Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

koko ja sie nakreciłam ze jestem:D, a jeszcze dzis mam nerwa ,bo p Dyrektor z przedszkola powiedziała mi ze chyba krystka nie przyjmie do przedszkola ,bo ja gdzie indziej jestem zameldowana, no ale mieszkam ty gdzie przedszkole,ale jeszcze pierszenstwo maja matki samotnie wychowujace dzieci ,a ich juz złozyło podan 30,chyba wszystko sie tak układa ze jednak nie pójde do tej pracy:-oechchchc...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko= ale gdzie mam sie dodzwonić w szpitalu tzn z kim mają mnie połączyć? Ineczko= a ciebie też brzuch bolał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego 🌻 Kurde, ja chyba już nigdy nie przeczytam w całości co piszecie. Powinni Was zawiesić na forum na dzień, dwa:P Jutro idę na USG. Niby gadam, że nie chcę wiedzieć a mam nadzieję, że lekarz da mi jakiś konkret:P Konkurs za mną. Jezu, moja baba zapomniała mi powiedzieć, że będzie tak wielu kandydatów i, że będzie ocena wypowiedzi:D A ja się nastawiłam technicznie na tą pracę konkursową i musiałam improwizować hehe. Ale co tam, ważne, że mam szóstkę ze specjalizacji, pewnie Prezydent Bytomia (wskazówka dla Dany;) ) ufunduje najwyżej książki:D Brzuch mi rośnie z dnia na dzień:o Jeszcze z jednego powodu nie mogę się doczekać USG, w poprzedniej ciąży miałam wielowodzie, mam nadzieję, że to nie dlatego mam już taki baniak :o Nigdzie nie tyję, tylko bebech i rano jak wstaję z łóżka to tak mi nawala kręgosłup, że szok :o Ledwo do kibla mogę dojść. A to przecież dopiero 6 m-c! Makabra :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dane dobrze wprowadziłas , ale nie wiem chyba jutro juz zrezygnuję , wiesz ja nieraz owu mam 12 dc i boję się trochę Qrcze a jak mi sie nie uda w tym mcu to na przyszły termin miałabym na 01.01. 2008 ,dobre sobie w sylwestra na porodówce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo trojeczki:D ,no to czekamy na wiadomosci o płci ,oczywiscie jak bedziesz wiedziec, ale zreszta po badaniu zmelduj sie nam;).Poka zadzwon do szpitala i popros i laboratorium i one tam tobie powiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poka a jesteś mobilna? Zadzwoń do labolatorium przyszpitalnego tam robia badania cały dzień, powiedz, że ginekolog kazał Ci zrobic to badanie, jeśli nawet oni nie robia to Cię pokieruja gdzie możesz zrobic. Jak wyjdzie Ci wynik dodatni to do lekarza natychmiast !!! Może panikuje ale lepiej dmuchac na zimne. Niestety nie mamy już po 20 lat i troszkę będziemy sie musiały wspomuc farmakologicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko to bys popiła troche szampana z lekarzami:P a co poród b przyjemny i taki luzny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poka, gdzie masz najbliższy szpital, to tam zadzwoń i zapytaj o laboratorium przyszpitalne,albo przy którym najbliższym szpitalu mozna zrobic wyniki. Jak ci powiedzą zadzwoń do laboratorim i zapytaj o badanie ciążowe typu Beta i o szczegóły typu ile nie pić itd, no i kiedy wynik. Zrób to bardzo cię proszę, czekam a jak nie to podaj mi ulicę na jakiej mieszkasz i znajdę dla ciebie ten szpital gdzie wykonuja to badanie i dam ci znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko ja mam syna z pierwszego stycznia! Fajna data, ale to chyba dotyczylo by przyszłego cyklu bo ten to na początek grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będzie czym to się pochwalę;) Chłopcy chcą iść ze mną, uparli się na brata :o Martyś zaraz jedzie do babci bo marudzi mi już tydzień, że chce jechać \"na trzy dni\" Właśnie ubrała sobie stanik i bluzkę:D:D (Stanik ze stroju kąpielowego, bo innego nie ma, mam jej kupić;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko= zaraz sprubuje sie gdzieś dodzwonić! no nie stety mąż pojechał ałtem do roboty , zostaje komunikacja miejska:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko to znaczy ze tak samo myslimy:), a powiec czyjesz sie juz lepiej???, a ty ineczko dzis dostałas czy wczoraj @??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już doczytałam tak to jest jak robi sie trzy rzeczy na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni wiesz co jak moje dzieci chodziły do przedszkola to pierwszeństwo miały dzieci te które już do niego uczęszczały , ale nie wiem może teraz się pozmieniało .A z tą pracą to możliwe ,że nie pódziesz tylko będziesz zajmować się noworodkiem :D mam nadzieje ,że tak bedzie ,a co w końcu ciąża ma pierwszeństwo ,bo ją pierwszą planowałaś niz pracę :P Mamo trójeczki 🖐️ gratuluję ,że sobie poradziłas z improwizacją ,a ja jeszcze nie zaczęłam pisac pracy normalnie nie wiem jak się do niej zabrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo trójeczki ,a moja to moj stanik ubiera:D, a teraz jest zakochana w panu od cwiczen:D, chłopak ma z 25lat,a ona mi mowi ze on taki słodki;), zreszta cała jej grupa dziewczyn jest w nim zakochana;),najfajniejsze sa takie dziecinne miłostki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Moni, czuję się lepiej choć to jeszcze nie rewelacja, a lenia to mam giganta,a prasowanie mnie chyba zarośnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni tylko ciekawe kto będzie odbierał poród jak wszyscy będą po szmpanie :D :D :D Inka tak dotyczy następnego cyklu , fajnie że ci sie udało do 1.01. dotrzymać , ale qrcze jakbys urodziła 31.12 to dziecko jest rok tak jakby do tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na całego to dzisiaj po północy, wstalam tak 30 minut po 24 i już sie zaczela rozkręcac, liczę od dzisiaj, wszystko zaplanowane 11 dc w moje urodziny a chcialam już wtedy miec dzidziusia.... ale będę sie cieszyc z takiego prezentu najbardziej na świecie. Mąż wyskoczył wczoraj z propozycją prezentu ale mu powiedziałam, ze zgadzam sę na ten prezent jak sie okarze, że jestem już w ciąży..... Chce tylko ten PREZENT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko kochana masz racje ciaze pierwsza planowałam:D,a wiec wygrała:Dno nic ja mi syna nie przyjma to trudno bedzie mamie pomagał pieluch zmieniac;),pomocnik sie przyda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko miałam termin na 27 grudnia i wszyscy mi kazali czekac to czekałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to z tymi stanikami, to wszystkie tak mają. Moja też dostała o d mojej siostry z usa takie miniaturki i stroi się. A u mnie tak co wieczór sprawdza, czy \"cycusie\" są pełne mleczka dla dzidziusia (no bo naprawdę przybrały na rozmiarze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni dobre z tymi dzieciaczkami ,mój najmłodszy to juz 3 dziewczyny miał ;) , a on jest taki słodki ,że nie wstydzi sie tylko wszystko mi opowiada , a ja musze byc powazna i radzić mu jak prosi o poradę ,a w głębi duszy to mi się śmiać chce ....oj fajne te nasze dzieci nie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bedzie piekny ineczko prezent!!!🌻 to 18.03. masz urodzinki tak?? ewelinko a mnie mózg tak boli ze chyba exploduje:-0, koko no mysle ze chyba lekarz bez szampana tez sie znajdzie,:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ewelinko ,moja tez sie nie moze doczekac jak jej zaczna rosnac cycusie:D, a tak koko dzieciczki sa słodkie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka to tobie tak mówili , jak kuzyn swojej żonie ,w sylwestra ona mu mówi ,żeby nie pił bo w każdej chwili może urodzić (termin 1.01 ),a on jej na to ,żeby ściskała kolaneczka chociaż do 2.01 :D :D ,no i urodziła 5 ,więc mocna ściskała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Tymon jest bardzo stały w uczuciach:) ;) W przedszkolu 3 i 4 latkach miał jedną dziewczynę - Maję. W Przedszkolu razem, na podwórku też razem;) Rozstanie z przyczyn niezależnych od niego - wyprowadziliśmy się. Tu wpadła mu w oko Paulina - to było w pięciolatkach. Teraz jest w 2 klasie i ciągle ma tą samą dziewczynę - Paulinę:D Właśnie w sobotę całe popołudnie nosił drzewo na strych, żebym mu dała 10 zl na Dzień Kobiet dla niej;) ;) Szymon za to jest typem podrywacza i zaczepia laski pow.10 lat:D Puszcza im oczka, uśmiecha się. Obłęd normalnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dziewczynki lecę bo jeszcze po śniadanku nie sprzątnęłam tylko na ploteczkach siedzę , zajrzę do was póżniej Poczka czekam na wysoki poziom bety Mamo trójeczki i od ciebie na dobre wieści po USG pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×