Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Sylwia wlaśnie tak to odbieram, Kube kocham do szaleństwa a Alusię z wiadomych powodów będę kochala jeszcze bardziej, ale najjjjjjjjjjjjjbardziej na calym świecie kocham mojego synka Maciusia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moni....ja juz oczami wyobrazni to widze.......ale topic nasz bedzie wrzal........juz mi dreszcze przeszly na sama mysl naszych emocji...................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ciekawe z kim ja sie zsynchronizuje ???:D moze z roksanka i dali bo identyczne mamy w terminie @:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nidługo nasza Dana będzie rodziła i Misiu :D też będą emocje :D Daily=> może gdybym miała taką siostrę jak Twoja, to właśnie wszystkie dzieci byłyby nasze, razem wszystko byśmy przeżywały i w końcu nacieszyłabym się takimi maluszkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia powiedz mi czy ciebie bzuch bolał jak zaszłaś z Krolcią czy nic kompletnie nie czułaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedziemy w piątek !!I Już nie mogę sie doczekac. rozmawialam z nią przed chwilą. Powiedziala, że polożna i lekarz powiedziali, że rodzila na 6+. No i mówila, że strasznie bolalo!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo... to nie jest takie proste...Znowu cos pomylilam... No to Ci współczuje, napewno jest Ci cieżko, że nie możesz byc przy niej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedziemy w piątek !!I Już nie mogę sie doczekac. rozmawialam z nią przed chwilą. Powiedziala, że polożna i lekarz powiedziali, że rodzila na 6+. No i mówila, że strasznie bolalo!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzimy sie średnio 2 razy w miesiącu i wisimy na kablu conajmniej 4 razy w tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dali taki bol da sie zniesc za taka superowa córeczke;),ach ja zawsze zazdrosciłam wszystkim kobieta co rodziły naturalnie,ja juz tego nie poczuje:-o i nie jestem szczesliwa z tego powodu.. dali córeczka twojej siostry to niezły paczus:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu rodzila pierwszy raz to jak pierworódka.... Ale malutka jej wszystko wynagrodzi i zapewne za chwilę o bólu zapomni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko=> ja nie pamiętam czy mnie brzuch bolał. Tak jak pisałam byłam pewna, że się nie udało i że tak szybko się nie uda. Już przy samym końcy przed @ to czułam się strasznie senna i tak grypowo. Wszystkie mięśnie zaczynały mnie boleć, ale co do brzucha to nie pamiętam, bo naprawdę nie zwracałam na to uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily=> to prawda, o bólu szybko się zapomina. Tym bardziej jak ma takie szczęście przy sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineczko!!!! Moja siostra ma już dwuletniego synka - Kubusia, w styczniu skończyl 2 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie o to mi chodzilo, że naturalnie pierwszy raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia naprawdę czułaś sie kochana grypowo ,bo ja juz pare dni czuje się bardzo żle ,właśnie wszystko mnie boli ,nawet jutro miałam iść do lekarza bo jestem jakaś słaba .Kurcze ale piję Ferwex ,to może powinnam przestać ,bo jezeli to ciąża to by było niedobrze to świństwo łykać .....ojej ,jak ja wytrzymam jeszcze 6 dni ...ło matko ja się wykończę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko no ty chyba nam sie rzeczywiscie wykonczysz od mysli:)ale chce zauwazyc ze ja tak miałam w ty mc :) koko ale ten dzisiejszy test to za szybko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to cie koko rozumiem :D ja nie dosc ze czułam zapłodnienie :P i ciaze ,to tez testy robie jak chora i to 7 dni przed@:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Moni ,ze zaszybko ,ale wiesz jaka ja jestem jak leży test nizużyty i tak spogląda ,to ty tez się czułaś w tym mc i dostałaś @ ...eee to chyba nic z tego u mnie niepotrzebnie sie nakręcam :( ,oj ale dziś mni naprawdę rozkłada pewnie to grypa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko=> ja nawet w dniu spodziewanej @ jak mierzyłam temp. pod pachą to miałam stan podgorączkowy. Było mi niedobrze, słabo, co chwile miałam dreszcze, poty na mnie wychodziły i co chwilę biegałam na kibelek. I to trochę trwało. Były dni lepsze , a potem znowu to samo. I mdłości miałam chyba przez całą ciążę, nie wymioty tylko mdliło mnie strasznie i przy tym mało jadłam. Wiesz ja bym na Twoim miejscu nie piła tego. Lepiej zrób sobie jakąś herbatkę z cytrynką i miodem. Witamina C. Tak w razie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko=> moja szwagirka też leżała w łóżku, była pewna, że to grypa, a to była ciąża. Tylko to było już po dniu spodziewanej @ :D Lecę małą wykąpać i położyć spać. I tak dzisiaj mnie wciągnęłyście tu, że nie mogę się ruszyć z miejsca. Bawię się z Karolinką i co chwilkę latam do kompa :D Będę z jakiś czas. Mam nadzieję, że zdjęcia malutkiej Daily ;) już będą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko ty sie mna nie sugeruj;) ja to jestem ciezki przypadek:D i ciezko w ciaze zachodze :)na mnie nie zwracaj uwagi ....ale moze nie pij tego FERWXU tylko jak pisze sylwia herbatke z cytrynka + wapno ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega i inka trzymam kciuki , tak bardzo jestem z wami myślami , pewnie mnie nie pamiętacie ale kilka razy w przeszłości o coś was pytałam , no i ciągle was podczytuje i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz dopiero sie dzis zastanowiłam ,jak mi napisałaś o tym tescie ,bo rano jaj go zrobiłam to byłam pewna ,że nie jestem i wypiłam ,ale masz rację zrobie tą herbatke i będę czekać ,bo lekarka to też mi da pewnie antybiotyk ,więc jak wytrymam to nie będę do niej szła ,a tempkę to mam już ze 3 dni 37,5-6 ja sie żegnam z wami 🖐️ kochane ,bo ledwo siedzę do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×