Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Cześć Ewelinka[kwiat} wrzucasz coś?????????? To nie tajemnica-tylko mała zagadka dla Mai-z cyklu-\"jaki świat jest mały:)\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko🖐️ no zrób zdjecia brzusia i nam przesli koniecznie:),u ciebie to chyba piłeczka sama co??? zycze szybkiego powrotu córci do zdrówka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, jak się czujesz??? Daily,wiesz ja mam to samo odczucie w stosunku do podczytujących nas osób. Trochę tak mało intymnie. Ale wiesz co, ostatnioczytalam artykuł o \"grudniówkach\" z bodajże 2005roku, treść bardzo mi się podobała, grupa naprawdę bardzo zgranych kobietek i wiesz muszę odnaleźć tę gazetę , bo tam właśńie pisało,że z uwagi na intymność,którą chciały zachować zakodowały swój topik. Doczytam i dam Wam znać!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ewelinko co masz jakies bakterie w moczu?? czy co jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Moni,chyba wszystko mam w tym moczu, a i czuję tak dyskomfort w \"tych\" okolicach. Nabłonki płaskie Śluz Leukocyty Fosforany Bakterie liczne Komórki drożdży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój dzidzius a co za tym idzie i brzusio tym razem usytuował się odrazu wysoko to znaczy nad cięciem, dlatego mnie wydaje się większy,bo mam go wysoko i.....widze go z góry. Waże teraz ok 64kg rano-66 wieczorem. Tak,że przytyłam jakieś 6-8kg . W poprzednich ciążach chyba więcej,ale nie kontrolowałam tego aż tak więc nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko, też przesłałam ci fotki. Tak, na zdjęciach buduje się nasz nowy blok :) Lili, no to teraz jarzę, nawet poznałam teraz autorów niektórych utworków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko to ty wazysz ja dobry kurczak:D,kochana och zebym ja taka wage miała;) maju to jeszcze troche i sie wprowadzicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! - piękne zdjęcia, śliczne brzusie i dzieciaczka !!! Lili czarno-białe zdjecie dzidziusia PRZECUDNE!!!!!!!!! Zakodowac forum mozna np na gazecie.pl tam są fora prywatne - ustala się hasło i dostac się mozna tylko po zalogowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni, przeprowadzka nastąpi prawdopodobnie w lipcu. Teraz jesteśmy na etapie jeżdżenia po róznych sklepach z kafelkami, panelami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkanie będzie w stanie surowym, tzn. same drzwi wejściowe, a w środku nic - sam beton i tynki. Dlatego remont trochę tez potrwa. A klucze dostaniemy do 30 czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju nam dom oddają w maju i własnie zastanawiam się czy zacząć robić tego typu zakupy? Wiesz już wszystko co gdzie bedziesz kładła ile metrów kafelek, odłóg? Czy poprostu orietujecie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enex! Widzę, ze mamy synków Kubusiów, którzy w tym roku idą do Komunii?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili,ja własnie piszę pracę o rodzinach wielodzietnych Z WYBORU, nie o wszystkich, o wszystkich jets pełno opracowan i generalnie negatywnych... Chciałam podkreslic pozytywne aspekty wielodzietnosci..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enex, narazie robimy wywiad, co gdzie ile kosztuje i co chcemy. Bo narazie nie mam żadnych koncepcji. A zamawiać, kupować będziemy potem. Fachowca mamy już umówionego. Położy nam glazurę i panele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz niedługo maju :) fajnie:),enex🖐️ jak u ciebie bo jakos z tematu wyskoczyłam;) hej alu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Ronja! Pewnie, ze wielodzietne rodziny to Cudo! ale niestety , to tylko my to wiemy. Cała reszta, rzeczywiście postrzega nas , jako nieco patologicznie. Ale jak z tym walczyć? nie wiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i patrzę na fora internetowe, dużo ludzi skarży się np. Na deskę barlinecką, a myśleliśmy by ją kupić. Teraz sie zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałbym Was wybijać z tematu mieszkanek, bo to rzeczywiście bardzo fascynujące. Planujcie, Kochaniutkie. Mój Kubuś ma Komunię 13 maja! Jeszcze sobie kiedyś pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala, to tak jak przyznawać się otwarcie do swojej wiary, a nie daj Boże mówić o modlitwie (wiemy o co chodzi). Odrazu jesteś moherem i dewotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju,wiesz my mamy deskę barlinecką juz 5 lat i jesteśmy bardzo zadowoleni. Można ją cyklinować itd. Coprawda teraz w nowym domu na dole będziemy kłaść marmur lub kafle,bo przyjmujemy gości w \"butach\" a tego żadna drewniana podłoga na dłuższą mete nie wytrzyma. Nasza jednak trzyma się doskonale i jeste z naturalnego drewna,więc nadaje klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Enex:) Alu-piekny ten filik-a zdjęcia mmmmmmmmmmm:) Rozczuliły mnie jak zwykle najbardziej małe cemnowłose dziewuszki:) Ja zaczynam robic już kilka rzeczy na raz-oj chyba muszę lecieć sprawy załatwiać:( Jeszcze chwilkę;) Enex,Alu-poprosimy o fotki:) Ciebie Ala-to jeszcze nie widziałyśmy chyba co?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina, dzięki, warto wiedzieć, bo narazie słyszałam negatywne opinie o tej desce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Maju, już dręczy Cię zobowiązanie Chrzestnej, czyli wyskoczenie z jakimś super prezentem. Wiecie, ze ja tak tego nie mogę pojąć! Po co w ogóle jest taki zwyczaj wreczania Dziecku w dniu I Komunii , jakichkolwiek prezentów!!! A cóż to za okazja, ze trzeba je obdarowywać darami materialnymi??? Zła jestem na to strasznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No-ja to kaflom jestem przeciwna przy małych dzieciach-przerobiłam to:( Latanie na boso itd Deski są za to cieplutkie i teraz nawet my bez kapci łazimy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili, ja Wasze zdjęcia pooglądałam, są sssuper! Ale ja nie potrafię wysłać swoich. Nie mam bladego pojęcia jak to się robi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×