Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

wiesz agaga 5 dni po owulce to jajko sie zagniezdza :) ,wiesz czasem kobiety maja taka intuicje ze czuja:) ja to bardziej sobie zawsze wkrecam,ale to ja :) oby tobie sie udało agaga:Da powiec jeszcze jaki masz teraz sluz???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże dziewczyny a ten ból pleców i brzuch nasila sie coraz bardziej , tak jakbym juz miała dostać @, i chyba dostanę bo boli coraz mocniej i tak bardzo okresowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni , śluzu nie dużo biały ale gdy gmyram, to moge wygmyrać taki mleczno biały ale trochę ciągnący , gładki bez grudek, tez dziwny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale agaaga przeciez to 21dc no to jak ?? a po drugie z twojej owulki wynika ze @ moze byc pózniej tfu,tfuuuu ,oby nie było sioooooo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o własnie!!!!!!!!!!!!! agaga jak jest mleczny gładki ,to takie sa własnie w .......:D oby nie zapeszyc ja tak miałam w 2 ciazach :) oj kochana......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę Moni , o kurdę dobra nie zapeszam ale sie nakręcam. A jak ty się czujesz, jak uszko i gardełko ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie zabrać za pracę , bo papiery zaraz mnie zasypią, później się odezwę , papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczynki🌼 Moni👄 oj....a ile masz tego antybiotyku...tz na ile dni?moze zdarzysz przed przytulankami co? Agaaga ja tam mysle ze moze Ci sie udalo:) skoro masz takie objawy inne niz w poprzednich m-cach...czasem jeden \"strzal\" jest lepszy od planowanych czestych przytulanek:) wiec nadzieja❤️ jest... ja czuje juz od ponad roku w kazdym cyklu objawy \"ciazowe\".....ale jak bede to pewno nie bede czula nic...i moze wtedy to bedzie wlasnie to...u mnie to bedzie napewno odwrotnie:) Kate🌼a Ty od kiedy zaczynasz staranka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agagaa juz lepiej tylko uszy swedza:P chorerka nie mam jak ich podrapac:Dkochane ja tez narazie zmyka bo zaraz bede miała chwilowych gosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanka do soboty mam antybiotyk ,a od pon DP:), a ty jak??? kiedy staranka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dzis pierwszy dzien wiosny :D, moja córa juz w przedszkolu dzis fajnie dzieciaki wygladaja kolorowo i smiesznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! agaaga36 oby w końcu się komuś udało, i przełamał tą ciszę która trwa już parę ładnych miesiecy... a póżniej to już wszystkie bedziemy truły o dolegliwosciach ciążowych.... ale sie rozmarzyłam Roksana a czy Ty bierzesz coś od 16dc jakieś leki? czy tylko te na owulację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineczko 🖐️ a powiec bo wczoraj mi nie odp ;) czy lub ,bedziesz robiła bete przed planowana@ chyba tak z tego co pamietam tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień ddobry kochane,kurcze nie mogłam wczoraj do kompa sie dopchac by z Wami pogadać,bo jak nie Monika to Arek siedział i cos tam robił a tu takie wspaniałe wieści daily gratulacje ciociu:) pozdrów siostre i usciskaj malutką🌼❤️ ale ta Twoja siostra musi być teraz szczęsliwa. Ja zaraz ide Monikę do szkoły zaprowadzić,ale jak tylko wróce to z kawusią się tu pojawie,ale znając moje szczeście pewnie juz nikogo nie bedzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dziś zapowiada się ładny ten pierwszy dzień wiosny,nie wiem czy jest ciepło ale słoneczko grzeje mi tu przez szybę ze aż miło:)szkoda że tutaj nie ma takiego zwyczaju by dzieciaki się w tym dniu przebierały fajnie to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana:D Daily GRATULACJE🌼 i dla siostryczki równiez. To taka wzruszajaca chwila...ah sama sie rozmarzylam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie prawda
daily nie otwieraja się:( spróbuj jeszcze raz Dobra ja idę do szkoły zaraz wracam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dali cudowna Alicja🌻 ,kochana najlepsze zdjecie z jezyczkiem :) po prostu jest sliczna och........hej kroma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka 123
Dziewczyny ratujcie. Jako doświadczone mamy pomóżcie. Od wczoraj bardzo boli mnie jedna pierś (karmię dutygodniową córeczkę), nie wiem czy to jest nawał pokarmu czy może jakiś zastój albo zapalenie: pierś jest bardzo twarda, boli niemiłosiernie - po przystawieniu małej kiedy mleka troszkę ubędzie ból jest mniejszy. Dodam,że praktycznie mleko samo wypływa mi z piersi, gdy nacisnę lekko brodawkę lub o coś się dotknę na dłużej. Napiszcie proszę też czy w takim przypadku odciągać mleko laktatorem, boję się aby tego pokarmu nie było coraz więcej.(: Druga sprawa - to herbatka PLANTEX - daje ją małej ale nie wiem jak ją podawać lepiej - wg zaleceń an opakowaniu powinno się dawać ją 1 raz dziennie (mała ma wdęcia i trudności ze zrobieniem kupki). Pozatym am tez bardzo duże pragnienie - więc czym najlepiej ją przepajać, może tą herbatką Plantex tylko rozcieńczoną, jeśli nie to czym??? Pomóżcie bardzo proszę - jestem mamą od dwóch tygodni i mam pustkę w głowie co robić dalej(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily jakie słodkie maleństwo... najlepsze to z języczkiem... Jak siostra? troszkę lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miska wiesz co ja nie wiem bo nie karmiłam, ale jesli Ciebie boli to chyba musisz sciagnac te mleko a tej piersi ,bo zapalenia jakiegos dostaniesz i goraczki.Wiesz co jak masz laktator to sciagnij nim musisz ta piers chyba wypróznic,ja tak mysle ,z tego co wiem to jak karmisz tylko piersia to małej nie musisz dopajac,bo przez pierwsze 5 min jak mała pije z cycuszka to pije ,a pózniej własnie leci te mleko sycace .Chyba dobrze wytłumaczyłam ,a na stany zapalne piers to kapusta zwykła tzn,liscie z kapusty do zamrazalki i jak sie mocniej schłodza to na piers sie przykłada,ja to tez słyszałam w jakims programie ,chyba w TVN style, ze tak trzeba robic ,a mała ma moze zaparcia przez to co jesz??? nie wiem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×