu był psiaczek,moi rodzice mają pinczerka miniaturke fajny jest tylko krzykliwy troche:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co zrobila moja kumpela??? jej cora uparla sie ze chce psa.... spokoju juz nie dawala... kolezanka powiedziala --ok.... idz kup smycz ta kupila ... a kumpela mowi...i teraz jak bedziesz z ta smycza codziennie przed szkola chodzila i pozniej jeszcze w wyznaczonych godzinach to ok...zgadzam sie na pieska:p no i pierwszy dzien budzi ja wczesniej....a ta mowi... mamo mam jeszcze 15 min na to mama.... m:z pieskiem przeciez musisz wyjsc:p c:mamo ....spac mi sie chce.... m:nie ma .... nie ma....ja nie ide z psem... i poszla....wsciekla jak osa.....ale wiecie ile razy tak byla.....???? raz pozniej padal deszcz.... pozniej cos w tv.... pozniej dzwonila kolezanka...itd.... wiecej nie wspomniala o pieskuuuuu.....:D:D:D pozostala pamiatkowa smycz:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niezle ta twoja kolezanka wykombinowała pomysłowa dziewczyna:) ja to pieska chce dla siebie bo lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha zapomnialam dodac ze umowa dotyczyla 7 dni.... ale dala spokuj juz po pierwszym dniu... ja jak mialabym sie zgodzic skorzystalabym z jej rady i pomyslu...:p Nastko a Wy pewno w domku mieszkacie ....co??? bo jak ja bym miala domek to tez bardzo chetnie chcialabym pieska...ale w bloku niestety nie.... nie mozna wypusic pieska zeby sobie sam poszedl siusiu...a mi niestety nie chcialoby sie rano wstawac i leciec na spacerek:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w domku takim blizniaczym,napewno wiesz o czym mówie:) mam ogrodek więc z siusianiem nie było by problemu na kupke bysmy sobie gdzies dalej wychodzili oczywiscie z woreczkiem i łopatką bo mozna kare zabulic za kupke pieska nie sprzatnietą,moim zdaniem bardzo dobrze zawsze mnie to jakos raziło ze wszedzie gdzie sie człowiek nie ruszy to widzi klocki psie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem uff... wyskoczyłam zawieżć dzieci na trening i ezdziłam po aptekach kupić test i jest ,dostałam :D , ale inne firmy niż ten co zawsze ,może wiecie coś na jego temat \'\' bobo plan\'\'.Dajcie znać jak któraś stosowała bo nie wiem czy jest wiarygodny roksanko ja mam domek i chyba tylko zdecydowalam się na psa i kota ,bo piesek na podwórku ma swój wybieg a kot w dzień na podwórku ,a noc w garażu ogrzewanym spędza .W bloku to jednak jest obowiązek z tym wyprowadzaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×