Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Proszę , powiedzcie mi jak jest z tym bólem owulacyjnym ja też w tym miesiącu czułam go bardzo, zresztą zawsze czuję , ale czy to jest ten właśnie moment, czy może dojść do zapłodnienia kilka godzin po bólu, tzn jajnik bolał o 8 rano a przytulanki były ok 23, czy to moje jajo mogło pczekać na plemniczki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agaaga36 to zapraszamy do nas jak tylko masz ochotę... Koko jeszcze czosnek polecam, dwa ząbki na bułeczkę troszkę soli i herbatka da sie zjeśc... Ja to myslę, że tą owulacje to będę miec dopiero rano, nadal brzuch daje sie we znaki ale test rano byl mocno pozytywny więc jeszcze trochę czasu jest... tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej mogło. Ale czy ból owulacyjny= moment owulacji to nie bardzo wiem. Samo jajo też od razu podobno nie może byc zapłodnione dopiero po kilku godzinach od uwolnienia tak, ze szanse są bardzo duże. Ja dzisiaj o 15,30 bylam na monitoringu i jajko mialo już 21mm a brzuch pobolewal mnie już lekko ze 2 godziny, teraz mineły kolejne 4 i nadal mnie boli nawet mocniej w czwartek ide podejrzec czy pękł, ale jestem dobrej myśli... Napisz coś o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Inka , czyli ciebie dzis boli brzuszek a testy owulacyjne jeszcze w pełni nie wskazują owulki , więc ja może mam szansę , bo ból rano a przytulanki wieczorem a jeszcze wspomnę ,że ten dzień był ostatnim dniem płodnego śluzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test wyszedł mi dodatni dziś rano ale on wykazuje wzrost chormonu który jest 24-36 godzin do owulacji nie sam moment... muszę na chwilę skończyc, kuchnia musi wydac kolację, proza życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agaaga36 ja czytałam ostatnio ze jajo jest gotowe do zapłodnienia przez 24h:D wiec masz szanse:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dwoje dzieci syn 16lat i córcia 14 no i to wielkie pragnienie -jeszcze maluszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily - bardzo ci gratuluję siostrzenicy !!!! Nawet nie wiesz jak bardzo cie rozumiem :) Też mam siostrę - młodszą, jesteśmy najlepszymi przyjaciółkami - kocham ja nad zycie. Mieszka daleko ode mnie ale codziennie wisimy na telefonie :) :) Tak jak ty mam siostrzenicę i siostrzeńca i barzdo ich kocham !!!!! Jak rodziła się Natalka - dowiedziałam sie o tym o 7 rano, a o 15 byłam juz w Gdańsku :D :D :D :D (pedziłam z W-wy ) Daily jeszcze raz gdatulacje i cieszę sie razem z tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli moge to bardzo chętnie bedę z wami czekała te dwa , no już niecałe dwa tygodnie żeby nie przyszła małpa, dodam , że opisana przezemnie akcja miała miejsce w piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja wam zazdroszcze tych sióstr czy braci,oj straszne byc jedynakiem :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agaaga to tez nawet termin @ masz podobny do begi i inki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja koncze bo mnie te uszy strasznie bola:-o do jutra kochane 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paty36
Dołączam do Was . Staranka dopiero czerwiec,lipiec,sierpień. Mam 2 synów , myślę o córuni. Może sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatj paty!!! zapraszamy!!!! agaaga...pamietam Cie i strasznei milo, ze nam kibicujesz tez!!!! kochane wpadlam przed kapiela i rel;aksem swoim zobaczyc co u was dobrego ale juz was nie ma niestety....:( a mnie rano na kawce nie bedzie...i nie wiem o ktorej bede dopiero??? nic to...bede miala niezla lekturke od was... moze i zdjecia malej ali beda juz? z przyjemnosci apoogladam...i sobie pomarze.... ide kochane zatem bo strasznie jakos zle sie czuje...boje sie zebym przypadkiem czegos nie podlapala, bo wlasnie jest mi jakos niedobrze i wszystko mni eboli...a moja mama dzwonmila do mnie i mowi, ze wlasnei z tata sa chorzy i pytala jak my sie czujemy...a widzielismy sie w niedziele z nimi.... mam nadzieje, ze to jednak nie choroba mnie dopada...? milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani caluskiiiiiiiiii.........👄👄👄 ale Tu sie dzis DZIALOOOOOOOO!!!!!!!!!! Daily GRATULACJE DLA SIOSTRZYCZKI I MALUSIEJ❤️❤️❤️ Inka i Bega.....mocno...najmocniej jak potrafie bede trzymala kciuki za Was[❤️👄❤️ Koko❤️ oj oj....ja tez slyszalam ze czesto wlasnie czuje sie na poczatku ciazy wlasnie tak \"grypowo\".......tez kochana trzymam mocno kciuki za Ciebie❤️❤️❤️...a jesli chodzi o te testy to faktycznie chyba najbardziej wiarygodne jest w dzien lub dzien po spodziewanej @....wiec glowa do gory ....nadzieja jest👄 Moni ❤️ja Kochana jak najbardziej jestem za naszym zsynchronizowaniem sie naszych owulek i ciaz....:):):)takze za kilka dni dzialamy oby tylko skutecznie:):):)aha no i mam nadzieje ze dolacza do nas wszystkie z naszej listy,.......... Daily❤️Poka❤️Janeczka❤️Mamulka❤️ Ronja❤️Nastka❤️Justina❤️Ala❤️Enex❤️ AgaAga36 ❤️i Paty36❤️witajcie z nami....wsrod marzacych o kolejnym malenstwie:)❤️ caluski dla naszych brzuchatkow Ewelinka👄Misiu👄Dana👄Mama Trojeczki👄 i dla naszych Mamus- Maja👄Sylwia👄Agusia👄Nadziejka👄 Edlem👄Asik👄 oj obym tylko nikogo nie przeoczyla bo sie bardzo staralammmmm❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis u mnie 5dc wiec pierwasza tabletka poszla juz.... jakos dochodze do siebie ...zaczynam nowy cykl....dlugo mi trwalo to obudzenie sie ...ze jednak nic....ale taka juz jestem niestety:( nie mozna mnie porownac do naszej dzielnej Begi...choc tak bardzo ja podziwiam wlasnie za ten SPOKOJ.........moze kiedys i ja dojde do takiego momentu ze bede sobie radziala z porazka jak nasza Bega...bardzo chcialabym:) Daily widzialas juz malutka na fotkach???opowiadaj nam ...strasznie jestem ciekawa....pozdrawiaj siostre od nas.....mega buzaki❤️ Ja kochani zmykam....bo dzis sobie nadalam spore tempo i padam.... slodkich snow👄🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, ja już w pracy. DZiękuję za miłe przyjęcie. Miło mi Bega , że mnie pamiętasz . Jak by było cudnie gdybyśmy mogły zajrzeć w głoąb siebie i podpatrzeć co tam w środku się dzieje, czy te jajeczka juz przytuliły sie do plemniczków i czy juz idą sobie razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Daily, gratulacje dla dumnej cioci ❤️, mamusi ❤️ tatusia ❤️ i starszego brata ❤️ 🌻 Aż mi śliwa w gardle stanęła z przejęcia. Narodziny dziecka to bardzo wzruszający moment. A mój maly bąbel śpi, Marysia rysuje a ja trochę w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja chyba zwariowałam, Doszukuje się objawów ciąży. Przeciez to za szybko aby coś czuć, ale bolą mnie plecy , tak nisko i dziś mnie pobolewa brzuch i jakby z jednej strony troszkę jajnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane 🖐️ ,roksanko ile pieknych serduszek❤️:),agagaga a który to DC? i ile dniowe masz cykle?? roksanko ja w tym MC nie działam biore antybiotyk:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten dół pleców to czuje już od soboty i brzuch tak troszkę okresowo a przeciez do okresu to jeszcze długo .Dziwne to jakieś...Wogóle ten cykl jakis dziwny , bo ja mam dosyć krótkie cykle, tak ok 26 dni a w tym miesiącu ten śluz zaczą się tak ok 13dc a ból owulacyjny trwał aż 2 dni taz 15-16 dc i śluzu przez te kilka dni było naprawdę bardzo duzo a najwięcej wiłaśnie 16 dc czyli piątek a 17 dc - sobota nie było juz wogóle płodnego śluzu - nic nie wiem. Chyba ,ze ten cykl trochę się mi wydłużył , no i przytulanki były własnie w piątek 16 dc wieczorem bo wcześniej nie było mojego M. A własciwie z moich obserwacji wynika, że moje cykle co kilka miesięcy są własnie kilka dni dłuższe, czyli ok 30 dni, może to własnie był taki , bo juz pół roku miała krótkie. Tak bym chciała ale chyba tylko sie nakręcam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate68
Hej dziewczynki 🌼 Daily! gratulacje 🌼, ja tez jestem ciocią i to wielokrotną, a nawet pra-ciocią. Ale wszystkie te dzieciaczki są w Polsce. Nawet mój już przecież dorosły syn. Czasami brakuje mi ich wszystkich, dlatego chciałabym aby moja rodzinka się powiększyła. Mój mąż też ma syna z pierwszego małżeństwa i chyba po cichutku obydwoje marzymy o córeczce. :-) Ale narazie już drogą noc śniła mi się moja córeczka, mój aniołek. To były ciepłe i pogodne sny, przytulałam ją... a jednak jestem przynębiona, ta cicha depresja czasami sobie wraca... Miłego dnia wszystkim!!! 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie dziś 21 dc więc mogłabym sie czuć już okresowo ale przeciez owulkę czułam wyraźnie 15-16dc więc ten cykl pewnie mi sie wydłuzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate witaj :) agaga to wszystko wskazuje ze moze zakonczyc misja sie powodzeniem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni dzięki ,tak bym chciała ale powiedz, czy po 5 dniach od przytulanek już można coś czuć , nie wiem sama ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jest jeszcze coś innego w tym miesiącu , zawsze po owulce, zaczynają mnie bardzo bolec piersi są duże i bolę ponad tydzień aż do @ , tak intesywnie, że jak zdejmuję biustonosz to ból jakby się chciały urwac a w tym miesiącu , owszem są pełniejsze ale, nie bolą , bola tylko i są tkliwe same brodawki , tak przy dotyku , a bólu piersi nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×